Gönderen Konu: 4.EYHAF GRAND PRIX YARIŞMA FOTOLARI  (Okunma sayısı 56113 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Beypazarı/ANKARA 1979 0533 394 71 93
Ynt: 4.EYHAF GRAND PRIX YARIŞMA FOTOLARI
« Yanıtla #50 : 08 Nisan 2008, 09:30:52 »
Sayın CEM ALOĞLU nun uzerıne bastııgı konuyu yakalayın ve bıarkmayın bence.bız baskalarına para kazandırrıken yılda bır kere bıle boyle bır organızasyonla avcıları bırleştıremıyorlarsa yazıklar olsun.ama konusmaya gelınce yok bız avrupadan ondeyıuzde ne eksıgımız var ondan bundan dıye buyuklernırler.AGALIK ALMAKLA DEĞİL VERMEKLE OLUR.SAYGILAR
Fatih YILMAZ 1979
BEYPAZARI- ANKARA 0533 394 71 93

Çevrimdışı Köksal GEDİKLİ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #51 : 08 Nisan 2008, 10:07:19 »
Emeği geçen ve dereceye giren arkadaşları tebrik ederim sevgili Cem arkadaşımızın dediği gibi böyle bir organizasyonda sponsor olmaması için gerçekten düşündürücü inşallah ilirki zamanlarda daha iyi olur
Köksal GEDİKLİ
1974 KOCAELİ

ozturkali

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : 08 Nisan 2008, 11:49:36 »
derecye giren tum kopeklerimizi ve sahiplerini kutluyorum ve emeği gecen tüm dostları tebrik ediyorum..

bundan sonra organizasyonlara katılmaya çalışacağım..

Çevrimdışı İbrahim ÇELİKEL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #53 : 08 Nisan 2008, 13:03:51 »
cem abinin dediğine katılıyorum ..yarışmadaydık ve sadece rc fişeklerinin reklamı vardı oda sponsormu yoksa reklam mıdı bilemiyorum...gerçekten düşündürücü bir konu..
İbrahim ÇELİKEL
A Rh + 1983 Selçuk İZMİR
0 546 579 03 26

Çevrimdışı Fırat ÖZDEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #54 : 08 Nisan 2008, 13:15:21 »
gerçekten çok güzel bir organizasyopn olmuş dershanem vardı o yüzden katılamadım.yarışmada dereceye giren abilerimi kutlarım.
Fırat ÖZDEŞ
1990 Dikili İZMİR

[

Çevrimdışı Sinasi ALADAĞ

• AvlakForum Üye
  • *
    • Muğla Merkez Avcıları
« Yanıtla #55 : 08 Nisan 2008, 13:46:46 »

Şinasi ALADAĞ
1960 MUĞLA

Çevrimdışı Yavuz KORKMAZ

• SAKARYA POİNTER KLUP DERNEK BAŞKANI
  • AvlakForum Üye
  • *
  • DOST ALIŞVERİŞTE BELLİ OLUR
    • www.pointer54.tr.gg
« Yanıtla #56 : 08 Nisan 2008, 14:04:16 »
4.EYHAF GRAND PRIX YARIŞMA sı sonuclandı ve dereceya gıren arkadaşlarımız kupalarını alıp evlerıne sevıncle donduler her bırını tek tek kutlarım bu guzel seruvene bız sakarya gurubu olarak cuma gununden ıtıbaren orda olduk ve bızı ızmırde sevgılı abımız ıbrahım kökmen (namı diar zehirci ibo) abımız karsıladı ona oncelılı olarak sonsuz tesekkurlerımı sunuyorum cok guzel bır ıncelıkle bızı mısafır ettıkten sonra yarısmaya katılacagımız yer olan türkelli köyüne kadar
refagat etmesı ıcın bır arkadasımızı yanımıza verdı ve yarısma alanına geldık.türkelli köyünde bulunan ve bızı yarısma alanına kadar getıren ve daha sonrasında bızımle orda ılgılenen kusura bakmasın ısmını hatırlayamadıgım ıcın ona ve  gene orda ıkamet eden ibrahim abiye tesekkur ederim
Yavuz KORKMAZ
1974 Hendek SAKARYA [img width=237 height=180]

