Gönderen Konu: ELİM DE Kİ FİŞEKLER BAKALIM SİZ HANGİLERİNİN BEĞENECEKSİNİZ.......  (Okunma sayısı 23779 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

tolgaozhan

• Ziyaretçi
Kardeşim maşallah diyeyim öncelikle.
Çok zengin bir kadro kurmuşsun helal olsun. Hepsinin ederi bir araç parası vardır.
Benim de düşündüğüme bak. Hep fişek alıp sezonu bekleyeyim derim ama ilk atış toplantısında hepsini atarım :)
Sağlıkla güzel avlarda tüketmeni dilerim.
Selamlar

Çevrimdışı Serhat SERİN

• Müdavim Üyemiz
Hepsi birbirinden kaliteli fişekler..Ama arkasında tabiki atıcı lazım..:) :D
doğum yılı ve yaşadığınız ili profilinize yazınız
http://avlakforum.com/forum/profile/?area=forumprofile;u=23147

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
teşekkür ederim tolga abi elimizden geldiği kadar biriktiriyoruz güzel fişekleri atmayada kıyamıyorum işin gerçeği bunlar seyirlik ava giderken bayiyen alıpta gidiyorum bozmaya kıyamıyorum :D
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
dediğine katılıyorum serhat kardeşim ama fişek ve tüfekte önemli sanki :D
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
MAşşllah geniş bir koleysiyonunuz var .
Güsel güsel avlarda kullanırsınız işallah .
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
teşekkür ederim ersin abi iyi dileklerin için daha iyisi sizlerin olsun işallah.....
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Zafer YILDIRIM

• AvlakForum Üye
  • *
güzel bir koleksiyon olmus.bende ayni sekil de bazi fiseklerimi atmaya kiyamiyorum. bu fisekleri atmak icin 89mm saglam bir yari otamatiginiz vardir elbette :))
Zafer YILDIRIM / 1985 / SAMSUN/TERME

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
teşekkür ederim zafer abi tüfeğim stoeger m3500 iyimi kötümü bilmiyorum ama attık bi kaçtane bi sorun olmadı işallahda olmaz......
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Zafer YILDIRIM

• AvlakForum Üye
  • *
 stoger av tufegi BERETTA nin sahibi oldugu bir firma yanilmiyorsam.arkasinda BERETTA var ise saglam bir makinadir.ve avrupa da bir cook kullanicisi var ördek ve kaz avin da... sahsen ben bir REMINGTON 1100 G3 kullanicisiyim ve ördek avinda baska bir tufek dusunemiyorum...
Zafer YILDIRIM / 1985 / SAMSUN/TERME

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
eeeee zafer abi sen bi kere  1100 tadına bakmışsın daha dönüşü yok bakma bende a5 den başkasını kullanamıyorum ama nabarsın resimde gördüğün gibi 16 calibreye bulduğum en kaliteli fişek bornagi onuda tüfeğe koymuyorum işin aslı yoksa bende a5 den şaşmam hani :)
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Fişek avcı için avda tüfek kadar önemli.Bence bornaghi hariç hepsi birbirinden avına tüfeğine göre kaliteli fişekler ama en güzel tecrübe senin ve tüfeğinin  hangi fişeği sevdiği....
Kazasız belasız bol ve keyifli avlarda kullanman dileğiyle......
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
teşekkür ederim ahmet abi tüfeğimi bilmem ama benim en sevdiğim fişek federal onun yeri bende bi ayrı :)
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Ahmet Bey'in dediği gibi yerine göre hepsi güzeldir. Eskiden mke haricinde fişek bulamazken şunları beğenmezlik edecek lüksüm yok. Hele şu dinamit lokumu görünüşlülere ayrı bir hürmetle bakıyorum ama katiyen namluya sürmem ;)
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
volkan abi eskiden mke den başka fişek yokmuş dediğin gibi hatta ben çok iyi hatırlarım babam kendi doldururdu ama ozaman ki avlarda şimdi yok taktir edersin ki yani sizin nesilin fişeği yoktu ama avı boldu :)) bide o dinamit lokumu gibi olan fişekler 36 gr fişeklerden daha az tepiyor şaşırtıcı bi durum yada ben çok daha fazla tepmesini beklediğimden bana öyle geliyor:))
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Süleyman DALAR

