Gönderen Konu: AVLAK ÜYELERİNİN DİKKATİNE.....  (Okunma sayısı 11219 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mahmut ÖZTÜZÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
    • http://img199.imageshack.us/img199/690/6094299.jpg
Ynt: AVLAK ÜYELERİNİN DİKKATİNE.....
« Yanıtla #25 : 18 Ocak 2016, 11:55:02 »
mevcut paylaşım siteleri yokken bu form vardı, üyeliğimin tarihini bile hatırlamıyorum, yüz yüze görüştüğüm görüşemediğim bir sürü dost sahibi oldum

bildiğim doğruların yanlış olduğunu ve bilmediğim bir çok şeyi bu formdan öğrendim halen de bu süreç dewam ediyor

sabah iş yerine geldiğim de ilk açtığım bu sayfa

gün içinde kaç kere giriyorum bilmiyorum

bu formun türkiye avcılarına her konuda yardımı olmuştur

kapatılma gibi bir durumu bence olamaz olmamalı

yıllar önce de çok badireler atlattık

tişörtümüzü şapkamızı giyip eylem mi yapalım :D :D

• fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA
Avcilik  bir yaşam tarzidir babadan oğula kalan mirastır

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #26 : 18 Ocak 2016, 22:18:41 »
Mahmut bey çok önemli bir konuya değinmişsin :) " tişörtümüzü şapkamızı giyip eylem mi yapalım " demişsin :)
sizde konya da avcılık için kıyafetlerinizle eylem yaptınız, bizde karadeniz de ; trabzon da, ordu da sonra samsun da ve devamında ankara da,
birde ilhan deveci sanırım bursa da yaptılar,,,,

bütün eylemlerde ortalama 200 avcı ancak vardı :( işte sitem bunlara
sonra telefonla beni arayıp ağbi siz avbis misiniz ? ( internette AVBİS diye arama yapınca benim telim de çıkıyormuş avlakforum.com sayesinde )
izin alacaktım alamıyorum nasil izin alabilirim diyor NAZİKÇE,,,, yok kardeşim bende avcıyım AVBIS le ilgim yok deyince hemen ya bu AVBISIN taaa... diye başlıyorlar :)

Bu gün sağ olsun telefonla arayıp soran arkadaşlarda oldu siteyi kapatmayalım sıkıldıysanız başka arkadaşlar yönetime devam etsin dediler...
İzah ettim ki avlakforum.com 15 yıldır özdeşleşti bizlerle ve yönetici arkadaşlarla siteyi tamamen bile kapatsak 1 yıl daha telefon eden olur :)

Forum dan arkadaşlarımız daha yeni bir site için çalışıyorlar eminim yeni kan yeni adres iyi gelecektir, bu vesile ile arkadaşlarımız da üyelerde oraya daha çok sahip çıkacaklardır,  açıkçası bizim savsakladığımız bazı şeylere özen göstereceklerdir,
ben hayırlısı olacak daha iyi olacak diyorum kötü görünen durumlar daha iyi şeylerin ortaya çıkmasına vesile olabilir bu durum da öyle olacak ...
eyleme gerek yok :)

mevcut paylaşım siteleri yokken bu form vardı, üyeliğimin tarihini bile hatırlamıyorum, yüz yüze görüştüğüm görüşemediğim bir sürü dost sahibi oldum

bildiğim doğruların yanlış olduğunu ve bilmediğim bir çok şeyi bu formdan öğrendim halen de bu süreç dewam ediyor

sabah iş yerine geldiğim de ilk açtığım bu sayfa

gün içinde kaç kere giriyorum bilmiyorum

bu formun türkiye avcılarına her konuda yardımı olmuştur

kapatılma gibi bir durumu bence olamaz olmamalı

yıllar önce de çok badireler atlattık

tişörtümüzü şapkamızı giyip eylem mi yapalım :D :D

Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

The following users thanked this post: Alkan YOKSUL, Serhat ÇELEBİOĞLU, Abdullah ŞAHİN 07, Emre SERBEST

