Gönderen Konu: trap atış poligonlarının ilgililerinin keyfi davranışları  (Okunma sayısı 2448 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erkan BAŞTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
türkiye avcılık atıcılık federesyonuna bağlı poligonların işletilmesindeki yanlışlıklar bu poligonlar bizim vergilerimizle yapıldığı halde bazı yerlerde il kulüpleri sahiplenmeye kalkıyor hatta sahiplenmiş durumda kulüp üyesi olanlar ve olmayanlar diye ayrımcılık yapıyorlar bu haksızlıkları  ilspor müdürlerimi çözer yoksa  spor bakanlığımı çözer bilemiyorum ama şu bir gerçek hiçkimse sporcu yetiştirmek için çalışmıyor herkes kendi çevresine çıkar sağlamak derdinde ve buyüzdendir,ki 70 milyonluk bir ülkede bir alp kızılsu birde oğuzhan tüzün  dışında kimseyi çıkartamamış bu büyük bir ayıptır saygılarımla
Erkan BAŞTÜRK
1970 alaşehir manisa

Çevrimdışı Bahattin ÖRTÜKOĞLU

• Müdavim Üyemiz
Ynt: trap atış poligonlarının ilgililerinin keyfi davranışları
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2013, 16:39:17 »
düşüncelerine aynen katılıyorum milliler devre dışı kalana kadar hiçbir yetkilininde yeni sporcu aramaya gönlü yok
  • BROWNİNG
  • BERATTA
  • BAİKAL
Bahattin ÖRTÜKOĞLU
1970 KASTAMONU
05327153381

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: trap atış poligonlarının ilgililerinin keyfi davranışları
« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2013, 16:44:28 »
Bildiğim kadarı iile federasyon artık lisanssız atıcı istemiyor . O yüzden kulüpler lisans aldırarak sahipleniyorlar poligonları.Lisanslı atıcı sayısı kadar pay alacaklar belkide bakanlıktan bilemiyorum.Fakat bubaskılar sonucu bende lisans çıkardım hoş gidip atamıyroz ama gittiğimiz zamanda başımız ağrımadan kimseyle muhattap olmadan lisansı gösterip atış  yapabiliyorsunuz.Çok zor değil aslnda lisans çıkartmak . Eğer bu spor a faydası olacaksa 20 tl yatırıp çıkartırım lisansımı.
 Ayrıca yeni sporcular genç milliler falan sürekli yetişiyor neden bu şek,lde düşünüyorsunuz ? Az masraflı bir iş değil bu sonuçta.Sponsorlar kulüp destekleri federasyon destekleri olmadan da bi yerlere gelebilmek gerçekten zor.Kendi imkanları iyi olan zaten yapıyor
sagygılar
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