Gönderen Konu: 3 aylık kopay aldım yardım..!  (Okunma sayısı 1910 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emrah KOYUNCU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
3 aylık kopay aldım yardım..!
« : 02 Aralık 2014, 14:50:41 »
arkadaşlar dişi 3 aylık kopay geldi hediye olarak beslenme ve eğitim hususunda yazılanları okuyorum fakat daha önce pointer yetiştirdim mesela ona verdiğimiz gibi getir götür veya itaat dur bekle gibi eğitimleri bunlara veriyormuyuz genel bilgi verirseniz sevinirim.
1976-Konya

Çevrimdışı İbrahim ONAK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: 3 aylık kopay aldım yardım..!
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2014, 21:31:54 »
Emrah bey hayırlı olsun kopayınız..kazasız belasız bol avlar dilerim...imzamdaki görünen kopayda benim kopayım 3,5 aylık erkek bende yeni aldım tüyleri kadar avları olur inşallah  :) rastgele..
1979 Balıkesir

Çevrimdışı Mehmet ÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2014, 23:11:47 »
hayırlı olsun bir tavşan kafasıyla aport u öğretirsen çok iyi olur doğada yaralı avın kalmaz
Mehmet ÇELİK
1974-Isparta

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2014, 10:07:16 »
Sevgili Kardeşim Kanatlı avla,tavşan ve domuz avı ap ayrı avlatdır.Köpeklerin eğitimleride haliyle farklıoluyor.
Kopoyu yetiştirmek için usta biravcı,avcınında bu avlarda yetişmiş usta köpekleri varsa peşine takarsın,Usta avköpeklerinin yanında oda alışır,Kendinde evcil tavşan alıp,doğada gezdirdikten sonra,tavşanı bir yere saklarsın,daha sonra yavrunu gezdirdiğin yerde bırakırsın,,tavşanı bulana kadarda onu teşvik eder,kokudan bulmasını sağlarsın.
Yakınında bulunan usta domuz ve tavşan avcılarından daha iyi bilgiler alabilirsin,Onlarla dostluk kurmaya çalış,
Selamlar sevgiler.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN