Gönderen Konu: avlakforum.com HAKKINDA DUYURU  (Okunma sayısı 72770 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: avlakforum.com HAKKINDA DUYURU
« Yanıtla #125 : 21 Ocak 2016, 13:26:11 »
Av av
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2016, 13:51:40 Gönderen: Mustafa DEMİRTAŞ »
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

The following users thanked this post: Volkan KÖYDEMİR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #126 : 21 Ocak 2016, 13:35:49 »
Bend
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2016, 13:50:57 Gönderen: Mustafa DEMİRTAŞ »

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Mustafa AYDIN 54

• Müdavim Üyemiz
  • avcılık özgürlüktür.
« Yanıtla #127 : 21 Ocak 2016, 13:41:32 »
Sitemizin kapanabileceğini duyduğumdan andan beri sanki bir yakınımı kaybetmişim gibi içime bir hüzün oturmuştu. Şükür ki bu başlığı gördüm ve şeker bulmuş bir çocuk gibi sevindim. Başta TUNCAY hocam olmak üzere bugüne dek emeği geçen herkeze çok teşekkür ediyorum. Eğer onları üzecek kıracak herhangi bir fiilim sözüm oldu ise af diliyorum. Onlar yonetimi birakmış olsalarda bizi bırakmayacaklarını ve değerli bilgi ve tecrubelerini bizimle paylaşmaya devam edecekleri biliyorum. Bu büyük sorumluluğu devralan başta İBRAHİM hocam ve onunla birlikte taşın altına elini koyan tüm dostara çok teşekkür ediyorum. Bu büyük ve değerli camiayı ayakta tutabilmek için emek veren ve bundan sonra emek verecek herkese minnettarım. Allah yollarını acik etsin.

GT-S6810P cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Franchi Affinity y.oto. 71
  • carizma y.oto. 61-71
  • D. D. Panda
Mustafa AYDIN  1973 SAKARYA

The following users thanked this post: Alkan YOKSUL, Erol ÖZTÜRK

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #128 : 21 Ocak 2016, 14:17:43 »
Bu büyük camiada bayrağı devredende,devralandanda Allah razı olsun.Büyük emek ve özveri ile avlakforum.com a hizmet etmiş başta Tuncay hocam olmak üzere tüm yönetime hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.Sayın Aysu.Her nekadar zor olsada bu zorlu yolda size ve ekibinize başarılar dilerim,kaleminiz sağlam,kılıcınız keskin,tüfeğiniz yakıcı yıkıcı olsun :) bir atasözü derki:İşe Türk gibi başla Alman gibi bitir,saygılar selamlar.
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

The following users thanked this post: Alkan YOKSUL, Volkan KÖYDEMİR, İbrahim AYSU

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #129 : 21 Ocak 2016, 22:21:52 »
çok sevindim..bu forum sayesinde bir çok dost ve arkadaş edindik..çok bilgi sahibi olduk muhabbetler ettik.devam etmesi dileği ile hayırlısı olsun.üzerimize düşen bir konu olursa yardıma hazırım.
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Erol ÖZTÜRK

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #130 : 21 Ocak 2016, 22:37:53 »
Volkan KOYDEMİR'siz bir yeni site düşünemiyorum. Meşale hepimizin elinde :)

Eksik olmayın İbrahim Bey. Hayırlsıyla inşallah.

Tam Volkan hocama göre bir mesaj,herzamanki gibi ne eksik ne fazla,tam kıvamında.İyiki varsınız Volkan hocam,selamlar.
Eksik olmayın Erol Bey, o sizin güzel görmenizden (her zaman olduğu gibi). Siz de iyi ki varsınız. Selam ve saygılarımla...
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Erol ÖZTÜRK, Hüseyin ÜSTÜN

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #131 : 21 Ocak 2016, 22:57:06 »
Hayırlı ve hayırlısı olsun inşallah..,
1982-İstanbul