Çevrimdışı Hasan CAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #27 : 18 Ocak 2016, 22:37:15 »

GT-S6810P cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasan CAN
1962 ANKARA

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #28 : 18 Ocak 2016, 22:40:34 »
Omuz omuza vererek yol kat edemediğimiz aşikar. Elimizde ki değerleri bir bir yok etmekte menfaat gütmeden taşın altına elini sokanlara, destek olmak yerine köstek olmak gibi bir anlayış gelişti son zamanlarda. Avcılık adına gönüllü mücadele eden güruh daima zan altında kaldı. Çünkü sorunları görmezden gelmek, bana dokunmayan bin yaşasın demek oldu avcılık. Yetmedi skora dönüştü avcılık,yetmedi it dalaşına döndü... Herkes bir birini ötekileştirmekle meşgul hatta bunu iş edindi birileri... Emek verenleri emekleri (saygı) görmedi.. Şu form içinde açılmayan başlık kalmadı.. Herkesin ilgi duyduğu bölümler yöneticiler tarafından eksiksiz koordine edildi. Gel gör ki gerçek sorunlar karşısında 20 bin üyesi olan bu güzel formda Avcı kendi sorunları ile ilgili ne yazmış kaç kişi yorum atmış kaç kişi açmış bu sayfaları ..İnsanın canı acıyor.. Ben kendimce bir eleştiri yapıyorum belki çok büyük bir tepki de ala bilirim ama fikrimi söylemezsem kendimle kavgam devam eder. Sorun benim kanaatimce kronik.. Avcının köpeği olmalı hem de en iyisinden, avcının tüfeği olmalı hemde en iyisinden ...Peki ya avcının avlanma özgürlüğüne konulan yasaklar ve saçmalıklarla dolu bir sistem var olduğu sürece en iyi tüfekte en iyi köpekte olsa nerede avlanacağım nasıl avlanacağım diye kendine sormuyorsan daima kaybetmeye mahkumsun değerli kardeşim. Tuncay Kandemir hocam ve değerli yönetici arkadaşlarımızın emeklerine sağlık .Aldığınız karara saygı duyuyorum çünkü insanın içinde ki ateş söndüğüde yeniden yakmak biraz zor olur. Yıllardır başarı ile yürüttüğünüz bu organizasyon için şahsım adına teşekkür ederim .Hakkınızı helal ediniz. Türk avcısının ,haklı davasına sahip çıkarak, Türk avcısının geleceği için mücadele edenlerin ve yön çizenlerin emeklerinin unutulmaması dileklerimle hepinize saygılarımı sunarım.

Çevrimdışı Osman ALP

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #29 : 18 Ocak 2016, 23:05:39 »
Lütfen bu kapanma konusunu tekrar açılmamak üzere kapatalım ve yolumuza devam edelim. Şahsım adına elimden geleni yapmaya hazırım.
Osman ALP
16.11.1970 - İZMİR
Browning Auto5, Sauer Beretta s56, Remington 1187 Special Purpose, Remington Model 11, Remington 870 Express Combo, JP Sauer&Sohn Royal Çifte, Üzümlü Koop. Poze, Retay Masai Mara, Derya MK-12, Rubans Anglais Dolma Çifte

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR, Serkan OKTAMIŞ

Çevrimdışı Atagan YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AV DOĞA YAŞAM..
« Yanıtla #30 : 18 Ocak 2016, 23:10:56 »
Hayırlısı olsun diyelim Tuncay Hocam,şahsım adına sizle konuştuğumuz gibi üzerime düşen neyse yapmaya hazırım...
  • -Česka Zbrojovka CZ 550 Lüx .308 Win
  • -Smıth&Wesson 5906 9x19 Parabellum
  • -Fabrıque Nationale Herstal Belgıque Browning HP 9x19 Parabellum
  • -Baikal NK 43 E S&S
  • -Churchıll 206 Silver O&U
  • -Winchester 1300 Defender Pump Action

