Gönderen Konu: 2008 AVCILAR ARASI TRAP-SKEET MÜSABAKASI BURSA FOTOLARI  (Okunma sayısı 60568 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SAYFAMIZ COM

• Ziyaretçi
          23 mart Sayfamiz.com Bursa üyeler ve avcılar arası atış müsabakamızın Fotoğraf ve mesajlarını bir başlık altında toplamaya çalışalım geleneksel toplantılarımız arşivinde yerine alsın ..........

Değerli üyelerimiz montajın uzaması nedeniyle bu akşama alınan sayfamız com atış müsabakası programı akşam 21.00 da ekranlara gelecek...

Yaban tv ye ve Sayın Ali Birerdiç' e TEŞEKKÜR EDİYORUZ..

Teşekkürler....[/b][/i][/color]

Trap dereceleri

1..İlksin KÖKSAL      İSTANBUL    40

2..Ahmet KURALI     MANİSA       37

3..Ertuğrul TOPÇU   BURSA         36

Skeet dereceleri

1..Mustafa HELALPARA      İZMİR         34

2..Hayri TURAN                   BURSA        29

3..Ahmet AKSU                  BURSA         28

Sayfamız.com gönüllerin birincisi'ne merkez kulüp tarafından verilen plaket...

müsabaka sonunda, 60 trap ve 18 skeet atıcısından olmak üzere 78 kişiden toplanan 15'er ytl nin toplamı 1.170 ytl dir. 170 ytl plaket ve madalya masrafları düşüldükten sonra kalan 1000 ytl Bursa Merkez Avcılık Atıcılık Spor Kulübü' be bağış olarak yatırılmıştır. Bunların dışındaki tüm masraflar Bursa Grubu olarak finanse edilmiştir. Baraj ve final atışları ile diğer atışlar ise, yaklaşık 5 seri olmak üzere Bursa Merkez Kulup tarafından karşılanmıştır. Kendilerine teşekkur ederiz..

« Son Düzenleme: 12 Aralık 2008, 17:20:58 Gönderen: Mustafa HELALPARA »

Çevrimdışı Mehmet AYHAN

• Mehmet AYHAN
  • AvlakForum Üye
  • *
  • K.I.F ANKARA POİNTER DERNEĞİ BAŞKANI 1979 ANKARA
    • KIF POİNTER KÖPEĞİ IRKI ÜRETİCİLER VE YETİŞTİRİCELER DERNEĞİ ANKARA ŞUBESİ
Ynt: BURSA TRAP-SKEET MÜSBAKASI FOTOLAR
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2008, 00:13:59 »
Özellikle necati abime ve adem kardeşime çok çok teşekkür ediyorum saolsun bizleri orada çok güzel bi şekilde ağırladı ve karşıladı orada olmak bana ve ankara ekibine büyük mutluluk verdi teşekkürler hepinize bütün bursalı arkadaşlara ve sayfamız.com a  saygı ve sevgiler

KIF POİNTER KÖPEĞİ IRKI ÜRETİCİLER VE YETİŞTİRİCELER DERNEĞİ ANKARA ŞUBESİ

http://ankarapointerdernegi.tr.

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2008, 02:12:59 »
herşey çok güzeldi emeği geçen herhese çok çok çok teşekkürler!

« Son Düzenleme: 24 Mart 2008, 03:45:47 Gönderen: Ata HALICIOĞLU »

karsli_ergin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2008, 03:14:42 »
abi güzzel fotolar bende orada olmak isterdim ama sadece bu kadarmı fotoğraf var ya sabahtanır beri bekliyoruz bir kaç foto için   :D ;D ;) :)

AyhanERBAY

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 24 Mart 2008, 03:32:28 »
  Mükemmel bir hafta sonu geçirdik. Bu organizasyonda  çalışmaları ile Bursa grubun'dan Sevgili Nejat ve Adem kardeşlerime,yarışma sponsorlarına ve Merkez klüp başkanı'na ve nezdinde bütün emeği geçenlere  Bir çok ilden çağrımıza uyarak bizi yanlız birakmayan değerli avcı arkadaşlarımıza Teşekkür ederim,Müsabakalarda yarışan arkadaşlarımızı tebrik ederim.
  Yavaş yavaş resimleri atacagızda her kez çok yorgun heralde bende yeni işten geldim cumartesi sabahından beri bogazda balık bursada atıştı derken canım çıktı sezonda bu kadar yorulmadım çulluk kovalarken :)ama siz degerli dostlarımızla olmak bütün yorgunluklara deger iyiki varsınız.

