Gönderen Konu: 2008 AVCILAR ARASI TRAP-SKEET MÜSABAKASI BURSA FOTOLARI  (Okunma sayısı 60571 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Abdurrahman ÖZOĞUL

• Çullukçu 10
  • Müdavim Üyemiz
  • ABDURRAHMAN ÖZOĞUL-1973 gönen/BALIKESİR 0 RH +
Ynt: BURSA TRAP-SKEET MÜSBAKASI FOTOLAR
« Yanıtla #25 : 24 Mart 2008, 14:18:43 »

öncelikle bu organizasyonda çok  emekleri olan (Nejat abime, Adem karakaşa,) ve katkısı olan herkese çok teşekkür ederim...

gerçekten bu tür organizasyonların sayfamız için ne kadar değerli olduğunu bir kez daha yaşamış bulunmaktayız...

şahsım adına ben, sayfamız üyesi olan ama, bire bir tanışamadığımız  arkadaşlarımız ve abilerimizle tanışmış olmaktan ve daha önce tanışma fırsatı bulduğumuz dostları tekrar görmekten çok ama çok mutluluk duydum...

bütün gönül dostlarıma saygılar...
« Son Düzenleme: 24 Mart 2008, 14:45:08 Gönderen: Abdurrahman ÖZOĞUL »
Abdurrahman ÖZOĞUL
0 Rh + 1973 Gönen-BALIKESİR - 0 535 352 59 38-0546 7291730

ta3cgs

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 24 Mart 2008, 14:19:34 »
sua hunter
patlamasana,
ustanın sadece 2 eli var
ayaklarıyla yazmayı daha öğrenemedi.
herkes sen mi... :D

Çevrimdışı Hamdi KUMOVA

• Müdavim Üyemiz
  • AKHİSAR DAN HERKEZE SELAMLAR
« Yanıtla #27 : 24 Mart 2008, 14:33:25 »
gerçekten süper ortam vardı oluşumunda gayret gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkürler.katılamayıp kaçıran arkadaşlar bidahaki organizasyona mutlaka gelmenizi tavsiye ediyorum gelin ve yaşayın.  resimler geliyor

« Son Düzenleme: 24 Mart 2008, 15:19:49 Gönderen: Hamdi KUMOVA »

Çevrimdışı Erkan TURHAN

• Müdavim Üyemiz
  • Durana atan et avcısı . Kaçana atan zevk avcısıdır
« Yanıtla #28 : 24 Mart 2008, 14:35:05 »

Erkan TURHAN 1974 
BAYRAMPAŞA /İSTANBUL  (TERAZİDERE AVCILAR KLÜBÜ)
DURANA ATAN ET AVCISI KAÇANA ATAN ZEVK AVCISIDIR.

seter@cem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 24 Mart 2008, 14:49:36 »
        Teşekkür yazımda belirtmiştim bu buluşmamızda ilk var diye resimleri ile onları atayım... ;)

Tuncay hocamız en sonunda aramıza katıldı alışkanlık yapacağından korkuyormuş  :D aramızdakide Romanyadan müsafirimizdi benim dayı oğlum..

Mustafa sana helal olsun diyorum en uzaktan gelen dostumuzdun,teşekkürler.

Sayfamıza vermiş oldukları plaketten dolayı merkez klubeteşekkürler.

Ve şapkalarımız Teşekkürler Kadir usta..

çandarlı ziya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : 24 Mart 2008, 14:54:41 »
Her şey gönlümüzce olsun Avcı sayfası... O0

Çevrimdışı Necati ERYILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #31 : 24 Mart 2008, 15:15:42 »
Bende uzak yada is nedeniyle araniza katilamayalardan biri olarak, bu güzel ortamda emegi gecen herkeze tesekkürlerimi sunuyorum.
Muhabbetiniz her zaman daim olsun dileklerimle her keze Selam ve Saygilarimi sunuyorum.
Necati ERYILMAZ
1970 KÜTAHYA / Almanya  www.kurzhaarci.com

Çevrimdışı Abdullah ÇETİN

• thehunter13
  • Müdavim Üyemiz
Ynt: BURSA TRAP-SKEET MÜSABAKASI FOTOLAR
« Yanıtla #32 : 24 Mart 2008, 15:42:24 »
herkese selamlar sayfamiz aiilesi  tüm emeği geçenlere misafir perverliğiniz içinde ayarı ayrı teşekürlerimi sunar avcılık aleminin nedenli farklı bişe olduğunu bilmek derim  arkadaşlar. O0
« Son Düzenleme: 24 Mart 2008, 15:44:26 Gönderen: Abdullah ÇETİN »
Abdullah ÇETİN
1979 Tatvan BİTLİS 05324683715
www.mostarhoteltatvan.com
04348279192