***Kastamonu Avcılar Ve Atıcılar Spor Klubü***

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR, Yusuf SAĞLAM

Çevrimdışı Şener CANKAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1983 / ANTALYA
« Yanıtla #31 : 18 Ocak 2016, 23:21:31 »
İyiydik be Hocam. Yeni şeyler öğreniyorduk. Koskoca avcılık ansiklopedisi tozlu raflara mı kaldırılacak?
1983 - Antalya

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR, Hasan AKSU

Çevrimdışı Naim ZENGİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 18 Ocak 2016, 23:37:06 »
Forumların en büyük handikapı burada.... Zamanla inanılmaz bir birikim oluşuyor...dev bir ansiklobedi  ortaya çıkıyor ve bu ansiklobedi interaktif bir şekilde hergün yeni bilgilerle güncelleniyor. Sonra bir sabah bir bakıyorsunuz fişi çekilivermiş... Böyle olmaz arkadaşlar, artık site mülkiyeti bir kaç kişinin üzerinde olsada bir kamu hizmeti görüyor....Böyle bir anda fişin çekemezsiniz. Bu vebaldir. İllaki yorulan olur... Değişiklik gerekir ama böyle bir durumda ya siteyi birilerine devredin ya da yeni açacağınız siteye buranın arşivini taşıyın. Yoksa böyle bir arşivin oluşması yıllar alır... Yazıktır günahtır...
Armsan Paragon combo set
akus hunter lux 71 cm namlu
Remington 870 express

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR, Özhan KELEŞ, Serkan TİKVEŞLİ, Gökmen TAŞAR

Çevrimdışı Mustafa GÜRHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 19 Ocak 2016, 00:11:57 »
Mahmut bey çok önemli bir konuya değinmişsin :) " tişörtümüzü şapkamızı giyip eylem mi yapalım " demişsin :)
sizde konya da avcılık için kıyafetlerinizle eylem yaptınız, bizde karadeniz de ; trabzon da, ordu da sonra samsun da ve devamında ankara da,
birde ilhan deveci sanırım bursa da yaptılar,,,,

bütün eylemlerde ortalama 200 avcı ancak vardı :( işte sitem bunlara
sonra telefonla beni arayıp ağbi siz avbis misiniz ? ( internette AVBİS diye arama yapınca benim telim de çıkıyormuş avlakforum.com sayesinde )
izin alacaktım alamıyorum nasil izin alabilirim diyor NAZİKÇE,,,, yok kardeşim bende avcıyım AVBIS le ilgim yok deyince hemen ya bu AVBISIN taaa... diye başlıyorlar :)

Bu gün sağ olsun telefonla arayıp soran arkadaşlarda oldu siteyi kapatmayalım sıkıldıysanız başka arkadaşlar yönetime devam etsin dediler...
İzah ettim ki avlakforum.com 15 yıldır özdeşleşti bizlerle ve yönetici arkadaşlarla siteyi tamamen bile kapatsak 1 yıl daha telefon eden olur :)

Forum dan arkadaşlarımız daha yeni bir site için çalışıyorlar eminim yeni kan yeni adres iyi gelecektir, bu vesile ile arkadaşlarımız da üyelerde oraya daha çok sahip çıkacaklardır,  açıkçası bizim savsakladığımız bazı şeylere özen göstereceklerdir,
ben hayırlısı olacak daha iyi olacak diyorum kötü görünen durumlar daha iyi şeylerin ortaya çıkmasına vesile olabilir bu durum da öyle olacak ...
eyleme gerek yok :)
[/quot

Haklısınız. İt miş tüfekmiş kinetik mi?  Gazlı mı ? Derken atı alan üsküdar geçti.

