Gönderen Konu: Çok fazla satılık ilân var  (Okunma sayısı 2520 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Metin ŞAHİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Çok fazla satılık ilân var
« : 21 Şubat 2018, 12:43:34 »
Mrb arkadaşlar hemen hemen her gün girdiğim. burada gecirdiğim zamanda zevk aldığım bir site. Yeri geldi tecrübelerimi paylaştım yeri geldi tecrübeli arkadaşlardan faydalandım son zamanlarda avdan avcıdan çok satılık ürün var.. olsun elbette âmâ buna bir sınır getirilemezmi. Avlak sayfamız ikinci el alım satım  sayfasına dönmeye başladı. Belki sayfanın formatı böyledir bilmiyorum. Ben sadece düşüncemi söyledim.  Teşekkürler.

resim yükle
                 ♥  ♥  ♥ Metin Şahin ♥  ♥  ♥
                   ♥  ♥  ♥ 1977 -  BOLU  ♥  ♥  ♥

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
Ynt: Çok fazla satılık ilân var
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2018, 12:50:06 »
Mrb arkadaşlar hemen hemen her gün girdiğim. burada gecirdiğim zamanda zevk aldığım bir site. Yeri geldi tecrübelerimi paylaştım yeri geldi tecrübeli arkadaşlardan faydalandım son zamanlarda avdan avcıdan çok satılık ürün var.. olsun elbette âmâ buna bir sınır getirilemezmi. Avlak sayfamız ikinci el alım satım  sayfasına dönmeye başladı. Belki sayfanın formatı böyledir bilmiyorum. Ben sadece düşüncemi söyledim.  Teşekkürler.

Her sezon sonu aynı olay yaşanıyor malum alıpta beğenilmeyen silahlar kıyafetler vs normaldir
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

Çevrimdışı Metin ŞAHİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2018, 13:04:02 »
Her sezon sonu aynı olay yaşanıyor malum alıpta beğenilmeyen silahlar kıyafetler vs normaldir

elbette normal ama gereginden fazla cok satılık ilan var gibi. sezonun son günlerini yaşıyoruz .buraya girdiğimde degişik bölgelerden av görüntüleri bilgi alışverişi görmek isteriz hepimiz. ben bu sayfa sayesinde bilmediğim yada bildiğim sandıgım cok şeyi yeniden ögrendiğim şeyler oldu. gecmiş yıllardada elbet satılık ilan vardı ama bu yıl satılık ilanlar avın önüne gecdi . ( belkide bu yıl av kısır gecdiği icindir )

resim yükle

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2018, 13:11:40 »
elbette normal ama gereginden fazla cok satılık ilan var gibi. sezonun son günlerini yaşıyoruz .buraya girdiğimde degişik bölgelerden av görüntüleri bilgi alışverişi görmek isteriz hepimiz. ben bu sayfa sayesinde bilmediğim yada bildiğim sandıgım cok şeyi yeniden ögrendiğim şeyler oldu. gecmiş yıllardada elbet satılık ilan vardı ama bu yıl satılık ilanlar avın önüne gecdi . ( belkide bu yıl av kısır gecdiği icindir )

evet sorunun cevabını kendiniz son cümlenizde yazmışsınız malesef bu sene hava şartları av popülasyonunda inanılmaz azalmaya neden oldu inşallah her sene böyle geçmez ılıman iklime girmeyiz
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

Çevrimdışı M.Kemal ATEŞSAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2018, 13:17:05 »
Metin Kardeşim, satılık ilanlarının olması senin görmek istediğin görüntü ve bilgilerin olmasına engel değildir, sayfa sayısı artar, sen de istemediğin şeyleri okumazsın olur biter. Dert etme bunları...

• Beretta urika 2 71 namlu
  • Franci Oto 67 namlu
M.K. ATEŞSAL   1951 ANKARA
0 RH (+)

Çevrimdışı Metin ŞAHİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2018, 13:25:06 »
evet sorunun cevabını kendiniz son cümlenizde yazmışsınız malesef bu sene hava şartları av popülasyonunda inanılmaz azalmaya neden oldu inşallah her sene böyle geçmez ılıman iklime girmeyiz

konu konuyu acıyor işte bende tam bunu diyorum. satılık ilanda bakar gecersin bu tür olaylarda bilgi alış verişi yaparsın bu sayfanın türkiyenin her bir köşesinden bizi bir arada tutmasının sebebide bu degilmi. yoksa satılık ikinci el ilanlar mı. mademki ilan cok olmasının sebebi av bu yıl kısır gecdi ama neden gecdi biz bunlara agırlık verirsek eminim bu sayfayı takip eden bir cok dernek yada yetkilikler takip ediyorlardır. bu bize daha cok fayda getirecekdir .satılık ilanlar degil . ( onların istediği bu avcı silahını satsın malzemesini satsın merayı terketsin avcılık zengin sporu olsun ) benimde demek istediğim bu gecmiş yıllara göre cok fazla satılık ilan var . avcılık bitiyormu

resim yükle

Çevrimdışı Metin ŞAHİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 21 Şubat 2018, 13:31:38 »
Metin Kardeşim, satılık ilanlarının olması senin görmek istediğin görüntü ve bilgilerin olmasına engel değildir, sayfa sayısı artar, sen de istemediğin şeyleri okumazsın olur biter. Dert etme bunları...

seninde görüşüne katılıyorum kemal kardeşim forumda amac dogru bir yerde yanlış bir yerde tartışır medeni şekilde konuşur tek noktada birleşirsin belki ben yanlış düşünüyorum avdan avcıdan hoş sohbetten cok satılık ilan olsun  herkez aynı görüşteyse bende bende yanlış düşündüğümü kabul eder  ayak uydurururm.

resim yükle

Çevrimdışı Ziyaettin AYHAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #7 : 21 Şubat 2018, 14:45:31 »
aslında daha iyi gözünün gönlünün,beğendiğini seçer alırsın,avcılık yapan yapıyor zaten,devlet resmi avcıları denetliyor,bohçacılar kafasına göre takılıyor,düzen böyle gidiyor,bugün avbisi çıkaranlar yarında devlet avlaklarını kapatıp özel avlaklara rant kapısı açarlar olacağıda bu zaten,milleti bu işten soğutsunlar,sonra ise firmalar tüfek,fişek,satacak avcı arayıp dursunlar,aslında devletin ve firmaların avcılara sahip çıkması lazım,kanunların ve av ücretlerinin belgeli avcılara esnetilmesi lazım.
1970
Kartepe/KOCAELİ
0531 257 3434
Dost, zor zamanında bulur seni.

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 22 Şubat 2018, 02:59:57 »
bu yil ilanlarin fazla olmasi ... kendi düşüncem

1-- hayat ve av  vergi pul ,, fişek,köpek bakim   malzeme vsss...masraflari artmasi

2- av sezonu kisir gecmesi

3--av günü sadece carsamba cumartesi pazar ile sinirlandirilmasi.(bazi avci arkadaslar  bu günlerde de calsyor olmasi
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2018, 03:03:41 Gönderen: Veli TOKCAN »
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Orkun ÜNLER

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 22 Şubat 2018, 10:13:33 »
Sitenin alım satım ilanları bölümü, hem alan hem de satan arkadaşlarımız için çok faydalı. Hatta piyasayı oluşturacak kadar da çeşitli ve etkin. Normalde görme ve temin etme imkanı olmayan pek çok av malzemesine ulaşma imkanı sağlıyor. Bence son derece faydalı.
  • Simson Suhl SXS ejektör 12 Cal.
  • Fusil Robust Brevete s.g.d.g 222 SXS 12 Cal.
  • Fusil Robust Brevete s.g.d.g. 222 SXS 16 Cal.
  • Akus OB O/U 12 Cal.
  • Huğlu 103 d O/U 12 Cal.
  • Yıldız SPZ-ME O/U 20 Cal.
Orkun ÜNLER
1972 KONYA

Çevrimdışı Orkun ÜNLER

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 22 Şubat 2018, 10:18:08 »
Gerek genel, gerek bu seneye özel av sıkıntısı, gerekse sezon sonu olması satışları bir miktar arttırdı kanımca. Hakikaten çok güzel silahların muhtelif sebeplerle satışa koyulduğunu görüyoruz. İhtiyacı olan arkadaşlarımız değerlendirebilirler. Avcılar olarak bu merak bizde oldukça alırız da satarız da...
  • Akus OB O/U 12 Cal.
Orkun ÜNLER
1972 KONYA

Çevrimdışı Selman ÇELEBİ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 22 Şubat 2018, 12:10:30 »
fiyatlar alım gücünü aştı. satış tatlı geliyor. ondandır. fiyatlarda abartı var ama şu da var alım çok düşük seviyede. haliyle forum alım satım mağazası na döndü.
Selman ÇELEBİ
1978 Midyat MARDİN

Çevrimdışı Orkun ÜNLER

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 22 Şubat 2018, 12:56:10 »
Sıfır fiyatların alım gücünü aşması ikinci elinde alım gücünü aşması sonucunu  doğurdu. Ama tabii herkesin alım gücü kendine özeldir ve piyasada her malın alıcısı vardır.
  • Akus OB O/U 12 Cal.
Orkun ÜNLER
1972 KONYA

Çevrimdışı Muzaffer KUZU

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 22 Şubat 2018, 14:47:39 »
Piyasada satılık Tüfek sayısının artmasının nedenleri.
1=Her av sezonu sonucunda olan bir durum.
2=Bu sezonun av acısından çok kısır geçmesi
3=Av hayvanlarının azalması
4=Av ve Avcılığın artık gariban işinden çıkmış olması.Çalışanların %70 nin askeri ücretle çalıştığı bir ülkede artık lüks oldu.Ben İzmir'de av yapabilmem için Av günü için  enazından 100 tl ayırmak zorunda kalıyorum.
Avcılığın 3 yada 5 yıl gibi ömrü kaldığına inanıyorum.Artık parası olan avlanacak,gariban bohçaco olaçak gibi geliyor bana.İnşallah yanılırım.
  • Huğlu Süperpoze 12 Skeet Özel yapım 71 namlu
  • Huğlu Çifte 12 Çukurbant 71 namlu 1-2 şok
  • Marocchı 12 Süper Poze 71 namlu 2-4 şok
  • Üzümlü Çifte 12 jetli yüksek bant 71 namlu 1-3 şok
İZMİR 1957   0Rh+     05344463032
Branş Kodu:2036

The following users thanked this post: Yaşar KÖKÇEN, Murat DİKMETAŞ, Ziyaettin AYHAN