Gönderen Konu: Akkar tüfeğimle grupman denemesi sizce nasıl  (Okunma sayısı 12456 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
Ynt: Akkar tüfeğimle grupman denemesi sizce nasıl
« Yanıtla #25 : 06 Ağustos 2014, 14:43:29 »
Şahin abi special sol modeli aşağıdaki linkteki tüfeğin sol mekanizma olanı.sağ modeli 231705D benim sol model 231695LD diye geçiyor. Benim tüfekte Akkar yazmiyor sadece Churchill gold yazıyor. Namludada TSE ibaresi yok. Kassnar London england yazıyor. Heralda ihraç edilen tüfeklerden.

http://www.akkar.com.tr/altay-special,2,368

anladım Ceyhun yalnız verdiğin link çalışmıyor sorunlu..tekrar bakabilirimisin linke acaba.

Çevrimiçi Ceyhun SÖNMEZER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 06 Ağustos 2014, 14:46:59 »
  • Ata Neo12 Max5
1987 Adana

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 06 Ağustos 2014, 14:51:04 »
Tüfek bunun sol modeli abi http://www.yabanavmalzemeleri.com/default.asp?git=9&urun=18615

anladım siyah kasası..benimde beyaz kasası hoşuma gitti..66 namlu keklik,çulluk gibi avlar için biçilmiş kaftan..71 namlu bir otomatikle dağda av yapılmıyor..

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 06 Ağustos 2014, 14:58:34 »
anladım siyah kasası..benimde beyaz kasası hoşuma gitti..66 namlu keklik,çulluk gibi avlar için biçilmiş kaftan..71 namlu bir otomatikle dağda av yapılmıyor..

Beyaz kasada güzel abi. 71 namlu uzun olur diye 66 namlu aldım. 10 cm de namlu uzatma aldım Ördek avı için.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2014, 14:59:54 Gönderen: Ceyhun SÖNMEZER »
  • Ata Neo12 Max5
1987 Adana

Çevrimdışı Ercan GÜNER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 17 Ağustos 2014, 01:57:27 »
sayın arkadaşlarım konuya biraz geç katıldım ama ben de hafta sonu bir akkar aldım.daha deneyemedim ancak mercanda irfan bey o kadar şahane bir insan ki bayıldım tüfek alacaksanız önce mercana uğrayın sonra karar verin.ben 61 namlu aldım 5 ve 10 cm uzatma aldım  vs çok uzatmayayım yıllık izne çıktım denemeleri yapmaya fırsatımız olacak.farklı marka poze, kinetik oto falanda var denemeleri yapıp paylaşmak istiyorum.fişek, abartmayayım ama hemen hemen her marka var öneride bulunursanız sevinirim
1971 Tekirdağ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 17 Ağustos 2014, 10:07:15 »
sayın arkadaşlarım konuya biraz geç katıldım ama ben de hafta sonu bir akkar aldım.daha deneyemedim ancak mercanda irfan bey o kadar şahane bir insan ki bayıldım tüfek alacaksanız önce mercana uğrayın sonra karar verin.ben 61 namlu aldım 5 ve 10 cm uzatma aldım  vs çok uzatmayayım yıllık izne çıktım denemeleri yapmaya fırsatımız olacak.farklı marka poze, kinetik oto falanda var denemeleri yapıp paylaşmak istiyorum.fişek, abartmayayım ama hemen hemen her marka var öneride bulunursanız sevinirim

Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun. İrfan bey gerçekten çok ilgili biridir her zaman elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır. Öncelikle belirtmek isterim tüfeği avda kullanmadım. Grupman denemeleri yaptım yabancı fişeklerden mirage ve bp güzel grupman yaptı yerli olarakta meca ve sterling diğerlerine göre iyiydi. Bende bu sezon bu fişeklerden kullanmayı düşünüyorum selametle.
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2014, 10:14:10 Gönderen: Ceyhun SÖNMEZER »
  • Ata Neo12 Max5
1987 Adana