Gönderen Konu: DR.Ali BÜRKEV'den mektup var  (Okunma sayısı 29423 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüseyin ANIK

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: DR.Ali BÜRKEV'den mektup var
« Yanıtla #75 : 14 Mart 2012, 18:45:12 »
Sizi bilmem ama ben bedava verseler üzerinde Y-A-B-A-N  ürünü oldugunu yazan hiç bir igneyi bile almam benimde düşüncem bu yaban ürünlerini alıpta dagda üzerinde ve ayagında parçalanan avcı arkadaşlarla çok konuştum ben güvenmiyorum ama sizi bilemem.......

Çevrimdışı Bülent DOĞAN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #76 : 14 Mart 2012, 23:03:49 »
Yabanın yavru ve aktif köpek mamalarını bizzat kendi yavrularımda ve fildrail köpeğim skayda kullandım ve daha önce kullandığım mamalarla kıyasladığımda gördümki arada uçurum var ben çok memnun kaldığım için yaban mamaya devam ediyorum . Syn dr Ali BÜRKEV  ve ekibine teşekkür ediyorum .

Tanju abi sen de bilirsinki bir mamanın köpekteki etkisi 15 kilo ile olmuyor mama çıkalı daha nekadar olduki kısa süreli, deneme ile  bence karar vermeyelim.Sonra köpeğinde sorun yaşayan çıkar sen iyi dedinde aldım deyip sana laf atmasın.Öncelikle Türkiye de yıldız alacak kalitede bir mama üretimi yok bu mamayı yapacak kaliteli bir hammad dede yok Yabana gelince işin b..unu fazlasıyla çıkarttı avcıların avlarını yayınlamayıp sadece kendi çevresindekilerin videolarını yayınlamakla tv sini sadece reklam ve satış dükkanına çevirmekle insanları bezdirdi.Daha bu akşam bir kulübü ziyarete gittim bu mama konusun geçti kulüp üyeleri hepbir ağızdan yav bırakın şunları  diye ağız yaptılar bu durum aslında üzücü ilk zamanlar buranın iyi bir avcı tv si olduğunu düşünmüştüm ve reklam vermiştim ama gereksiz ve yersiz bir masraf olduğunu sonrasında anladım.Ben tüm yerli mama üreticilerin mamalarını uzun süreli denedim ve hiç birisinden düzgün bir ve olumlu bir yanıt almadım.
Bu mamadanda olumlu sonuçlar çıkacağını düşünmüyorum ismin ne olduğu önemli değil işin içinde para olunca herkez her malı iyi diye reklam yapıyor sonuçta.Saygılarımla

Çevrimdışı Ertuğrul KAZANOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #77 : 15 Mart 2012, 04:10:08 »
Hayırlı satışlarr velakin TEMİZMAMA'nın mamalarını kullanıyorum ve çok memnunum bu saatten sonrada değiştirmek hemde Yaban mamayla asla düşünmem
Ertuğrul KAZANOĞLU
1965 DENİZLİ

[email protected]
0 532 3136996

Çevrimdışı Serkan ÇİMEN

• Müdavim Üyemiz
  • Bazıları sürat sever....
    • izmirchoketube
« Yanıtla #78 : 27 Mart 2012, 08:50:43 »
Cooldog mama yerli malı guzel hesapli ....
Sarsılmaz SAR-9 9x19
Sarsılmaz K2-45 45 Acp
Ata Turqua 308 win
Browning A500
Breton Çakır

Çevrimdışı Ahmet YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #79 : 11 Mayıs 2012, 22:48:40 »
ben bonacibo kullanıyorum hiç değiştirmeyi de düşünmüyorum ve tüm dostlarıma tavsiye ederim
Ahmet YILDIZ
1981 KOCAELİ KARTEPE

Çevrimdışı Dr.Akın HIZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #80 : 16 Mayıs 2012, 16:32:15 »
İZMİR ÇAĞATAY YEM FABRİKASINDA ( TEMİZ MAMA ) ÜRETİLMİŞ. SANIRIM BONO CIBO İLE AYNI GİBİ DURUYOR.
Akın HIZ
1963 BURDUR-MERKEZ
0.532.5597572