Gönderen Konu: AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA  (Okunma sayısı 53142 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
Ynt: AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA
« Yanıtla #50 : 11 Eylül 2015, 19:14:12 »
Bir kişiye inanmak için belge beklemek demek onun belge olmadan güvenilir biri olmadığı anlamına gelir yani yalan söylüyor iması da çıkar.Firmayı karalamak için mi yapıyor acaba iması da çıkar vs.. Ayrıca siz kimsiniz benimle senli benli konuşuyorsunuz? Beni tanıyor musunuz? Şaka gibi  sözüyle de  kendinizi mi tanımladınız? Firmayla ticari herhangi bir bağınız var mı?Bunun belgesi.

Yahu sen kimsin ki bana bu belgeyi soruyorsun sıfatının nedir rütbeniz nedir? arkadaşın avukatı filan mısın acaba? Konu muhatabı arkadaş olarak görüyorum ondan resim istedik görmedik diye ayrıca nasıl konuşursanız öyle cevap alırsınız kusura bakma
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

Çevrimdışı Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #51 : 11 Eylül 2015, 19:17:39 »
Yahu sen kimsin ki bana bu belgeyi soruyorsun sıfatının nedir rütbeniz nedir? arkadaşın avukatı filan mısın acaba? Konu muhatabı arkadaş olarak görüyorum ondan resim istedik görmedik diye ayrıca nasıl konuşursanız öyle cevap alırsınız kusura bakma

Siz kim olarak bu fotoyu arkadaştan istiyorsanız, hangi sıfatla ben de oyum anlayamadınız mı? Ben gayet güzel konuştuğumu düşünüyorum.Bu forumda sizin başkasına inanmanız için foto gerek ama başkalarının size inanamları için  belgeye gerek yok öylemi? Siz kimsiniz pardon?
Bu memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve ebediyyen de Türk olarak yaşayacaktır.Türkiye Türklerindir! Ne mutlu, Türküm diyene!1980 BURSA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #52 : 11 Eylül 2015, 19:20:25 »
Siz kim olarak bu fotoyu arkadaştan istiyorsanız, hangi sıfatla ben de oyum anlayamadınız mı? Ben gayet güzel konuştuğumu düşünüyorum.Bu forumda sizin başkasına inanmanız için foto gerek ama başkalarının size inanamları için  belgeye gerek yok öylemi? Siz kimsiniz pardon?

Konu baştan resimli olarak açılsaydı doğal olarak bu şekilde birşey istenmezdi ayrıca ben görmek için istedim inanıp inanmakla alakası yok benim ismim soyisim yazıyo orda kim olduğum.. Sayın avukat
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #53 : 11 Eylül 2015, 19:23:49 »
İlk mesajımda ne yazmışım okumalısınız önce ben kullanıcı olarak diye belirtmiştim başka belge lazım mı? Ve çoğu kişi bu tüfeğin pas yaptığını duymadığı için resim istendi doğal olarak suçlamalara karşı ne var bunda?

Sony Xperia Z3 Cihazımdan Tapatalk ile Gönderildi
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2015, 19:25:06 Gönderen: Samet BİRİCİK »
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #54 : 11 Eylül 2015, 19:25:21 »
Burada konu açan da yazmış kullanıcı olduğunu siz yazınca inanalım başkası yazınca inanmam foto çıkart mı diyelim?
Bu memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve ebediyyen de Türk olarak yaşayacaktır.Türkiye Türklerindir! Ne mutlu, Türküm diyene!1980 BURSA

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #55 : 11 Eylül 2015, 19:27:04 »
Burada konu açan da yazmış kullanıcı olduğunu siz yazınca inanalım başkası yazınca inanmam foto çıkart mı diyelim?