Tüm türkiyenin katılacağı tek bir organizasyon ses getirir ama. Mesela ankarada olabilir ben gelirim istanbuldan. Almanyada 10 bin kişi yürüdü  ve tüm dünya izledi. Biz 20 bin üyeden 5 bin yakalasak fena ses gelir ama siz tecrübelisiniz olmaz o iş diyebilirsiniz.
Mustafa GÜRHAN
1980 istanbul / ataşehir

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR

Çevrimdışı Uğur ÖZDEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • 532 113 66 44
« Yanıtla #34 : 19 Ocak 2016, 01:26:58 »
Hastalik haline geliyor forumda dolasmak yorum yazmasamda en son yaazilan iletiler linkini arama motoruna sabitledim alakali alakasiz her konuyu okuyorum bu forumda cok sey ogrendim halende ogreniyorum yanliz olumsuz seyler var bunlari maddeleyip bu sorunlar uzerinde durursak bence once foruma bi cizgi kazandirabiliriz tabiki ben sadece uyeyim oneride bulunurum bir onek verecek olursam
- birisi ikinci el silah satiyor sifirinda yuksek fiyat koyuyor tanidiklari super tufek alan hayrini gorsun diyor
O kisi taninmiyorsa bir anda uzmanlar gorus bildiyor burasi ticarethane ise cizgisi ona gore olmali yok gercekten forumsa ozaman insanlara karsi seffaf davranilmali ve ona gore uyarida bulunulmali yuzlerce yazi var herkes karsilasmistir
Herkesin mali kendine kiymetlidir uyaranlarada yazilan ters yazilar gordum sanane istedigine satar diye veya tam tersi
Bunun gibi ornekler forumda cok ben farkettigim biseyi eklemek istedim yanlis bi konuysa silebilirimde kimseyi kirmak veya muhalif olmakta istemem sonucta en az 1 saatimi ayiriyorum ben hergun donemsel kopmalarim oldu is hayatimla ilgili azda olsa benle konusmus kisiler var ve nasil yaklastigimi bilen insanlar var herkese kolay gelsin saygilar
Bana cok sey ogreten Tuncay kandemir beyede selamlar
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2016, 01:28:07 Gönderen: Uğur ÖZDEMİR »
Hayatta en iyi bildiğim şey Haddimdir.

1981 ADANA

Çevrimdışı Hamza SEDA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 19 Ocak 2016, 01:52:47 »
Valla gece gece moralim bozuldu şimdi. Yahu nereden çıktı şimdi bu eğer bu forumda varsa eğer huzur bozan veya art niyet taşıyan forumdan atılsın. Bu forum resmen bir avcılık ansiklopedisi lütfen kapatmayın değerli Avlak Forum yöneticileri. Eğer ben de sürçü lisan ettiysem afola. Şimdi bu site kapatılırsa sorunlarımızı,ihtiyaçlarımızı,şikâyetlerimizi nasıl dile getireceğiz. Hadi bunu boş verelim avcılığa yeni başlamış veya başlayacak avcı dostlarımız nereden bilgi edinecek. Lütfen kıymayın bu dostluğa ve birlikteliğe.
  • Özkanlar Fx12 (Standart) 66 cm namlu Yarı Kamuflaj
1984 AFYON

Çevrimdışı Gökmen TAŞAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #36 : 19 Ocak 2016, 02:08:57 »
Forumların en büyük handikapı burada.... Zamanla inanılmaz bir birikim oluşuyor...dev bir ansiklobedi  ortaya çıkıyor ve bu ansiklobedi interaktif bir şekilde hergün yeni bilgilerle güncelleniyor. Sonra bir sabah bir bakıyorsunuz fişi çekilivermiş... Böyle olmaz arkadaşlar, artık site mülkiyeti bir kaç kişinin üzerinde olsada bir kamu hizmeti görüyor....Böyle bir anda fişin çekemezsiniz. Bu vebaldir. İllaki yorulan olur... Değişiklik gerekir ama böyle bir durumda ya siteyi birilerine devredin ya da yeni açacağınız siteye buranın arşivini taşıyın. Yoksa böyle bir arşivin oluşması yıllar alır... Yazıktır günahtır...
Gökmen TAŞAR-1979
Korkuteli-Kumluca-Finike
Antalya

