Gönderen Konu: HARCLAR KONUSUNDA NE YAPILA BİLİR  (Okunma sayısı 1975 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şenol YİĞİT

• AvlakForum Üye
  • *
HARCLAR KONUSUNDA NE YAPILA BİLİR
« : 25 Ağustos 2010, 02:16:15 »
öncelikle herkese mrb.arkadaşlar devletin bizden aldıgı harclar yada şöyle söyleyeyim haraçlar hakkında ne yapıla bilir.ya birde avcılık belgesini vize yaptırmadıgınız zaman sizden diger yıl faiziyle alıyormuşlar bu nasıl bir kanun dur nasıl bir devlettir her şeyden vergi alıyorlarya zaten birde bunun faiziyle alıyolar.ben gecen av sezonunda durumum olmadıgı için vize yaptırmadım.bu sezonda yaptıramayacagım şimdi gidip dilekce verecekmişim daha yeni form daki arkadaşlardan ögrendim şimdi gecen sezonun vizesini haracını faiziyle verecekmişim.hadi bunu bişekilde ödeyecegizde bu hep böylemi devam edecek buna care bulunamazmı hukukcu abilerime ve siz avcı arkadaşlara soruyorum bir care bulalım.ben aslında bu konuda ve diger konularda av kulüplerinin birleşip bir kampanya başlatmasını isyorum.acaba sizler ne dersiniz.şimdiden herkese saygılar tüşekkürler...........
Şenol YİĞİT
1982 KÜTAHYA SİMAV

Çevrimdışı Mehmet ÖZASLAN

• Free Üye
  • *
Ynt: HARCLAR KONUSUNDA NE YAPILA BİLİR
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2010, 11:39:00 »
Valla şenol bey yapacak bir şey yok galiba ya bohçacılık yapacaz yada paşa paşa ödeyeceğiz ava gitmek istiyorsak.

ferhatatasoy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2010, 12:49:07 »
abi ben geç kaldım da maliyeye 121 tl ödedim hemde ilk defa yatırmama rağmen ziraat bankasına gittiğimde adam neriye yatırayım ben bu parayı diye almadı hesap numarası buldumda ole yatırdım çok zorlanıyoruz bizde ilgi yok avcıya doğru söylüyorsun yapılacak bişey yok.

Çevrimdışı Bilal BODUR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Ekim 2010, 23:51:47 »
ah be kardes türkiye vergi konusunda avrupaya göre cok iyi.nihayetinde bizim yaptigimiz hobi burda avcilik ehliyeti üniversite ehliyeti almak kadar zor diyor bilenler türkiye bircok konuda cennet kardes
Bilal BODUR
1974 İZMİR(Rosenheim)