Gönderen Konu: Dar alanda ördek mühresi tavsiyesi  (Okunma sayısı 392 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bilal AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aldığı Teşekkür Sayısı: 352
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Dar alanda ördek mühresi tavsiyesi
« : 30 Nisan 2017, 15:57:27 »
Arkadaşlar merhaba kışın su kenarında daha doğrusu dar bir koyda ördek avlamaya çalıştım.su akıntısı yok  denecek kadar az lakin düdükle bir yere kadar oluyor ördek mühresi hakkında deneyimim yok ördek mühresi alacağım bu sezon için ama gerek maddi imkanlardan gerekse taşıma açısından çokluğu beni zorlamayacak.bahsettiğim bu dar alan için kaç adet mühre almalıyım ne kadarı benim işimi görür deneyimli abilerimizden kardeşlerimden yardım istiyorum sağlıcakla
  • Stoeger m2000
1988-Denizli
Dedem koynunda yattıkça benimsin ey güzel toprak, neler yapmış bu millet, en yakın tarihe bir sor bak.

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • Aldığı Teşekkür Sayısı: 539
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Dar alanda ördek mühresi tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2017, 19:30:37 »
Crazy decoy şişme mühreler hem görsel ve malzeme olarak gayet iyidir hemde kullanımı cok kolay yer kaplamaz.Fiyatı ( 4 erkek 4 dişi ) kutuda 8 tane var fiyatı 140 Liraydı isterseniz bi bakın..Eğer imkanınız varsa 1 tanede motorlu mühre koyarsınız arasına yeterli olur bence.
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Bu mesaja teşekkür eden üyeler: Bilal AYDIN

Çevrimdışı Bilal AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2017, 19:45:24 »
Crazy decoy şişme mühreler hem görsel ve malzeme olarak gayet iyidir hemde kullanımı cok kolay yer kaplamaz.Fiyatı ( 4 erkek 4 dişi ) kutuda 8 tane var fiyatı 140 Liraydı isterseniz bi bakın..Eğer imkanınız varsa 1 tanede motorlu mühre koyarsınız arasına yeterli olur bence.
berkay kardeşim verdiğin bilgiler için sağolasın dediğin markayıda araştıracağım mühre konusunda bilgim olmadığı için kaç erkek kaç dişi atılır av yaptığım yer çok geniş bir su değil çok tatlı bir atış alanı oluyor ördeklere lakin mühre olayına girmeye karar verdim bu sezon.birde flembau mühreler var tanesi 24 lira onlar iş görürmü acaba
  • Stoeger m2000
1988-Denizli
Dedem koynunda yattıkça benimsin ey güzel toprak, neler yapmış bu millet, en yakın tarihe bir sor bak.

Çevrimdışı Bilal AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Mayıs 2017, 11:16:41 »
Ustaların fikirleri önemli benim için tavsiyelere açığız  :)
  • Stoeger m2000
1988-Denizli