SAKARYA POİNTER DERNEK BAŞKANI   05557616202- [email protected]     www.pointer54.tr.gg

Çevrimdışı Yaşar BABUR

• Eşme Avcl.ve Atc.Klb.Bşk.
  • AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #57 : 08 Nisan 2008, 14:17:30 »
böyle bir organizasyonu düzenleyen başta sayın M. HELALPARA olmak üzere bütün emegi gecen arkadaşları tebrik ederim.bu tür etkinliklerin  devamlılıgı avcılık ve avcılar açısından önemli olduğunu düşünüyorum,başarılarının devamını dilerim .saygılarımla...

Çevrimdışı Alpay IŞIKTAŞ

• avcı1o
  • AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #58 : 08 Nisan 2008, 17:17:48 »
Emeği bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler.cok güzel bir organizasyon varmı dahası... O0
Alpay IŞIKTAŞ
1974 BALIKESİR

Çevrimdışı Numan KULOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #59 : 08 Nisan 2008, 18:34:33 »
öküz avı manda avı aslan avı fil avı seyrettirmek varken ne gerek var ülkemizin güzelim av köpeklerini seyrettirmeye
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2008, 18:38:51 Gönderen: Numan KULOĞLU »
Numan KULOĞLU
1977 EDİNCİK
BANDIRMA BALIKESİR
AVCI

Çevrimdışı Serkan ÇAKAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #60 : 08 Nisan 2008, 20:18:03 »
yaban tv yayına başladığında köy kahvelerinin vazgeçilmeziydi...

şimdi ise kanal listesindende de yok.....

yorum sizin...
serkan çakar 1979 MERZİFON / AMASYA
05423436587

Çevrimdışı Onur ÇAYLI

• AvlakForum Üye
  • *
4. EYHAF FERMALI AV KOPEKLERİ YARIŞMASI FOTOLARI
« Yanıtla #61 : 08 Nisan 2008, 20:25:19 »
İngilterden geldiğim bir döneme denk gelen bu yarışmada sizlerle tanışma imkanı bulduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi,öncelikle bunu bilmenizi isterim.Uzun bir aradan sonra görmediğim abilerimi görme şansı ,aynı zamanda iletişimde olduğum fakat bir türlü yüz yüze gelme imkanı bulmadığım bir çok av köpeği yetiştiricisiylede görüşme fırsatı buldum.Havanın kapalı ve yağmurlu olmasına rağmen içimizde yaşattığımız,avcılık ve av köpeği  sayesinde alevlenen o kor halindeki iletişimin her kesin içini ısıttığına inanıyorum.
Bu organizasyonda emeği geçenlere,üşenmeden kilometrelerce yol gelen av köpeği tutkunlarına canı gönülden teşekkürü bir borç biliyorum kendime.Bu vesileyle Türkiyede av köpeği yetişriciliğinin hangi aşamlarda olduğunu ve nerelere ulaşabilceğini kestirmemizi sağlayan bir açık hava müzesiyle karşı karşıya geldik hepimiz.Hepimizin gönül verdiği bu işte tecrübelerimizi ortaya koymak için bir platform oluştuğunu gözlemledim burada,işin açıkçası artılarımız ve eksilermizle bence böyle oluşumların yapılması bulunmaz birer nimet.
sevgili abilerim diyorum çünki fark ettimki konuştuğum herkes benden yaşça buyuk,lafı fazla uzatmadan çektiğim fotolardan bazı seçmeleri size sunuyorum umarım memnun kalırsınız..hepsini atmam mümkün değil,bu yüzden atladığım olursa bana haber versin lütfen onlarıda atayım..
sevgiler ve saygılar..

