Gönderen Konu: 4.EYHAF GRAND PRIX YARIŞMA FOTOLARI  (Okunma sayısı 56119 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat KALAYCI

• Müdavim Üyemiz
  • Beyşehirli
    • http://www.avkopegi42.tr.gg
Ynt: 4.EYHAF GRAND PRIX YARIŞMA FOTOLARI
« Yanıtla #75 : 09 Nisan 2008, 11:33:53 »
Değerli can dostları orda bulunmaktan inanın çok mutlu oldum.Köpeğimin eşe gelmesi nedeniyle Lindamı götüremesemde inanın orda olmak sanal alemdeki dostlukların gerçeğe dönmesi görmek beni çok gururlandırdı.Arkadaşların bana gösterdikleri sıcak ilgi karşısında şaşrdım kaldım isim gözetmeden herkze çok ama çok teşekkürlerimi sunuyorum.Şen ve esen kalın.Bunlarda benden olsun.

Murat KALAYCI     [email protected]
  1971 KONYA             www.avkopegi42.tr.gg
                                        0.532.6532153

adem birinci

• Ziyaretçi
« Yanıtla #76 : 09 Nisan 2008, 11:53:24 »
gönlümün şampiyonu sensin darko

Çevrimdışı Yunus ÖZÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • ÖNEMLİSİ DOSTLUK SEVGİ KARDEŞLİK
« Yanıtla #77 : 09 Nisan 2008, 12:02:43 »
Slm sevgili dostlar Öncelikle bu yarışmayı organize eden bu organizasyonada iştirak eden tüm katılımcıları göstermiş oldukları medeni cesaretten dolayı kutluyor sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Çünki çok yakınen biliyorumki yarışmayı organize etmek bu işe eğer gönül vermişiseniz çok yorucu ama dostlarlada bir araya geldinizmi bir okadarda mükemmel bir olgu sadece yarışma organizesimi çok zor hayır yarışmaya katılmak bence düzenlemekten daha meşakatli bir olgu.Bütün bir camianın aynı duygu ve düşünceyi paylaşmasını istemek her ne kadar bencillik isede bu camianın üzerinden rant elde etmeye çalışmak bence bencillikten daha kötü bir olgudur.İnsanları tanımadan o insanı anlamadan o insan hakkında başkalarının yaptığı yorumlara bakarak karar vermek kadar bir acizlikte yoktur.Beni tanıyanlar bilir bu yüzden başıma neler geldiğini Gözümüzde büyüttüğümüz insanların 3 kuruş için nelere tamah ettiğini.Bir köpek almak için kaç kez istanbula gidip geldiğimi ve sonucunda aldığımız köpeğin nasıl tüfekten korktuğunu ve suçun neredeyse bize kalacağını Sadece bir şey söylemek istiyorum Yorumuda size bırakacağım Bizim için kurulduğu söylenen kanalı kaç kişi nekadar izliyor ve kimleri izliyoruz hangi köpeği hangi avları görüyoruz köpekler hakkında neleri öğrenebiliyoruz mera yarışmalarında bu organizasyonu yapanlarla bir bilgi alışverişinde bulunuluyormu anadolu avcılık ödüllerinde kimlere ödül veriliyor Yarışma organizasyonlarına giderken yaban tv bizim kanalımız herhangi bir ücret talep ediyormu eğer etmiyorsa kişilere gruplara özel uygulamalarmı yapılıyor nerden nereye geldik sevgili dostlar emeğe saygı deniliyor ya bizim emeklerimiz ya bizim duygularımız ? SAYGI VE SEVGİLERİMLE
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2008, 12:15:05 Gönderen: Yunus ÖZÇELİK »
Yunus ÖZÇELİK
1977 DÜZCE
0 532 799 13 37

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #78 : 09 Nisan 2008, 12:46:59 »

