Gönderen Konu: *** SETTER CLUB İSTANBUL DERNEĞİ YABAN TV DUYURUSU***  (Okunma sayısı 5544 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ersoy ALTINDİŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • ...BUCALI...
Ynt: *** SETTER CLUB İSTANBUL DERNEĞİ YABAN TV DUYURUSU***
« Yanıtla #25 : 12 Nisan 2011, 21:19:20 »
adapazarında bu sefer biz yaban tv'yi istemiyoruz.yaban tv oldu reklam  tv!!!
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2011, 21:38:51 Gönderen: Ersoy ALTINDİŞ »
ERSOY ALTINDİŞ
...İZMİR....1976...    0536 47 47 543

Çevrimdışı Forum Yönetimi

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #26 : 12 Nisan 2011, 22:46:10 »
a dediki b ve c varsa biz yokuz...yaban tv de kar-zarar hesabı yaparak a yı tercih etmek zorunda kaldı.... zorunlu tercih söz konusu oldugundan yaban tv yi eleştiremiyorum....

Lütfen kurumlar hakkında somut bilgiler olmadan ortamı gerecek yorumlar yapmayınız bu tür yorumlar silinecektir.

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #27 : 12 Nisan 2011, 23:05:17 »
Lütfen kurumlar hakkında somut bilgiler olmadan ortamı gerecek yorumlar yapmayınız bu tür yorumlar silinecektir.
sayın forum yönetimi yazdıklarım ''önerme''de olsa kesin ifadeler içerdiginden silmeniz iyi olmuş...böyle bir durum olabilecegi için yabanı eleştirme geregi duymadım..zaten reklamları yüzünden izlemiyorum.......hukuksuzlık kanunsuzluk usulsüzlük olmadıgına göre yukardaki önerme d olsada farkeden birşey olmaz....tşk
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2011, 23:14:58 Gönderen: M.Birol DEMİRTAŞ »
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Bülent ŞAHİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #28 : 13 Nisan 2011, 10:58:18 »
bu arkadaşların bir sorunuda etrafına insanları toplayıp birşeyler anlatıp bilmişlik yapamıcayacakları için bu tarz organizasyona katılmazlar çünki bu tarz yarışmalardaki insanlar bilgili ve konuya hakimdir aynı şekilde köpekleride bu tarz yarışmalara katılacak düzeyde olmadığı için  için bu tarz yarışmalara ilgi göstermezler çünki onlar gittikleri her ortamda pohpohlanmaya alışmışlar bu yarışmaları türkiye avcısı seyredicekmiş umurlarında değil tamam ticari bir oluşum anlıyorum ama bu kadarda sırtından beslendiğin camiaya nankörlük etmeyeceksin bence ...
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2011, 11:02:19 Gönderen: Bülent ŞAHİN »
Bülent ŞAHİN
1977 İSTANBUL

Çevrimdışı Berkay PORSUK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #29 : 14 Nisan 2011, 10:35:47 »
O İSTİYOKİ ALİ BABANIN ÇİFTLİĞİ ŞARKISNI SÖYLİYELİM SEN AĞAMIZSIN SEN PAŞAMIZSIN DİYELİM BUNLAR OLMADAN ÖNCE TAKTİREDİYODUM İYİ KÖPEKLER GETİRMİŞ VİZYONU GENİŞLETMİŞ DİYE AMA AMACI FARKLIYMIŞ DEMEKKİ.YABANDA HERŞEY DEĞİŞTİ KONFEKSİYON KANALI OLDU CIKTI TİCARET RANT ÜZERİNE Bİ KANAL OLDU CIKTI RAHMETLİ UFUK BEYDEN SONRA KANAL SİYAH VE BEYAZGİBİ COK FARKLI Bİ RENK ALDI STOREDEN ALIŞ YAPMICAM LOGOSUNUDA CIKARICAM ARABAMDAN BİZİ YOK SAYMAKTAKİ AMACI ONUN KÖPEKLERİNİN YANINA YANAŞAMICAĞI KÖPEKLERİN BURDA OLMASINI HAZMEDEMİYO ANLAŞILAN DAHA ÖNCE ÖRNEKLERİNİ GÖRDÜK ICE PATRONELERİNİ GÖSTERİP ASIL KUŞU BULUP ESTETİK FERMAVEREN KÖPEKLERİ CEKMEYİP MONTAJDA KALDIRMASINDA DA ANLAŞILIYO...KİMİ İNSAN YAŞLANDIĞINDA AKSİLEŞİRMİŞ KİMİSİDE MAZLUMLAŞIR BAZILARIDA FESATLAŞIP KISKANÇLANIYOR EGOSUNU YENEMİYO DEMEKKİ Bİ DOKTORA GÖRÜNSE İYİ OLURRR..BİZ SÖYLÜYORUZ SÖYLEMEYEDE DEVAM EDİCEZ KRAL ÇIPLAKKKKKKK
Berkay PORSUK
1977-Gemlik