MEMLEKETİMDEN İNSAN MANZARALARI:) pratik Türk insanı yine dahiyane icatlarıyla yüzümüzü gülümsetmeyi başarıyor...İngilizler olsa şimdi bu yağmurda kaçmıştı

Toros

10 aylık ARMİN VE AİMEE

10 aylık ARMİN VE AİMEE
ARMİN

bizlere hizmette kusur etmeyen kardeşlerimide unutmadım...yöre halkının samimiyeti İngiltere'de arayıp bulamadığımız o içtenliği bize tekrar hatırlatıyor..vatanımızın kıymetini biliyoruz bu sayede.

Hüseyin,Bora  pir ve Burak Kabakçıya  sonsuz saygılar ve sevgiler:)

Murat abime sevgiler....

« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2008, 20:20:19 Gönderen: Onur ÇAYLI »
Onur ÇAYLI
1984 İNGİLTERE

Çevrimdışı Serkan KÜÇÜK

• AvlakForum Üye
  • *
  • balıkesir gönen
Ynt: 4. EYHAF FERMALI AV KOPEKLERİ YARIŞMASI FOTOLARI
« Yanıtla #62 : 08 Nisan 2008, 20:34:21 »
onur abi öncelikle saygı ve sevgilerimi sunarım abi yazınızda belirt tiğiniz gibi artılarımızı eksilerimizi görme şansımızı  bulduğumuz güzel bi kaynaşma oldu emeği geçen herkese teşekkürler bu arada 14 aylık köpeğim as ın fotolarını koyduğunuz için teşekkürler saygı sevgilerim le
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2008, 20:39:02 Gönderen: Serkan KÜÇÜK »
Serkan KÜÇÜK
1981 Gönen BALIKESİR       0 537 563 33 31

yalnızkurt43

• Ziyaretçi
Ynt: 4. EYHAF FERMALI AV KOPEKLERİ YARIŞMASI FOTOLARI
« Yanıtla #63 : 08 Nisan 2008, 20:40:02 »
emeği geçen herkeze teşekürler ve saygılar O0

Çevrimdışı Hamdi UĞUR

• Seferihisar Kara Ve Deniz Avcıları Derneği
  • AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #64 : 08 Nisan 2008, 21:09:33 »
İnsanın her istediğinin olamayacağını ispatlamaya çalışan doğa koşullarına rağmen doğayla içiçe yaşamaya gönül vermiş avcı arkadaşların mücadele ettiği hafta sonunda,dereceye giren arkadaşları ve köpeklerini kutlarım.Böyle bir organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen ;(bildiklerim; Mustafa HELALPARA, Selman KÖK, Hakem heyeti,Türkelli li arkadaşlar ,vs ) herkese teşekkürler.Hernekadar eksiklerimiz olsada ( yetersiz çöp kutuları, yarışma alanının dibinde yakılan mangallar vs.), bunlardan ders alarak daha iyilerini başarmaya çalışmalıyız.Ama yaptığımız eleştiriler bu organizasyonun güzelleşmesini sağlayan arkadaşları gölgelememeli.   Saygılar.
Hamdi UĞUR
1971 Seferihisar İZMİR

ERENERDİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : 08 Nisan 2008, 21:34:32 »
Seneye orada olmak şart oldu artık süper kareler var güzel şeyler yapmak herşeye rahmen güzeldir ..yola devam,emeği geçenlere saygılar sevgiler
ender

Çevrimdışı Burhan ŞEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • ANTALYA
« Yanıtla #66 : 08 Nisan 2008, 21:48:40 »
Sevgili onur kardeşim gerçekden güzel kareler yakalamışsın ,paylaşımın için teşekkür ederim
Burhan ŞEN
1977 ANTALYA -MERKEZ  KONYAALTI ARAPSUYU
KÜTÜK :KUMLUCA KUZCA                                                             KARAGÖZLÜM

