Gönderen Konu: Satılık Tüfekler Kürsüsü  (Okunma sayısı 1640 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer DEMİRÖZOĞUL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Satılık Tüfekler Kürsüsü
« : 01 Ocak 2019, 22:49:00 »
Selamlar, yaklaşık bir aydır 2. el av tüfekleri ilanlarına bakıyorum.
Satılık güzel tüfekler var ancak fiyatları 2. el bir tüfeğe göre çok yüksek, kimseyi arayıp pazarlık da yapmadım ama fiyatları görünce zaten arayasım da gelmedi, ben de sıfır bir tüfek siparişi verdim, sanırım ben tüfeklerin kalitesinden çok anlamıyorum , yoksa 10 yıllık bir tüfeğin fiyatının neden sıfır seviyelerinde olduğunu anlardım. Elbette herkesin malı kıymetlidir ama fiyatlar biraz daha makul olsa 2. el düşünebilirdim, zannımca gerçek dışı fiyatlar 2. el piyasasını zayıflatıyor.
1986 Adana

The following users thanked this post: Ergün ALTIN

Çevrimdışı Hasan BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Satılık Tüfekler Kürsüsü
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2019, 00:30:44 »
Malına fiyat yazana birşey diyemeyiz..Bırak tüfeği av için toros alak desek 18 bin istiyorlar.
Size tavsiyem av bayileri.Adana da bulma imkanın fazla.Bazı av bayileri ihale yoluyla tüfek alır.Bu bayilerde çok uyguna alırsın.Tüfeğin yanında fişek yelek bıçak vs satın al bayi iyi indirim yapar.
1982 Konya

The following users thanked this post: Ömer DEMİRÖZOĞUL

Çevrimdışı Mustafa ERTAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCI AVINI ALIR...
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2019, 10:55:45 »
Güzel bir konuya değinmiş oldunuz yalnız fiyatlardan ziyade birde şöyle bir durum var avlak forumda güzel tüfek satılıyor galiba çünkü satılık tüfek ilanı açan bir çok üye yeni üyelik almış alır almaz da tüfeğini ilana koymuş bu olay acayip şekilde çoğaldı hatta geçenlerde bir satılık ilanına yorumda yapmış bulundum bir kaç kişide aynı şekilde yorum yapmış herkes istediği parayı isteyebilir buna sözümüz yok ancak kimseyi kandırmaya  da gerek yok umarım bu işe moderatörler bir çare bulacaktır ...
MUSTAFA ERTAN

The following users thanked this post: Hüseyin İŞCEN, Ömer DEMİRÖZOĞUL

Çevrimdışı Durmuş MUHTAROĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2020, 11:53:31 »
satılık yivli ve yivsiz tüfek ilanlarına nasıl ulaşabilirim.
1952 Karşıyaka İZMİR