Çevrimdışı Abdullah ŞAHİN 07

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #37 : 19 Ocak 2016, 07:07:12 »
MERHABA ARKADAŞLAR.
FORUM SADECE TÜFEK, KÖPEK, MALZEME ALINIP SATILAN BİR YER DEĞİL, BURASI AYNI ZAMANDA AVCILAR İÇİN BİR OKUL, EĞİTİM VE BİLGİ EDİNME YERİ. PEK ÇOĞUMUZ BİLMEDİĞİMİZ VEYA YANLIŞ BİLDİĞİMİZ ŞEYLERİN DOĞRUSUNU BURADA ÖĞRENDİK, BİLGİLERİMİZİ PAYLAŞTIK. YENİ DOSTLAR TANIDIK ARKADAŞLAR EDİNDİK. BAŞKA BİR İNSANA FAYDALI OLMAKTAN DAHA GÜZEL NE OLABİLİR. AV SEZONU KAPALIYKEN DE FORUMDA BİLGİ PAYLAŞIMI TAM GAZ DEVAM ETMEKTEDİR. TÜRKİYE DE BİR GÜN AVCILIK YASAKLANSA BİLE FORUMDAKİ PAYLAŞIMLAR MUHABBETLER DEVAM EDER. FORUMDA PEK ÇOK KONUDA MÜTHİŞ BİLGİLER VAR. FORUM TÜRK AVCISININ KALİTESİNİ ARTIRDI VE AV CAMİASININ FORUMA İHTİYACI VARDIR.
HEPİNİZE RASTGELE....
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2016, 07:10:37 Gönderen: Abdullah ŞAHİN 07 »
  • Pietro Beretta S 687 SP O/U
  • Benelli Raffaello Special Lusso
Abdullah ŞAHİN
1972  ANTALYA

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR, Emre SERBEST

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #38 : 19 Ocak 2016, 12:45:21 »
Bu forumun kapatılması burada yazmış üşenmemiş gitmiş dağ bayır test yapmış burada eşinden çocuğundan aldığı zamanı burada bize bilgi vermek için harcamış maddi ve manevi ayırımda bulunmuş bu kadar çok üyenin emeği var burada kafam attı kapatıyorum demek bence emek vermiş insanlara hakaret ağır geliyo der iseniz gönüllü bir sürü kişi cıkacaktır yapacak kapatmak ne ki yöneticilerin yorumlarını okuyorum okuyorum ne demek istediklerini bir türlü anlayamaıyorum lütfen forumun neden kapanacağını bir bilen anlasılır dilden anlatırsa sevinirim
Taner MEMET
Bursa-1988

The following users thanked this post: Serkan OKTAMIŞ, Emre SERBEST

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #39 : 19 Ocak 2016, 12:51:32 »
 şoktayım şöyle bir okudum konuları ama kafama hiçbirşey girmedi açıkçası şoktayım hala gözüm okuyor beynim almıyor veya anlamak istemiyor,..

bu site türkiyenin dörtbir yanından ordünaryus prof (avcılık okulu olmadığından dolayı) değerinde öğretmenlere sahiptir,
 bu site av ve avcılıkla alakalı her konuda ölçülü hassas ve bilgi birikimi mak ı toplasan tırnağı etmeyecek kalitede bir sürü değerli insanlarla doludur,
 vatanını bayrağını milletini avını avlağını doğasını seven yüzlerce arkadaşla dolu eğitim irfan yuvasıdır,..
 her yazıda onlarca inci tanesine rastlamak mümkündür istisnalar bunu bozamaz.

