Gönderen Konu: Ördek Mühresi  (Okunma sayısı 1977 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüseyin BAŞARIR

• Müdavim Üyemiz
Ördek Mühresi
« : 20 Şubat 2017, 11:28:31 »
    Arkadaşlar ördek mühresi almaya karar verdim. Ama ne alacağımı bilmiyorum. Flambeu mühreler iyi gibi. Sizlerin bir tavsiyesi olurmu bu konuda?
1980-Antalya

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
Ynt: Ördek Mühresi
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2017, 14:27:01 »
Green Head Gear, Flambeau iyi mührelerdir..Yıllardır kullanıyorum..
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI

Çevrimdışı Hasan ÜREM

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2017, 16:02:04 »
Merhaba, bende bu sene aldım flambeau yesilbaş ve çamurcun ördek mühresi gayet memnunum. Fakat, yanına kanatlı mühre de eklerseniz etkisi bir o kadar daha artıyor. Rastgele
  • Deutsch Kurzhaar - Bora
  • Sarsılmaz
EDREMİT

Çevrimdışı Murat ÇELİKBAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 28 Nisan 2017, 21:29:29 »
Peki Tuncay bey, Hasan bey , mühreleri nerden alıyorsunuz , fiyatları ne.

Birde motorlu mühre tavsiyeniz ne olur ? uzaktan kumandalı yanında şarjlı olmasıda önemli. Pilli eyvallah ama tercihim şarjlı.
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

Çevrimdışı Muhammet DÖNMEZ

• Müdavim Üyemiz
  • "Eğitimin gerçek amacı uyandırmaktır."
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2017, 15:27:13 »
gecen sene ben 12 yeşil 6 çamurcun 5 meke bir yeşil ruzgarlı ile hareket eden ve birde balıkcıl muhresi seti aldım.bir kaç siteden karşılaştır fiyatları kiminde yeşiller ucuz kiminde hareketliler.yukarıdaki set en azı ile en verimli olan setlerden biri.bölgenize ve avınıza göre istediğiniz ördekleri ekleyebilirsiniz.marka olarakda flambeau ve Green Head lar güzel.
  • Ataneo 12
  • Stoeger m2000
  • Pointer & Drahtaar
Muhammed DÖNMEZ
1986 KÜTAHYA-İZMİR
laboratuvar teknikeri

Çevrimdışı Hasan ÜREM

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2017, 17:35:42 »
Murat bey, ben mühreleri internetten aldım ve araştırmalarıma göre en ucuzu Afyondaki Karacaoğlu av marketti sitesini inceleyebilirsiniz. Ben 12 li yeşilbaş setini 240 liraya ve 6 lı çamurcun setini 130 liraya almıştım fakat dolar o günden beri arttı ne kadar olmuştur bilemiyorum. Maddi imkanlarım dolayısıyla kanatlıları kumandasız aldım ama size kumandalı  tavsiye ederim. Çünkü, bir gün avlandıktan sonra aküleri şarj etmeniz gerekiyor. Eğer yatılı ava giderseniz şarj gibi bir imkanınız olmayabilir. O zaman ördeği gördüğünüzde kanatlıları çalıştırırsıniz.
  • Deutsch Kurzhaar - Bora
  • Sarsılmaz
EDREMİT

Çevrimdışı Alp BALABAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 01 Mayıs 2017, 08:51:56 »
green head en iyisi ama pahalı birde genel hepsinin boyası atıyor. ben crazy decoy aldım son seferde hem silikon hem hafif fiyatı daha ucuz çok memnun kaldım bu sefer alırsak gene crazy decoy alırım. bende karacaoğlu avdan aldım. hareketlide ben ufak akülü olanlardan kullanıyorum gayet güzel baby mojolar var gördüm onlarda güzel ama onlar pilli.bence pilli olanlarda  güzel rahat.
Alp BALABAN
1984-Manisa