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Fehmi TUNCER

Çevrimdışı Tarık ÖSTLÜER

• Onursal Üyemiz
  • zordur dağcı olmak
« Yanıtla #132 : 21 Ocak 2016, 23:20:18 »
Bizleri  biz yapan  ülkemin  her yerinden  çalacak  kapımın olmasına  vesile olan  sağlam dostluklar  kurduğumuz  yeri geldi tartıştığımız  yeri geldi  ağız dolusu  güldüğümüz  anlara ev sahipliği yapan  bu site  aslında  bir AVCI  AİLESİDİR şu an sadece  ev degiştiriyoruz  ama bu içimi  sızlatmadı  desem  yalan olur umarım  herşey  gönlümüzce  olur tuncay hocam  saygıyla  selamlıyorum seni  ve tüm aile reislerini......
8 yılım geçmiş  duygulanmamak  elde değil. ...
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2016, 23:25:18 Gönderen: Tarık ÖSTLÜER »
Tarık ÖSTLÜER
1982 MANİSA

The following users thanked this post: Alkan YOKSUL, İbrahim AYSU, Erol ÖZTÜRK, Abdullah ŞAHİN 07

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #133 : 23 Ocak 2016, 18:37:44 »
"Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR
Tuncay Kandemir
yönetici

Tesekkurler: 596 Adet
ICQ Messenger - 85081301  MSN Messenger - [email protected]
Profili Görüntüle  Avcı Sayfası avlak  E-Posta  Kişisel İleti Gönder (Çevrimdışı)

Ynt: Avlak forum da mudavim üyelik ne kadar zaman sonra olunuyor?
« Yanıtla #14 : 01 Ekim 2015, 22:59:20 »
Tesekkur EdinAlıntı
:) böyle yorum ve konular olunca mutlu oluyoruz teşekkürler...
ilk olarak avci.sayfamiz.com olarak  2000 yılında başladık daha sonra kendimize ait bir domainle www.sayfamiz.com olarak devam ettik.
2006 yılında bize daha çok uyacak bir isimle www.avlakforum.com olarak yola devam ettik bu günlere geldik....
hatalarımız olmuştur elbette ama kimseye kasıtlı yada ön yargılı bir yanlışımız olmadı, bu nedenle 15 yıl ayakta kaldık, Forum dan ayrılan giden arkadaşlarımız bile avlakforum.com un yeri bizde başkadır derler sağ olsunlar.
Fakat her şeyin bir sonu var , facebook, WhatsApp, v.s derken bizimde çağımız kapanacak önemli olan güzel insanları tanımak ve her yerde omuz omuza olabilmek ,
avlakforum.com yada başka bir yer olması önemli değil, biz bu siteyi dostluklar için dostların hatırı ile ayakta tutabildik, herkese teşekkürler.
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2015, 23:00:50 Gönderen: Tuncay KANDEMiR »
Moderatöre rapor et     Kayıtlı
Tuncay KANDEMİR 1971
505 215 22 98 Site Yönetici & Teknik Sorumlu
Samsun Ankara
Bu Meseja Tesekkur Eden Uyeler : Özhan KELEŞ, Selçuk KARAKUŞ, Gökhan KAN, Erol ÖZTÜRK, Abdullah ŞAHİN 07, Yusuf SAĞLAM, Gürkan ONAT, Basri TÜRKER"
     Ekim ayında yazılanları okuyunca buraya kes-yapıştır yapayım istedim. Sitemizin temel direğinin kim olduğu belli Tuncay kardeşime ve diğer site yöneticilerinin gelmiş, geçmiş emeklerine teşekkür ederim.
     Evet bende katılıyorum Tuncay KANDEMİR, Volkan KÖYDEMİR'siz avlak formlar yaşamaz ve sensiz olmaz Tuncay KANDEMİR.
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2016, 18:39:55 Gönderen: Savaş KAYGISIZ »
1958-Ankara

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #134 : 24 Ocak 2016, 00:26:46 »
Helal olsun İbrahim AYSU ALLAH razı olsun senden ve bu büyük camiayı oluşturan başta Tuncay hocamla birlikte emeği geçen herkese. Bu camia o kadar büyük ki anlatılmaz bu zorluluğu devralmak yürek ve emek ister ALLAH yar ve yardımcın olsun abim. Size verebileceğimiz tek destek manevi olur dualarımız sizinle kolay gelsin.
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

