Gönderen Konu: Kral alimüm kasa poze almayı düşünüyorum sizce nasıl  (Okunma sayısı 15483 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
Ynt: Kral alimüm kasa poze almayı düşünüyorum sizce nasıl
« Yanıtla #25 : 13 Mart 2015, 22:47:48 »
Şu da olabilir..ahşap cilası dandik olabilir..buda var..yoksa ceviz olmasına ceviz..hindistan cevizi değilse tabi :D 4,5 saat yagmurda çok fazla Yusuf Bey , ben dipçik demirden olsa yine durdurmazdım o kadar yagmurda..hava çiseliyorsa arabadan çıkmıyorum ben ördek avına gittiğimde..namlunun bile ıslanması beni gıcık ediyor avdan soğuyorum.

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #26 : 14 Mart 2015, 18:55:34 »
bende kral firmasını tebrik ediyorum.sıfır tüfek ilk fişeğinde çift patlattığı için.herkese nasip olmaz böyle tüfek.eşşek gibi ağır tepmez tabi.taşımaya katır lazım işçilik zayıf kalite yok.aslında çok ta fazla bişey söylemeye gerek yok........
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Ömer KARABÖRK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 14 Mart 2015, 22:36:29 »
insan kaliteli bişey kullanmadıkça kendinin kullandığını hint kumaşı sanıyor bizim ülkemizde malesef..yoksa piyasada okadar brodway tofaşlar olmazdı..biraz maddi olarak halkımız buna mecbur ediliyor ama bizim halkta bindiği o tenekeyi sanki mersedes gibi öle bir anlatırki..aynen kralı övdükleri gibi
  • Franchi first class
  • Benelli montefeltro
1986- AFŞİN

Çevrimdışı Tunç GEÇGİL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1978 / BURSA
« Yanıtla #28 : 15 Mart 2015, 01:02:11 »
kullanan veya eline alanlardan rica etsem  :)

yaw git işin mi yok. tek kırma al onun yerine.
sadece şansını zorlamış olursun. kralın iyisine denk gelme
diğer marka tüfeklerin iyisine denk gelmekten daha zor.
ilk senede fabrikaya geri gitmeyen çok az tüfeği vardır.
« Son Düzenleme: 15 Mart 2015, 01:33:20 Gönderen: Tunç GEÇGİL »
1978 Bursa
Bir aptalın hatasını düzeltmeye kalkmayın, sizden nefret edecektir. Bir bilgenin hatasını düzeltin, size minnettar kalacaktır.

Çevrimdışı Hasan BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #29 : 15 Mart 2015, 01:18:07 »
bende kral firmasını tebrik ediyorum.sıfır tüfek ilk fişeğinde çift patlattığı için.herkese nasip olmaz böyle tüfek.eşşek gibi ağır tepmez tabi.taşımaya katır lazım işçilik zayıf kalite yok.aslında çok ta fazla bişey söylemeye gerek yok........
Abi söylesek te faydası olmaz.Çünkü seri bir şekilde üretime devam ediliyor.Demek ki satılıyor.Alan çok.Satan çok..