Çevrimdışı Hasan KEKEÇ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #33 : 24 Mart 2008, 15:49:36 »
GERÇEKTEN HARİKA BİR GÜNDÜ...EMEĞİ GEÇEN HERKEZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.BİLECİK EKİBİ OLARAK ORADA OLMAKTAN BÜYÜK KEYİF ALDIK..ÇOK GÜZEL DOSTLUKLAR EDİNDİK YENİ ORGANİZASYONLARDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE...
Hasan KEKEÇ
B Rh + 1986 BİLECİK

hunter22vt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 24 Mart 2008, 17:33:19 »
evet gelelim bende olan şekilleriyle bir sayfamız.com klasiği olan buluşmalardan birinin daha sunumuna.

bir çok arkadaşımız da çekim yaptılar ama sanırım foto çokluğu hem yüklemeyi hem sunuş biçimini zorladığından onlar karar verene kadar ben bazı fotoları ekleyerek dilimin döndüğünce kişileri rencide etmeden (umarım)yaşanan bir klasiği kendi bakış açımdan anlatayım.

edirne süloğlundan yola çıkış ve ara duraklardaki fantazilerimiz geçip sevgili izmit ve yalova güzergahında olan sayın cengiz eski ve cem al oğlu arkadaşlarla planlanan bursa yolu planımıza ufak değişiklikler eklenerek dahada neşeli bir harekat haline dönüşü,ve varış esnasından geceleme  olayını detaylarına değinmeden:):):)
sunup sabah atış yarışmalarına varana dek belirli ana temalarla ben böyle gördüm ve sıraladım.daha fazlalarıda var (181 adet foto) ama sitemizin kilitlenmemesi adına selamati için yuklemeyeceğim arzu eden spaces imden çalabilir veya istek halinde meil de yollarım.

sayın bursa merkez avcılık klüp başkanı osman beyin o klasikleşmiş istanbul beyefendiliği (bana sorarsanız dejenere oldu)muadili; bursa beyefendiliği aksanı ile nazik hoşgeldiniz mesajları ve bizleri ağırlamaktan duydukları keyifli anları anlatımları karşısında söz alarak ayrıyetten teşekkürleri sayın helalpara gerek kendisi gerekse sayfamız adına tercüman oluşları gecemize ve organizasyona ayrı bir mana kattığı malumunuzdur.

gece boyunca dostların buluşması tanışması ve hiç katılmayarak böyle anlarda nasıl davranılır veya ne olur meraklı gözleri ile ilk kez yaşayanından hasret giderenine eski dostluklardan yeni başlayan dostluklarına kadar ne ararsanız vardı oysa masalarımızda sunulan yiyecek ve içecekler ile misafirleri nasıl ağırlarızda yüzümüzün akı ile çıkarız endişeleri arasında masalarımızda kuş sütü eksikti dersek ayıp olmaz sanırım.

« Son Düzenleme: 24 Mart 2008, 18:05:44 Gönderen: Vahdet TOKAY »

Çevrimdışı Erkan TURHAN

• Müdavim Üyemiz
  • Durana atan et avcısı . Kaçana atan zevk avcısıdır
« Yanıtla #35 : 24 Mart 2008, 17:38:53 »
Veteriner Serhat kardeşim o güzel nefis börekler için önce yapana sonrada sana çok teşekkür ederim. Nadir abi Birdaki  buluşmayı kasabın bahçede verelimde doyuralım şu Aliyi
Erkan TURHAN 1974 
BAYRAMPAŞA /İSTANBUL  (TERAZİDERE AVCILAR KLÜBÜ)
DURANA ATAN ET AVCISI KAÇANA ATAN ZEVK AVCISIDIR.

Ali Kaptan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : 24 Mart 2008, 18:38:14 »
        Ademimin mesajını okuyunca aklıma geldi dostlar saatlerimizi ayarlıyalım proğramlarımızı yapalım yeni tarihler veriyorum....

