Gönderen Konu: BERETTA 690 & s687 & BROWNİNG maxus ,test  (Okunma sayısı 12637 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali AKIL

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: BERETTA 690 & s687 & BROWNİNG maxus ,test
« Yanıtla #50 : 26 Ekim 2016, 19:22:04 »
çok ilginç bu işler...biz berettaları sattırıp maxus a5 aldırıyoruz :)  tüfeklermi iyi bizmi iyiyiz fişeklermi :)  yıllar böyle geçip gidiyor..

çalışmalarınız için teşekkür ediyorum.

Polat bey backbore den bu sonuncu bekliyordum. BERETTA  stellium namlu çok istikrarlı bir çok üst markayı geçer.
  • BERETTA 690 Field lll
  • BERETTA S686 L SIPECIAL
Ali AKIL
1986-Antalya

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: BERETTA 690 & s687 & BROWNİNG maxus ,test
« Yanıtla #51 : 27 Ekim 2016, 21:38:57 »
ben kağıda taşa ona buna çok attım...evet fikir veriyor bu tartışılmaz...Ancak eldeki her tüfekle bir şekilde ben verim almayı başardım.kundak ayarı fişek değişikliği daha konsantre olmak...uygun şok namlu fişek gibi... benden görüp aynı tüfek fişek ile hüsran yaşayan avcı da biliyorum...herkes doğru önleme vermeyi , yerinde tüfek atmayı swing hareketini, tüfekte kaynak sorununu hesap edemiyor olabilir..zaten her attığımız olsa avcılık biter..

ben önce kullanmaktan elimde tutmaktan zevk alacağım birazda araştırmalara göre kendini ispatlamış tüfekler seçiyorum..  browning b25,fabarm xlr,browning 425,525 cynergy maxus,miroku 600-800 serileri gibi..hepsini doğru şekilde kullandığım anda hep verim aldım..yerli hatsan kral torun walter gibi takas ile elime geçen tüfeklerden uzak durmayıda tecrübe ettim.

eski mke çifte ile av vurmaktan aldığım zevki bir çok tüfek vermedi ilginçtir..
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama