Gönderen Konu: KIF KAYIT VE IRK DEĞERLENDİRMESİ ZONGULDAK KOZLU BELDESİ YAT LİMANINDA  (Okunma sayısı 2125 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz

« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2013, 12:01:03 Gönderen: Özhan KELEŞ »
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı M.Can KARADAYI

• Free Üye
  • *
  • CAN AV BAYİİ- 5399436700
hadi bakalı hayırlı olsun..
Mehmet Can KARADAYI
1986 KDZ EREĞLİ
539 943 67 00

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı Gürkan GÜRSÜL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK TEDAVİSİ OLMAYAN BİR HASTALIKTIR...
Karadenizimiz için geç kalınmış etkinlikler inşallah gerekli katılım desteğini sağlarız bir aksilik olmadığı sürece bende bulunacağımı belirtmek isterim. Özhan abi siz gelecekmisiniz bilmiyorum sanırım taner abi ve ümit abi gelecekler inşallah güzel bir etkinlik olur ve önümüzdeki senelerde cac ve cabib yarışmalarıda düzenlersek çok daha güzel olacağını düşünüyorum Kastamonu'dan selamlar sevgiler.
Gürkan GÜRSÜL
1986 Kastamonu/Merkez
5447803700

....BENEK....                        O GERÇEK BİR FENOMEN

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
Gürkancım gelmeyi çok isterim ama görünüşte olmayacak gibi
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Gürkan GÜRSÜL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK TEDAVİSİ OLMAYAN BİR HASTALIKTIR...
Gürkancım gelmeyi çok isterim ama görünüşte olmayacak gibi

Gönüller bir olsun abi yine beraber olsaydık güzel olurdu sana sözümü unutmadım helvalarını yollayacağım :)
Ben bir aksilik olmaz ise zonguldak kıf kayıt ırk değerlendirme etkinliğinde bulunacağım hatta benim Benek'in yavrularını getireceğiz burdan diğer arkadaslarla gelmeyi düşünüyorum , inşallah güzel bir etkinlik olur herşeyin hayırlısı Tahsin Şanal abiylede görüştüm bilgisi var...
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2013, 14:05:55 Gönderen: Gürkan GÜRSÜL »
Gürkan GÜRSÜL
1986 Kastamonu/Merkez
5447803700

....BENEK....                        O GERÇEK BİR FENOMEN

Çevrimdışı Tahsin ŞANAL

• AvlakForum Üye
  • *
arkadaşlar bu organizasyon için beni kırmayıp iş yoğunluğu arasında zonguldak a gelecek olan değerli başkanımız ÜMİT ÖZKANAL ve beraberinde gelecek olan,TANER ÖZTÜRK,ADNAN ÜKE VE BÜLENT MUTLU ya şimdiden teşekkür ederim.bu organizsayonu düzenlemek istememizin nedeni zonguldağımızda ve çevremizde bu ırklara gönül vermiş ve diğer illerde yapılan organizasyonlara gidip bu kayıt işlemlerini gerçekleştiremeyen eş ve dostlarımızında faydalanmasını sağlamaktır.bu organizasyon ZONGULDAK AV VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ müzün yönetim olarak almış olduğu karardır.bu konuda duyarlı davrandıkları içinde sevgili yönetici abi ve arkadaşlarımızada çok teşekkür ederim.
bu organizasyonu gerçekleştirdikten sorada önümüzdeki senelerdede farklı etkinlikler düzenlemeyi hedefliyoruz.inşallah dostlarımızda bizlere destek olur.ve güzel paylaşımlarda bulunuruz.
Tahsin ŞANAL
1974 zonguldak---merkez
0Rh(-)---- 0 536 828 19 19
avcı avına yaşama şansınıda tanıyabilen kişidir.