Gönderen Konu: BIR YARI YIL YARISMA SEZONU BOYLE GECTI  (Okunma sayısı 1258 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa UYARLAR

• AvlakForum Üye
  • *
BIR YARI YIL YARISMA SEZONU BOYLE GECTI
« : 24 Nisan 2013, 22:36:56 »
Gadea De la mazorra bana erdinc ozkandemir tarafindan hediye edilmisti. Artik o senin diyor ben o senin kopegin diyorum ona. Bana geldiginde erdinc ozkandemir on egitiminin cogunu vermis artik gadea nin biraz yaris icin islenmesi lazimdi. Geldigi gun kizan oldu kar yagdi soguklar geldigi gunden 2 hafta onceye kadar geceleri eksi derecenin ustune cikmadi karda antreman kizak yapar gibi buzda antreman yaptik. Ama o emegimizin karsiligini bana gore fazlasiyla verdi. Ben umarim herkesin boyle hatta daha iyi kopegi olur evde ev kopegi gibi sahada bir canavar oluyor. Ilk yarismamdi martin basiydi acik yaris gadea hazir olmasada ben yarismaya giristim tabiki yarismada ferma var kus kalkar gadea hazir degil arkasina kosar mustafa elenirdi. Daha sonraki hafta belcika yarismam vardi oda acik yaristi bende dusunce basladi fermada durmazsa yine elenir derken Gadea super kopeklerin arasinda orta derece performans gostermis super ferma vermis yine ve beni beklemisti   ve hakeme gorede performans  5. 'lik olup  Very goed (zg) almisti. Daha sonraki yarisma gencler yarismasiydi artik gadea her hafta daha hazir hale geliyor ve kendini ispatlayacak duzeye geliyordu. Genclerde yapmis oldugu super performans ama yabani kus olunca sahada olmamasi 3 kere sahaya cikma sansi aldi ve 3. sahaya cikisinda sulune ferma ve 1. olup genclerde very goed almisti. Daha sonraki yarisi fransaydi ama havalarin soguk gecmesi bugdaylarin buyumemesi kekliklerin tedirginligine bende cogu fransiz gibi yenik duserek harika performans gostermesine ragmen elenmistim. Daha sonraki yarisma gecen haftaki gencler yarismasiydi. Hakemin gadea hakkinda soylediklerini yazmak istemiyorum aa yine 3 defa sahaya cikma hakki kazanmis yalniz hepsindede kus cikmamisti sahadan. Gadea gunun en iyi kosan kopegi sertifikasini aldi kus ciksa yine birinciydik ama kisme degilmis iste boyle gecti bir yari yil yarismasi benim ve gadea icin.
Birinclik sertifikasi

Uploaded with ImageShack.us

ikinci olup excenllent aldigi guzellik yarismasi turk kif defteri avrupada doluyor masallah

mera yarismlarinda aldigi dereceler

Gunun en iyi kosan kopegi sertifikasi

Buda gecen haftaki yarismadaki performansi