konu olay her ne ise idrak edemedim, vallahide billahide şoktayım.
 üzerime düşen her ne olursa olsun yapmaya imkanlarım dahili desteğe hazırım.
bana emeği geçen tüm değerli dostlardan karşılıksız mesai harcayan tüm gönüldaşlardan isteğimdir bu güzelim siteyi kapatmayın bitirmeyin zaten düşmanlar dört gözle bizim bozgunumuza bayram ilan etmişken daha sıkı tutunmalıyız biribirimize,..birleştiğim adres avlakforum.com.

sürçülisan ettimse affola.

konuyu idrak edince daha yazacağım ama şimdilik bu kadar, kafam basmıyor hala alak bullak oldum sayın hasan aksu beyin dedikleri geldi aklıma bu site bağımlılık yaptı yıllardır her gün bir kaçkez girip okuyorum bir hafta girmesem saatlerce belki okuyorum.

saygılarımla.
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR, Hasan AKSU, Osman ALP, Serkan OKTAMIŞ, Emre SERBEST

Çevrimdışı Emre SERBEST

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #40 : 19 Ocak 2016, 12:55:59 »

Bencede avlak.om artık bir avcıların buluşma haberleşme bilgilenme sitesi oldu sadece alım satım olarak kullananda varmıdır? varsa bile onlarda kendi hallerinde işlerini yapsınlar ama bu site hiç kapanmasın.Çok şeyler öğrenilen özellikle ava yeni başlayan yada av hevesi depreşenler için bir okul gibi burası.Değerli yöneticilerden ricam lütfen siteyi kapatmyın

MERHABA ARKADAŞLAR.
FORUM SADECE TÜFEK, KÖPEK, MALZEME ALINIP SATILAN BİR YER DEĞİL, BURASI AYNI ZAMANDA AVCILAR İÇİN BİR OKUL, EĞİTİM VE BİLGİ EDİNME YERİ. PEK ÇOĞUMUZ BİLMEDİĞİMİZ VEYA YANLIŞ BİLDİĞİMİZ ŞEYLERİN DOĞRUSUNU BURADA ÖĞRENDİK, BİLGİLERİMİZİ PAYLAŞTIK. YENİ DOSTLAR TANIDIK ARKADAŞLAR EDİNDİK. BAŞKA BİR İNSANA FAYDALI OLMAKTAN DAHA GÜZEL NE OLABİLİR. AV SEZONU KAPALIYKEN DE FORUMDA BİLGİ PAYLAŞIMI TAM GAZ DEVAM ETMEKTEDİR. TÜRKİYE DE BİR GÜN AVCILIK YASAKLANSA BİLE FORUMDAKİ PAYLAŞIMLAR MUHABBETLER DEVAM EDER. FORUMDA PEK ÇOK KONUDA MÜTHİŞ BİLGİLER VAR. FORUM TÜRK AVCISININ KALİTESİNİ ARTIRDI VE AV CAMİASININ FORUMA İHTİYACI VARDIR.
HEPİNİZE RASTGELE....
1977-Tekirdağ

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR, Osman ALP, Serkan OKTAMIŞ

Çevrimdışı Serkan OKTAMIŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #41 : 19 Ocak 2016, 13:19:25 »
Yazacak çok şey var ama gerçekten bu platforma yazık olur.
1979 ANKARA

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #42 : 19 Ocak 2016, 14:36:46 »
kadir kıymet bilene , bu forum bulunmaz bir nimet bir servet . . .

eskilerin çok güzel bir sözü vardır , ev alma komşu al diye . . bu forum sayesinde  , çok değerli insanlarla , tanışıp kaynaştım . bu forum sayesinde tanıştığım , konuştuğum , görüştüğüm herkes , benim için ailemin bir ferdi gibi  yakın geldi  . .  bilmediklerimizi öğrendik , eksikliklerimizi tamamladık . . aklımızın ermediğini bilemediklerimizi sorduk öğrendik .