saadettin BIYIKLI

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : 14 Nisan 2011, 10:48:30 »
O İSTİYOKİ ALİ BABANIN ÇİFTLİĞİ ŞARKISNI SÖYLİYELİM SEN AĞAMIZSIN SEN PAŞAMIZSIN DİYELİM BUNLAR OLMADAN ÖNCE TAKTİREDİYODUM İYİ KÖPEKLER GETİRMİŞ VİZYONU GENİŞLETMİŞ DİYE AMA AMACI FARKLIYMIŞ DEMEKKİ.YABANDA HERŞEY DEĞİŞTİ KONFEKSİYON KANALI OLDU CIKTI TİCARET RANT ÜZERİNE Bİ KANAL OLDU CIKTI RAHMETLİ UFUK BEYDEN SONRA KANAL SİYAH VE BEYAZGİBİ COK FARKLI Bİ RENK ALDI STOREDEN ALIŞ YAPMICAM LOGOSUNUDA CIKARICAM ARABAMDAN BİZİ YOK SAYMAKTAKİ AMACI ONUN KÖPEKLERİNİN YANINA YANAŞAMICAĞI KÖPEKLERİN BURDA OLMASINI HAZMEDEMİYO ANLAŞILAN DAHA ÖNCE ÖRNEKLERİNİ GÖRDÜK ICE PATRONELERİNİ GÖSTERİP ASIL KUŞU BULUP ESTETİK FERMAVEREN KÖPEKLERİ CEKMEYİP MONTAJDA KALDIRMASINDA DA ANLAŞILIYO...KİMİ İNSAN YAŞLANDIĞINDA AKSİLEŞİRMİŞ KİMİSİDE MAZLUMLAŞIR BAZILARIDA FESATLAŞIP KISKANÇLANIYOR EGOSUNU YENEMİYO DEMEKKİ Bİ DOKTORA GÖRÜNSE İYİ OLURRR..BİZ SÖYLÜYORUZ SÖYLEMEYEDE DEVAM EDİCEZ KRAL ÇIPLAKKKKKKK
berkaycım çok iyi analiz etmişsin olayı teşekkürler

Çevrimdışı İlksin KÖKSAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #31 : 14 Nisan 2011, 15:20:48 »
Yaaa arkadaşlar "parayı veren düdüğü çalar demişler " bundan bahseden yok hiç aranızda ? nerdesiniz ? geçen sene yarışmalarımızı yayınlamak için bizden para almadılar mı sayın YABAN yönetimi ? bu sene vermeyince tabii baştan ipler koptu..atsaydık gene geçen seneki gibi  5-6 bin TL.- sesleri çıkmaz yayınlarlardı.) Bu işler böyle.... görsel basın  taraflı yayıncılık,hatta hatta bazılarının kendi çekimlerinde bile başka köpekler fazla kuş buluyor diye bu görsel basından, içlerinden uzaklaştırdıkları arkadaşları var !!! adı mühim değil ama konuşulanları ve olanları herkes görüyor izliyor ve duyuyor  daha ne olsun.Daha nemi olsun ufak ufak bence artık yabantv sevdamızın bizim avcılarımızın kanalı dediğimiz kanalımızın bir ticaret haneye dönüşüp bazılarının rant sağladığı bu rüya yok olsun ....
Bu kanalı izleyen ve ortaya çıkaran bizleriz  kimimiz köpek sevdalısı kimimiz av kimimiz balık sevdalısı bu kanalı nasıl gözümüzde ilk önceleri güzelleştirdiysek bizlerle buraya geldiyse sonrasında işi  ticarete ve çıkarcılığa dökenleri içimizden silelim atalım.boykot edelim.Kimi arkadaşlar çıkartmalarını sökecekmiş söksünler ama biz bu konuda yazı yazıp arabalarımızın camlarına asalım...evet bakalım bir tv kanalımı kuvvetli yoksa onu ayakta tutan camiası mı?? 
Bu konuda bizlere örnek olsun artık birlik olalım yazılanlar burada kalmasın unutulmasın ,ses getirebilelim en önemlisi ezilmeyelim ..........
İlksin KÖKSAL
(0 Rh +) 
İstanbul/1969
gsm :0 532 2230273

Çevrimdışı Soner KEÇECİ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #32 : 14 Nisan 2011, 16:23:23 »
BENİM NAÇİZANE FİKRİM DERKİ SÖZÜM SANA YABAN TV GİT AVRUPADAKİ YABAN KANALLARINA SENİN YAPTIKLARINI YAPIYORMU ÜLKESİNDE Kİ  AV KÖPEĞİ KULÜPLERİNE BEN ORAYA GİTMAK İÇİN 24 SAAT TE 3 SAAT UYKU UYUYARAK CANLI İZLEMEYE GİTTİM İŞİMİ GÜCÜMÜ BIRAKTIM BAK YABAN TV ŞU AN SİYASETTE MODA BİR KELİME VAR  SİZİN YAPTIĞINIZ SETER CLUP Ü ÖTEKİLEŞTİRMEKTİR AMA BAŞARAMAYACAKSINIZ ŞUNU BİLİN AVCI ARKADAŞLARIN HEPSİ BÖYLEDİR BİZLER NOKTA KADAR MENFAATİMİZ İÇİN VİRGÜL KADAR EĞİLMEYİZ YABAN TV SİZLERİ PROTESTO EDİYORUM
Soner KEÇECİ
1970 DÜZCE - 0 532 204 10 77

Çevrimdışı Ulvi ŞAFAK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #33 : 03 Ekim 2011, 12:52:22 »
Sevgili arkadaşlarım herkes yabana mal satıyor diye eleştiride buluyor ..

Çok uzaklara bakmayalım sitemizde yüzlerce kişi paylaşım yapmayıp sadece mal satma derdinde
şimdi yabandan biri sitemiz hakkında siz kendinize bakın derse neler söyleceksiniz ..

İğneyi kendimize,çuvaldızı yabana batıralım arkadaşlar..

Ulvi ŞAFAK
1965-Tekirdağ/Malkara   0545 4510569