« Son Düzenleme: 09 Nisan 2008, 13:16:08 Gönderen: Ata HALICIOĞLU »

adem birinci

• Ziyaretçi
« Yanıtla #79 : 09 Nisan 2008, 13:13:29 »
abilerim bu yarışma oldu hiçmi resim cekmediniz nerde bu birinci köpekler ikinci köpekler üçüncü köpekler pointerler kurzharlar drahthaarlar bunların ferma resimleri videoları  elinde resim olan abilerimiz atsınlarda bizlerde o anı yaşayalım ;) saygılar sevgiler  O0

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #80 : 09 Nisan 2008, 13:18:44 »
yarışmanın tüm fotolarını av tutkusu dergisinin mayıs sayısında bulabilirsiniz!finali bora pir fotoladı kendisi ekleyebilir!

« Son Düzenleme: 09 Nisan 2008, 13:23:18 Gönderen: Ata HALICIOĞLU »

Çevrimdışı Cüneyt NOYAN

• Müdavim Üyemiz
  • avci
    • www.cuneytnoyan.azbuz.com
« Yanıtla #81 : 09 Nisan 2008, 17:26:40 »
asagı yukarı bırbırmızıı tanıyoruz.ben tanımasamda AZİZ OMUR beyın soledıklerının dogru oldugunu dusunuyorum.ama goruyorumki bazı kımseler bazı menfaatler için  dogru olmadıgını bıldıklerı seylerı savunuyorlar.ve o ınsanlrın kac yıllık av gecmıslerı oldugunu bende daha cok kımseler cok daha ıyı biliyor.bırırlerı bırılerının sırtına basarak malesef benı kullanamasalr bıle bır cok avcı kardesımı abımı kandırıyorşlar.ve avcılıgı onların yaptıgı kadar onların anlattıgı bılıyorlar.ama avcılıgın bu olmadıgını ustalarımızdan ogrenıyoruz.ama dıyecegım suki:EY PARA SEN NELERE KADIRSIN.ama ne yabanın nede dergılerın kendımce bızlere hıc bır fayda saglamadıgı dusuncesıyım.ve öyle olmaya devam edecegım.çünkü ben kendı adıma BIKTIM AYNI YUZLERDEN AYNI INSANLARDAN.AYNI MUHABBETLERDEN.saygılarımı sunarım .kazananları canı gponulden tebrık ederım.
Cüneyt NOYAN
1977 Çeşme-Midyat
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN
YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL

Çevrimdışı Hakan YENILMEZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • avların kralı keklik
« Yanıtla #82 : 09 Nisan 2008, 17:50:32 »
cüneyt ciim kardeşim aslan arkadaşım bak şimdi bu konu yine saptırılmış ilhan hocam ın üstüne bikere hocam kadar duyarlı ve anlayışlı bi insan a bu utfetmeler yakışmıyor,ikincisi yaban ı eleştirmek kolay n olmuş herkes eleştirir pekiii gelelim asıl konuya yaban neden bu kadar çok reklam koyuyor hiç düşündünüzmü ...ayakta kalması için bunu yapmak zorunda nekadar çok reklam koyarsa o kadar ayakta kalır..yapmak zordur başarmak ta ama yıkmak çok kolay biraz özveri lütfen
Hakan YENİLMEZ
Karşıyaka İZMİR1968
Uçan balon

Çevrimdışı Hakan PINARCI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #83 : 09 Nisan 2008, 18:30:00 »
 Vardiyalı çalışma sistemimden dolayı bu ve benzeri organizasyonlarda bulunamamak ve dostlarla olamamak üzücü.Fotoğraflar gayet güzel,bir dahakine umarım katılma fırsatım olur.Herkese teşekkürler...

