Gönderen Konu: BENELLİ M2 İLE ÜVEYİK FİŞEĞİ DENEMESİ  (Okunma sayısı 11568 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ersin ORBAY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: BENELLİ M2 İLE ÜVEYİK FİŞEĞİ DENEMESİ
« Yanıtla #25 : 13 Ağustos 2014, 16:19:55 »
ersin ömeri aradım bugun onada salladım baya. olum tüfek alıyon madem gönder banada tüfek fişek av görsün. zaten ava gititiğin yok  gülüyo bana. gönder dedim zaten gidersen bi benle gidecen ava başka gidecek durumun yok . bakalım tüfeği yollayacak . tüfek avcı görsün yaa. adam hiç durmazmı arkadaş türkiyeyi geziyor sürekli
Aynen durduğu yerde durmuyorki herif  :) :) Evliya ömer oldu..Bide ava gitse zoruma gitmeyecek alıyor beretta benelli geri satıyo adam  :) Neyse sana yollarsa tüfeği bari pası açılır biraz..
  • BENELLİ CRİO COMFORT 71
  • YILDIZ SPZ ME 66
  • ÖZKANLAR FX017 66
ERSİN ORBAY-ADANA-HATAY ..SAĞLIKÇI..1978..
GERÇEK AVCI AVA DA ŞANS TANIYANDIR..

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 13 Ağustos 2014, 16:22:38 »
pası silmek ne ki. hayatında göremiyeceği kadar ördek çulluk vururum tüfekle. ömer alınca daha birşey vursamsıan gerek yok. zaten ölmüş domuz avına :))

1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Ömer ÇİRKİNYILAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 19 Ağustos 2014, 22:05:45 »
Aynen durduğu yerde durmuyorki herif  :) :) Evliya ömer oldu..Bide ava gitse zoruma gitmeyecek alıyor beretta benelli geri satıyo adam  :) Neyse sana yollarsa tüfeği bari pası açılır biraz..

Kuş avına gidemiyorum evet doğru ama vurduğum domuzun sayısını bilen bilir ne yani tüfek sadece domuz avı yapıyo kuş avına zamanı yok diye paslandımı zannediyorsunuz adem baba bu sezon yanındayım ona göre
Ömer ÇİRKİNYILAN
1983-Hatay 
resim upload servisleri