Gönderen Konu: avfoni firmasının rezaleti  (Okunma sayısı 1845 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüseyin KAYA 15

• AvlakForum Üye
  • *
  • ALLAH VAR GAM YOK
avfoni firmasının rezaleti
« : 19 Ocak 2017, 19:04:46 »
Oncelikle konuyu doğru yeremi açıyorum bilmiyorum ama avfoniden 12.01.2017 iki koli rotvail fişek sipariş ettim 258.20 tl koli fiyati toplamda 516,4 tl tuttu odeme yaparken ve sayfa başında 500 tl alış veriş e 50tl indirim afişi çıkıp duruyordu tıkladım ve benim odemem gereken fiyat otamatikmen 466,4 tl ye düştü ödemeyi yaptım ve Sipariimi verdim iki gün sonra da başka bir firamadan başka fişek sipariş verdim firmaya dedimki avfoniden bu fiyata aldım dedim firma yetkilisi dedi ki abi site guncellenmemistir yada gozden kaçırmışlar dır iyi almış sın ofiyata rotvaili konusmamiz bitti 16,01,2017 de diğer firmadan verdiğim sipariş geldi ama avfoniden ses yok mail attım bi gun sonra aradılar kargolar fişek almıyor gonderim yapamiyoruz sipariş i iptal edelim paranizi iade edwlim size diye dedimki başka firmadan aldım biz gonderemiyoruz falan gibi sözler le beni gecistirmeye çalıştı ve sonrasinda siparişi mi iptal ettiler avfoni olarak fişek konusunu duzeltcez ya satmicaz yada kargo ile gonderim yapmicaz diye konuştu firma yetkilisi ve ve ve bugün girdim baktım sayfadaki fiyat güncellenmiş zam yapılmış 50 tl indirim cekinin süresi dolmuş aynı gün kargo diyede yazmışlar yazıklar olsun ama en büyük suç bende bundan sonra kensi av bayimden başka yerden bişey almicama soz verdim ve kendi adima antalyadaki av bayilerinden Özür dilerim 10 tl ucuz mermi almak adina onları görmediğim için avfoni yede teprikler koskoca firma 3 kuruş için düştü gü duruma bütün avci abilerime arkadaş larima burdan duyrumdur teşekkür ederim
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 21:02:04 Gönderen: Hüseyin KAYA 15 »
  • BENELLİ CRİO COMFORT
  • DOCH DRAHTHAAR ŞANS
  • DOCH DRAHTHAAR HERA
Yarım kalmışken FIRATIMIN hayalleri umrumda değil pkk nın havaya uçan hevalleri GARİP KUŞÇU OĞLU Hüseyin KAYA 1985-BURDUR

The following users thanked this post: Ali SÜLÜN, Mustafa YAKAR, Yaşar KÖKÇEN

Çevrimdışı İsmail BİLGİ

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: avfini firmasının rezaleti
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2017, 19:36:38 »
Huseyin bey haklisiniz bencede cok ayip etmisler.Boyle kucuk hesaplarla bir firma nasil buyuyebilirki ne diyelim kendileri kaybeder.
  • KURZHAAR
😉

The following users thanked this post: Hüseyin KAYA 15

Çevrimdışı Reha MERİÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2017, 20:02:01 »
Ben olsam bir kaç gün sonra farklı bir numaradan arayarak başka biriymiş gibi konuşup 2 kutu fişek sipariş etmek istediğimi ve ne zaman kargoya verebileceklerini sorardım,eğer zam yapmak için böyle bir şey uydurduysalar kokusu çıkacaktır ondan sonrada onları utandırırdım..
1994 Yalova

Çevrimdışı Yasin TORAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2017, 20:04:50 »
Bundada vardır bi hayir diyelim. Hüseyin bey rotweill fişekleri turac firması üretiyor diye biliyorum. Ben olsam Bps veya ithal rc veya bp ye veririm
  • Franchi affinity 12 / 66
  • Sarsılmaz super champion 12 / 71
  • Atüs tek kırma 36 / 71
  • Huglu tek kırma (stetienne namlu ) 12 / 71
Antalya- Konyaaltı 1992

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2017, 20:45:59 »
arkadaşım süpersin böyle işte istediği kadar buyuk olsun güm diye gider
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
  • remington 11-87 premier
  • toztula 16 ussr vursan a92
  • franchi 48 al ,franchi prestij ,beretta 303
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2017, 20:47:35 »
başlığı düzeltip buyuk harfle hatta kırmızı ile yazarsan daha iyi olur
 >:D >:D >:D >:D >:D >:D
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
  • remington 11-87 premier
  • toztula 16 ussr vursan a92
  • franchi 48 al ,franchi prestij ,beretta 303
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

• AvlakForum Üye
  • *
  • ALLAH VAR GAM YOK
« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2017, 20:59:45 »
Dediğimgibi ben bu konuda en çok kendime kızıyorum bir zamanlar mahhale bakkalları vardı büyük marketler geldi bakkallar kayboldu bu gidişle bizim av bayileride öyle tarihe kazınacak galiba ben  gidip kendi av bayime çayımı içip birkaç dost görüp iki üç sohbet edip fişeğimi alsaydım diye kendime kızdım yoğun çalışma şartları internet kolaylığı e üç beş kolide biraz kerımız oluyor diye internetten büyük firmalardan alışveriş yapmak zorunda kalıyoruz açıkcası ama inanın bu kadar hiç bir avcının üç kuruş için küçülüp sözünü boşa çıkaracağına ben inanmıyorum belkide bizim avcılık sektörünün en büyük sorunuda bu taa en baştaki mak komisyonundan tut av bayilerine kadar sektörün %70i avcı değil eminim AVFONİ den böyle bir yanlışı yaşayacak olan ben değilim yaşayıp görecez belki bu başlık altına belkide başka yeni bir konuda bunlara benzer ileti ve dostlar göreceğiz
  • BENELLİ CRİO COMFORT
  • DOCH DRAHTHAAR ŞANS
  • DOCH DRAHTHAAR HERA
Yarım kalmışken FIRATIMIN hayalleri umrumda değil pkk nın havaya uçan hevalleri GARİP KUŞÇU OĞLU Hüseyin KAYA 1985-BURDUR

The following users thanked this post: Alper KAYAR

Çevrimdışı Adem KARACAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 19 Ocak 2017, 21:06:42 »
O paraya alınacak bir fişek değil . Hakkınızda hayırlı olmuş . Bu fişek işinde bütün firmalar kur vs sebeplerle durumu fırsata çevirdiler. 17 tl ye aldığım. BPS kargo ücreti hariç 25 tl oldu . Bundan bps firması değil . İlk başta burun kıvırıp sonra duruma uyanan av bayileri sebeb bence .
  • Huğlu 104 A 76 namlu 1/3
Adem KARACAN
1982 Cihanbeyli   LİMİT VİCDANDIR.  AVCI VİCDANSIZ OLAMAZ.

• AvlakForum Üye
  • *
  • ALLAH VAR GAM YOK
Ynt: avfoni firmasının rezaleti
« Yanıtla #8 : 19 Ocak 2017, 21:22:25 »
Adem bey haklısıınız fiyat konusuna gelinece yasin toran arkadaşımızda yazmış ben nöbetteyken gece dedimki bayiye gitmeye fırsatım yok internetten allyım belkide dediğiniz gibi o parayıda hak etmiyordur ama ben istedim ki bütün avlak ailesi avcı dostlarım madolyonun öteki yüzünüde görsün hepimiz için hakkımızda hayırlısı neyse o olsun MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER
  • BENELLİ CRİO COMFORT
  • DOCH DRAHTHAAR ŞANS
  • DOCH DRAHTHAAR HERA

The following users thanked this post: Yasin TORAN