• Müdavim Üyemiz
masallah ali guzel kolleksiyon 25 yildir fisek biriktiriyorum benim kolleksiyonu gecmisin
Süleyman DALAR
1973 FRANSA afyon

Çevrimdışı Bünyamin KÖK

• AvlakForum Üye
  • *
  • DAĞLAR AŞILMAZ DEĞİL YETERKİ AV OLSUN!
    • av avlak avcı
Benim böyle bir kolleksiyonum hiç bir zaman olamaz,param varsa harcarım fişeğim varsa sıkarım.Sezona şu senin yukardaki 20 25 bornağhiden aldım 3 4 kutu.Şeytan dürtüyor git sık diye zor sabır ediyorum ama işim bellide olmaz.Senden ricam şu bornaghi 20 25 sarı fişeğin alt kapsül tarafının remini çek yakından bakayım yerli dolum gibi yıldızlımı acep.
Bünyamin KÖK
1983 KAYSERİ
Elektrik Elektronik
Metal İşleri Teknisyeni

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
teşekkür ederim süleyman abi bizim ki fazla olabilir ama senin koleksiyonunda kiler tarihi eser değerinde kıymetli parçalardır kanatimce......
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
abi resimler pek kaliteli olmadı ama idera et artık fişeğin altında bornagi 20 italy yazıyor abi yıdız falan yok yani .......

free image hosting

picture hosting

gif hosting
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Bünyamin KÖK

• AvlakForum Üye
  • *
  • DAĞLAR AŞILMAZ DEĞİL YETERKİ AV OLSUN!
    • av avlak avcı
Kutuların hepsi aynımı böyle 20 italy mi yazıyor
ben 3 kutu açtım 3 üde farklı.fiyat nedir.
Bünyamin KÖK
1983 KAYSERİ
Elektrik Elektronik
Metal İşleri Teknisyeni

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
bendekilerin hepsi aynı abi böyle yazıyor işin gerçeği fiyatınıda hatırlamıyorum ama 25 gibi bi fiyatı vardı yanlış hatırlamıyor isem ama dediğim gibi daha aşşada olabilir daha yukarıda tam hatırlamıyorum......
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
koleksiyonuma 3 parça daha ekledim bakalım beğenecek misiniz?

image upload

adult upload image

jpg upload
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

• Onursal Üyemiz
Kovanın arka kısmında yıldız baskı olanlar İspanyol kovanlar olmalı. Onların kapsülleri de İspanyol malıdır. Bu kapsüller diğer İtalyan ve sahir kapsüllerden daha geniş olur. Öyle ki, İspanyol kapsülün çıktığı deliğe başta kapsülü elinizle bile zorlanmadan komple yerleştirirsiniz. Üreticiler bazen bu kovanları kapsülleriyle birlikte kullanıyor. Mesela Meca bu tip kovan ve kapsüllü. Uyarayım, fişek dolduran varsa kovana gevşek giren kapsül kulanmayın. Otomatiklerde sorun olur.

Son fişekler güzel. B&P subsound henüz denemedim ama hevesim var. Eski çifteler için çok güzel olur. Diğer ikisi güzel fişekler. Fakat saklamak haricinde kullanacak kadar bulmak lazım.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
vallaha volkan abi hepsinden kullanacak kadar buluruz da eleyden 2 kutu bulduk daha da bula bilirmiyiz bilmem ama işalllah türkiyeye gelirde geri kullanırız bizde bol bol .........
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

• Onursal Üyemiz
Eley getirmiyorlar diye biliyorum ama duana amin diyeceğim.
1968