Çevrimdışı Yakup DAĞCI

• AvlakForum Üye
  • *
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #67 : 09 Nisan 2008, 01:59:35 »
ARKADAŞLAR LÜTFEN YAPMIYALIM KONU NEREDEN NEREYE GELMİŞ YARIŞMA REKLAMLARI BAŞLADIĞINDA ELEKTİRİK VARDI SU VARDI YOLLAR DÜZENLENMİŞ VEÜSTÜNE ÜSTLÜK SABAH KAHVALTISI VARDI VE BÜTÜN MİSAFİRLERİN SIĞINACAĞI ÇADIRLAR VARDI PEKİYİ GİDENLERE SORUYORUM HANGİSİ VARDI HEPSİNİN ÜSTÜNÜ ÖRTTÜK YABANI ELEŞTİRİYORUZ HATALARIYLA KUSURLARIYLA YABAN,DA BİZİM EYHAF,TA BİZİM SAHİP ÇIKMAMIZ LAZIM BİRLİK OLACAĞIMIZA BİR BİRİMİZİ BALTALIYORUZ LÜTFEN BUNLAR BİZİM DEĞERLERİMİZ TUTUNACAK DALLARIMIZ SAYIN AZİZ BEY YAĞMUR BAŞLADI KÖPEĞİMİ ALDIM BİR ÇADIRA GİRDİM TESADÜFEN ÇADIR SİZİN KULÜBÜN ÇADIRIYMIŞ SAĞ OLUN BEN VE KÖPEĞİM YAĞMURDAN KORUNDUK HAKKINIZI HELAL EDİN AMA ISLANSAYDIM HASTA OLSAYDIM DAHA İYİ,İDİ ELİMDE POİNTER SİZ VERDİNİZ VERİŞTİRDİNİZ POİNTER,LERE YİNEDE TEŞEKKÜR EDERİM
Yakup DAĞCI
1964 Gönen BALIKESİR

http://img236.imageshack.us/img236/6451/ullukav006xr4.jpg

Çevrimdışı Bülent ERDEM

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #68 : 09 Nisan 2008, 05:17:52 »
sevgili onur kardeşim,  bu güzel resimlerle katılımcı olamayan bizlere o kadar güzel kareler yakalamışsınki...ellerin dert görmesin..
Bülent ERDEM
1977 Alanya

Çevrimdışı Yavuz KORKMAZ

• SAKARYA POİNTER KLUP DERNEK BAŞKANI
  • AvlakForum Üye
  • *
  • DOST ALIŞVERİŞTE BELLİ OLUR
    • www.pointer54.tr.gg
« Yanıtla #69 : 09 Nisan 2008, 09:41:28 »
onurcum ellerine sağlık harika kareler yakalamışsın
Yavuz KORKMAZ
1974 Hendek SAKARYA [img width=237 height=180]

SAKARYA POİNTER DERNEK BAŞKANI   05557616202- [email protected]     www.pointer54.tr.gg

Çevrimdışı Savaş ÇETİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #70 : 09 Nisan 2008, 10:04:53 »
Madem yabandan konu açıldı yabanla arası iyi olan arkadaşlara bir konuyu sormak isterim. Bizim dilimiz kısa anca buraya yazabiliyoruz. Yabanın bizim avcılığımıza katkısı açısından bu önemli.

Sayın Dr. Ali Beyin sezon içindeki son programında Sayın Halil GÜLCUR' la teyp avcılığına savunan bir program yaptılar. Teyple kuşu indirip avrupalılara avlatabilirmişiz. Teyple ördek, bıldırcın, keklik avlamak avrupada serbestmiş. Bunları yapanlar için bir terim uydurdular, şimdi yasaklanmasının saçmalıklarından bahsediyorlar.   Biz avlayınca bohçaçı avrupalılar avlayınca başka mı oluyor. Daha doğrusu bizim avımızı satmayamı çalışıyorlar.

Mak toplantısında neredeydi yaban, av kanalı olarak av köpeği yarışmasında ki görüntüleri geçen seneden biliyoruz. Öylesine bulunsun gibicesinden. Onur kardeşimin yakaladığı bu güzel kareleri yaban yakalayamazmı. Bazı derneklerin avlarına bile baştan sona takip eden ama federasyon ile ilgili programlarda cimri davranan bir yaban görüyorum ben. Size sormak istediğim yaban Türkiye avcılarına eğlence içimi, avcıları bilinçlendirmek içinmi, yoksa avcıları yönlendirmek içinmi var. Programlar kötü eğlenmiyoruz. Bilinçlenme konusunda bize yapmayın dediklerini kendileri yapıyorlar. Federasyonla ilgili bir programı geçiştirerek federasyonun ciddiyetine zarar veriyorlar.

Gerçekten avcıların arkasında olan, bizim gibi olan, ellerin avını bize kabul ettirmeye çalışmayan bir yaban istiyoruz biz. Birlik olmak, avcılığı sahip çıkmak yabana sahip çıkmak, arkasında durmak değildir. Hatta kendini avcılık konusunda tek gören bu çevreye, siz değilsiniz biz varız! biz Türkiye Avcıları Federasyonuyuz diyebilmeliyiz...

Tabiki destek vermek, sahip çıkmak önemli de, hangi işi bizim avımıza katkı yapacak şekilde gelişti yabanın söylermisiniz. Yaban sayesinde hangi isteğimize kavuştuk. Bu kanalın devamlılığı için biz yabana değil, yaban bize ayak uydurmak zorunda.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2008, 10:25:51 Gönderen: Savaş ÇETİN »
Savaş ÇETİN
1976 Eşme UŞAK

adem birinci

• Ziyaretçi
« Yanıtla #71 : 09 Nisan 2008, 10:06:57 »
mehmet uygur abi gözlerim darkoyu arıyo resmini atta sayfamız.com alemi drahthaar görsün
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2008, 10:22:59 Gönderen: Adem BİRİNCİ »

Çevrimdışı Zafer SOYGÜR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #72 : 09 Nisan 2008, 11:04:22 »
boş verin yabanı onlar zaten yaban SAYIN BAŞKANIM MUSTAFA HELALPARA EN KISA ZAMANDA AVLAK TV Yİ YAYINDA GÖRMEK İSTİYORUZ
Zafer SOYGÜR
1977 Alaşehir MANİSA 0 532 545 61 43
---ALAŞEHİRLİ ZAFER ---
ZAFER'LER GETİREN ATLARIN NALLARI ALTINDANDIR

adem birinci

• Ziyaretçi
« Yanıtla #73 : 09 Nisan 2008, 11:09:56 »
boş verin yabanı onlar zaten yaban SAYIN BAŞKANIM MUSTAFA HELALPARA EN KISA ZAMANDA AVLAK TV Yİ YAYINDA GÖRMEK İSTİYORUZ

ta3cgs

• Ziyaretçi
« Yanıtla #74 : 09 Nisan 2008, 11:16:50 »
arkadaşlar,
konu başlığı "4.EYHAF GRAND PRIX YARIŞMA FOTOLARI"
yani anlaşılacağı üzerine konunun bu olması gerekiyor.
ancak, konu yine saptırılarak başka yönlere çekilmiş durumda.
yarışma ile ilgili olmayan düşünce ve görüşlerinizi,
lütfen ilgili bölümde bir konu açarak oradan paylaşınız...
kişisel sürtüşme ve atışmalar bize hiçbir zaman fayda sağlamadı
ve bundan sonra da sağlamayacaktır....
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2008, 11:18:46 Gönderen: Nejat YILMAZBAYHAN »