e daha ne olsunki kardeşim , bir forumdan daha ne beklenirki . . illaki hatalar yanlışlıklar olmuştur , kimse 4 x 4 değil , eksiksiz değil . hatasız dost arayan dostsuz kalırmış . kimse 10 üzerinden 10 değil , bende değilim . ama önemli olan bu hataları telafi edebilmek , kapatabilmek . . iyilikte güneş gibi olun , ayıpları örtmede gece gibi olun der eskiler . . kadirşinaslık ilede ,  bunun başarılabileceğine  inanıyorum . .

sayın yöneticilerimizede , biraz daha saygı duyulmasını , biraz daha anlayış gösterilmesini istiyorum . onca işlerinin güçlerinin arasında bu foruma değer katabilmek için zaman ayırmalarıda , biz avcılar için gerçekten takdire şayandır . . dünya koşuşturmacası içinde , bu kadar tatsızlığın gerginliğin olduğu bir forumda , yöneticilik yapmak herkesin harcı değil . maksat üzüm yemekmi , bağcıyı dövmek mi  , anlayabilmiş değilim .   . . . . . . . . herkese saygılar selamlar . . .
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2016, 16:28:12 Gönderen: Yusuf SAĞLAM »
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Yusuf GÜL

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcı
« Yanıtla #43 : 19 Ocak 2016, 21:58:15 »
Yeni olmama ragmen ben çok alıştım foruma . Hayırlısı ne ise o olsun . Ama inşallah kapanmaz . Kısa zamanda hiçbir  bilgim olmamasına ragmen birçok bilgiyi sayenizde ögrendim .
  • Huğlu Kooperatif Renova
  • İngiliz Setter / Dişi
1990 - ORDU / Fatsa

Çevrimdışı İbrahim EBİL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #44 : 19 Ocak 2016, 22:13:38 »
av ve avcılık paylaşımları yapmak yerine gereksiz tartışmalarla o kadar çok yoruldu ki insanlar sonunda geleceği nokta buydu üzüldüm hemde çok üzüldüm site yöneticisi abilerede hak vermiyor değilim kimse bizim babamızın oğlu değil biraz daha sağ duyulu davrana bilirdik. kararınızı yeniden gözden geçirmenizi anıları silip atmamanızı rica ediyorum... SAYGILARIMLA
İbrahim EBİL
1969-İstanbul

The following users thanked this post: Uğur ÖZDEMİR

Çevrimdışı Şener CANKAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1983 / ANTALYA
« Yanıtla #45 : 19 Ocak 2016, 22:34:29 »
Bir değişiklik var mıdır diye konuya gün içinde yüzlerce defa baktım. Verdiğiniz karara saygım sonsuz. Bizim elimizden birşey gelir mi? Yapabileceğimiz birşey var mı?  O kadar benimsemiştim ki ... İnsan bir umut demeden edemiyor. Hadi hocam sevindir bizleri.
1983 - Antalya

The following users thanked this post: Emre SERBEST

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #46 : 19 Ocak 2016, 22:44:28 »
Siteye üye olduğumdan bu yana  herkeze faydalı olabilmek adına   yüzlerce konu açtım açtığım konularda takdirde aldım konuyu açtım diye de ağır eleştiriler bile aldım. Şuan o eleştirileri yapanların hepsininde o konuların bizatihi içinde olduğunu ve desteklediğini görüyorum. Demekki doğru bir ve geçte olsa doğruyu gördüler lakin benim açımdan iş işten geçti zira çok üzdüler.
Site kuralları çerçevesinde hareket etmeye herkeze eşit mesafede olmaya çalıştım.
Sitemiz sayesinde çok güzel kardeşler tanıdım.
Bile isteye hiç kimseyi kırmamaya çalıştım. Farkında olmadan istemeden kırdığım kardeşlerim var ise hepsinden özür dilerim.
Tüm site üyelerini gözlerinden öpüyorum hakkınızı helal edin.
Allaha emanet olun
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

The following users thanked this post: Alkan YOKSUL, Erol ÖZTÜRK, Abdullah ŞAHİN 07, Yusuf SAĞLAM, Emre SERBEST

