Gönderen Konu: Şu yakışıklıya bir bakalım. Beretta A400 Xcel Multitarget  (Okunma sayısı 1536 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
Beretta'nın 1 yıl önce duyurmuş olduğu Sporting serisi A400 Xcel Multitarget, Beretta sevenlerin huzurunda.

Trap, skeet ve 3-Gun faaliyetlerinde kullanılmak üzere optimize edilen tüfeğe çok çarpıcı özellikler eklenmiş.

upload image

B-Fast teknolojisiyle kundak ve bant kullanıcıya göre ayarlanabiliyor. Bu sayede ekstra işlem gerektirmeden farklı kullanıcıya göre çok hızlı uyarlama yapılabiliyor. Bunun yanında tüfeğin ağırlık merkezini de değiştirmek mümkün.

Standart A400'lerde bulunan B-link ve Kick-off bu versiyonda da mevcut.
Tüfek 3500 gr ağırlık, 76 mm fişek yatağı, oversized kurma kolu, 3 adet Optima HP Choke ve 71-76-81 cm olmak üzere 3 farklı namlu seçeneğiyle geliyor.

En önemlisi de o bir

« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2017, 19:57:12 Gönderen: İbrahim TUTKUN »
  • Beretta 686 Silver Pigeon I O/U
1988 Bornova/İzmir / İkamet: Bartın
A rh (-)

How can you turn back when you know in your heart that there is no real turning back?

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ, Fatih YAZICI, Doğan ATEŞ

Çevrimdışı Doğan ATEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: Şu yakışıklıya bir bakalım. Beretta A400 Xcel Multitarget
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2017, 20:55:27 »
Son zamanlarda yarıotomatik olarak trap tüfekleri ya arttı yada bana öyle geliyor.Aletler güzel ama otomatik ile trap mantığını birleştiremiyorum.Paylaşım için teşekkürler

Saygılarımla
  • Beretta 686 Silver Pigeon 1
  • Beratta A400 Lite Sentetik
  • İmpala Plus 66
1977 İzmir

The following users thanked this post: İbrahim TUTKUN

Çevrimdışı İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
Ynt: Şu yakışıklıya bir bakalım. Beretta A400 Xcel Multitarget
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2017, 21:02:48 »
Son zamanlarda yarıotomatik olarak trap tüfekleri ya arttı yada bana öyle geliyor.Aletler güzel ama otomatik ile trap mantığını birleştiremiyorum.Paylaşım için teşekkürler

Saygılarımla

Otomatiğin sportif faaliyetlerde kullanılması çok da yeni bir şey değil aslında ama dediğiniz doğru, bu tip özel tüfeklerin çeşitliliği artıyor. Bence bir insan çift namlulu bir kırmayla yarı otomatik arasında neden tercih yapıyorsa, atış amacıyla tercih yapmasının sebebi de az çok aynı. Öncelikle zevk meselesi:) Bir diğer önemli etken de bence fiyat. Atış özeliklerine sahip ithal bir çift kırmanın fiyat skalasını biliyorsunuz. Halbuki bu yakışıklı Tüfeğin fiyatı da görece olarak öyle uçuk falan değil. Türkiye'de 10500-11500 TL arası bir etiketi var :) Ve Beretta :)
  • Beretta 686 Silver Pigeon I O/U
1988 Bornova/İzmir / İkamet: Bartın
A rh (-)

How can you turn back when you know in your heart that there is no real turning back?