Çevrimdışı Kazım AKSOY

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 24 Mart 2008, 09:11:51 »
bu güzellikleri bizlere sunduğunuz için teşekkürler.
Kazım AKSOY
1961 Altınoluk  BALIKESİR
pos/kod.10870

hunter22vt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 24 Mart 2008, 09:20:36 »
 :-* :-* :-*

sözün bittiği yer nasıl tarif edilir bilemem,ya bir belge ile sunulur veya yaşanması tavsiye edilir.ötesi olmaz sanırım.
bende sözün bittiği yere giderken yaşadıklarımızdan kendimce yazabileceklerimi sunuyorum.

öncelikle,bu organizasyonu tertip ve tanzimleme işini akıl edip bulaşan sevgili nejat,adem,yalçın,suat,serhat,,,
isimler aklımda canlandıkca devam yazacam,ama özellikle gerek eski gerekse yeni bursa merkez klüp başkanlarımıza ve üyelerine,çalışanlarına,
yılların eskitemediği ve benim unutamadığım sıcacık simağ ları ile hakemimizden,alp kızılsuya,hakan minareciden yusuf karamuk abime,daha saymayı unutabileceğim isimler arasında hiç aklımdan çıkmayan o içinin güzelliği yüzüne vuran nadir insanlardan sayın dr,ali postasından tanıyabileceğiniz sevgili dr,ali hoşcan bey amcama kadar,kimler kimler varsa bizi karşılamak  ağırlamak ve davet süresince yanlız bırakmamak adına orada bulunan ve bizlerle olan tanıdık tanımadık tüm emeği geçenlere enderin saygı ve şükranlarımı sunarım.

bu sadece başlangıç içindir sıkmak istemem:):):)

saygılarım ile...
« Son Düzenleme: 24 Mart 2008, 13:15:01 Gönderen: Vahdet TOKAY »

Çevrimdışı Özkan BAKIR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 24 Mart 2008, 09:48:18 »
Aranızda olamadım ama bu organizasyona emeği gecen herkese ve paylaşıma çok teşekkürler.
Özkan BAKIR
1958 Akhisar _Manisa

Akhisar avcılık,atıcılık,amatör balıkçılık ihtisas spor kulübü genel sekreteri

Çevrimdışı Salih GÜZELDAĞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 24 Mart 2008, 10:06:14 »
Sanal ortamda tanışırak sizlerle bursa da yüz yüze olmaktan mutluluk duyduk hepimiz. Özellikle necati bey, adem kardeşime Bursa Merkez Avcılık Atıcılık Spor derneği başkan ve Yönetim kurulu ve daha sayamadığım ve bu organizasyonda emeği geçen herkese, Aydın/Kuyucak Avcılık ve Atıclık derneği yönetim kurulu ve üyeleri adına çok çok teşekkür ediyorum. Çok sağolun bizleri orada çok güzel bi şekilde ağırladınız ve karşıladınız, orada olmak biz Aydınlılar büyük mutluluk verdi teşekkürler hepinize bütün bursalı arkadaşlara ve sayfamız.com'a  saygı ve sevgiler.
Salih GÜZELDAĞ
1972 - Memur
Kuyucak/AYDIN
[email protected]

Çevrimdışı Salih GÜZELDAĞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 24 Mart 2008, 10:08:44 »
Bu arada Olcay kardeşim senin sıcaklığın ve  vahdet abinin muhabbetleri içimizi ısıttı. Onlara da çooook teşekkürler.
Salih GÜZELDAĞ
1972 - Memur
Kuyucak/AYDIN
[email protected]

ta3cgs

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 24 Mart 2008, 11:13:04 »
VAY BÜLENT'İM VAY,
BİZ SABAHTAN AKSAMA KADAR SAAT 06.30 DA YEDİĞİMİZ TEK BİR YANIK SİMİTLE DURALIM,
SEN ÇAKTIRMADAN KEBAP SALONU AÇ.
MİLLET BİRBİRİNE SORUYORDU, "BURALARDA YENİ BİR KEBAPÇI AÇILMIŞ" DİYE.
JETON DÜŞMEDİKİ BENDE, BU İŞ ÇIKSA ÇIKSA SENDEN ÇIKAR.
BİR SONRAKİ BULUŞMAMIZDA SENİ BİR DAKİKA YALNIZ BIRAKIRSAM NE OLAYİM. :D :D

mustafaçil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 24 Mart 2008, 11:20:21 »
çok güzel bi organizosyon oldu emeği geçen bütün arkadaşlara teşekküler çok güzel görüntüler var