Hakan PINARCI
B Rh + / YALOVA

Çevrimdışı Cüneyt NOYAN

• Müdavim Üyemiz
  • avci
« Yanıtla #84 : 09 Nisan 2008, 18:38:33 »
sayın hakan yenılmez abıcım ben ılhan beyı veya bır baskasını kastetmıyorum.ama alınan olursada yok demem.yoksa tanımıyorum ılhan beyı nede azız beyı .ama kendı fıkrımı soledım aslan balon abım:)
Cüneyt NOYAN
1977 Çeşme-Midyat
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN
YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL

Çevrimdışı Bora PİR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #85 : 09 Nisan 2008, 18:54:36 »
Öncelikle tüm avcı dostlara selamlar,

Bu yıl dördüncüsü yapılan yarışmada emeği geçenlere, destek olanlara, katılanlara ve izlemek için oraya gelen herkese bir avcı olarak teşekkür etmek istiyorum.

Av Tutkusu Dergisi olarak oradaydık ve dergi olarak üzerimize düşen; öncesinde okuyucularımızı bilgilendirdik ve sonrasında yarışma sonuçlarına ve fotoğraflarına Mayıs sayımızda yer vererek yerine getireceğiz.

İsmim geçtiği için açıklama yapma ihtiyacı duydum. Ben kendi şahsi kameramla yarışma sonrasında katılan veya katılamayıp görüntüleri izlemek isteyen kişilere bu imkanı sunmak için çekim yaptım. Bu çekimleri düzenleyip EYHAF'a verecegim ve nasıl uygun görülürse o şekilde izlemek isteyenlere EYHAF tarafından ulaştırılır. Bu çekimlerden maddi olarak hiçbir beklentim yoktur, ben sadece içimden gelerek yaptım.

Yarışmanın son günü Sayın Ali Bürkev, gitmek zorunda olduğunu ve devamını çekmemi istedi. Ancak ben yanımda götürdüğüm 3 kasetin sonuncusunu kullanmaya başlamıştım. Daha öncesinden bilgim olmadığı için yanımda yeterli kaset yoktu ve ödül töreninde maalesef kasetim bitti. Ancak ben çektiğim fotoğrafları video haline getirip ödül töreninden görüntüleri vereceğim. Bir yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için bu açıklamayı yapma gereği duydum.

Çekimleri tek başıma yapmadım, bu konuda bana yardımcı olan Onur Çaylı ve Burak Kabakcı'ya teşekkür ederim.

Ayrıca Cüneyt Bey, dergiden nasıl bir fayda beklediğinizi merak ettim? Kendi dergimiz adına tam 11 yıldır birçok bilgilendirici yazıyı okuyucumuza ulaştırdık. Size nasıl faydalı olabiliriz?  Gerçi sizde köpek satmak istediğinizde dergiden faydalanmaya çalışmıştınız sanırım yeteri kadar fayda sağlayamadınız..
Bora PİR
İzmir
Av Tutkusu Dergisi

Çevrimdışı Göktürk BAĞDAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #86 : 09 Nisan 2008, 19:07:01 »
Sayın Aziz Omur beyin Türkiye'deki safkan av köpekler hakkındaki çalışmaları vede bilgileri göz önüne alınırsa Yaban tv deki bazı insanlar hakkında yaptığı eleştirilere kulak asmamız lazım.Onu eleştiriceğimize ne demek istidiğini anlamadan,çoğumuzun sadece Yaban tv ekranlarından tanıdığı insanların avukatlığını yapmamamız lazım.Aziz beyin Yaban tv hakkında bir problemi olmadığını anlıyorum.Kendisi  Yaban tv'nin yanlış insanlar elinde avcılara hizmet yerine başka amaçlar için kullanıldığını söylemek istiyor.Benimde düşüncelerim Aziz beyle aynı fikirde.Bencede Yaban tv yanlış insanlar tarafından yönetiliyor.Yaban t'deki bir gurup insan Türkiye'nin birçok bölgesinde misafirperver, açık gönüllü avcı dostlarımı program yapmak bahanesiyle kullanıyor.İstedikleri bölgelerde  av yapabilmek için Yaban tv yi alet ederek istedikleri bölgeye giriyolar.Bir çıkar amaçı olarak Yaban tv yi kullanıyorlar.Sayın Aziz Omur ise hiçbir menfaat gözetmeksizin sadece  safkan av köpeği ırklarının daha iyi tanınması, bilinmesi ve geliştirilmesi amacı ile mücadele veriyor.Şunu unutmayalımki Yaban tv de spikerlik ve kameramanlık yapacak bir çok insan bulabiliriz ama  safkan av köpekleri konusunda bizleri bilgilendiricek geliştiricek ve daha iyi köpeklere sahip olmamızı sağlaya bilecek bir Aziz Omur'u çok zor buluruz!!!!  kimse üstüne alınmasın bunlar sadece benim düşüncelerim. GÖKTÜRK BAĞDAN
Göktürk BAĞDAN
1979 KIRKLARELİ

