Gönderen Konu: Sportdog Beeper Hakkında  (Okunma sayısı 2801 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih COŞKUNÇAY

• Müdavim Üyemiz
  • Dirilerin Başında Koşmayan Ölülerin Peşinde Yürür.
    • Avcıların buluştuğu nokta
Sportdog Beeper Hakkında
« : 17 Kasım 2015, 16:44:29 »
Değerli abilerim Sportdog DSL-400 beeper hakkında değerli bilgilerinize başvurmak istiyorum. Niyetimi de belirteyim malum bozkırda avlanıyoruz ve kuşu pusturma ihtiyacı doğuyor beeper şart oldu. Şahin sesine güvenilir bildiğiniz başka beeperlar varsa tavsiye almak istiyorum.

ürün bu
http://www.amazon.com/SportDOG-Deluxe-Hunting-Beeper-DSL-400/dp/B000A2RT0C
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2015, 16:45:59 Gönderen: Fatih COŞKUNÇAY »
  • Ata Neo Modern Gold 3 oto 12 cal.
  • Genç Huğlu Custom Shop SxS 12 cal.
  • Huğlu 701 gb oto 20 cal.
  • Remington 11-87 Premier 12 cal
  • Franchi 20-12 cal. U/A
  • Deutsch Drahthaar(Üstün Alman Mühendisliği Harikası)
M.Fatih COŞKUNÇAY
1983 KAYSERİ

Ersin KARA

• Ziyaretçi
Ynt: Sportdog Beeper Hakkında
« Yanıtla #1 : 17 Kasım 2015, 16:51:25 »
LEAADER PLUS ı DENEDİNİZ Mİ BİLMEM AMA FİYAT OLARAK ÇOK UYGUN.HEM DE MALLARININ SONUNA KADAR ARKASINDALAR.BEN 3 SENE ÖNCE ALDIM GEÇENLERDE Bİ SIKINTI ÇIKTI ve GÖNDERDİM HEMEN YENİSİNİ GÖNDERDİLER.GÖNDERDİKTEN 2 GÜN SONRA YENİSİ ELİNİZDE.5 MODU VAR SADECE 1'i KOŞARKEN SESSİZ FERMADA SÜREKLİ,DİĞER 4 MOD KOŞARKEN 5 SANİYEDE BİR FERMADA SÜREKLİ ÖTÜYOR.

Çevrimdışı Fatih COŞKUNÇAY

• Müdavim Üyemiz
  • Dirilerin Başında Koşmayan Ölülerin Peşinde Yürür.
    • Avcıların buluştuğu nokta
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2015, 08:08:48 »
Yardımınız için teşekkür ederim Ersin bey ama yerli firmalar daki şahin sesi avı pusturmaya yeterli geliyormu acaba.
  • Ata Neo Modern Gold 3 oto 12 cal.
  • Genç Huğlu Custom Shop SxS 12 cal.
  • Huğlu 701 gb oto 20 cal.
  • Remington 11-87 Premier 12 cal
  • Franchi 20-12 cal. U/A
  • Deutsch Drahthaar(Üstün Alman Mühendisliği Harikası)
M.Fatih COŞKUNÇAY
1983 KAYSERİ

Ersin KARA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2015, 11:04:35 »
Yardımınız için teşekkür ederim Ersin bey ama yerli firmalar daki şahin sesi avı pusturmaya yeterli geliyormu acaba.

FATİH BEY AVI PUSTURMA KONUSUNDAKİ BEKLENTİNİZİ KARŞILAR MI BİLMEM AMA KULLANIM OLARAK GÜZEL.SES SEVİYESİ GAYET İYİ.UZAK MESAFELERDE BİLE ÇOK RAHATLIKLA DUYULUYOR.BEN SADECE ÇULLUK AVINDA KULLANIYORUM,DİĞER AVLAR DA KÖPEĞİME ÇAN DAHİ TAKMAM.KUŞ HUYLU OLDUĞU ZAMAN SİZ İSTEDİĞİNİZİ TAKIN ZATEN YAKLAŞTIRMIYOR YANINA.O YÜZDEN BEN ve EKİP ARKADAŞLARIM ÖZELLİKLE KEKLİK AVIN DA ÇAN DAHİ TAKMAYIZ KÖPEKLERİMİZE.AMA ÇULLUK AVINDA GÜZEL ve BENİM İŞİMİ FAZLASIYLA GÖRÜYOR. BOZULDUĞU ZAMAN GÖNDER YENİSİ GELİYOR.ADAMLAR TAMİRLE FALAN UĞRAŞMIYORLAR.LİDER ELEKTRONİK BU KONUDA İYİ.BEN 3 SENE ÖNCE 2 TANE ALDIM.ADET FİYATI 80 tl İDİ.HALA AYNI PİLLE KULLANIYORUM DAHA PİLİ BİLE BİTMEDİ.AVDAN DÖNÜNCE PİLİNİ ÇIKARIYORUM,TEMİZLEYİP KUTUSUNA KOYUYORUM.UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR.İYİ GÜNLER DİLERİM.

The following users thanked this post: Fatih COŞKUNÇAY, Murat TEPE

Çevrimdışı Muhammet DÖNMEZ

• Müdavim Üyemiz
  • "Eğitimin gerçek amacı uyandırmaktır."
« Yanıtla #4 : 26 Mart 2016, 01:16:49 »
bi kaç marka var güzel ve kullanışlı ama ben leaderden sasmam ne sorun olursa olsun hallediyolar.normalde bu sorun olmaması lazım ama sonucda bunların hepsi kul yapısı leader 2020 diye yeni beeperları çıktı bayilerde 160 kendileri 120 ye veriyor. 12farklı sesi var ferma hassasiyeti ve ayrı bir ayarı daha var ancak bi avcı abimin dediği laf vardı tufek alırken ne alayım dşye sordugumda bana dediği soylem su idi ne kadar cok özellik o kadar cok arıza en sadesini al dedi bana bende sadeyi seçim
  • Ataneo 12
  • Stoeger m2000
  • Pointer & Drahtaar
Muhammed DÖNMEZ
1986 KÜTAHYA-İZMİR
laboratuvar teknikeri

The following users thanked this post: Fatih COŞKUNÇAY