Gönderen Konu: PROSTAT  (Okunma sayısı 2991 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hasan ŞENÖZ

• AvlakForum Üye
  • *
PROSTAT
« : 14 Nisan 2010, 20:50:28 »

Prostatı olanlara fayda sağlamak amacıyla yazıyorum. Lokman hekim kitabından öğrendiğim ve deneyerek fayda gördüm. .Kitaptaki bilgi kerevizi temizleyerek kaynatıp suyunu süzerek içilecek. Birde hazan bel diye baharatcılarda bulunan odunsu kök sanırım, onu da ayrıca kaynatıp bir bardak birinden bir bardakta birinden içilirse Prostat büyümesini ve kanal daralmasını önlüyor.

Hazanbeli ilk öğrendiğimde kullandım. Daha sonra sadece kerevizi kullandım. Kereviz yalnız olarakta fayda ediyor. Limit sormayın çünkü ben limitsiz kullanıyorum. Öyleki avcılık sporuyla da uğraşıyorum. Ava çıkarken şişelere dolduruyorum, susadıkca su yerine kereviz suyu tüketiyorum. Şükürler olsun rabbime  şimdiye kadar rahattayım.

Kökten bitmiyor ama tuzdan ve ekşi o kısma zarar verecek yiyeceklerden içeçeklerden uzak kalırsanız rahat olursunuz. Tavsiye ettiğim bazı arkadaşlar  ilgi duymadılar. Bazısı iki kez amaliyat geçirdi. Bazısı bir kez yinede rahatsızlar. Birde keten tohumu var. İki günde bir  iki tatlı kaşığı üğütülmüş keten tohumunu bir bardak su yardımıyla  yutun. Hem vucuttaki eksik hücreleri tamamlıyormuş hem de prostat yanmasını yok ediyor. Yalnız prostat da rahatlama olduğunda keten tohumunu kullanmayın.

Aşırı olursanız sizi cinsel yönden rahatsız eder ve kaşıntıda yapar. Ben kitabın ismini de yazıyorum. İhtiyac duyanlar faydalansın(.ŞİFALI  BİTKİLER  VE EMRAZ.Yazarı: Medineli H.H Osman Efendi (Akrıfat) ve Talebesi : Arif Pamuk)  İhtiyac duyanlar  kitabı inceleyerek başlasınlar derim. Sebebi her bünye aynı değildir. Bir de keten tohumunu öğütülmüş olarak almayın. Tohumu aldıktan sonra yıkayın. Kurutun kullanacağınız kadar inceltin ve öyle kullanın. Rengi koyu bir şişe içinde saklayın.

Dövülmüşünü ışıktan uzak tutun. Keten tohumunun tatlı, ağıza hoş koku veren bir tadı var. Bazı baharatcılar öğütülmüşünü alanlara baharlı tere tohumu verebiliyor. Baharlıtere ağız içini ve genizi yakıyor. Bilginiz olsun diye yazıyorum. Öğrendiğim kadarıyla 40 yaşını doldurmuş erkeklerin %65 de 70 yaşını doldurmuş erkeklerım %95 de var olduğu öğrenilmiş. Rahatsız olanlara acil şifalar dilerim.Selamlar.

İYİ ÇAN SES ÇIKARIR
Hasan ŞENÖZ  VE YELKİ KÖYÜ.
1947-İzmir

Çevrimdışı Hakan AKÇİL

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: PROSTAT
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2013, 13:17:21 »
Arkadaşlar benim bir yakınım prostattan ameliyat olacaktı, brokolinin haşlanmış suyu ve kendisini yiyerek ameliyattan kurtuldu ve şu anda da sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürüyor. Tavsiye ederim.
Hakan AKÇİL
1973 Keşan/EDİRNE