Çevrimdışı Cüneyt NOYAN

• Müdavim Üyemiz
  • avci
« Yanıtla #87 : 09 Nisan 2008, 19:31:36 »
bora bey dergıdekı ılanınız ıcın tesekkur ederım:)faydalı oldunuz......
Cüneyt NOYAN
1977 Çeşme-Midyat
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN
YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #88 : 09 Nisan 2008, 23:02:51 »
lütfen birbirimizi kırmadan fikir alışverişinde bulanalım.biz bir aileyiz!Boracım emeğine sağlık çok koşuştun sağol!

« Son Düzenleme: 10 Nisan 2008, 01:24:53 Gönderen: Ata HALICIOĞLU »

Çevrimdışı Murat ŞINLAKGÖZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #89 : 09 Nisan 2008, 23:47:15 »
   Ata kardeşim,

2 yağmurluktan geçip cebindeki cep telefonuna su girercesine ıslanarak

yapmış olduğun özverili koşuşturman ve emeklerin için seni ayrıca tebrik etmek istedim,

Tebrikler, tebrikler, Selamlar...

O müthiş yağmurun ardından şu gökyüzünün güzel bulutlarına bakın, ne güzel.

Ama botları ve dizlerine kadar kotları ıslak ve çamurlu halde koşuşturan bir de;
    Mustafa Helalpara var dı ki ayrıca Tebrik etmeden geçemeyeceğim.

T E B R İ K L E R TEBRİKLER, T E B R İ K L E R

O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0

« Son Düzenleme: 10 Nisan 2008, 00:09:57 Gönderen: Murat ŞINLAKGÖZ »
Murat ŞINLAKGÖZ
1961 İZMİR  - 0533 326 26 78

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #90 : 10 Nisan 2008, 00:00:21 »
Aleyküm Selam!Teşekkür ederim Murat abi!Ziya efemde geleydi çok güzel olacaktı!Herşey Ülkemiz avcısı için!

O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2008, 00:02:29 Gönderen: Ata HALICIOĞLU »

Çevrimdışı Faik ARAY

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #91 : 10 Nisan 2008, 00:08:40 »
Tüm katılımcı arkadaşlara ev tüm emeği gecen doslara teşekkür ederiz.Saygılar egeden slamlar.
Faik ARAY
1972 İZMİR

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #92 : 10 Nisan 2008, 00:17:22 »

« Son Düzenleme: 10 Nisan 2008, 01:09:10 Gönderen: Ata HALICIOĞLU »

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #93 : 10 Nisan 2008, 00:18:18 »
Bir avcının Kalbinin ritmini ölçemediği anı "Fermaya" giderken yakaladığım fotosuyla da;

Selman KÖK 'ü de tebrik ediyorum.

O0   O0   O0

Daha cumartesi performansıyla dereceye gireceğini tahmin ettiğim;
Muğla ekibinden yetişkinlerde 2.olan SUZİ ve sahibi İLKER TATAR ı da tebrik ederim.
İşte güzel bir ferması ve sahibinin havaya kalkan heyecanlı eli.