Çevrimdışı Ertuğrul KOŞKOŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 24 Mart 2008, 11:34:19 »
bülent abi maşallah oğlunu yetiştiriyon adam olur mu demişsin olmaz mı kocaman adam olmuş artık bu arada adana larıda zuladan atmışsın ızgaraya afiyet olsun aranızda bulunamadık ama gönlümüz sizinleydi nixe buluşmalara
Ertuğrul KOŞKOŞ
1981 Kadirli OSMANİYE

Çevrimdışı Hakan YENILMEZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • avların kralı keklik
« Yanıtla #13 : 24 Mart 2008, 11:34:35 »
paylaşım için teşekkürler alp kızılsu ustamı da gördüm mutlu oldum ,iyiki attırmamışssınız
Hakan YENİLMEZ
Karşıyaka İZMİR1968
Uçan balon

ta3cgs

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 24 Mart 2008, 11:58:20 »
bülent haklısın,
ama bir gözüm değil iki gözüm birden üzerinde olacak... :D :D

Çevrimdışı Zafer KESENDURAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 24 Mart 2008, 12:04:10 »

Mükemmel bir organizasyona imza atan başta sayfamız com olmak üzere tüm aileyi en iyi şekilde ağırlıyan bursa merkez klup başkanı Osman Haçan sayın dr Suat Okan ve Mehmet Dikicioğulları na bursa merkez klup yönetim kuruluna Bursalı sayfamız com üyelerine özelliklede sevgili Nejata  Ademe  Yalçına ve ismini hatırlıyamadığım tüm dostlara gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı sayfamız com ailesi adına teşekkür ederim. Tatvandan edirneye ordudan antalyaya kadar geniş bir katılımın olması büyük bir aile olduğumuzu tekrar gösterdi zaman ve imkan bulup katılan arkadaşlarla  görüşmek kaynaşmak sevinç ve gurur yaşattı herkeze herşey için tekrar teşekkürler.
    Ayrıca atış musabakasına katılan tüm arkadaşlara başarılar dilerim dereceye girip ödül alan arkadaşlarımı tebrik ederim.

zafer kesenduran 1963 seferihisar izmir

Çevrimdışı Zafer KESENDURAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #16 : 24 Mart 2008, 12:23:02 »
Ödül ve plaket alan arkadaşlarımız

trap ta derece alanlar

skeet de derece alanlar

Plaketler

« Son Düzenleme: 24 Mart 2008, 21:31:06 Gönderen: Zafer KESENDURAN »
zafer kesenduran 1963 seferihisar izmir

ta3cgs

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 24 Mart 2008, 12:23:07 »
süreyya kardeşim,
sen biran önce iyileşmeye ve sağlığına kavuşmaya bak.
nasıl olsa sana verilecek bir görev de bulunur, yıkılacak bir iş de...  ;) :D

Ali Kaptan

• Ziyaretçi
BURSA TRAP-SKEET MÜSBAKASI FOTOLAR
« Yanıtla #18 : 24 Mart 2008, 12:33:58 »
          Dün gecenin coşkusu ile konuya bir giriş yaptım iki kelime yazarak teşekkürlerimi yazdım ama eksik oldu o kadar güzellikler vardı,katılan arkadaşlar isimleri ortaya dökünce tekrar düşündüm ismini sayamadığım arkadaşlarımın hakkını unutamam Bursa merkez kulüp tam bir ev sahipliği ile bizi bir dakika boş bırakmadı sevgili Yalçını unutmam mümkün değil onun emekleri unutulmaz ,Sevgili Bülent YENER sağ olsun paşa oğlu bizim masalara kadar paket servis yaptı (Nejat duymasın ) hepiniz ile gurur duyuyorum böyle bir oluşumun içinde olmakla kendimi şanslı sayıyorum biz bir aileyi aşıyoruz bir Sülale olduk dost dost olmayanda bu gerçeği kabullenecek.