The following users thanked this post: Alkan YOKSUL, İbrahim AYSU, Erol ÖZTÜRK

Çevrimdışı Sabahattin KARAHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #135 : 24 Ocak 2016, 08:41:56 »
Bu büyük camiada bayrağı devredende,devralandanda Allah razı olsun.Büyük emek ve özveri ile avlakforum.com a hizmet etmiş başta Tuncay hocam olmak üzere tüm yönetime hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.Sayın Aysu.Her nekadar zor olsada bu zorlu yolda size ve ekibinize başarılar dilerim,kaleminiz sağlam,kılıcınız keskin,tüfeğiniz yakıcı yıkıcı olsun :) bir atasözü derki:İşe Türk gibi başla Alman gibi bitir,saygılar selamlar.
Aynı dilek ve temenilerimle
  • YILDIZ A71 YEDEK NAMLULU
  • YILDIZ SPZ ME 66
Sabahattin KARAHAN 1974 VAN
İnsanları tanışırken değil,tartışırken tanırsınız.
Çünkü, öfke saklanan kişiliği ortaya çıkarır.

The following users thanked this post: İbrahim AYSU

Çevrimdışı Osman ALP

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #136 : 24 Ocak 2016, 09:33:25 »
Uzun zamandır ne olacak diye merak ve endişe ile beklediğim konunun mutlulukla nihayete ermesine vesile olan İbrahim Bey'e ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunarım. Yeni dost ve arkadaşlar edinmeme sahip olan, internet mesaimin büyük bir kısmını alan bu güzel ortamın devam ediyor olması ne güzel. Rabbim yardımcınız olsun. Dualarımla ve paylaşımlarımla hep yanınızda olacağım.
Osman ALP
16.11.1970 - İZMİR
Browning Auto5, Sauer Beretta s56, Remington 1187 Special Purpose, Remington Model 11, Remington 870 Express Combo, JP Sauer&Sohn Royal Çifte, Üzümlü Koop. Poze, Retay Masai Mara, Derya MK-12, Rubans Anglais Dolma Çifte

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Erol ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #137 : 26 Ocak 2016, 16:47:41 »
"Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR
Tuncay Kandemir
yönetici

Tesekkurler: 596 Adet
ICQ Messenger - 85081301  MSN Messenger - [email protected]
Profili Görüntüle  Avcı Sayfası avlak  E-Posta  Kişisel İleti Gönder (Çevrimdışı)

Ynt: Avlak forum da mudavim üyelik ne kadar zaman sonra olunuyor?
« Yanıtla #14 : 01 Ekim 2015, 22:59:20 »
Tesekkur EdinAlıntı
:) böyle yorum ve konular olunca mutlu oluyoruz teşekkürler...
ilk olarak avci.sayfamiz.com olarak  2000 yılında başladık daha sonra kendimize ait bir domainle www.sayfamiz.com olarak devam ettik.
2006 yılında bize daha çok uyacak bir isimle www.avlakforum.com olarak yola devam ettik bu günlere geldik....
hatalarımız olmuştur elbette ama kimseye kasıtlı yada ön yargılı bir yanlışımız olmadı, bu nedenle 15 yıl ayakta kaldık, Forum dan ayrılan giden arkadaşlarımız bile avlakforum.com un yeri bizde başkadır derler sağ olsunlar.
Fakat her şeyin bir sonu var , facebook, WhatsApp, v.s derken bizimde çağımız kapanacak önemli olan güzel insanları tanımak ve her yerde omuz omuza olabilmek ,
avlakforum.com yada başka bir yer olması önemli değil, biz bu siteyi dostluklar için dostların hatırı ile ayakta tutabildik, herkese teşekkürler.
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2015, 23:00:50 Gönderen: Tuncay KANDEMiR »
Moderatöre rapor et     Kayıtlı
Tuncay KANDEMİR 1971
505 215 22 98 Site Yönetici & Teknik Sorumlu
Samsun Ankara
Bu Meseja Tesekkur Eden Uyeler : Özhan KELEŞ, Selçuk KARAKUŞ, Gökhan KAN, Erol ÖZTÜRK, Abdullah ŞAHİN 07, Yusuf SAĞLAM, Gürkan ONAT, Basri TÜRKER"
     Ekim ayında yazılanları okuyunca buraya kes-yapıştır yapayım istedim. Sitemizin temel direğinin kim olduğu belli Tuncay kardeşime ve diğer site yöneticilerinin gelmiş, geçmiş emeklerine teşekkür ederim.
     Evet bende katılıyorum Tuncay KANDEMİR, Volkan KÖYDEMİR'siz avlak formlar yaşamaz ve sensiz olmaz Tuncay KANDEMİR.

abi her satırına imza atıyorum....ben bu siteye üye olmadan önce fcı nedir kıf nedir,köpek yarışı nedir secere nedir ,mera yarışı nedir..vsvs vallahi bilmiyordum.... bizim için bir nevi okul oldu.... yanız şunubilir sunu söylerim .. eskiyim diye degil ama eskilerin kıymeti bilinmeli... tektek isim saymak istemiyorum....

