Gönderen Konu: Antalya/Merkez Avcilik Kursu hakkinda  (Okunma sayısı 1531 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak BALDIRAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Antalya/Merkez Avcilik Kursu hakkinda
« : 14 Kasım 2017, 01:33:09 »
Selamlar, yivsiz av tufegi satin alma belgemi bugun emniyetten aldim ve ilk tufegimi bu haftaici almis olacagim. Lakin avcilik kursuna gidip avcilik belgeside almam gerekiyormus ki ben bunu yeni ogrendim. Antalya merkezde bu tarz kurslar oluyor mu ? Oluyorsa bu kurslari kim duzenliyor ve belirli tarihler arasinda mi oluyor yoksa herzaman gidip basvuracagim bir kursmudur ? Konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim. Daha sonrasinda da bolgemizdeki bir av dernegine uye olmamiz gerekiyormus sanirim. Ne kadar teferruatli bir ismis bu yahu :) neyse artik gulu seven dikenine katlanir diyecegiz...
1986 - Antalya

Çevrimdışı Buğra METİLLİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Antalya/Merkez Avcilik Kursu hakkinda
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2017, 14:24:27 »
antalya lisesinin orda avcılar derneği var.ben orda düzenlenen kurstan almıştım sizede yardımcı olurlar..internetten tefon numarasına ulaşabilirsiniz..

The following users thanked this post: Burak BALDIRAN

Çevrimdışı Eray AKSOY

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: Antalya/Merkez Avcilik Kursu hakkinda
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2017, 23:36:27 »
Merhaba Burak Bey,

Halk Eğitim Merkezlerinden de bu belgeyi temin edebilirsiniz.Kursları da ücretsizdir.Yalnız belgeyi alırken ödeyeceğiniz harç bir Derneğe üyeyseniz daha az oluyor.
  • Husan Arms 12 cal. Metal Force HMF1201
Bireysel Silahlanması Olmayan Devletler Başkalarının Boyunduruğu Altında Yaşamaya Mecburdurlar