Gönderen Konu: PLOTT HOUND ve Baraklarla Başka Bir Domuz Avı.  (Okunma sayısı 2080 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet YÖNDEM

• AvlakForum Üye
  • *
PLOTT HOUND ve Baraklarla Başka Bir Domuz Avı.
« : 28 Şubat 2013, 21:36:50 »
Uzunca bir gezinme yapmamıza rağmen bir av bulamadan akşam saatleri oldu. ormanın başka bir bölümüne geçtik. köpekleri saldık. daha yerlerimizi almadan köpek sesleri gelmeye başladı . koşturduk ama köpekler biz ulaşamadan bir patırtı kütürtü aldı gitti bir grup köpek bi kaç domuzu. o arada Zeytinin sesi geri döndü baya bir yaklaştı . 20m ilerimde avulukların içinde havlamaya başladı. ben de pek ihtimal vermedim hemen dibinden yeni bir sürüyü dağıtmış köpekler. derken birden Zeytin o avunun dibini de bi dağıttı. birini kendi aldı gitti diğeri de bizim önümüze düştü. ilk atışta yaralandı domuz. fakat avdaki diğerleri yaralı domuzu bekletti toy köpekler biraz canlı domuz görsün diye. ardından da domuz vuruldu.
Videodaki köse baraklar 1.5 yaşında. ilk defa bu avda bu kadar yakından yaralı bir domuzla muhatap oldular. buna rağmen hırsları iyiydi. Bu baraklar başka bir avcıya ait. Benim plott ve barak diğer domuzları koşturuyorlardı video çekilirken. akşam olduğu için dönmek zorunda kaldık. Zeytin o akşam ormanda kaldı. Plott yavruları ve erkeği o gün götürmemiştim , köpekler kalabalık olduğu için. Ama Zeytinin bu domuzla bu yaralı haldeyken karışılaşmasını isterdim ,ama denk geldmedi. Daha sonra inşallah...

http://www.avlakforum.com/forum/index.php/topic,160897.0.html
Ahmet YÖNDEM 0505 733 2636 1978 DÜZCE
İyi bilin ki , kalpler ancak Allah'ı anmakla huzur bulur.  (Rad 28)