Gönderen Konu: Avcılık Sertifikası !!!  (Okunma sayısı 1867 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onurcan GÜRKAN

• AvlakForum Üye
  • *
Avcılık Sertifikası !!!
« : 17 Ağustos 2011, 14:20:45 »
Herkese merhaba,

İzmir'de halen avcılık sertifikası almamış olup almak için biryer arayan varsa ben bornova halkeğitim merkezine form doldurup bıraktım kurs açıldığında çağıracaklar ve ücret olarakda döne döne sormama rağmen ÜCRETSİZ olduğunu söylediler haberiniz olsun arkadaşlar.Bu kurslar normaldede ücretsizde herkesden öyle astronomik rakamlarla paralar alıyorlar yoksa bi ücreti var ama bunun üstüne ek mi yapıyorlar acaba? Neyse diyeceğim oki kurs arayan varsa haberi olsun İZMİR BORNOVA HALK EĞİTİM MERKEZİ. Eğer sizinde bi öneriniz olursa bana sevinirim halihazırda devam eden bildiğiniz kurs fln gibi, çünki beni hala aramış değiller. tüfeği aldım 1 senedir duruyo evde boş boş :D anca şişeleri vuruyorum çok sıkıldım biran önce ava gitmeliyim artık :D
Teşekkürler.
Onur can gürkan
03 03 1990
izmir

ethem erciyes

• Ziyaretçi
Ynt: Avcılık Sertifikası !!!
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2011, 14:40:46 »
Hayırlısı inşallah alırsın, avcı derneğinize sorman daha iyi çünkü yeterli sayı dolmadan kursu açmıyorlar,yoğunlukta diğer  avcı adaylarının başvurdukları yeredn başvurursan daha erken sertifika alırsın, kurstada kurs harcı hariç bir ücreti yok diye biliyorim biz en azından sadece kurs harcı yatırdık

Selamlar

Çevrimdışı Onurcan GÜRKAN

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Avcılık Sertifikası !!!
« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2011, 14:55:45 »
Bu harc büyük şehirlerde 200 250 300 fln oluyor işte. Dernek aracılığıyla gidince bu kadar para istiyorlar ben nereye sorduysam böyle. En ucuz 200 dediler. Teşekkür ederim yorumunuz içinde.
Onur can gürkan
03 03 1990
izmir