Gönderen Konu: optima silver select  (Okunma sayısı 1948 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.İhsan ALTAN

• AvlakForum Üye
  • *
optima silver select
« : 16 Mart 2013, 20:40:46 »
 selamun  aleykum avci abilerim arkadaslafim;hatsan optima silver select almayi dusunuyorum bu tufegi kullananlar yada kullanan tanidiklari olanlar yada hakkinda bilgisi olanlar  yorum yapabilirse sevinirim. Simdide degerli yorumlariniz icin teswkkurler.
Ali İhsan ALTAN
1988 eskişehir

onurkaragoz

• Ziyaretçi
Ynt: optima silver select
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2013, 20:59:14 »
ıhsan bey bende de otomatık var cok memnunum fakat poze olarak kullanan ya da gorus bıldıren pek karsıma cıkmamıstı bır tane de poze almayı dusunuyorum onun ıcın konunuzun takıpcısıyım umarım aradıgınız bılgıye ulasabılırsınız

Çevrimdışı Engin MAKAS

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Mart 2013, 21:19:56 »
Bildiğim kadarıyla Hatsan poze üretmiyor. Hatsan'ın pozelerini Lazer Silah San. fason olarak ürettiriyor. Fakat pozelerinden önemli bir şikayet oluşmadı veya ben şikayet duymadım, sonuçta Hatsan kalitesinde üretiliyor. Ağırlığı biraz fazla, ağırlık sizin için sorun olursa 66 valment namlu, plastik kundak iyi olur diye düşünüyorum. En azından ağırlık bira daha düşer, sizi rahatsız etmez. Pozede plastik olurmu diye düşünebilirsiniz, Hatsan' ın plastik aksaamı çok kalitelir. Kesinlikle hurda hammadde kulanmıyorlar. Eğer tüfeği incelediyseniz sizde fark etmişsinizdir. O paralara iyi bir seçim yapımış olabilirsiniz. Hayırlısı olsun.
Saygılar.
Torungil
İzmir / Kemalpaşa. 1979
arh +
KALİTE KONTROL AUDATÖR
Bazı tüfekler fişek seçmez. Bazı avcılar tüfek seçmez.

Çevrimdışı A.İhsan ALTAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2013, 03:38:05 »
degerli yorumlariniz icin tesekkur ederim ancak iki yorum bu buyuk forum icin bana biraz az geldi:)
Ali İhsan ALTAN
1988 eskişehir

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2013, 10:38:02 »
 :)
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2016, 15:03:25 Gönderen: Hüseyin ÜSTÜN »
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980