Ya hakan bey resim atılmasını istemek niye bu kadar dert oldu anlamadım size açıkçası görelim diyoruz görelim anlamıyorsunuz sanırım
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Ergin KORKUT

• AvlakForum Üye
  • *
  • VATAN SEVDALISI
« Yanıtla #56 : 11 Eylül 2015, 19:31:08 »
Konuyu inceledim iki yerdede belge var ancak bir ki haklı değil kişilerin haklı olduğu yerler var tufegin sahibini diğer tartışmayı devam ettiren kişiyide tanımıyorum ama şunu söyleyebilirim tufegi uretenler yeni çıkan tüfeklerin metal ile deneme yaparak tufegi uretmislerdir yada uyaniklik yapmışlardır kimsenin burda firma partizanlıği veya firma kotulemeye çalışmasını doğru bulmuyorum
1953 Kırklareli Lüleburgaz

The following users thanked this post: İdris MOĞOL

Çevrimdışı Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #57 : 11 Eylül 2015, 19:33:49 »
Samet Bey söylediklerinizin ne ima ettiğini belirttim yok ben o anlamda demedim derseniz  konu sahibi arkadaşın  gönlünü almanızı isterim açıkçası.Yine de siz bilirsiniz tabii.

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #58 : 11 Eylül 2015, 19:41:53 »
Arkadaşlar zamanın birinde yazmıştım. Kullanıcı sayısı arttıkça şikayetlerin artacağını. Bu genel bir tabirdir.Marka ve modellerle alakalı değildir.

Bu sitede HUĞLU 401 alıp ta memnun olan belkide bir iki kişiden biriyim.Bu HUĞLU nun kötü tüfek olduğunu göstermez.

Ancak  üretimin standartlarda  yapılmadığını gösterir.Kalite kontrolün yetersiz olduğunu gösterir.

Ben AKDAŞ firmasında bu şikayeti ilk kez gördüm.Olabilir kul yapısı sonuçta.Gözden kaçmış olabilir.Başka bir sürü sebeb olabilir.Anlayabiliyorum.

Ancak dediğim zaman :ancak kelimesinden önceki herşeyi unutun.

Sadık AKDAŞ gibi bu ülkede tüfek üreticileri içerisinde duayen olmuş bir ustamızın bu olayı çözmeden bu hale sürüklemesi gerçekten ayıp olmuş.

Sadece iyi ürünler yapmakla lokomatif olamazsınız.

Rakipleriniz sizin bu ürünleriniz kadar iyi ürün yapamasada : öyle bir servis ağı hizmeti sunabilirki  ürettiğiniz ürünün hiç bir önemi kalmayabilir.

Bu küçük sorunun halledileceğini düşünüyorum.Geçmiş olsun........!
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #59 : 11 Eylül 2015, 19:45:47 »
Samet Bey söylediklerinizin ne ima ettiğini belirttim yok ben o anlamda demedim derseniz  konu sahibi arkadaşın  gönlünü almanızı isterim açıkçası.Yine de siz bilirsiniz tabii.

Hakan bey ben zaten belirttim bu tüfek bendede var aynısı kullanıyorum ve çoğu kişi kullanıyor ve kimse görmedi böyle bir olayı açıkçası ima şeklim odur ki resimleri görmeyi çok istedim baştan o yüzden çekilmiş resim varsa koyun dedik ki suçlama olduğu belli olsun zaten başka bişey yok ben mesajlarımda burda firma hatası var zaten diye yazdım
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #60 : 11 Eylül 2015, 19:47:58 »
Hakan bey ben zaten belirttim bu tüfek bendede var aynısı kullanıyorum ve çoğu kişi kullanıyor ve kimse görmedi böyle bir olayı açıkçası ima şeklim odur ki resimleri görmeyi çok istedim baştan o yüzden çekilmiş resim varsa koyun dedik ki suçlama olduğu belli olsun zaten başka bişey yok ben mesajlarımda burda firma hatası var zaten diye yazdım

Tamam Samet Bey madem iyi niyetinizi beyan ediyorsunuz teşekkür ederim  duyarlılığınız için.

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #61 : 11 Eylül 2015, 19:55:09 »
Tamam Samet Bey madem iyi niyetinizi beyan ediyorsunuz teşekkür ederim  duyarlılığınız için.