VEFAT ETMİŞTİR

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR, Özhan KELEŞ, İbrahim AYSU, Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #138 : 26 Ocak 2016, 23:56:45 »
    Formun aktif görevini sürdürmesi için elini taşın altına koyan tüm yöneticilere, bu sevdaya gönül verenlere, ağır mesuliyeti yüklenenlere sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.
    Benzer konuda görsel olarak, (-ki görselliğin avantajı her zaman fazladır) " Yaban Tv " olmasına rağmen " Avlak Forum " hala güncelliğini ve önemini koruyan, okul görevini sürdüren, hepsindende önemlisi dostlukların pekiştiği, iyisiyle, kötüsüyle özveriyle paylaşımların yapıldığı en önemli 1. site olma özelliğini sürdürmektedir vede sürdürecektir.
1958-Ankara

The following users thanked this post: Emin VURAL, Özhan KELEŞ, İbrahim AYSU, A.Emrah TOPRAK

Çevrimdışı A.Emrah TOPRAK

• Free Üye
  • *
  • AVLAK TEAM
    • ZORKUN SİGORTA OSMANİYE
« Yanıtla #139 : 27 Ocak 2016, 09:20:02 »
    Formun aktif görevini sürdürmesi için elini taşın altına koyan tüm yöneticilere, bu sevdaya gönül verenlere, ağır mesuliyeti yüklenenlere sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.
    Benzer konuda görsel olarak, (-ki görselliğin avantajı her zaman fazladır) " Yaban Tv " olmasına rağmen " Avlak Forum " hala güncelliğini ve önemini koruyan, okul görevini sürdüren, hepsindende önemlisi dostlukların pekiştiği, iyisiyle, kötüsüyle özveriyle paylaşımların yapıldığı en önemli 1. site olma özelliğini sürdürmektedir vede sürdürecektir.

İbrahim AYSU abi dikkatini çektimi

" Avlak Forum "

• ARMSAN PHENOMA REALTREE MAX 5 ACCURACY
  • www.zorkun.com.tr
  • ÇUKUROVA BRETON
  • epagneul breton
07/07/1987 OSMANİYE

The following users thanked this post: Savaş KAYGISIZ

Çevrimdışı Yusuf GÜL

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcı
« Yanıtla #140 : 21 Mart 2016, 21:36:11 »
@İbrahim AYSU abi özel mesaj göndermeye çalıştım sana  ama doluymuş abi kutun :) Bir kaç soru sormak istiyorum abi müsait olduğunda bir postalık yer açarmısın abi :)
  • Huğlu Kooperatif Renova
  • İngiliz Setter / Dişi
1990 - ORDU / Fatsa

Çevrimdışı Osman KÜÇÜKMUMCULAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #141 : 21 Mart 2016, 22:15:06 »
avlakforum.com,Avcılık bilgisi ve tecrübesi bakımından her avcının faydalanabileceği bir mektep.Ben'de üye olduğum tarihden beri,bilmediğim çok şeyi bu formdan öğrendim.Başlangıcından bugüne kadar emeği geçen arkadaşlara teşekkür eder,devam ettirecek olanlara da başarılar dilerim.
  • Yıldız spz sm 28 cal.71 Namlu.
  • Huğlu 202 B Çifte 12 cal.71 Namlu.
  • Dağdelen Magnum y.otm.12 cal. 62 Namlu.
  • Kırıcı s.poze 16 cal.71 Namlu.
1961 KONYA

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK

Çevrimiçi İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #142 : 21 Mart 2016, 22:18:34 »
Yusuf Bey merhaba, bir bir silsem de yer açılacak gibi değil. Bir tane silsem de dolu hatası veriyor beş tane silsem de... Onu başka bir ara yeterli vaktim olduğunda halledebileceğim :(

[email protected] adresime e-mail yazabilirsiniz.