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #47 : 19 Ocak 2016, 23:32:40 »
Siteye üye olduğumdan bu yana  herkeze faydalı olabilmek adına   yüzlerce konu açtım açtığım konularda takdirde aldım konuyu açtım diye de ağır eleştiriler bile aldım. Şuan o eleştirileri yapanların hepsininde o konuların bizatihi içinde olduğunu ve desteklediğini görüyorum. Demekki doğru bir ve geçte olsa doğruyu gördüler lakin benim açımdan iş işten geçti zira çok üzdüler.
Site kuralları çerçevesinde hareket etmeye herkeze eşit mesafede olmaya çalıştım.
Sitemiz sayesinde çok güzel kardeşler tanıdım.
Bile isteye hiç kimseyi kırmamaya çalıştım. Farkında olmadan istemeden kırdığım kardeşlerim var ise hepsinden özür dilerim.
Tüm site üyelerini gözlerinden öpüyorum hakkınızı helal edin.
Allaha emanet olun

Sn. Keleş ve değerli tüm site yöneticisi dostlar, yazılanları okuyunca şok oldum, 19 Ocak şakası olarak kabul etmek istiyorum. Sizler yıllardır bu siteyi, bunca haksızlıklara ve kıskançlıklara rağmen başarıyla sürdürmektesiniz, sizleri yeterinden fazla üzdükleri anlaşılıyor ama sizlerdeki "yüksek hoşgörü" sayesinde, bir kere daha HOŞGÖRÜ göstererek bu değerli, ulvi görevinize devam edebileceğinize, dahada önemlisi avcunuzun içine sığacak kadar küçük bir çam fidesiyken, büyütüp bu günlere getirdiğiniz bu değerli siteyi daha uzun yıllar yaşatacağınıza olan inancımı belirterek, emeği geçen bütün site yöneticilerimize saygılar sunuyorum.
1958-Ankara

The following users thanked this post: Alkan YOKSUL, Özhan KELEŞ

Çevrimiçi İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #48 : 20 Ocak 2016, 00:25:57 »
Arkadaşlar, bu konuyla ilgili bir duyuru yayımladık.

http://avlakforum.com/forum/yonetim-ve-duyurulari/avlak-com-hakkinda-duyuru/
  • Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Emre SERBEST

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #49 : 20 Ocak 2016, 08:47:47 »
Özhan abi, helallik istemişken, ben de son görevimi yapayım. avlakforum.com sayesinde çok değerli Dostluklar kazandım. Site Yöneticiliği nedeniyle epeycene düşmanım da oldu :)
Özellikle son dönemlerde, diğer Yönetici arkadaşların Siteye fazla zaman ayırıp, ilgilenememesi nedeniyle; en fazla ön plana çıkan, katı ve kuralları uygulayan tavrıyla Sitenin En Kötü Yöneticisi görünümünde olduğumun farkındayım :)
Bana verilen sorumluluk gereği; elimden geldiğince Forum Kurallarını uygulamaya çalıştım. Bu süre zarfında beşer şaşar misali hatalarımız da olmuştur. Bu hatalarda kimseye herhangi bir kastımın olmadığının bilinmesini isterim.
Uzun zamandır diğer Sitelerle olan bağımı kopardım. Mümkün olduğunca sanal alemden uzak durmaya çalışıyorum. Tuncay Hocamın hatırına, avlakforum.com daki görevimi bugüne kadar, doğrusuyla yanlışıyla getirmeye çalıştım. Artık genç arkadaşların görev alma zamanı geldi, yeni yüzler, yeni nefesler lazım. Siteyi devralacak ve Yönetimde görev alacak Dostlarıma ve Arkadaşlarıma şimdiden başarılar dilerim.
Bilmeden, istemeden kalbini kırdığım, üzdüğüm Dost, Arkadaş ve Üyelerimizden tekrar tekrar özür dilerim. HAKKINIZI HELAL EDİN
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2016, 08:48:54 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK