Gönderen Konu: EKONOMİK DURUMU İYİ OLMAYAN ARKADAŞLAR İÇİN UYGUN FİYATA Y.OTOMATİK AV TÜFEKLERİ  (Okunma sayısı 7749 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
Üç tanıdık kişi faturaları ruhsatlarına işlenmiş BARIŞ marka av tüfeklerinden aldıklarını ve de tüfeklerin mükemmel çalıştığını söylediklerinde inanamamıştım. Bu yüzden bu üç kişi ile  bu tüfekleri deneme atışı için şehir dışında uygun bir yerde önce 32 gr, 34 gr ve 36 gr olan her gr 15 er adet toplam  45 adet  av fişeği ile atış yaptık bu atışta bizzat ben ve eşim de bulunduk . Ve atışlara şahit olduk inanın mekanizmalarının çalışmalarına hayran olduk. Yalnız tüfekler magnum değildi. Zaten satın alan kişiler demagnum fişek atmayınız diyede uyarılıyor. Ve fiatları   maddi durumu iyi olmayan avcı adaylari veya y.otm leri olmayan avcılar için oldukça uygun. KDV+OTV dahil  tam 265 YTL. ve  51,61 ve 71 namlu seçenekleriyle satın alma belgenizi fabrikaya gönderiyorsunuz onlar size kargo ile gönderiyorlarmış.  Valla arkadaşlar gözümle görmesem bu fiata bu y.otm düzgün çalışan tüfekler olduğuna inanmazdım. Eşim bile  kendi eski model tanınmış marka y.otm av tüfeklerin de arka arkaya 45 adet fişek deneme atışı yapma cesaretinin tüfeklerin de arıza olacak endişesi ile olmadığını söyledi   :D
« Son Düzenleme: 25 Mart 2013, 13:30:01 Gönderen: Alkan YOKSUL »
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

The following users thanked this post: Ayşe ALTINTREN

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
İnşallah arkadaşların işini görür...
Kaliteli her yeni marka rekabeti artırır...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Hüseyin ÖZEN 35

• Müdavim Üyemiz
Nazife ablacım teşekkürler.Avlanmak herkezin hakkı.Yasal süreç olduktan sonra belgeli avcıya ulaşılacak olduktan sonra ne kadar güzel.Dar gelirli arkadaşım da silah sahibi olsun.Ama birde şu tipli insanlar var.Arabanın bagajına dolduruyorlar bu tip otomatik silahları.Köy köy dolaşıyorlar 150-250 tl arası senet sepet çoluk çocuğa tüfek satıyorlar.Ne belge arayan var ne de başka birşey.Ondan  sonra eli tüfekli  onlarca adam çıkıyor ortalığa.Emin olun bizden fazla avlanıyorlar.Hem gece hemde gündüz.İnşallah arkadaşlar düzgün satış stratejisiyle daha iyi daha bilindik bir marka haline gelirler.Allahım utandırmasın
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

Çevrimdışı Hamdi KUMOVA

• Müdavim Üyemiz
  • AKHİSAR DAN HERKEZE SELAMLAR
diğer konuyu neden kilitlediğinizi anlayamadım  fakat  gerçekçilikten bahs etmişsiniz asıl gerçek şudur gerçekten durumu olmayan insan zaten kısıtlı olan bütçesine böyle bir masrafı zaten sokmuyor  sizin düşündüğünüz gibi bencede avlanmak herkezin hakkı insanlara bu hakkı parayla satan devletimiz utansın devlet olarak her yıl bir avcının cebinden 300*500tl alırsan  o avcıda gider 250tl ye bir tüfek alırım dağda yakalanma riskine girmem fırlatır atarım diye elbet düşünür firmalarda  daha ucuza ve kalitesiz malı nasıl satarım diye düşünmek zorunda kalmaz zaten satıyorlar.
tekrar söylemek isterim avlanmak paralı deyil bilinçli avcının hakkı olmalı.

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2016, 14:57:33 Gönderen: Hüseyin ÜSTÜN »
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Erdem SERİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AV LİMİTLERİNİ UNUTMAYALIM!!!!!
hüseyin abiye sonuna kadar katılıyorum o değil birde sayısı gün geçtikçe azalan kuşlarımızın yaralı kalma durumu var

Erdem SERİN
1983-BALIKESİR/BURHANİYE 05556752053

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2016, 14:48:59 Gönderen: Hüseyin ÜSTÜN »
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Can AKGÜN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Hayattan uzaklaşmak gerek bazen
Konu için teşekkürler öğrenciyim ve tüfek almak istiyordum not alıyorum teşekkür ederim tekrar çok yardımcı oldu
1994 İSTANBUL A Rh + gitar oğretmeni ve kalıpçı

Çevrimdışı Cengiz KAPTAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Barıs av tufeklerinden memnuniyetsizligi olan var mı?
1983-Muğla /domuztatör

