Gönderen Konu: Barut ve Ateş-Yeni yavrularımız hakkında yorumlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 21714 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
süper  yavrular  ihsan  kardeşim  macarlık  var  yavrularda  tüyleri  kadar  avları  olur  inşaallah  rastgele
Hüseyin bey teşekkür ederim,macar cinsi demişsiniz araştırıcam, bornovada oturuyorum.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
Valla çok fena yavrular abi hayırlı olsun bOlca faydalanmak nasip olur inşallah  :D
Mustafa bey teşekkür ederim,Allah hepimizin gönlüne göre versin.umarım emeklerimiz boşa çıkmaz,bereketli avlar dilerim.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimdışı Mehmet KILIÇLIOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
ABİ GERCEKTEN COK GÜZEL YAVRULAR CİNS OLARAK BUNLAR JURA NERDEN BİLİYORSUN DERSEN KOPOY ÜZERİNE ARAŞTIRMADIĞIM BİŞEY KALMADI.BENDE İKİ TANE GASCOGNE VAR TÜYLERİ KADAR AVLARI BOL OLSUN ABİ.
Mehmet KILIÇLIOĞLU
1983 KULA MANİSA

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
ABİ GERCEKTEN COK GÜZEL YAVRULAR CİNS OLARAK BUNLAR JURA NERDEN BİLİYORSUN DERSEN KOPOY ÜZERİNE ARAŞTIRMADIĞIM BİŞEY KALMADI.BENDE İKİ TANE GASCOGNE VAR TÜYLERİ KADAR AVLARI BOL OLSUN ABİ.
Mehmet bey teşekkür ederim,hemen bakıcam dediğiniz isme sağolun,rasgele.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimiçi Abdullah GÜLTEPE

• Müdavim Üyemiz
çok güzel yavrular avlarıda kendi güzellikleri gibi olursa değme keyfine (bence olur)
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212
Abdullah GÜLTEPE 1984 KARABÜK-İSKENDERUN/HATAY
 Tel: 05354083156

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
MAaşallah.....Siyah olan mükemmel görünüyor...
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
çok güzel yavrular avlarıda kendi güzellikleri gibi olursa değme keyfine (bence olur)
Abdullah bey teşekkür ederim,umarım istediğimiz gibi olur,bereketli avlar dilerim.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
MAaşallah.....Siyah olan mükemmel görünüyor...
Teşekkür ederim,sağolun.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimdışı Semih SERT

• AvlakForum Üye
  • *
slm ihsan kardeş köpeklerinin cinsi açıkca belli bence biri arap tam kopay diğeri ise tam bir macar çok güzel görüntüleri var burun ve kulak yapıları harika bence çok iyi bak güzel avlar yapacağınızdan eminim hoşcakal
Semih SERT
1966 BURSA

Çevrimdışı Kenan PAZARLI

• AvlakForum Üye
  • *
maşallah güzel yavrular...
Kenan PAZARLI
1967 GÜZELCE
İSTANBUL

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
slm ihsan kardeş köpeklerinin cinsi açıkca belli bence biri arap tam kopay diğeri ise tam bir macar çok güzel görüntüleri var burun ve kulak yapıları harika bence çok iyi bak güzel avlar yapacağınızdan eminim hoşcakal
Semih bey teşekkür ederim,inşallah iyi avlar yaparız,sizede rasgele.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
maşallah güzel yavrular...
,
Kenan bey teşekkür ederim.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimdışı Ahmet KAPLAN

• AvlakForum Üye
  • *
selam ihsan bey,tahminime göre,köpekleriniz bruno jura laufhund yunanistanda çok tutulan bir ırk,dünyanın en iyi koku alan köpeği olarak biliniyor.uyuşturucu aramalarında,hatta maden aramalarında kullanıldığını,kayıp insan aramalarında bir haftalık kokuları dahi çözdüğünü,amerikalıların tazıyla bloodhund ırkınından elde ettiklerini okumuştum.bu ırkın türkiyede olduğuna çok sevindim.tüyü kadar avı olur inşallah. rast gele.
Ahmet KAPLAN
1980-Aydın
HAYATI TESBİH YAPTIM.
BAZEN ÇEKİYORUM,BAZEN SALLIYORUM.

