Gönderen Konu: TEMİZMAMA FİYATLAR ALDI BAŞINI GİDİYOR!  (Okunma sayısı 21678 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mahmut ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
  • Böyle Bir Kara Sevda...
Ynt: TEMİZMAMA FİYATLAR ALDI BAŞINI GİDİYOR!
« Yanıtla #25 : 12 Şubat 2014, 20:42:07 »
Bende migrosta gördüm deneyen varmı dicektim. Birde ben mamayı yemek artıgı bulamadıgım zamanlarda ve av zamanı enerji için veriyorum petline hight enerji olanı bence güzel.
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2014, 20:49:38 Gönderen: Mahmut ÇETİN »
1981 Burdur
EY RABBIM
IMAN ILE ÖZÜMÜZÜ, HAYAT ILE YÜZÜMÜZÜ 
EDEP ILE SÖZÜMÜZÜ, KUR'AN ILE ÖMRÜMÜZÜ HAYIRLI EYLE

Çevrimdışı Muammer BİNARBAŞI

• Adı Avcı
  • Müdavim Üyemiz
  • AVCININ USTALIĞI, ÇOK AVLAMAKLA ANLAŞILMAZ
« Yanıtla #26 : 12 Şubat 2014, 21:40:49 »
ARKADAŞLAR BİRDE DÜŞÜNEN OLURSA KONYADA BALCILAR YEMİN ÜRETTİĞİ BALPATİ KÖPEK YEMLERİ VAR VE       50 KİLOSU 60 TL'İMİŞ, BESİN DEĞERLERİ BELKİ DÜŞÜK OLABİLİR AMA ZATEN SEZON BİTTİ YÜKSEK DEĞERLİ OLMASINA GEREK VARMI ONU ARTIK SİZ KARAR VERİRSİNİZ.... BEN BURADA BALPATİ YEMİ ALIP KULLANAN ARKADAŞLARLA GÖRÜŞTÜM VE ÇOK MENMUN OLDUKLARINI SÖYLÜYORLAR... İLGİLENEN OLURSA BALCILAR YEMİN İNTERNETTE SAYFALARI VE İLETİŞİM BİLGİLERİ VAR, ORADAN ULAŞABİLİRLER.! 
Muammer BİNARBAŞI
0 Rh + 1968 KONYA
AVCI NİCE YÖNTEM VE TUZAK BİLİRSE, AYIDA BİR OKADAR YOL BİLİR.!

Çevrimdışı Cengiz KAPTAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 12 Şubat 2014, 21:56:05 »
http://www.maskotpet.com/balpati-10-kg-kopek-yemi-pmu11270  burda 10 kg si 30 tl civarı yanlış mı baktım acaba
1983-Muğla /domuztatör

• Adı Avcı
  • Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #28 : 12 Şubat 2014, 22:34:20 »
CENGİZ BEY BEN  ON KİLOLUK OLANI NEKADAR BİLMİYORUM AMA 50 KİLOLUK AMBALAJLI OLANI 60 LİRA İMİŞ; ONU ALAN VE YEDİREN VEDE MENMUN OLAN BİR AVCI ARKADAŞIMLADA ŞUANDA BERABER OTURUYORUZ VE KENDİSİNİN SÖYLEDİĞİNE GÖRE BU FİATA KARGODA DAHİLMİŞ.!!!!
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2014, 22:36:16 Gönderen: Muammer BİNARBAŞI »
Muammer BİNARBAŞI
0 Rh + 1968 KONYA

Çevrimdışı Cengiz KAPTAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 13 Şubat 2014, 00:15:28 »
yarın denicem haber veririrm,saygılar Muhammet bey
1983-Muğla /domuztatör

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #30 : 13 Şubat 2014, 00:39:05 »
Balcılar yem de baya ucuza geliyor o dediğiniz fiyata ise eğer . İnternete sitelerinde fiyat yazmıyor fakat fiyatına göre içerik oldukça iyi . Sezon sonundaılabilir .  sadece av değil ben çoban köpekleri için de kullanılmalı derim . Sonuçta bir çok çoban köpeği su ve un karışımı yal yiyor.En azından ondan çok daha besleyicidir diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2014, 00:40:26 Gönderen: Ersin TETİK »
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Tarık VURAL

