Gönderen Konu: KOPAY ALIP SATANLAR  (Okunma sayısı 17559 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cengiz KAPTAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: KOPAY ALIP SATANLAR
« Yanıtla #25 : 12 Şubat 2014, 14:21:32 »
tüm yazılanları okudum ,hepsi doğru ,ama yeni yüzyıla yenik düşmeyelim birbirimize güvenelim,güven olmadan dostluk olmaz ,yanlış anlamayın kazık atmış olan mı var ,aramızda mimleyelim ,ben 3-4 kişiden köpek aldım gormeden aradım kopekler dedıgınız gıbımı dedım? evet dedıler,şu kadar olur mu dedım olur dedıler hesap istedim ve parayı yolladım ve dedıklerı gıbı çıktı tum kopekler Allah razı olsun fazlaları vardı eksıklerı yokdu,şimdi mesela banada hak verin ankarada bir köpek begendım diyelim 1000 tl, benım gıdıp kopegı gorup deneyıp gelmemın masrafıda 1000 tl , bende dıyorum koysunlar otobuse yollasınlar 100 tl en azından kopek dedıklerı gıbı çıkmazsa 300-500 e satarım yada damızlık yaparım dıyorum,zararım az olur  ,cunku artık yolda buyuk bır masraf ,burda en onemlı şey guven ,insanların bırbırlerıne kefıllığı ,ben muşterı olarak en cok buna bakıyorum,hele kuş köpeği neysede domuz ve tavsan kopeklerı bence denılene hıç bakılmadan yavrulukdan kendımızın yetiştirmesi lazım,yada çok buyuk ustalardan almak lazım,bırde kımse ıyı kopeğini satmaz denıyorda Allah kımseyı dara koymasın ama sıkışınca ınsanın gozu hıcbırsey gormuyor,kopeğini çok ucuza satıyor,saygılar
1983-Muğla /domuztatör

Çevrimdışı Cengiz KAPTAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 13 Şubat 2014, 19:54:39 »
mng kargo dediğim gibi reklam yapmış,BU TOPRAKLARDA İNSANIN İNSANA GÜVENİ HİÇ BİTMESİN ,AMİN DERİM SAYGILAR

1983-Muğla /domuztatör

Çevrimdışı İbrahim EMİRE

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 17 Şubat 2014, 22:16:08 »
av avcıllık bahane ticaret şahane bu bir sektör olmuş
İbrahim EMİRE
1984 ZONGULDAK

Çevrimdışı Şenay YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 17 Şubat 2014, 22:49:35 »
İlk köpeğim kopaydı...
  • huğlu kop g601 yoto 71 namlu
  • huğlu kop 104 A 76 mamlu
  • Sarsılmaz Leopard y oto 71 namlu
istanbul  Çatalca 1971                                                                         5354139014l