Gönderen Konu: Tebrikler  (Okunma sayısı 3230 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Tebrikler
« : 23 Haziran 2014, 16:59:10 »
Orduda yapılan 3. fermalı av köpekleri yarışmasını ve organizasyonunu görünce mayıs ayındaki düzenlemiş olduğunuz yarışmaların düzenini ve adaletini daha iyi anladım tüm emeği geçenlere tekrar tekrar teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2014, 19:56:33 Gönderen: Ahmet YAMAN »
Ahmet YAMAN 1980 SAMSUN LADIK

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Tebrikler
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2014, 23:31:44 »
Orduda yapılan 3. fermalı av köpekleri yarışmasını ve organizasyonunu görünce mayıs ayındaki düzenlemiş olduğunuz yarışmaların düzenini ve adaletini daha iyi anladım tüm emeği geçenlere tekrar tekrar teşekkür ederim.
Teşekkürler bizden Ahmet Yaman

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2014, 10:52:32 »
serhat bey gerçekten çarşambadaki organizasyon çok iyiydi. orduda gerçekleşen organizasyonda köpeğim ikinci oldu inanın bu sebepten değil ama birincilik benim köpeğimin hakkı olduğuna inanıyorum. ödüllerdeki Tüfek umrumda bile değil sadece emeğe acıyorum o kadar onun için KAYHAF a teşekkür etmem gerektiğini hissettim o kadar
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2014, 13:31:10 Gönderen: Ahmet YAMAN »

Çevrimdışı Cemal PAKER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2014, 16:10:53 »
AHMET ABI TARTIŞMASIZ HAKSIZLIK YAPILDI SANA AMA HIC ONEMLI DEIL TYSON I HERKES BILIYO BOYLE BI ORGANIZASYON OLCAGINI BILSEK ZATEN GITMEZDIK
1989 LADİK
SAMSUN

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2014, 16:50:26 »
AHMET ABI TARTIŞMASIZ HAKSIZLIK YAPILDI SANA AMA HIC ONEMLI DEIL TYSON I HERKES BILIYO BOYLE BI ORGANIZASYON OLCAGINI BILSEK ZATEN GITMEZDIK
Estağfurullah hiç bir zaman böyle şeylerin olmasın tasvip etmiyoruz.Önemli olan orada ödül vs değil bunu çok iyi biliyorum. Ancak o kulüp ya da bu kulüp fark etmez camia için birileri iyi şeyler olsun diye etkinlikler düzenliyor.Bazen bu tarz organizasyonlarda hatalar da olabiliyor.Bakın Karadeniz ilk fermalı av köpekleri yarışmasını Ordu Avcılar Derneği ile birlikte ilk düzenleyenlerdeniz .Zaman içerisinde yollarımız ayırsak bile şunu biliyorum ki orada oluşan durum hiç bir zaman için kasıt içermemiştir.Çünkü Ordu Avcılar  içerisinde her hangi bir insan tanımam ki art niyetle böyle bir duruş sergilesin. Gördüğün noksan şu sanırım o yarışmada hakem tek ..Tek bir hakem ile bu yarışmaların zor olduğunu çok iyi biliyorum.Hakemin ne kadar profesyonel olduğu değil tartıştığımız kesinlikle böyle algılanmasın..Anlık bir konsantre  kaybı, ya da hakemin görmemesi bu tarz hataları,  istenmeyen neticeleri doğura biliyor. Sonuç ta bizlerde köpeğinizi yakından tanıyan arkadaşlarınız ya da büyükleriniz olarak biliyoruz ki, köpeğiniz aslında gerçek bir şampiyondur.Hassasiyetinizi gerçekten önemsiyor ve saygıda duyuyorum .Belli ki  sizin için talihsizlik olmuş. Hatalar oldu diye,  birlik ve beraberlik içinde yapanları bu organizasyonu ufak tefek hatalar yüzünden yok saymak biz avcı camiasına yakışmaz. Şampiyona iyi bakın saygılarımla

« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 16:56:37 Gönderen: Serhat ÇELEBİOĞLU »

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 25 Haziran 2014, 21:40:06 »
Estağfurullah hiç bir zaman böyle şeylerin olmasın tasvip etmiyoruz.Önemli olan orada ödül vs değil bunu çok iyi biliyorum. Ancak o kulüp ya da bu kulüp fark etmez camia için birileri iyi şeyler olsun diye etkinlikler düzenliyor.Bazen bu tarz organizasyonlarda hatalar da olabiliyor.Bakın Karadeniz ilk fermalı av köpekleri yarışmasını Ordu Avcılar Derneği ile birlikte ilk düzenleyenlerdeniz .Zaman içerisinde yollarımız ayırsak bile şunu biliyorum ki orada oluşan durum hiç bir zaman için kasıt içermemiştir.Çünkü Ordu Avcılar  içerisinde her hangi bir insan tanımam ki art niyetle böyle bir duruş sergilesin. Gördüğün noksan şu sanırım o yarışmada hakem tek ..Tek bir hakem ile bu yarışmaların zor olduğunu çok iyi biliyorum.Hakemin ne kadar profesyonel olduğu değil tartıştığımız kesinlikle böyle algılanmasın..Anlık bir konsantre  kaybı, ya da hakemin görmemesi bu tarz hataları,  istenmeyen neticeleri doğura biliyor. Sonuç ta bizlerde köpeğinizi yakından tanıyan arkadaşlarınız ya da büyükleriniz olarak biliyoruz ki, köpeğiniz aslında gerçek bir şampiyondur.Hassasiyetinizi gerçekten önemsiyor ve saygıda duyuyorum .Belli ki  sizin için talihsizlik olmuş. Hatalar oldu diye,  birlik ve beraberlik içinde yapanları bu organizasyonu ufak tefek hatalar yüzünden yok saymak biz avcı camiasına yakışmaz. Şampiyona iyi bakın saygılarımla
serhat abi abi diyorum artık size sakıncası yoksa bu konuşmalarınız bizi rahatlatıyor teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için dediğinizde haklısınız tabiki tepkimiz emeğimizin hakkını alamamaktı ama bizde art niyet aramak istemiyoruz sonuç olarak bu yarışmalara sizin gibi büyüklerimizin tecrübelerinde yararlanmak ve kaynaşmak adına katılıyoruz. çarşambadaki organizasyonda bunu da kısmen başardığımıza inanıyoruz bizde saygılarımızı sunuyoruz

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #6 : 27 Haziran 2014, 14:11:03 »

Ahmet abi o gün Çarşamba'da aramıza katılıp bizlerle birlikte olduğun için bizler teşekkür ederiz.. Etkinliğimizden memnun bir şekilde ayrılabildiysen ne mutlu bizlere...
Daha nice güzel etkinliklerde görüşmek dileğiyle...
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 27 Haziran 2014, 14:24:12 »

Ahmet abi o gün Çarşamba'da aramıza katılıp bizlerle birlikte olduğun için bizler teşekkür ederiz.. Etkinliğimizden memnun bir şekilde ayrılabildiysen ne mutlu bizlere...
Daha nice güzel etkinliklerde görüşmek dileğiyle...

Şafak kardeşim şahsım ve arkadaşlarım adına sizinle birlikte olmaktan gurur ve onur duyduk. Hepinize tüm emeği geçenlere minnettarız. İnanın yarışmayı kazanmaktan dolayı söylemiyorum organizasyon adına da sohbet muhabbet adına da çok memnun kaldık başarılarınızın devamını diliyorum