• Müdavim Üyemiz
    • Nds
« Yanıtla #31 : 13 Şubat 2014, 02:00:06 »
Yazmış oldugum yazıya gelen cevap

'Öncelikle firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Kullandığımız gıda maddelerinin kalitesini düşünerek, üyelerimize Türk firması ne de olsa ! Bu firma da kalitesini bozdu dedirtmektense, aynı ve yüksek kalitede hammadde seçimlerimiz ile her zaman olduğu gibi ürünlerimizin kalitesini korumak adına

döviz kurlarındaki yükselişin kullanılan hammaddelere yansıması nedeniyle fiyat artışı yapılmıştır. Yapılan fiyat artışını anlayışla karşılamanızı temenni ederiz.'
Tarık VURAL
1983 Çarşamba SAMSUN

BİZ ÇARŞAMBALIYIZ ...HER ORTAMDA YERIMIZ
HER KAHVEDE MASAMIZ HER KARAKOLDA DOSYAMIZ HER YERDE ŞEKLİMİZ VE HER GUZEL KIZDA RESMİMİZ BULUNUR.  Kalabalıkta Ahkam Kesenin Tenhada Özrü Kabul Olmaz

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #32 : 13 Şubat 2014, 10:15:19 »
ARKADAŞLAR BİRDE DÜŞÜNEN OLURSA KONYADA BALCILAR YEMİN ÜRETTİĞİ BALPATİ KÖPEK YEMLERİ VAR VE       50 KİLOSU 60 TL'İMİŞ, BESİN DEĞERLERİ BELKİ DÜŞÜK OLABİLİR AMA ZATEN SEZON BİTTİ YÜKSEK DEĞERLİ OLMASINA GEREK VARMI ONU ARTIK SİZ KARAR VERİRSİNİZ.... BEN BURADA BALPATİ YEMİ ALIP KULLANAN ARKADAŞLARLA GÖRÜŞTÜM VE ÇOK MENMUN OLDUKLARINI SÖYLÜYORLAR... İLGİLENEN OLURSA BALCILAR YEMİN İNTERNETTE SAYFALARI VE İLETİŞİM BİLGİLERİ VAR, ORADAN ULAŞABİLİRLER.! 
verdiğin bilgi için teşekkürler Muammer abi bi araştıralım bakalım dediğini temizmama pahalı gelmeye başladı 3 gün önce getirttik gene evet zamlanmış yani.
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Mehmet MEHMETOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #33 : 13 Şubat 2014, 11:30:48 »
Merhaba arkadaşla bu firma ile irtibata geçen var mı perakende satışları var mı kago ile gönderiyorlar mı kargo onlara mı ait alıcıya mı
Mehmet MEHMETOĞLU
1973 istanbul

Çevrimdışı Noyan ÖZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 15 Şubat 2014, 11:31:18 »
ben görüştüm perakende satmıyorlarmış, toptan veriyorlar (1ton) yalnız olduğunuz şehirde bayileri varsa gönderme imkanları var.
20kglik perakende olarak internetten alabilirsiniz diyede söylediler
07.01.1986
Mersin

Çevrimdışı M.Emin OLGAÇ

• Müdavim Üyemiz
  • (Keklik Uzmanı)
« Yanıtla #35 : 15 Şubat 2014, 12:00:49 »
Şirketler vatandaşın cebinden zararlarını telafi etme yolunu seçerler
vatandaş olarak bizlerde farklı alternatifler üreteceğiz
demokraside çareler tükenmez onların bu zam politikasına karşı indirim ve uygun fiyat veren firma köşeyi döner sürümden kazanır
bakalım temizmama nın kaybettiği pazarı kapacak UYANIK bir firma çıkacakmı.
herkes bulunduğu ildeki mama üreticileri ile yada ithalatçıları ile görüşsün durumu anlatsın bizler buradayız ve köpeklerimiz her gün yemlenmek zorunda.
  • Falcor 958 (Robust) (Poze) (70)
  • Vursan 92 A Europa (65)
  • Vursan 92 A Europa (71)
  • Üzümlü MKE çifte (71)
  • İngiliz Setter (MARKO)
Emin OLGAÇ B Rh (+)  1967 TEİAŞ/MARDİN  