Çitesini kullandım otosunu hala kullanıyorum.Yerli tüfek şans işiyse bu tür tüfekler tam rus ruleti.
1982 Konya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : 15 Mart 2015, 09:19:20 »
Ben hem aliminyum kasasını kullanmış hemde çelik kasasını kullanan biri olarak,2 adet s.pozesini kullanmış birisi olarak yorum yaptım..arkadaşa yardımcı olması açısından..ömrümde bi tane tüfeğim olmuş oda kralmış gibi yorumlar yazılması canımı sıkıyor.kaç tüfek kullandın bugüne kadar diye sorarlar adama..bal bilmeyen şeker kamışını bal zanneder filan gibi yorumlar hoş olmuyor..alıp kullanmadığım birşey hakkında konuşmuyorum..bana ata veya armsan ya da hatsan sorsalardı yazmazdım bu konuya uzaktan göz gezdirir geçerdim..arkadaş alıp kullanan hala kullanmakda olan kişilerin yorumunu öğrenmek istemiş..kralın sadece adını duymuş hiç kullanmayı bırak eline bile almamış insanlarında yorum yapmasına ayrı bir hastayım..en iyisi ne berettamı,franchimi,huğlumu,stoegermi..hepsini kullandık mevcut bizde..berettayıda 2 ay zor dayanıp sattım..ispanyol çiftesinden huğlu 16 tek kırmaya kadar hepsi geldi geçti elimizden..envanterde hala 4 silahım var..2 huğlu s.poze 1 adet kral s.poze bir adet stoeger otomatik olmak üzere..dediğim gibi adama sorarlar ''kaç tüfek gördün kaç tüfek kullandın konuşuyorsun diye..'' biz balıda gördük,glikoz şurubunuda,helvayıda..elinde olan kullanan arkadaşların olumlu veya olumsuz yorumlarına saygı duyarım çünkü kullanmışlar kullanıyorlar..hiç görmeyenler neden bu kadar hararetli onu anlamış değilim..yakışıksız hoş olmayan kırıcı konuşmalardan uzak durmaya çalıştıkça inadına inadına böyle  yazıları görmek beni üzüyor..bu yüzden foruma girmedim bir yıl. görüyorum ki hala hiçbirşey değişmemiş..benim elimdeki kral güzel şans işi bu tüfek işi alırsın kullanırsın..benelli,beretta olsada şans işi..iyide çıkar kötüde...benim elimdeki browningde,olsa kralda olsa hatta avı kendisi vurup gelse 3 gün sonra satar başka silahı alır denerim..kralın Ceosu filan değilim..ne kadar iyide olsa bir aya kalmaz satabilirim.kendi silahım olduğu halde beretta kötüyse kötü derim..benelli kötüyse kötü derim..kral veya torun iyiysede iyi derim..ilerde satarım piyasası düşmesin diye hin'lik düşünmem..isteyen akdaş kullanır isteyen göktaş bizi ilgilendirmez..herkes kullandığı gördüğü bildiği silah hakkında yorum yapsın..şahıslara atfen yazılar hoş değil..gerek yok kırıcı konuşmaya..  ;)
« Son Düzenleme: 15 Mart 2015, 09:27:17 Gönderen: Şahin BİTEN »

The following users thanked this post: Ceyhun SÖNMEZER

Çevrimdışı Hakan ALŞEKER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 15 Mart 2015, 14:03:06 »
merhaba arkadaşlar bende şuan kral poze celik kasa kullanıyorum kardesim ile birlikte aldık herhangi bir sorun yamşamadık 1 av sezonu kullandık  çift patlama felan olmadı sadece 3 -4 fişek patlamadı diger enjektör selektör şıkır şıkır çalışıyor alınabilir bir tüfek
1984 İSTANBUL

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #32 : 15 Mart 2015, 18:12:10 »
Ahmet Bey yukarıdaki "şeker kamışını bal zannetme" yorumunuzu okuduğumda üzerime almadığım halde rahatsız oldum. Yani bence Şahin Bey üzüldüğünü söylüyorsa hakkı vardır. Lafı uzatmak istemiyorum; forum gibi sırf yazıyla kendimizi ifade edebildiğimiz ortamlarda biraz daha seçerek yazmak gerektiğini düşünüyorum. Bunu böyle anlamlandırmayı isteyerek yazmadığınız sonraki mesajınızdan anlaşılıyor. Zaten tahminimiz de böyleydi. Ağızdan kaçtığı gibi, burda da kaçmış; talihsizlik. Gelmiş geçmiş olsun. Kırgınlık kalmasın. Saygılarımla.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : 15 Mart 2015, 18:57:42 »
açıklayıcı yorumlar için tekrar teşekkürler..üzerime alınmıştım evet ama kırılmaya değmez uzatmayada..sonuçda hepimiz abi kardeşiz ve şurda yazıp çizen 10,15 kişi kaldık..3 günlük dünyada ipe sapa gelmeyecek şeyler için üzmeye üzülmeye değmez..teşekkürler tekrar.. saygılarımla :)