İyiki varsınız .....................

ta3cgs

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 24 Mart 2008, 12:39:08 »
vay bülent,
sen bittin arkadaşım.
iş kebap olunca
kaptana masaya servis,
bize gelince kokusu bile yok.
bittin sen bittin.
bahar toplantısında senin oğlanı da saflarıma katıp
seni harcamazsam bana da neco demesinler..
şimdi kebapçıya gidip hırsımı lavaşlardan çıkaracam... :D :D :D

karsli_ergin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 24 Mart 2008, 12:46:53 »
herkesi tebrik ederim güzel bir organinazyon olduğuna eminim tebriklerrr!!! peki yaban tv verecekmi verecekse ne zaman vericek  belki oradan paylaşalım duygulkarı :D

karsli_ergin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 24 Mart 2008, 12:50:43 »
suat abi o da bizi görecekk mi? meselesi yani hehehhehehehhehe

ta3cgs

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 24 Mart 2008, 12:50:53 »
1.5 metre ha..
tamam affettim.
1.40 çıkarsa karışmam ;D ;D ;D

Çevrimdışı Erkan TURHAN

• Müdavim Üyemiz
  • Durana atan et avcısı . Kaçana atan zevk avcısıdır
« Yanıtla #23 : 24 Mart 2008, 13:14:42 »
Süper bir gün geçirdik. Organize eden ve emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Erkan TURHAN 1974 
BAYRAMPAŞA /İSTANBUL  (TERAZİDERE AVCILAR KLÜBÜ)
DURANA ATAN ET AVCISI KAÇANA ATAN ZEVK AVCISIDIR.

hunter22vt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 24 Mart 2008, 14:08:27 »
yav başladım kızmaya alüooooooooooooo:):):)

olayın ne ön bahçesi kalmış ne arka bahçesi yav,

olayı aktarmadan bahçeleri karıştırıverdiniz hemen:):):) sanki kırk yıllık dostlar buluşmuşta kaynatıyo sanacak millet...
ben gene öle yerlerde silah,malzeme,köpek,vsvsvs ticareti yapanlar buluşup pazarlama yapılıyo sanıyordum;););)

oysa ne göreyim ???

alınanda verilende gönüller dolusu sevgi saygı ve selamlar dan ziyade bir okadarda sıcacık duyguları ile evsahiplerinin misafirperliğini nasıl sunduklarını görünce şok oldum:):):):)

ben yinede sizlere başlangıcından başlayan biraz foto demeti sunmak istiyorum ama foto çok ve bulamadıklarınızı msn kişi kartımdan araklayın valla hiç uğraşamam avcı milletiynen yaneeeeee:):):):)

şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii buyrun seyre...

önce istanbuldan sevgili fero,hüso,kazancı kardeşler bana abi bursaya gitmeden önce bi uğrada ayar çekelim ve sana boğazda atış antremanı yaptıralım hazırlıklı gidersin dediydiler ve bende inandım:):):)

fero bana atmayı,kazancı boğazda kulp takmayı hüso da ayar çekmeyi gösterecek üstünede boğazda kahvaltı var diye duyanlar koşmazmı kuru ekmekle sulu çaya:):):)

kimler yoktu ki:):):)

ayhan erbay ın kuru ekmekli çaylı kahvaltı masasına verdiği fermayı görenler duyan geldi duyan geldi:):):)

ayhan erbay,ahmetkarvan,ali kaptan,cemal başkan,fero,hüsamettin,kazancı kuru ekmeği duyunca kulp takma işim var deyip kayış attı tabii;)
taaaaaaaaaa burgazdan tebeya bende varım deyyip galip ağa:):)
kuru ekmekle olmaz bu iş deyip balıklarıyla gelen mustafa kardeş,,,

dahası da var sahi:):):) ben yolluk yakalayacam ama kamışım yok fero ver de seninkiyle bende yakalayayım deyen  de oldu bu arada bursa yolu öncesi:):):)

ve yolluklarımızıda garantileyip:):):) sayın erbaya rağmen; çıktık bursa buluşması için yollara...
« Son Düzenleme: 24 Mart 2008, 14:42:31 Gönderen: Ali İŞLEMECİ »