• Adı Avcı
  • Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #36 : 15 Şubat 2014, 16:04:10 »
ben görüştüm perakende satmıyorlarmış, toptan veriyorlar (1ton) yalnız olduğunuz şehirde bayileri varsa gönderme imkanları var.
20kglik perakende olarak internetten alabilirsiniz diyede söylediler
S.A NOYAN BEY BİZİM BURDAKİ ARKADAŞLAR ÜÇ, BEŞ KİŞİ BİRLEŞMİŞLER 50'KİLOLUK AMBALAJLARDAN ( 50'KİLOSU YALNIZCA 60 TL) 10 ADET ALMIŞLAR VE KARGO DAHİL 60' LİRAYA GÖNDERMİŞLER BİLGİNİZ OLSUN.!
Muammer BİNARBAŞI
0 Rh + 1968 KONYA

Çevrimdışı Selçuk ORAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #37 : 15 Şubat 2014, 16:12:44 »
S.A Balcılar Yem in mamasına baktım biraz önce dikkatimi çeken mama içerisine konulan ürünlerden bir tanesi mermer tozu diyor bu köpeğe zararlı değilmi acaba ?
  • Ata Neo 12
  • (Kaju) İngiliz Setter
Selçuk ORAL
MEMLEKET BURDUR- İKAMET ANTALYA
0-534-421-15-15

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #39 : 15 Şubat 2014, 17:05:50 »
Şirketler vatandaşın cebinden zararlarını telafi etme yolunu seçerler
vatandaş olarak bizlerde farklı alternatifler üreteceğiz
demokraside çareler tükenmez onların bu zam politikasına karşı indirim ve uygun fiyat veren firma köşeyi döner sürümden kazanır
bakalım temizmama nın kaybettiği pazarı kapacak UYANIK bir firma çıkacakmı.
herkes bulunduğu ildeki mama üreticileri ile yada ithalatçıları ile görüşsün durumu anlatsın bizler buradayız ve köpeklerimiz her gün yemlenmek zorunda.
Abi bugün gene petshoptaydım...dükkan sarıyerın en büyük petshopu,bu defa sahibiyle sohbet ettik mamalar üzerine....benim daha önce yazdıklarıma ykın şeyler söyledi.... üç tane ithalatçı var piyasayı bunlar belirliyor diyor....
Küçük ölçekli alımlarda fıyat yüksek oldugundan küçük bayiler zaten fiyat kıramaz diyor... bizim gibi bir çekişte 50.- 100 ton mal çeken bayilerde fiyat kıramaz diyor,ben şimdi kar yüzdemi düşürsem daha fazla satış yaparım,ama bu defada  100 ton mal çekmek istedigimde ,ellerinde mal varsa bile yok derler,fazla sıkıştırsan 10 ton verebiliriz derler...o yüzden kimse fiyat kıramaz...benim yaptıgım gibi mamanın yanımda küçük hediyeler verebilir dedi...... bende bugün 15+3 royal canin pupy aldım 180 tl....yanına 400 gr konserve mama hediye verdi.....
Kısaca herşeyde oldugu gibi bu konudada tekel mevcut....bonuciboya da belki hammaddeyi onlar ithal edip veriyorlardir..... ve zam yapmazsan zorluk çıkarırız demiş olabilirler.....
Amerikada en büyük suçlrdanmış tekel oluşturmak.... rekabeti yoketmek......  amerika vatndaşıni  yolunacak kaz olarak görmüyor demekki...........
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Sinan HAMZA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #40 : 15 Şubat 2014, 17:58:33 »
arkadaslar bu mamayı hepsı burada .com da uygun fıyata verıyorlar yorumlarıda okursanız alternatıf urun olabılır...http://www.hepsiburada.com   Delthadog Puppy Kuzu Etli & Pirinçli Yavru Köpek Maması 15kg   fıyatıda uygun . saygılar

