Gönderen Konu: KÖPEK TRAŞ MAKİNASI  (Okunma sayısı 3611 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Selçuk ORAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
KÖPEK TRAŞ MAKİNASI
« : 06 Mart 2017, 09:03:02 »
Değerli Forum dostları;
avlanmakta olduğum 2 adet yetişkin İngiliz Seter köpeğim var. Bunların tüy bakımında kullanmak için Köpek traş makinası almak istiyorum.
ancak piyasada o kadar farklı şekillerde marka ve model var ki bi türlü karar veremedim.
aranızda kullanıp da sana bu gider işini görür dediğiniz bir model vs varmıdır.
görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.
  • Ata Neo 12
  • (Kaju) İngiliz Setter
Selçuk ORAL
MEMLEKET BURDUR- İKAMET ANTALYA
0-534-421-15-15

Çevrimdışı Ahmet KAZICI

• Müdavim Üyemiz
  • keklik avcısı
Ynt: KÖPEK TRAŞ MAKİNASI
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2017, 12:43:35 »
ALİ EKSPRES,TEN ALABİLSİN 35 DOLAR KADAR ÇOK İYİ KESİM YAPIYOR BEN 2 SENEDİR KULLANIYORUM ÇOK İYİ YEDEK MAKİNA UCU,DA GETİRTTİREBİLİYORSUN KÖRELİNCE.55 WATT
  • Ata
  • Ata
  • Sarsılmaz
  • 1-seter 2 kuttzaar 3- pointer
Ahmet KAZICI
1970 Söke AYDIN

Çevrimdışı Şahin ÖZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2017, 19:04:19 »
selçuk bey bende aynı dertten muzdariptim düne kadar bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine POWERTEC TR6500 sarjlı traş makinası aldım  gayet sessiz ve güzel tras ediyor kendi köpeğim dahil 3 köpeği traş ettim fiyat performans acısından gayet başarılı bir ürün linkini atıyorum inceleyebilirsiniz saygılar....
http://urun.n11.com/sac-ve-sakal-kesme-makinesi/powertec-tr-6500-sarjli-ense-sac-sakal-tiras-makinesiyeni-model-P176575536?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMI8I_c4Pzq1AIVyw8YCh3bAgZUEAQYBCABEgK4NPD_BwE&gclsrc=aw.ds
  • stoeger m2000
  • huğlu ventus o/u
  • setter
1982-Eşme\UŞAK

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2017, 21:03:08 »
Selçuk bey makina kaliteli olmali köpek tügü sık sert ve kirli haliyle sakin ucuz birşey almayin boşa gider paraniz. Bende seyyar saticilardan almiştim ilk iki tüğ kestiremedim. Bu işin uzmani berberler benimde yakin berber arkadaşimdan kullanmakta olduğu kaliteli bir alman malını ikinci el olarak aldim. Çok memnunum hiç takilmadan sorunsuz traş ediyorum. İnanin markasini bilmiyorum eve gidince bakmak lazim ama marka önemli değil berberlerden bu işi çözersiniz. 😊
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Yaşar KÖKÇEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2017, 23:57:47 »
Hayvanlar için özel üretienler var mı bilmiyorum, varsa da muhtemelen pahalıdır, bunun dışında bu işin en iyisi Braun. http://www.hepsiburada.com/braun-sakal-tiras-ve-sekillendirme-makinesi-bt5050-p-SGBRAUN130048   Motor gücü ve batarya dayanımı çok iyi.
1980-Antalya

Çevrimdışı Gökhan KAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2017, 00:16:26 »
Trive 808-2 japon mali. 9 yıldır kullaniyirum. Yanin da birtane daha 1 no yedek bıçak alın. Derim.
  • REMİNGTON 1187 SPECİAL PURPOSE.(71CM) 51CM FULLY RİFLED.
  • VURSAN 92-A (71-61CM)
  • AVSAN.S.POZE.(76-61) TRAP VE SKEET.
  • İNG.SETTER.
Gökhan KAN
1978-Sakarya-AKYAZI
DEL FABIOMASSIMO.
--------CİNA-----------

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
« Yanıtla #6 : 03 Temmuz 2017, 00:39:08 »
İbrahim Aysu  hocam duymasın Özgür bey kardeşim, Alman dedin ya ağzı kulaklarına varırdı görse 😊
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI

The following users thanked this post: Özgür UYAR, Gökmen TAŞAR

Çevrimdışı Gökmen TAŞAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2017, 09:34:33 »
Hayvanlar için özel üretienler var mı bilmiyorum, varsa da muhtemelen pahalıdır, bunun dışında bu işin en iyisi Braun. http://www.hepsiburada.com/braun-sakal-tiras-ve-sekillendirme-makinesi-bt5050-p-SGBRAUN130048   Motor gücü ve batarya dayanımı çok iyi.

Yasar bey siz bu ürünü kullandınız mi?
Gökmen TAŞAR-1979
Korkuteli-Kumluca-Finike
Antalya

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 03 Temmuz 2017, 11:56:11 »
İbrahim Aysu  hocam duymasın Özgür bey kardeşim, Alman dedin ya ağzı kulaklarına varırdı görse 😊
Tuncay abi sorma aklıma markası gelmedi alaman malının :) yazarken güldüm hatta İbrahim abi görürse kesin hoşuna gider :) yapacak birşey yok abi kendilerini sevmesek de mallarına birşey diyemiyoruz gavurun :) :)
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2017, 11:58:52 Gönderen: Özgür UYAR »
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN

Çevrimdışı Yaşar KÖKÇEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 03 Temmuz 2017, 12:22:39 »
Yasar bey siz bu ürünü kullandınız mi?

Kendim kullanıyorum; köpek üzerinde kullanmadım. Saç kesimi de yaptığı için tavsiye ettim. Benm berberin kullandığı 3 makineden daha güçlü ve 40 dakika şarjlı çalışıyor.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2017, 12:29:11 Gönderen: Yaşar KÖKÇEN »
1980-Antalya

Çevrimdışı Şahin ÖZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 03 Temmuz 2017, 18:26:10 »
değerli forum üyeleri abilerim arkadaşlarım biz avcıların kullanmış olduğu fişekten tutun giyim malzemesine kadar hatta ödediğimiz vergiye kadar bir rant kapısı olduğu bu günlerde hiç kimse parasını boşuna harcamak istemez...bu işin sınırı yok 50 ile 1750 tl arasında bir sürü makina var piyasada standart sac sakal makinalarını köpek traş makinası olarak satanlarda var. makinada önemli olan markası değil...bana tavsiye edilen makinayı ben diğer makinaların yedek bıçaklarının satış fiyatının yarısına aldım yanılmıyorsam bıçakları porselen gibi birsey ben memnun kaldım ve ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ediyorum...bu makinanın satışından bana kar vermiyorlar firmaya ortakda değilim kullanan arkadaş ALLAH RAZI olsun dese yeterli saygılarımla....
  • stoeger m2000
  • huğlu ventus o/u
  • setter
1982-Eşme\UŞAK