O0   O0   O0

O0  O0  O0

O0  O0  O0

O0  O0  O0

O0  O0  O0

O0  O0  O0

O0 1. olan Kurzhaar "FINDIKO0

O0  O0  O0

O0  2. olan "SUZİ"   O0

O0  O0  O0

O0 3. olan " DAF "   O0

O0  O0  O0

O0 İngiliz Irkları yetişkinler "Şampiyonu GÜMÜŞO0

O0  O0  O0

O0 Veeee , HAKEM 'i de tebrik ediyorum  O0

Bir tebrik fotosu da;
Köpeklerimize Çamlı Yem-BİOPET ürünlerini temin eden
            Yüksel Ticaret-Yüksel PAYLANBAŞ için...

« Son Düzenleme: 10 Nisan 2008, 02:24:07 Gönderen: Murat ŞINLAKGÖZ »
Murat ŞINLAKGÖZ

Çevrimdışı Nazım AKGÜN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #94 : 10 Nisan 2008, 00:28:16 »
emeği geçen herkeze sonsuz tesekkürler çok gelmek isdedik ama hava muhalefeti dolaisiyle gelemedik insallah önümüzdeki sene orda oluruz orda  olamasakda kalbimiz sizlerleydi basarılarınızın devamını diliyorum ve ellerinde yarısma ile ilgili resmi olanlardan rica ediyorum gözümüz gönlümüz senlensin
bodrumdan saygı ve sevgilerimle
Nazım AKGÜN  12.03.1984 ortakentyahşi /BODRUM 0537.439.61.82

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #95 : 10 Nisan 2008, 00:28:45 »
Çok teşekkürler Burakçım ama seni istediğimiz gibi ağırlayamadık ekürimle beraber!Geldiğiniz ve organizasyonumuza katıldığınız için emeği geçen tüm arkadaşlarım ve başkanımız adına esas ben teşekkür ederim!Bütün hemşerilerime ve Dernek üyesi dostlarıma kucak dolusu selamlar,sevgiler...;) NOT:Burak Bey bir foto çekilebilirmiyiz?  :) :) :)

« Son Düzenleme: 10 Nisan 2008, 00:56:37 Gönderen: Ata HALICIOĞLU »

Çevrimdışı Özkan BAKIR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #96 : 10 Nisan 2008, 01:37:46 »
Yağmur Bizleri bile darmadağın etti. İki yıldır katılıyoruz.Herşeye rağmen organizasyonda emeği gecenlere teşekkürler.Akhisar avcıları olarak çok güzel bir hafta sonu geçirdik.Dedemiz olmasa sanırım geceyi dışarda geçirecektik.Dedeye ve amcaoğluna sonsuz teşekkürler.Birkaç karede bizden.[/img]
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2008, 01:46:50 Gönderen: Özkan BAKIR »
Özkan BAKIR
1958 Akhisar _Manisa

Akhisar avcılık,atıcılık,amatör balıkçılık ihtisas spor kulübü genel sekreteri

Çevrimdışı Özkan BAKIR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #97 : 10 Nisan 2008, 02:02:02 »
teşekkürler dede.
Özkan BAKIR
1958 Akhisar _Manisa

Akhisar avcılık,atıcılık,amatör balıkçılık ihtisas spor kulübü genel sekreteri

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #98 : 10 Nisan 2008, 02:13:11 »
 Cumartesi günü Emrah ile birlikte,

"Gerçek bir NİSAN YAĞMURU" yaşadık.

Plaj şemsiyesiyle bile geçiştirdik,ıslanmadan. "Çok güzel fermalar seyrettik."

Hemen arkamızda da ZEHİR gibi bir Pointer manzarası vardı.

« Son Düzenleme: 10 Nisan 2008, 02:18:52 Gönderen: Murat ŞINLAKGÖZ »
Murat ŞINLAKGÖZ

Çevrimdışı Mustafa ÖZEKEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • EN İYİ KÖPEK SAHİBİNE AV YAPANDIR GERİSİ YALAN
« Yanıtla #99 : 10 Nisan 2008, 16:24:17 »
her şey güzel ama verilen sözlerde yerıne gelebılmeli bidahaki sefere eksiksiz olması dilegi ile saygılarımla