Ama hala akdaş gibi teknik servisi çok iyi olan bir firma böyle bir hatayı nasıl yaptı şaşırıyorum açıkçası umarım firma sahibinin açıklaması herkesi tatmin eder
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #62 : 11 Eylül 2015, 19:57:41 »
Ama hala akdaş gibi teknik servisi çok iyi olan bir firma böyle bir hatayı nasıl yaptı şaşırıyorum açıkçası umarım firma sahibinin açıklaması herkesi tatmin eder
O konuda şaşkınlığınızı paylaşıyorum zira hiç böyle bir sorun duymamıştık.

Çevrimdışı Onur CİVCİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #63 : 11 Eylül 2015, 19:59:01 »
haddim olmadan soruyorum affınıza sığınarak mustafa abi tüfeği temizlerken acaba kullanmış olduğun herhangi bi malzeme veya üründen kaynaklına mlunun kimyasal yapısı bozulmuş olabilir mi ?

lütfen yazdıklarımı kötülemek inanmamak gibi yorumlara saptırmayın burası bi forum ve forumda konular olaylar tartışılır değerlendirilir
ve bence böyle bi durumda resim koymak hem durum hakkında fikir edinme paylaşma hemde akdaş kullanıcıları veya kullanıcaklar için bir referans sağlayabilir.
Antalya/Serik B+ 1995

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #64 : 11 Eylül 2015, 20:09:45 »
haddim olmadan soruyorum affınıza sığınarak mustafa abi tüfeği temizlerken acaba kullanmış olduğun herhangi bi malzeme veya üründen kaynaklına mlunun kimyasal yapısı bozulmuş olabilir mi ?

lütfen yazdıklarımı kötülemek inanmamak gibi yorumlara saptırmayın burası bi forum ve forumda konular olaylar tartışılır değerlendirilir
ve bence böyle bi durumda resim koymak hem durum hakkında fikir edinme paylaşma hemde akdaş kullanıcıları veya kullanıcaklar için bir referans sağlayabilir.
Onur kardeşim ben bu tüfeği kontak sprey yağ ve değişik temizleyiciler ilede temizledim sanırım arkadaşın tüfek üretim hatası vermiş

• Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #65 : 11 Eylül 2015, 20:12:01 »
Benim tüfekte tek gördüğüm kusur tetiğin beyazlaması ve üst emniyet kısmındaki beyazlama

• Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Onur CİVCİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #66 : 11 Eylül 2015, 20:14:13 »
Onur kardeşim ben bu tüfeği kontak sprey yağ ve değişik temizleyiciler ilede temizledim sanırım arkadaşın tüfek üretim hatası vermiş

umarım en kısa sürede sorun çözülür hem markanın prestiji için hemde kullancı abimizin sorunsuz şekilde devam edebilmesi için
Antalya/Serik B+ 1995

Çevrimdışı Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #67 : 11 Eylül 2015, 21:06:52 »

Burda kimsenin bir şeyleri saptırdığı yok varsa açıkça söyleyebilirisiniz.

Çevrimdışı İbrahim KAPLAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #68 : 11 Eylül 2015, 21:10:34 »

arkadaşlar takdir sizlerin.avukat arkadaşa vekalet verdim pazartesi tüketici mahkemesine başvuru yapacak hakkımızda hayırlısı
AKDAŞA YAKIŞMAMIŞ herkese şiddetle önerdigim tüfegi bu halde görmek beni bile üzdü yazıklar olsun türk üreticisine tüfegi yenisiyle degiştirmek akdaşa bişey kaybettirmezdi ama bu resimler çok şeyler kaybettirecegi kesin .....
1974 Hatay-Gaziantep

Çevrimdışı Engin TARHAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #69 : 11 Eylül 2015, 21:11:41 »
Akdaş ile ilgili duyduğum  en fazla ikinci problem bu sorun umarım telafi ederek sorunu  çözer ler yorumlara gelince de resimleri beklemek gerekirdi zaten baştan eklenmemiş  ama ekleyeceğini söylemiş malum internet ortamında yanlış anlamalar yaşanabilir ama şu an herkez hemfikir pas konusunda iş akdaş düşüyor bakalım göreceğiz
1976  istanbul

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #70 : 11 Eylül 2015, 22:04:04 »
Arkadaşlar hemen duygusal davranmayalım. Öbür tarafı da bekleyelim.