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
selam ihsan bey,tahminime göre,köpekleriniz bruno jura laufhund yunanistanda çok tutulan bir ırk,dünyanın en iyi koku alan köpeği olarak biliniyor.uyuşturucu aramalarında,hatta maden aramalarında kullanıldığını,kayıp insan aramalarında bir haftalık kokuları dahi çözdüğünü,amerikalıların tazıyla bloodhund ırkınından elde ettiklerini okumuştum.bu ırkın türkiyede olduğuna çok sevindim.tüyü kadar avı olur inşallah. rast gele.
Ahmet bey verdiğiniz bilgiye çok teşekkür ederim,umarım iyi avlar yaparız,Daha önce sn:Mehmet kılıçoğlu arkadaşımızda  jura laufhund ırkı olduğu bana söylemişti sizde aynı fikirdesiniz bende araştırdım böylece sayenizde köpeklerimizin ırkınıda öğrenmiş olduk,teşekkür ederim hepinize.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimdışı Mustafa ORDU

• Free Üye
  • *
  • ORDULU AV MARKET
Maşallah ikisinide çook beğendim.Allah can pekliği versin...
ORDULU AV MARKET - Mustafa ORDU -1984-
Elmalı / Antalya 0544 356 6252

Çevrimdışı Ümit BERBEROĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • hemşinli
tek kelime harika
Ümit yaşar BERBEROĞLU
1974 karasu

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
Maşallah ikisinide çook beğendim.Allah can pekliği versin...
Mustafa bey teşekkür ederim,sizinkilerde çok güzel maşallah,rasgele.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
tek kelime harika
Ümit bey teşekkür ederim sağolun,yakında son hallerinin resimlerini eklicem.rasgele
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimdışı İlker SİVRİ

• AvlakForum Üye
  • *
abi maşallah köpeklerin çok güzel isimleride uyum sağlamış barut ve ateş birleşirse av dünyasında patlama olur ya
İlker SİVRİ
1996 bursa

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
abi maşallah köpeklerin çok güzel isimleride uyum sağlamış barut ve ateş birleşirse av dünyasında patlama olur ya
Teşekkür ederim İlker bey,antremanlara başladık  hafta sonları salıyorum deli gibi koşturuyorlar bakalım biraz tecrübe kazanırlarsa ilerde iyi işler yapacaklarını düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2010, 16:08:00 Gönderen: İhsan AYDIN »
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimdışı İbrahim ÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • Gonyalı
Maşşallah  ihsan abi köpeklerin çok güzel görünüyor Allah can pekligi versin.Abi nereden aldın köpekleri   bende almak isterim yardımcı olurmusun

İbrahim ÇELİK
1983-Konya
''Kamil odur ki koya her yerde bir eser ,. Eseri olmayanın yerinde yeller eser.''

Çevrimdışı İhsan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
İbrahim bey teşekkür ederim,ben bunları zamanı gelince üretmeyi düşünüyorum nasip olursa o zaman yardımcı olmaya çalışırım,edirneden aldım  fakat satan kişide ben den yavru istiyor şuan  elinde bir tane vardı oda ölmüş.Allah nasip ederse ilerde yavru alınca bende satıcam o zaman görüşürüz.Şuan  8 aylık oldular resimlerdeki halleri 2 aylıkken çekildi yakında yeni resim çekip koyucam,görüşmek üzere.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

İhsan AYDIN-1969-İZMİR

Çevrimdışı İbrahim ÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • Gonyalı
İnşallah hadi bakalım hayırlısı olsun allah kaza bela vermesin.

İbrahim ÇELİK
1983-Konya
''Kamil odur ki koya her yerde bir eser ,. Eseri olmayanın yerinde yeller eser.''

Çevrimdışı Ahmet KAPLAN

• AvlakForum Üye
  • *
20 haziranda ihsan abiden bir tane arap enik almıştım.ateş ile barutu canlı  görme fırsatım oldu. büyümüşler,maaşallah harika birer yetişkin olmuşlar. Allah onları esirgesin.
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2010, 20:09:46 Gönderen: Ahmet KAPLAN »
Ahmet KAPLAN
1980-Aydın
HAYATI TESBİH YAPTIM.
BAZEN ÇEKİYORUM,BAZEN SALLIYORUM.

Çevrimdışı Seyfi ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
Tebrikler yavruların Maşallahı var . Açık sözlü olmayı severim bugüne kadar hernekadar fazla takılmamış olsam dahi forumlara gördüğüm en semiz yavrular gerçekten tebrik ediyorum.Gülegüle avlar yapman dileği ile arkadaş.
Seyfi ÖZTÜRK
1971-Çorlu-Tekirdağ A RH -  kopoysever
Tel. 0532 335 02 65