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 15 Mart 2015, 20:35:04 »
şimdi burda sadece yazı okuyoruz yani yüz yüze konuşmadığız için bu şekilde anlaşılmıştır yoksa estağfurullah herkesin mutlak ve mutlak sağlam bilgileri deneyimleri vardır yoksa ne haddimize birbirimize sen ne anlarsın gibi imalarda bulunmak .elbette herkesin değeri sahip olduklarınadır öyle şey olurmu senin tüfek kötü işe yaramaz benim tüfek şöyle böyle yahu çocuklar bile yapmıyor artık bu muhabbeti benim arabam senin arabanı döver diye  :D ne kadar güzel sizlerden aldığım bilgiler benim şahsen çok hoşuma gidiyor vallahi hiçbilmediğim yerden hiç aklıma gelmeyenleri öğreniyorum kısaca bu şekilde algılandığım için özür dilerim tüm samimiyetimle üzüldüm .bir demir bir ahşap için insan kırılırmı yahu

işte aynen öyle yazarak anlatamıyor insan bazen ya da yanlış anlaşılıyor..burda bendede var hata biraz..şöyle..kral en iyi tüfekmiş gibi bir anlam çıkıyor yorumlarımdan..asıl anlatmak istediğim o değildi..

en iyi tüfek hangisidir..?

en iyi tüfek yüzüne en iyi gelen tüfek,omzuna en iyi oturan tüfek,nişan hattı düzgün kolay kolay ıskalamadığın , seninle bütünleşen sana vücüdundan bir parçanmış gibi hissettiren tüfektir..işde ben bunu kralla çok iyi başardım..başarıyı yakaladım..10 fişekte 2 manke anca oluyor..bazen 2.ci fişekte vurduğum oluyor kuşu ama illa vuruluyor..bugüne kadar hep kısa dipçikli 103D'yle avlandım..kısa olduğu gibi birde dipçik düşüklüğü çok fazla ki ani atışlarda sürekli alt vurduruyordu ve çok mankeliyordum..özel siparişle yaptırtmışım gibi ölçüleri bana tam uydu kralın o yüzden çok randıman aldım..yaralıda düşürmedi hiç olay buydu anlatmak istediğim bundan ibaretti..en iyi tüfek , en iyi uyum sağladığın tüfektir..gerisi hikayedir..

yoksa kral ne ki 3 kuruşluk tüfek..ona benzemez ne silahlar gördük..kalite ve etki olarak bir beretta ,bir benelli , bir akdaş , bir akus olamaz asla ama bu paraya üstündeki işçilik hepsine trilyon basar..

yüksek meblalarda kaliteli  , tanınmış marka bir silah almaya imkanı olmayan arkadaşlar için 10 numara bir tüfektir..Saygılarımla.

Çevrimdışı Tunç GEÇGİL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1978 / BURSA
« Yanıtla #35 : 15 Mart 2015, 21:09:52 »
:) ne güzel betimlemişsin ahmet ustam.

aklıma geldide banada pompalı ile av mı olur derlerdi.
2 tane armsan pompalım var. hayatta satmayı düşünmüyorum.
her türlü avada uydururum. tabiki eksileri var diğer tüfeklere
göre ama artılarıda var.
1978 Bursa
Bir aptalın hatasını düzeltmeye kalkmayın, sizden nefret edecektir. Bir bilgenin hatasını düzeltin, size minnettar kalacaktır.

Çevrimdışı Gürsel AKARSU

• Müdavim Üyemiz
  • bıze sunulan guzellıklerın degerını bılelım
    • http://www.adres.gen.tr/adres/sites/12785/avcilik-avci-sayfasi-av-kopekleri.html
« Yanıtla #36 : 15 Mart 2015, 22:23:20 »
8 senedir kullanıyorum çelik kasa 71 namlu gayet güzel
Gürsel AKARSU
1980 KOCAELİ kandıra
Avcılık hasat yapmaktır zevk olsun dıye baska bır canlının yaşama hakkını çalmak değil!!!!!!!

Çevrimdışı Mehmet ÇELİK 35

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #37 : 19 Mart 2015, 18:18:02 »
tüm yorumlar için teşekkür ederim :D
1995 bergama izmir

Çevrimdışı Hüseyin ANIK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #38 : 02 Nisan 2015, 00:22:50 »
Merhaba arkadaşlar 2 sezondur kral çelik kasa poze kullanıyorum.
yakması grupmanı öldürme mesafesi olarak çok memnunum 71 ADIMDAN tavşana ayak çektirmedi.
Fakat o enjektör sorunu yok mu o enjektör sorunu beni benden bezdirdi.
Şuan fabrikadan enjektör bakım ve yay değişmesinden yeni geldi.
Satıyorum enjektörsüz pozesini almayı düşünüyorum. yada çift tetik korkumu yenersem 104 A  huğlu ama ilk tercihim kral poze ENJEKTÖRSÜZ
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2015, 00:24:06 Gönderen: Hüseyin ANIK »