Gönderen Konu: DÜN GECE ÇOK GÜZEL BILDIRCIN GÖÇÜ VARDI  (Okunma sayısı 11397 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: DÜN GECE ÇOK GÜZEL BILDIRCIN GÖÇÜ VARDI
« Yanıtla #25 : 04 Ekim 2013, 08:47:04 »
Abi Senle Konustuk Zaten Anlattın Başından Geçenlerı. Bılıyorum ama bu Sene Kardesın Olcak O stresı Hıc Bır Zaman Yaşamıcaz Ya Fırsat bulup Gelemıyorum Oraya Oturasım Sohbet Edesım Cok Var. Ama Oyle Gozukuyo Kı Bayram'a Kadar Kıpırdıyamıcam  Ördek De Eksıklerım Var Yanına Gelıp Bunları Soylemme Lazım.  Bır Kac Sey gosterıp Bılgı Almam Lazım Muhre Felan Hazırladım Bn  8 Adet Var Yetmez Bıze Dersen bı o kadar Daha alırm kasıma Kadar.  Bıldırcına Tekkekoye Gıdıyorum Bızım Koy oldugu ICın Ordakı Komsuda Sarı Kafa Var Onunla Bıldırcına Gıdıyorum 2 kere gıdebıldım zaten suana  Kadar.
kardeşim bi arkadaada var ördek ve düdük çok uygun fiyata veriyor ithal amerikan mühre bendekilerin aynısısında. zalımm ise alalım sana . ne kadar fazla mühre o kadar daha etkisi fazla oluyor
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Ahmet KARA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: DÜN GECE ÇOK GÜZEL BILDIRCIN GÖÇÜ VARDI
« Yanıtla #26 : 05 Ekim 2013, 00:34:12 »
ayağın kaç numara kardeş senin bende süper ötesi bir tulum var amerikadan geldi ama bana büyük 45 numara. satacam onu . çok üzülerek yemin ederim cabelas halt etmiş yanında o kadar kaliteli tulum.
 içlik olarak da benim tavsiyem budur.
42 numara giyiyorum maalesef.Ama fırsat bulursam yanına uğrayacağım inş.kurban bayramı dolayısıyla yoğunuz.
1979 SAMSUN