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Üç tanıdık kişi faturaları ruhsatlarına işlenmiş BARIŞ marka av tüfeklerinden aldıklarını ve de tüfeklerin mükemmel çalıştığını söylediklerinde inanamamıştım. Bu yüzden bu üç kişi ile  bu tüfekleri deneme atışı için şehir dışında uygun bir yerde önce 32 gr, 34 gr ve 36 gr olan her gr 15 er adet toplam  45 adet  av fişeği ile atış yaptık bu atışta bizzat ben ve eşim de bulunduk . Ve atışlara şahit olduk inanın mekanizmalarının çalışmalarına hayran olduk. Yalnız tüfekler magnum değildi. Zaten satın alan kişiler demagnum fişek atmayınız diyede uyarılıyor. Ve fiatları   maddi durumu iyi olmayan avcı adaylari veya y.otm leri olmayan avcılar için oldukça uygun. KDV+OTV dahil  tam 265 YTL. ve  51,61 ve 71 namlu seçenekleriyle satın alma belgenizi fabrikaya gönderiyorsunuz onlar size kargo ile gönderiyorlarmış.  Valla arkadaşlar gözümle görmesem bu fiata bu y.otm düzgün çalışan tüfekler olduğuna inanmazdım. Eşim bile  kendi eski model tanınmış marka y.otm av tüfeklerin de arka arkaya 45 adet fişek deneme atışı yapma cesaretinin tüfeklerin de arıza olacak endişesi ile olmadığını söyledi   :D
tüfek sıkıstırmadan  24 ve 28 gr atması ve namlunun grupmanı ve yıkıcılı ğı önemli..30  34   36 gr her tüfek atar.lütfen yeni tüfek alacak olan avcı dostların dikkatine  ......nazife hanım bu tüfek hakkında bu bilgileride ulasıp bizimle paylasırsa çok iyi olur seviniriz saygılar
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2014, 21:22:58 Gönderen: Veli TOKCAN »
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Nuri ÖNEL

• Müdavim Üyemiz
    • www.ekomakkazan.com.tr
Bu tip tüfeklerin sadece 24 gr ile 36-40  gr v.b. fişekleri takılmadan atması sadece av tüfeği olmanın şartlarından bir tanesi, ancak namlunun grupmanının iyi olmasının da yanında hangi kalite malzeme ve makine ile işlendiği be basınca ne kadar dayanabileceği ve ya kaç fişek attık dan sonra namlu yorulması olup olmayacağı ve CAN GÜVENLİĞİNİ ne kadar sağlayacağı hangi kalite ve emniyet testlerinde nasıl ve hangi akretide olmuş bağımsız bir kurum tarafından test edildiği çok önemlidir. sadece bir namlusunun 150-160 TL ye mal edilebilecek ürünün bu fiyatlara satılması bayağı düşündürücü sadece bu firma için bunu söylemiyorum buna benzer bir çok reklam her yerde görülmekte  burada niyetim yerli bir firmaları  küçümsemek değildir, ÖNCE KALİTE ve CAN GÜVENLİĞİ Olduğunu  düşünüyorum..
Nuri ÖNEL
1957 NAZİLLİ

Çevrimdışı Şenay YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bu fiata tüfekmi olur..
  • huğlu kop g601 yoto 71 namlu
  • huğlu kop 104 A 76 mamlu
  • Sarsılmaz Leopard y oto 71 namlu
istanbul  Çatalca 1971                                                                         5354139014l

Çevrimdışı Ramazan PINAR

• AvlakForum Üye
  • *
Merhabalar;

Konunun üzerinden epeyce vakit geçmiş ama Barış Silah Sanayiinin üretmiş olduğu tüfekler hakkında bende bir tecrübe yaşadım ve yazmak istedim. İlk tüfeğim olan tek kırmamı bizzat firma sahibi ile görüşerek sipariş ettim. İstediğim 51 cm namlulu ahşap kundaklı dıştan horozlu klasik bir tek kırma idi. Gelen tüfek 71 namlu idi :) (Tüfek karton kutuda ve yanında askı kayışı ve basit bir harbi setiyle geldi.) Firmayı arayıp bunu belirttiğimde "sen bunu kullan, beğenmezsen gönder değiştiririz" dediler. Neyse hoşuma gitti ve değiştirme gereği duymadım. Namlu gövde arasında boşluk yok ve bir tek kırmadan ne bekleniyorsa görevini yerine getiriyor. Memnun kalıp birtane de yarı otomatik edinmek istedim. Tek kurşun atışları için 61 cm slug namlulu bir yarı oto istedim. 61 elimizde yok 66 gönderelim dediler onu da kabul ettim :) Tüfek geldi. Yine karton kutudaydı ve hiçbir muhafazası yoktu. Hemen alıp denemeye gittim. 24 gramdan 34 grama kadar neredeyse bütün gramajlarda boş kovanı atarken sıkıştırdı. Dahası atış yaptıkça tetik tertibatını sabitleyen iki pim yerinden çıkıp duruyordu. Hatta gören bir arkadaşım ikinci el mi aldın diye sordu :) İşçiliğide kötüydü. Eve dönüp temizliğini yapıp namlu içine baktığımda çizikten ziyade sanki namlu delinirken kalmış gibi uzunlamasına düzlemsel oyuklar vardı. Firmayı arayıp tüm bu sorunları bildirdim. Tüfeği iade etmek istediğimi belirttim. Önce geri alamayız tamir edip gönderelim dediler. Bende bu şekilde bir ürünü kabul etmediğimi ve iade konusunda ısrarımı yineleyince geri aldılar. Bir dipnot; İade alınan tüfeğin parasını yaklaşık 1 ay sonra ve geri gönderim kargo ücretini düşerek gönderdiler. Ayrıca her iki tüfek tarafıma gönderilirken kargo alıcı ödemeli geldi... Saygılar...
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2018, 16:04:44 Gönderen: Ramazan PINAR »
Delta-Tek Kırma 71cm

1987-Kütahya