Gönderen Konu: cesa superpoze ejektör  (Okunma sayısı 4222 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yasin ÇAYIRLIOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
cesa superpoze ejektör
« : 20 Şubat 2015, 22:44:01 »
ıyı aksamlar arkadaslar cesa superpoze kullanan arkadaslardan hıc sıkayet duymadım kafama takılan fabrıkayı arasak ejektorlu bı superpoze yaptırılabılırmı ınternette baktım ıkıncıel var ejektorlu ama eskı yapım sanırım bılgısı olan varsa ejektor konusunda aydınlatırsa sevınırım tufegımı sattım oyuzden arastırıyorum yorumlarınız ıcın tesekkurler....
1986-Bolu

Çevrimdışı Gürkan ÖZKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: cesa superpoze ejektör
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2015, 23:44:14 »
Yasin Bey , evet pek şikayet görülmüyor. Fabrika ile görüşüp bir şansınızı deneyin. Muhtemelen yaparlar.
1975 - istanbul - www.hobimaket.com

Çevrimdışı Kadri AĞRALI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2015, 10:34:20 »
Yasin bey,Cesa firması ejektör uygulaması yapmıyor.Sorabilirsiniz..Parasının üzerinde güzel ve sağlam tüfek yapıyorlar.
Kadri AĞRALI
1974 - Balıkesir

Çevrimdışı Ziya ÖZCAN 66

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2015, 18:12:31 »
Yasin bey bende kötü yorum duymadım. Cesanın 66 walment fix şoklu tüfeğini aldım. Bugün avda deneme şansım oldu sonuç muhteşem.76 namlu menzili dedikleri yerden cansız. Biri 75 adım biri koşar adım 50 adım eğer yanımda şahidim olmasa ben bile inanmam. Yakıcılık ve grupman mükemmel. Yalnız iri saçmayı sevmedi. 5. 6. 7 No güzel grupman yapıyo. Enjektör yok bu tüfeklerde. Enjektör çok çabuk Arıza verdiği için markanın prestijinin sarsılmaması için yapmıyorlarmış. Bence enjektöre takılmayın.
Ziya ÖZCAN
1979 YOZGAT

Çevrimdışı Ayhan ATAY

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2015, 19:48:26 »
Ziya Bey bende de 10 yılık bir Ceza-fias Poze var Fix şoklu (4-2) grupmanı  çok güzel . Önümüzde ki haftalarda Fabrikaya 76 cm yedek Namlu yaptırmak istiyorum ördek tahtalı için. Sabit şok olarak 1-3 nasıl olur acaba ?
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2015, 19:50:08 Gönderen: Ayhan ATAY »
  • Beretta a 300 outlander
  • Fias Sp 67 4-2
  • Akdaş AE 312
  • İngiliz setter bleu belton
1972 istanbul

Çevrimdışı Ziya ÖZCAN 66

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Şubat 2015, 09:11:09 »
Ayhan Bey yedek namlu olayını Tuğper Bey'e sormuştum. Cesa kendi markasında dahi çok eski tüfeklerine yedek namlu yapmıyor.( çok eski ne kadar bilmiyorum ) muhtemelen gövdede kilit sisteminde değişiklikler yapmışlardır. uğraşmak istemiyorlardır. Ama yinede telefonla bi görüşün inşallah yaparlar.
Ziya ÖZCAN
1979 YOZGAT

Çevrimdışı Gökay KARADUMAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2015, 15:00:56 »
Cesa güzel tüfek yapıyor ama pek inandırıcı mazeret değil düşünsenize klima bozulabilir diye arabaya klima koymuyor 😃 değişik ...
  • Akdaş 312 SE
  • Benelli Premium Plus
  • Ata Neo
  • Fabarm XLR 5
  • Beretta A400 Xplor Unico
  • Akdaş AK-212
1987
SAKARYA

Çevrimdışı Yasin ÇAYIRLIOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2015, 22:00:05 »
haklısınız gokay bey bende klımasız araba almak ıstemıyorum rus baikal arastırıyorum bakalım tetıkten sellektor dusunduruyor benıde arıza verırımı bılmem saygılar
1986-Bolu

Çevrimdışı Gökay KARADUMAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 25 Şubat 2015, 23:50:39 »
Ben ilk tüfek alırken baikal alacaktım sonra nasip olmadı şuan çiftesi arkadaşımda var avdan soğuktu onu hiç memnun değil ama baikaldan övgüyle bahsedenler de var özellikle kışın çok iyi diyorlar bence diğer alternatifleri de omuzlayın bakın derim mesela akus,yıldız,ata veya akdaş
  • Akdaş 312 SE
  • Benelli Premium Plus
  • Ata Neo
  • Fabarm XLR 5
  • Beretta A400 Xplor Unico
  • Akdaş AK-212
1987
SAKARYA

Çevrimdışı Mustafa KABADAYI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 31 Ocak 2016, 11:56:45 »
Bende sordum  Tugper bey ejektörlü model yapmadıklarını söyledi.benim için sorun değil.ben düz bir tüfek arıyordum.ne kadar özellik o kadar dert bence.sade olması benim için daha iyi.huğlu 104a alacakken vazgeçip cesaya sipariş verdim.kaldı ki 104a da düz bir tüfek.cesa tek tetik 104 a çift tetik.cesa da selektör var.üstelik ceviz kundak kalitesi de huğlunun alt kademe tüfeklerinin çoğunu geride bırakır.olumsuz yorum yok cesa hakkında.yorumlara ve tavsiyelere uyarak alıyorum.hayırlı olur inşallah.herkese rasgele dostlar.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2016, 12:01:45 Gönderen: Mustafa KABADAYI »
  • Beretta S56E Süperpoze
  • Fias-Cesa 1800 Favorit Süperpoze
Avcılık bir yaşam tarzıdır.Babadan oğula geçen bir mirastır.