Diğer yandan yanlış hatırlamıyorsam paslanmış tüfek yani Sibergun, Akdaş üretimi olmasına rağmen büyük bir silah bayiinin istekleri yönünde imal edilmişti. Bunu forumda okumuştum. Bu tüfeklere sahip olan kişilerin doğrudan muhatabı Akdaş değil kendisine ürettiren bayii idi. Yani o beyiye iletecekler, bayi Akdaş'a gönderecek ve bitince yine sahibine teslim edecek. Bayinin adı şu anda önemli olmadığı için yazmadım. Çünkü onlara giden bir iş olmamış.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #71 : 11 Eylül 2015, 22:25:15 »
Arkadaşlar hemen duygusal davranmayalım. Öbür tarafı da bekleyelim.

Diğer yandan yanlış hatırlamıyorsam paslanmış tüfek yani Sibergun, Akdaş üretimi olmasına rağmen büyük bir silah bayiinin istekleri yönünde imal edilmişti. Bunu forumda okumuştum. Bu tüfeklere sahip olan kişilerin doğrudan muhatabı Akdaş değil kendisine ürettiren bayii idi. Yani o beyiye iletecekler, bayi Akdaş'a gönderecek ve bitince yine sahibine teslim edecek. Bayinin adı şu anda önemli olmadığı için yazmadım. Çünkü onlara giden bir iş olmamış.

Olaylar nasılda değişiveriyor hemen.. Aklımdan geçenlerin çoğunu yazmak istiyorum ama yanlış anlaşılır diye yazmıyorum 3 kuruş aşağı tüfek satacaklar diye malzemeden kaliteden ödün vererek tüfek yapılıyorsa bu sorunun olması gayet normal ama aynı kalitede üretilip bu sorun çıktıysa akdaş konunun muhattabıdır yanlış mıyım volkan bey
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Onur CİVCİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #72 : 11 Eylül 2015, 22:33:30 »
Burda kimsenin bir şeyleri saptırdığı yok varsa açıkça söyleyebilirisiniz.

kapalıca konuştuğum yok açıkca belirttim olayı
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2015, 23:17:12 Gönderen: Onur CİVCİR »
Antalya/Serik B+ 1995

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #73 : 11 Eylül 2015, 22:37:18 »
Konu hakkında yeterli bilgimiz yok Samet Bey. Sadece bildiğim kadarını yazdım. İki tarafı da dinlemeden yanlış yorumlarda bulunabileceğimize bu forumda çok şahit oldum. Ne olursa olsun imal edenin bir açıklama yapması iyi olur bence de.

Şimdilik bilgimle yukarıda yazdığım gibi bu "markanın sahibi" kimse onunla muhatap olunması gerektiğini ve doğru yolun bu olduğunu düşünüyorum. Hatta belki daha kolay ve doğru yol odur. Gerisi o ikisinin cevaplaması gereken şey.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Özkan MADAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #74 : 11 Eylül 2015, 23:51:44 »
Fotoğraf isteyenlerden biride benim. İsteme sebebim ilk defa tüfek alıyorum onuda tam bu konu açılmadan 1 gün önce ak312s den yana karar vererek yaptım. İlerde bende yaşarmıyım böyle bir problem diye tedirginliğimden fotoları merak ettim. Sadece tüketiciyim emin olabilirsiniz :) sana geçmiş olsun dostum çözüm üretilir inş problemine hiç normal durmuyor çünkü. Bakalım ben ne ile karşılaşıcam :)
1988 EREĞLİ