Selamlar

@İbrahim AYSU abi özel mesaj göndermeye çalıştım sana  ama doluymuş abi kutun :) Bir kaç soru sormak istiyorum abi müsait olduğunda bir postalık yer açarmısın abi :)
  • Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Yusuf GÜL

Çevrimdışı Yusuf GÜL

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcı
« Yanıtla #143 : 21 Mart 2016, 22:24:27 »
Yusuf Bey merhaba, bir bir silsem de yer açılacak gibi değil. Bir tane silsem de dolu hatası veriyor beş tane silsem de... Onu başka bir ara yeterli vaktim olduğunda halledebileceğim :(

[email protected] adresime e-mail yazabilirsiniz.

Selamlar

Haha tamam abi mail daha iyi hemen atıyorum :)
  • Huğlu Kooperatif Renova
  • İngiliz Setter / Dişi
1990 - ORDU / Fatsa

Çevrimdışı Hasan CAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #144 : 22 Mart 2016, 16:28:32 »
bu güne kadar emeği geçen  başta tuncay hocama ve ekibine   canı gönülden teşekkür ederim görevi devir alacak ibrahim aysu beye ve ekibine başarılar dilerim saygılarımla
resim yuklemek
« Son Düzenleme: 22 Mart 2016, 16:43:44 Gönderen: Hasan CAN »

Hasan CAN
1962 ANKARA

Çevrimdışı Mehmet TOPRAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #145 : 24 Mart 2016, 22:57:22 »
Siteye üye olduğumdan beri bizlerle paylaşımda bulunan ve bizlere her konuda yardımcı olmaya çalışan başta tuncay hocam olmak üzere ekip arkadaşlarına teşekkür ederim.Yeni yönetimede görevlerinde başarılar dilerim.
Mehmet TOPRAK B(+) 1961 balıkesir burhaniye

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR, Alkan YOKSUL, Polat OLUR, İbrahim AYSU

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #146 : 05 Mayıs 2016, 21:33:00 »
İbrahim AYSU abi dikkatini çektimi

" Avlak Forum "
   Bu güne kadar emeği geçen  başta Tuncay kardeşim olmak üzere, değerli ekibine canı gönülden teşekkür ederim. Görevi devralacak İbrahim AYSU bey ve ekibine başarılar dilerim. Selam ve saygılarımla.
   Bu arada sanki isim babasımı ne oldum sayın AYSU? ;)
1958-Ankara

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR, İbrahim AYSU, Erol ÖZTÜRK, Serkan TİKVEŞLİ

Çevrimiçi İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #147 : 05 Mayıs 2016, 22:05:06 »
Çok teşekkürler Savaş Bey.

Açıkçası Emrah Bey daha önce bu ismi bize önermişti :)

Ama siz de bu durumdan habersiz aynı ismi düşünmüşsünüz :) Teşekkürler tüm katkılarınız için :)

Bu güne kadar emeği geçen  başta Tuncay kardeşim olmak üzere, değerli ekibine canı gönülden teşekkür ederim. Görevi devralacak İbrahim AYSU bey ve ekibine başarılar dilerim. Selam ve saygılarımla.
   Bu arada sanki isim babasımı ne oldum sayın AYSU? ;)
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Savaş KAYGISIZ

Çevrimdışı Raha BOLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #148 : 08 Mayıs 2016, 23:35:30 »
Hayırlı uğurlu olsun. Eski yönetim bu işi nasıl yapıyodu hayret ediyordum zaten,çok özverili ve sabır gerektiren bir iş. Çok kaliteli ve seviyeli götürüyorlardı bu işi.Sizede Allah kolaylık versin.Ama İbrahim Aysuda buraya cuk oturmuş yani,ancak bukadar iyi bir seçim olabilirdi.
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2016, 23:38:22 Gönderen: Raha BOLAT »
Raha BOLAT
1977 kırıkkale

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Serkan TİKVEŞLİ

Çevrimiçi İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #149 : 08 Mayıs 2016, 23:36:24 »
Eksik olmayın Raha Bey :)

Sağ olun... :)

@Raha BOLAT

Hayırlı uğurlu olsun. Eski yönetim bu işi nasıl yapıyodu hayret ediyordum zaten,çok özverili ve sabır gerektiren bir iş. Sizede Allah kolaylık versin.Ama İbrahim Aysuda buraya cuk oturmuş yani,ancak bukadar iyi bir seçim olabilirdi.
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2016, 23:37:36 Gönderen: İbrahim AYSU »
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Serkan TİKVEŞLİ