4. Eyhaf Grand Prix Fermalı Av Köpekleri yarışması 5-6 Nisan 2008 İZMİR Türkeli..

2.Geleneksel bahar toplantımız      16/17/18 mayıs 2008    Balıkesir Ilıca mevki  Sevgili Burak KABAKÇI Bu sene oğlak partisi verelim diyor,

Aynı güzelliklerde buluşmak ümidi ile..

Zaman yaklaşşınca detayları sayfada duyuracagız inşallah. Kızılcahamam süpriz.. ;)

hunter22vt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : 24 Mart 2008, 18:38:27 »

misafir bolluğunu görüp gerek bizleri onurlandıran gerekse bizlere zaman ayıran değerli üstadlarda oradaydılar.

sayın alp kızılsu(trap)sayın yusuf karamuk(skeet) sayın mahmut kesici,sayın levent zorlu,sayın erdal kabakçı gibi marka olmuş isimler de bizleri yanlız bırakmadılar ama anlayamadığım son durumda kenara çekilmişler ve tavla oynar gibi yapıp!!! yarın burada bize ekmek çıkmaz gelin biz eskişehire kaçalım orda atalım planı var gibi koktu bana siz nedersiniz??? :):):):)

hunter22vt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : 24 Mart 2008, 18:49:05 »
bu arada sevgili üyelerimizden antalyalı dostlar;

işi sağlama alıp doktor olsun ali olsun nasıl olursa olsun der gibi,sayın dr. ali postasını olmasa da yakın dostları dr.ali hoşcan beyi aralarına almışlar galiba kulak çınlatıyorlardı yemekte neşeli neşeli:):):)

arada hakan minareciden belki de taktik alınıyordı saklı saklı:):):)belki de alp kızılsu beyinde görüşlerini değerlendirip bir ağır abiler masası oluşmuş bana sorarsanız valla:):):):)

siz ne dersiniz???

Çevrimdışı Emin DEMİRTAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #39 : 24 Mart 2008, 18:50:08 »
Güzel bi organızasyon olmuş,tüm dostlara selamlar olsun.
Trap ve skeet atışlarında derece alan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim.
Emin DEMİRTAŞ
1968 Gönen/BALIKESİR
0 535 614 64 46
0+ (RH)

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #40 : 24 Mart 2008, 18:59:40 »
Bursa dan döndükten sonra, ancak bilgisayarın başına gecip yazabildim :)
yola çıkış ve eve dönüşüm c.tesi akşam 17 p.tesi sabah 07:00 toplam 38 saat
bunun 30 saati yolda :) gecti,,, 8 saati ise dostlarımızla ancak bu 8 saat nasıl geçti anlamadım gercekten cok guzel bir ortam vardı.

Katılımcıların tamamında iyi niyet, sevgi, saygı ve dostluk dolu davranışlar vardı, yapmacık değil doğal bir dostluk, avcı dostluğu.

Gittiğim ve gördüğüm için çok mutlu oldum,

Bu ortamı bize hazırlamak için büyük emek sarf eden Nejat bey Adem bey ve diğer Bursalı ev sahiplerine sonsuz teşekkürler.

Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

hunter22vt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : 24 Mart 2008, 19:15:35 »
gecemiz yukardaki neşeli ve bir o kadarda çeşitlilikler ve coşkular arasında ilerleyen saatlere kadar sürdü sürmesinede asıl şamata gece olucak gibi koksada biz buralarda durmayalım alıp başımızı bi kenara çekilelim desekte:):):) adamlar burgazdan yaralı abi,salmayız illa sizi biyerlere kapatacaz der dururlar ve olanda olur!!! ver elini mudanya dediler:(baştan kokmadım desem yalan olmaz;
işin içinde adem karakaş ve suat yasak lı olurda başka ne gelirki insanın aklına ha dostlar:):):)

yok öle ben şekerledim yatmam ben burda kalacam numarası yapmak kaptanım anca beraber kanca beraber deyip tuttuk misafir olunacak olan sevgiili karakaş malikanesinin yolunu...

