Gönderen Konu: SIRBİSTANDAN GETİRDİĞİMİZ SECERELİ KOPOYLARIMIZ  (Okunma sayısı 21609 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kerem ÜNLÜ

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: SIRBİSTANDAN GETİRDİĞİMİZ SECERELİ KOPOYLARIMIZ
« Yanıtla #25 : 05 Haziran 2012, 19:49:05 »
maşallah güzel köpekler.yeni yavrularınız da hayırlı olsun
Kerem ÜNLÜ       
1990   BARTIN/BURSA

Çevrimdışı Aydın ATASOY

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #26 : 08 Haziran 2012, 16:03:29 »
Takdir adiyorum ben 3 yıl önce Trikolor getirdim ve olaan üstü köpek ırklar var adamlarda damar bozmadan devam ediyorlar tebrikler
Aydın ATASOY
1976 izmir sarnıç

murat ozan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 23 Haziran 2012, 21:05:36 »
MAŞALLAH ÇOK GÜZEL HAYIRLI OLSUN

Çevrimdışı Emre ÜRE

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #28 : 14 Temmuz 2012, 21:08:12 »
son iki yavru izmirdemi?
Emre ÜRE
1973 İZMİR
0 532 485 00 08

Çevrimdışı İbrahim ÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • Gonyalı
« Yanıtla #29 : 23 Temmuz 2012, 00:08:36 »
Maşallah yavrular  türkiyedemi 

İbrahim ÇELİK
1983-Konya
''Kamil odur ki koya her yerde bir eser ,. Eseri olmayanın yerinde yeller eser.''

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #30 : 23 Temmuz 2012, 01:35:09 »
Maşşllah çok güzel yavru
Sizin gibi arkadaşlar sayesinde böyle güzel kanlar ülkemize giriyor ve devamında bir çok avcı arkadaş ta bundan istifade edip bu kandan yavrulara kavuşabiliyor .6. fotoğraflardaki gibi bir kopoy u turkiyede hiç görmedim . Bakım tabiki önemli faktör fakat harika yapıları var .Birde ülkemizde koppylarına iyi bakanları görmedim . Sorsan çok iyi bakıyoruz derler ama yal ile ekmek ile beslerler. :)
 Tebrik ederim paylaşım için de teşekkürler
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Bilal BOZOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #31 : 23 Temmuz 2012, 21:49:57 »
maşallah güzel köpekler .
Bilal BOZOĞLU
1976 sakarya

Çevrimdışı Bilal BOZOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #32 : 23 Temmuz 2012, 22:27:22 »
ersin arkadaşim ülkemizdeki kopaycilar için dediklerine katilmiyorum iyi köpek bakan görmek istiyorsan ilk önce bölgendeki yetiştiriciler daha sonra diyer illere bak bakin ezbere konüşmayalim iş olsun diye yazmiyalim izmitten derbentten mehmet engin balabandan vural karakadilar yine balabandan selim dizdaroğlu yine ihsaniye külüp başkani vedat abisen bunlarin köpeklerini gördünmü hasan can abimin kopaylarini trakyada yetiştiriçileri
vebenim bilmedigim yazamadiğim yetiştiriçileri
ve bu köpekeri getirenlerde bir yetiştiriçi ben onlari kutluyorum tebrik ediyorum . eleştirin eyvallah ama iş olsun diye degil
Bilal BOZOĞLU
1976 sakarya

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #33 : 24 Temmuz 2012, 01:45:00 »
ersin arkadaşim ülkemizdeki kopaycilar için dediklerine katilmiyorum iyi köpek bakan görmek istiyorsan ilk önce bölgendeki yetiştiriciler daha sonra diyer illere bak bakin ezbere konüşmayalim iş olsun diye yazmiyalim izmitten derbentten mehmet engin balabandan vural karakadilar yine balabandan selim dizdaroğlu yine ihsaniye külüp başkani vedat abisen bunlarin köpeklerini gördünmü hasan can abimin kopaylarini trakyada yetiştiriçileri
vebenim bilmedigim yazamadiğim yetiştiriçileri
ve bu köpekeri getirenlerde bir yetiştiriçi ben onlari kutluyorum tebrik ediyorum . eleştirin eyvallah ama iş olsun diye degil

Bilal Bey ben görmedim diyorum . Her ilden 3 - 5 kişi tabiki çıkabilir , Bunu severek yapan bi çok insan da vardır . Ancak forum üyesi arkadaşlarımızdan da  bir çok kişi var bu şekilde besleyen bunu da biliyorum . Köylerde binlerce kopoy gördüm Fakat o bahsettiğim fotoğraftaki gibilerini ben görmedim . Sen görmüş olabilirsin fakat şu arkadaş çok iyi bakar bu arkdaş çok iyi bakar demekle olmuyor malesef. Geneline baktığımızda görüceksin ki söylediklerim doğrudur . İş olsun diye eleştirmediğimi anla diye söylüyorum .Katılmazsın bu fikre bu da senin hakkındır .
Saygılar
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Bilal BOZOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #34 : 25 Temmuz 2012, 12:55:59 »
ersin bey niyetim tarşişmak degil yalniz cevap vermet istiyorum. köylerde binlerce kopay gördüm diyosun büyükbaşla kariştırma şayet kopayci isen ekle kopaylarini görelim türkiyedeki kopaycilar iyi  köpek bakmiyosa senin kopaylara bakalim. bu sitede çok arkadaşların kopaylarinin resimlerini gördük hepside bakimli güzel köpeklerdi. yalniz sirbistandan gelen köpeklerin irklari farkli görünüş olarak göze çok hoş geliyor ayni zamanda benimde var bu ırktan avida on numara tartişilacak birşey varsa bu ırk konuşülsun yok bizimkiler köpek bakmiya o yalan .
Bilal BOZOĞLU
1976 sakarya

