Gönderen Konu: ARMSAN PHENOMA ARGENTUM? kullanıcıları lütfen yorumsuz bırakmayın ....  (Okunma sayısı 11586 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesut ÖZKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
arkadaşlar bu marka ve model tüfeği almayı düşünüyoruz lütfen kullanan arkadaşlar tecrubelerini paylaşabilirlermi? şimdiden teşekkürler
  • d-docxarms dcx 16 otomatik
  • akdaş ak 212 s otomatik
  • tek kirma
1981 MUŞ

Yokluktan değil,adaletsizlikten çıkar bu dünyada sorunlar.....

Çevrimdışı Enes BAŞARAN

• Müdavim Üyemiz
  • Av avlayanın, kemer bağlayanın.
yerli otomatikde en iyisi armsan bence.
  • Armsan A612 DW2 Slug Boar
  • Akkar 205 SP
1991-Sivas

Çevrimdışı İsmail SUBAKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
formda çok yaralı bıraktığı konusunda olumsuz yorumlar çok, açıkcası bende ikinci bir tüfek olarak düşünmüştüm ama bazı sıkıntıların çok rastlandığını görünce durdum biraz daha araştırıyorum
Vursan 92A
Stoeger M3000 Max5
Fabarm xlr 5 Bulrush
D-Doxcarms 10ncı yıl
Setter Diapolis Den Diego

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
formda çok yaralı bıraktığı konusunda olumsuz yorumlar çok, açıkcası bende ikinci bir tüfek olarak düşünmüştüm ama bazı sıkıntıların çok rastlandığını görünce durdum biraz daha araştırıyorum
iki tane armsan 612  kullandım biri 612 w diğeri 612 s red line  612 w den hiç memnun kalmadım   hem teknik sıkıntı hemde av performansı ikisi arsında dağlar kadar fark vardı

« Son Düzenleme: 11 Şubat 2016, 08:57:32 Gönderen: Özgür ATAŞ »
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
arkadaşlar bu marka ve model tüfeği almayı düşünüyoruz lütfen kullanan arkadaşlar tecrubelerini paylaşabilirlermi? şimdiden teşekkürler
   http://avlakforum.com/forum/pattern-ve-penetrasyon-denemeleri/armsan-phenoma-66-namlu-test-atislari/

buda 35 mt 66 namlu phenoma 5 şok 30 gr 6 no rc  keçe tapa

« Son Düzenleme: 11 Şubat 2016, 09:25:05 Gönderen: Özgür ATAŞ »
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

Çevrimdışı Selim ARSLANOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ancak durgun su, yıldızları yansıtır.

bende olan armsan phenoma argentum slug şimdiye kadar sorun çıkarmadı hem domuz avında hemde kurşun atışlarında marka seçmeden atış yapabildim eksi tarafını bana hiç göstermedi gez ve arpaçık oldukça başarılı 50 mt için sıfır ayar çok iyi sonuçlar veriyor
Yürüyen bir aptal, oturan iki akıllıdan daha çok yol alır.

1980-Elazığ

Çevrimdışı Mustafa SAYAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bencede su anda yerlide en iyisi armsan diye dusunuyorum.Armsan al ustad en iyisini yaparsin.Facebookta da Armsan Phenoma Club e katil orda da gerekli bilgileri edinirsin...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2016, 10:06:33 Gönderen: Mustafa SAYAR »
Mustafa SAYAR
1981 Aliağa/İZMİR

Çevrimdışı Mesut ÖZKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
yorumlarınız için teşekkür ediyorum
  • d-docxarms dcx 16 otomatik
  • akdaş ak 212 s otomatik
  • tek kirma
1981 MUŞ

Yokluktan değil,adaletsizlikten çıkar bu dünyada sorunlar.....

Çevrimdışı Gökmen TAŞAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
3 yildir avda kullaniyorum. Argentum var. Harika diyebilirim. Olculeri, kundak ayari, saglamligi ve vuruculuk on numara. Mirage agirlikli kullaniyorum. Ucar avda sorunsuz. Slug namlusuda var. Hem domuz hem atis yarismalarinda cok güzel. Al pisman olmazsin. Ama 3 4 yerli var zaten guzel olan. Bu armsan da bunlardan birisi.
Gökmen TAŞAR-1979
Korkuteli-Kumluca-Finike
Antalya

Çevrimdışı Ömer İNCİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • Herkese Rastgele :)
BENDE 2011 YILINDAN BEİ KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNUM. KEKLİK VE TAVŞAN AVINDA RIO  32 / 34 GR FİŞEKLERLE (HAVANIN DURUMUNA GÖRE ) MÜKEMMEL SONUÇ ALDIM HİÇ BİR AVIM CANLI DÜŞMEDİ... BU FİŞEKLERLE TAVSİVE EDERİM TÜFEĞE ÇOK İYİ UYUM SAĞLADI .
ömer İNCİR
Armsan Phenoma Argentum & Sarsılmaz Megastar 
Kurzhaar
1987 antalya

The following users thanked this post: Mehmet AKKUŞ, Gökmen TAŞAR

Çevrimdışı Taner YENİGÜN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Mesut bey armsan ve ata ortakmış av bayi söyledi bende armsan almak için baiye gittm ve sarsılmaz macigde karar kıldım siparişini verdim ve çok iyi bir tercih yaptıgımı biliyorum.Mayıs ayını beklersen sarsılmaz EVO satışa sunuluyor Saygılar
Taner YENİGÜN
1974 SİVAS

Çevrimdışı Şükrü TEKELİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ben henüz hiç avda kullanamadım. önümüzdeki sezon allah nasip ederse üveyikde açılışı phenomayla yapmayı düşünüyorum
daha önce başka yerlerdede çok yazdım. kesinlikle dayanıklı bir tüfek. takılma patlatmama gibi sorunlar çıkartmıyor. temizlemesi sökmesi rahat bir tüfek. estetik olarak tasarımı bir harika. renk uyum ve kombinasyonlar iyi ve oldukça hafif bir tüfek. buna rağmen atışlarda tepme hissetmiyorsunuz. ben 36 gr dolularda bile rahattım
24 gr ile 36 gr arası her türlü fişekte sorunsuz çalıştı (hiç bakım yapılmamasına rağmen)
ancak dipçik ölçülerine dikkat etmekte fayda var dipçik boyu standartın biraz üstünde. kolları kısa birisi için sorun olabiliyor
kendi yaptığım dolularda bile çalışması ise benim için ayrı bir avantağ oldu
  • Yıldız spz m
  • Armsan phenoma
  • Fias 16 cal.
1977 - Burdur - Kocaeli

Çevrimdışı Mustafa KABADAYI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
slm dostlar..bende phenoma aura w siyah kasalı modelini alıyorum.bu argentium beyaz kasalı modeli.biraz klasikçi olduğumdan tercihim bu yönde oldu.eski bir a612w kullanıcısı olarak armsan dan vazgeçemedim yine.onu rica minnet bir avcıya sattım.dayanamadım avrupa nın tüfeklerine fahiş fiyatlar ödemek de işime gelmedi ve sonunda phenoma aura w combo siparişi verdim.Allah hayırlısıyla bana tüm avcılara kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah.
  • Beretta S56E Süperpoze
  • Fias-Cesa 1800 Favorit Süperpoze
Avcılık bir yaşam tarzıdır.Babadan oğula geçen bir mirastır.

The following users thanked this post: Gökmen TAŞAR