...

yatma ve oda halleri mahremiyet içerdiğinden yayınlayamıyoruz:):):):)

ammaaaaaaaa bunlar konmazsa ayıp olur yani:):):):)

sevgili paparazzimiz gece devriyesine gidip geldikten sonra kendisininde görüntüleneceğini hiç düşünmemmişti oysa:):):)

asıl ilginç olanı ise,anacığı görse bu hallerini kıyıpta evlendirmekten de vaz geçeceği kesin olan sevgili ev sahibimiz adem ;
adam bozmuş niyeti içeri kapattıkları kaçmasın diyemi?:):):) yoksa o yürekleri kadar temiz duyguları ilemi bilemem ama hem evini hem yatağını hem imkanlarını bizlere seferber edip kaldığı kapı aralığında uyudu sayılırmı bilemem bi şamrel yatak üzerinde veya yere dayanan sırtının ağrılarından:)???:):):):)

kim di kral kim çoban siz karar verin gari:):):)

Çevrimdışı Kadir USLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #42 : 24 Mart 2008, 19:19:14 »
Slm Sevgili Dostlar.
Bu mükemmel organizasyonun yolcuları arasında olmanın mutluluğunu bende katılımcı dostlarım gibi yaşayanlardanım.
Başta Sayfamız yöneticilerine ve BURSA MERKEZ KÜLÜP YÖNETİCİLERİNE`, ÜYELERİNE ve Bizlere EVİMİZDEYMİŞ GİBİ İLGİLERİNİ ESİRGEMEYEN KARDEŞLERİMİZ NEJAT YILMAZBAYHAN a/YALÇIN ENGİN e/ADEM KARAKAŞ a ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
EN YAKIN TARİHTE GÖRÜŞMEK ÜZERE SELAMLAR DOSTLARIM. O0
Kadir USLU                    
1963 Pendik İSTANBUL
LADA YETKİLİ SERVİSİ
KANER OTO SAN.TİC.LTD.ŞTİ
0 216 375 12 57   0 532 614 56 22  www.kanerotomotiv.com

Ali Kaptan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : 24 Mart 2008, 20:10:16 »
        Serhatım Fotolarla ekleyelim kürsüyü

Trap dereceleri

1..İlksin KÖKSAL      İSTANBUL    40

2..Ahmet KURALI     MANİSA       37

3..Ertuğrul TOPÇU   BURSA         36

Skeet dereceleri

1..Mustafa HELALPARA      İZMİR         34

2..Hayri TURAN                   BURSA        29

3..Ahmet AKSU                  BURSA         28

Sayfamız.com gönüllerin birincisi'ne merkez kulüp tarafından verilen plaket...

« Son Düzenleme: 24 Mart 2008, 20:12:08 Gönderen: Ali İŞLEMECİ »

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : 24 Mart 2008, 20:40:17 »

« Son Düzenleme: 24 Mart 2008, 20:57:32 Gönderen: Ata HALICIOĞLU »

hunter22vt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : 24 Mart 2008, 20:45:32 »
sırada artık atışlar olsun değilmi dostlar:):):)

yazılanlar hep var ve skorlar da belli ve yazıldı da,bizde genel panoramadan bişiler var belki ilginizi çeker ne bileyim:):):)

çetere tutanıda oldu atış yapanıda;atana bakanıda;

AyhanERBAY

• Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : 24 Mart 2008, 20:47:50 »
Bu güzel atmosferi yaşamamıza vesile olan,tüm ağabeylerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bir bursa'lı olarak dostları memlekette görmek beni çok mutlu etti,heleki syn:VAHDET TOKAY,KADİR USTA,AYHAN ERBAY,İSMAİL AYHAN,TUNCAY HOCAM,ULVİ ŞAFAK ve Daha ismini hatırlayamadığım bir çok büyüğümü yüz yüze tanıma fırsatı buldum..Sağlık durumum şimdilik,yanınızda bu kadar bulunmama imkan verdi ama inşallah ilerleyen günlerde bende iyileşmiş yürüyor olurum ve organizasyonlarda bulunmaktan ve görev üstlenmekten mutluluk duyarım... SAYGILAR

Kardeşim hasta halinle bizleri görmeye gelmen inan beni çok mutlu etti kendine iyi bak dostum inşallah Allahın izni ile düzeleceksin sezonda beraber çulluk kovalıyacaz unutma, dostum kendine iyi bak selamlar resimler evde gidince atarım

AyhanERBAY

• Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : 24 Mart 2008, 20:51:26 »
  Arkadaşlar gösteri atışındaki fotograflar nerede  ben en çok gösteri atışını beyendim.:):)

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : 24 Mart 2008, 21:04:54 »

« Son Düzenleme: 24 Mart 2008, 21:31:31 Gönderen: Ata HALICIOĞLU »

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : 24 Mart 2008, 21:21:15 »

« Son Düzenleme: 24 Mart 2008, 23:19:07 Gönderen: Ata HALICIOĞLU »