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #35 : 26 Temmuz 2012, 02:36:16 »
ersin bey niyetim tarşişmak degil yalniz cevap vermet istiyorum. köylerde binlerce kopay gördüm diyosun büyükbaşla kariştırma şayet kopayci isen ekle kopaylarini görelim türkiyedeki kopaycilar iyi  köpek bakmiyosa senin kopaylara bakalim. bu sitede çok arkadaşların kopaylarinin resimlerini gördük hepside bakimli güzel köpeklerdi. yalniz sirbistandan gelen köpeklerin irklari farkli görünüş olarak göze çok hoş geliyor ayni zamanda benimde var bu ırktan avida on numara tartişilacak birşey varsa bu ırk konuşülsun yok bizimkiler köpek bakmiya o yalan .

Yorum hakkı için koppoycu olmam gerekmiyor zaten kopoycu da değilim . Bende gördüm çok güsel bakımlı kopylar fakat benim söylediğim şey o bahsettiğim fotolardaki gibisini görmedim .Köpek ırkları arasındaki farklılıkların boyutlara yansıdığını biliyoruz tabiki. Ben büyüklük omuz yuksekliği açısından söylemedim . Köpeğin bakımını en güzel kas adale yapısı ve döş gibi faktörlere bakarak söyledim.Tekrar söylüyorum BEN görmedim. Sen benden görmediğim sahiip olmadığım kopoyların resmini paylaşmamı istiyorsun .Pek akıl karı dğeil bu . Eğer varsa bu şekilde kopooyunuz siz paylaşın da evet bu gerçekten o fotodakiler kadar güzelmiş diyebilelim . Zaten ırk konusunda konuşuyordum arkadaşın yavrusunun ne güzel olduğunu söyledim siz ilk alıntı yapıp ithamda bulundunuz banada cevap hakkı doğdu.Tartışmak değilse amacınız zaten sorun yok ki tartışmaya çalışsanız da ben tartışmam böle konunun tartışması olur mu allah aşkına .
Saygılar
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Bilal BOZOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2012, 12:59:13 Gönderen: Bilal BOZOĞLU »
Bilal BOZOĞLU
1976 sakarya

Çevrimdışı Aziz TEKİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #37 : 22 Ağustos 2012, 18:00:17 »
Gerçekten Güzel Köpekler.Hayırlı uğurlu olsun.Avları da kendileri kadar güzel olur inşallah.Herkese Rastgele.

Selam Bilal KAHVECİ.. Karabükte bıldırcın avı için neresi var.. Biliyormusun? Teşekkürler...
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2012, 18:02:43 Gönderen: Aziz TEKİN »
Aziz TEKİN
1986 zonguldak

Çevrimdışı Göktürk BAĞDAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #38 : 03 Ocak 2013, 14:26:21 »
yavrularımız 8 aylık oldular annelerinin arkasında oynakta ses atmaya başladılar çok meraklı yavrular  adam olucaklar bizi hiç yanıltmıyorlar tavşanla tanıştılar bu hafta.
Göktürk BAĞDAN
1979 KIRKLARELİ

Çevrimdışı Hasan CAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #39 : 03 Ocak 2013, 21:49:58 »
göktürk bey en güzeli emek ve hayellerinizin boşa gitmeyişi bu çok sevindirici hem güzel bir ırka sahip olmak önlerinde belasız kazasız nice avlar yapman dileği ile

Hasan CAN
1962 ANKARA

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #40 : 06 Şubat 2013, 10:19:01 »
Güzel temennilerin için teşekkür ederim Hasan abi .
Göktürk BAĞDAN
1979 KIRKLARELİ

Çevrimdışı Aziz BAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #41 : 06 Şubat 2013, 10:27:51 »
resimler olduğundan büyük sanırım ki o yüzden paylaşım yapamıyorsunuz jpg yaparsanız paylaşım olur sanırım kolay gelsin saygılar...
Aziz BAŞ
1982 ORDU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #42 : 01 Ekim 2013, 18:04:42 »
Ye
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2015, 22:02:24 Gönderen: Göktürk BAĞDAN »
Göktürk BAĞDAN
1979 KIRKLARELİ

Çevrimdışı Taha EYMEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #43 : 17 Kasım 2013, 10:26:22 »
Değerli arkadaşlar emeğiniz için teşekkürler bu yavrulardan temin etme şansımız varmıdır?
doğum yılı yazınız
samsun