1978-Sakarya

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #41 : 17 Şubat 2014, 00:35:54 »
Yazmış oldugum yazıya gelen cevap

'Öncelikle firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Kullandığımız gıda maddelerinin kalitesini düşünerek, üyelerimize Türk firması ne de olsa ! Bu firma da kalitesini bozdu dedirtmektense, aynı ve yüksek kalitede hammadde seçimlerimiz ile her zaman olduğu gibi ürünlerimizin kalitesini korumak adına

döviz kurlarındaki yükselişin kullanılan hammaddelere yansıması nedeniyle fiyat artışı yapılmıştır. Yapılan fiyat artışını anlayışla karşılamanızı temenni ederiz.'
,
Yansııtsın da bu kadar değil %50 zam yaptılar nerdeyse ürünlerine .Tamam dolar arttı fakat %50 de artmadı yani. Diğer yerli firmalar da aynı kalitede devam ediyor ve fiyatlarında bu kadar artış olmadı .
Yerli Mama  da bonacibo kalitesinde bir kaç marka sayıcam . Hepsini de kullandım hiç bir kötü yanını görmedim . Sadece cool dog kuzu etli olmasına rağmen haftada bir iki isal yapıyordu. Benim köpeğime has bişey olabilir bilemem.
İşte yerli mama alternatifleri
1 Pet Line  markalı ürünler.Eski ve köklü bir firma diye biliyorum .
2 Cool dog . Pınar şirketinin bazı ürünler için ortaklık yapıyor diye duyduğum mama .
3 www.tropikalpet.com un ürünleri iki markaları var : Goody ve Champion

PEtline 75 tl civarı idi 1.5 sene önce ve halen aynı paralara satılıyor.Bonacibo 53 tl idi oda 75 oldu .
Birinin ham maddesine zam geliyor sürekli ve fiyatına yansıtıyor . O zaman o biri kaybediyor ve bende başka marka alıyorum artık :)
Önemli değil belki ama ufak da olsa önemli olan bir tepki vermek .
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2014, 00:37:40 Gönderen: Ersin TETİK »
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Murat TEPE

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #42 : 17 Şubat 2014, 07:47:08 »
ARKADAŞLAR BEN TEMİZMAMADAN TAZE KUZU ETLİ VE YÜKSEK ENERJİLİ YAVRU KÖPEK MAMASI ALIYORDUM BUGÜN MİGROSTAN TAZE KUZU ETLİ MAMAYI ŞUANKİ FİATLARININ YARI FİATINA YANİ 39 TL'YE ALDIM VE DENEDİM İŞTAHLA YEDİLER; DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR VARSA MİGROSLARDAN TEMİN EDEBİLİRLER.!

14/02/2014 Cuma günü 5M Migrosa uğradım Kuzu etli ve tavuk etli Buddy 15 kg mama her ikisinin de fiyatı 69,90tl den 39,90tl ye inmiş hemen kuzu etli olandan alıverdim, hem denemiş olurum, köpeğim beğenirse Buddy mamaya devam. ;D  ;)
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2014, 10:49:08 Gönderen: Murat TEPE »
KAYSERİ / 1976
Beretta 686 Spz.-12, Franchi Affinity-12
Waffen-16
Akus Spz-20-28-36

• Adı Avcı
  • Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #43 : 17 Şubat 2014, 19:08:49 »
NEDENSE HERYERDE FİATLAR YARIYA DÜŞÜYOR AMA TEMİZMAMADA DÖVİZ BAHANESİYLE ARTTIKÇA ARTIYOR..... TABİ BU ARKADAŞLAR YEMLERE KATTIKLARI BUĞDAYI, BALIĞI, TAVUĞU, KUZUYU İTHAL EDİYORLAR HERHALDE.... HEM BU ÜRÜNLER BİZİM ÜLKEMİZDE YOK  ZATEN VEYA ONLARA GÖRE KALİTESİZ..... HADİ MADEM  DÖVİZ BAHANELERİNİZ AŞAĞI ÇEKMEYE BAŞLADI DÜŞÜRÜNDE GÖRELİM FİATLARI.!
Muammer BİNARBAŞI
0 Rh + 1968 KONYA

Çevrimdışı Nuri ÖNEL

• Müdavim Üyemiz
    • www.ekomakkazan.com.tr
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2014, 13:40:53 Gönderen: Nuri ÖNEL »
Nuri ÖNEL
1957 NAZİLLİ

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #45 : 20 Şubat 2014, 11:30:06 »
temizmamadan almayacağız boykot edecez başka çaresi yok bu sitede yüzlerce avcı var.kimse almazsa daha ne olsun dahada indirmezlerse kendileri bilirler demekki parayı kırkmış adamlar ki geri adım atmıyorlar yaptıkları cevaplardanda belli

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL
...İnanmak yağmur duasına giderken şemsiyeyi yanına almaktır...

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #46 : 20 Şubat 2014, 22:20:06 »
Ya yok anlamsız yani bu kadar zam.Bu dolar yansıması değil . Eğer ürünü daha kaliteli yapmak istiyorsan yap 100 tl ye süper mama anlarım . ama bu kadar zam biraz ben yaptım olducu luk oldu .
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Ziya ÇOBANOĞULLARI

• Müdavim Üyemiz
  • Avın başı rasgele sonu nasiptir.
« Yanıtla #47 : 20 Şubat 2014, 22:59:58 »
14/02/2014 Cuma günü 5M Migrosa uğradım Kuzu etli ve tavuk etli Buddy 15 kg mama her ikisinin de fiyatı 69,90tl den 39,90tl ye inmiş hemen kuzu etli olandan alıverdim, hem denemiş olurum, köpeğim beğenirse Buddy mamaya devam. ;D  ;)

Çandarlı Tansaş işyerime 20 metre ben de Murat Kardeşim gibi 39, 90 TL 2 torba kuzu etli pirinçli aldım
Buddy mamayı Manisa Salihli'de petfood üretiyor.
Deneyip göreceğiz bonocibo high enerjiyi sezonda normal bonociboyu sezon dışı veriyordum.
Şimdi buddy veriyorum koku dışkı miktarı köpeklerin bedeni ve tüy durumuna bakıp karar veririm.
Bonocibo iyiydi randıman alamazsam kopeklerimden kiymetli değil.
  • Belçika Piper Çakmaklı Çifte(Constantinople-Lazaro Gabay)
  • Çifsan Çsp 555 Süperpoze
  • Sarsılmaz Concorde Yarı otomatik
  • Luigi Franchi Black Magic Yarı otomatik
  • Pietro Beretta S56E
  • Savaşcı Pointer's Altar
Ziya ÇOBANOĞULLARI      A rh +
02.06.1972 Bergama/İZMİR
İkamet : Çandarlı

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #48 : 20 Şubat 2014, 23:13:45 »

Çandarlı Tansaş işyerime 20 metre ben de Murat Kardeşim gibi 39, 90 TL 2 torba kuzu etli pirinçli aldım
Deneyip göreceğiz bonocibo high enerjiyi sezonda normal bonociboyu sezon dışı veriyordum.
Şimdi buddy veriyorum koku dışkı miktarı köpeklerin bedeni ve tüy durumuna bakıp karar veririm.

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/34708434-33254-buddy-kuzu-etli-pirincli-yetiskin-kopek-mamasi-15
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #49 : 21 Şubat 2014, 00:47:31 »

migrosdan aldığım indirimli buddy ve diğer mamalar 3 ay kullandım cok fazla dıskı ve sıvı seklinde ishal gibi dıskı çıkartıyor ucuz ama  rahatsızlık verici bir durum
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2014, 01:39:55 Gönderen: Veli TOKCAN »
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR