Gönderen Konu: Armsan phenoma mı? Özkanlar Fx015 mi?  (Okunma sayısı 2327 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre DEMİRÇAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Armsan phenoma mı? Özkanlar Fx015 mi?
« : 19 Eylül 2016, 13:36:10 »
Yeni ava başlayacak biri olarak olarak kendime daha çok keklik ve tavşan avında kullanılmak üzere bir tüfek alamaya karar verdim. Ve 2 tüfek arasında kaldım Özkanlar Fx015 diğeri ise Armsan phenoma bu konuda siz tecrübeli ve  değerli büyüklerimde fikrini almak istedim sizce bu avlarda kullanmak üzere hangi tüfeği seçmeliyim? Yada kullanıyorsanız bana bu tüfeklerin artı ve eksi yönleri hakkında bilgi verir misiniz?
  • Huğlu Renova
1997 - Elazığ

Çevrimdışı Mustafa KABADAYI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Armsan phenoma mı? Özkanlar Fx015 mi?
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2016, 14:57:49 »
Merhaba Emre kardeşim.seçimlerinizden özkanlar fx015 kinetik , armsan phenoma ise gazlı yarı otomatiktir.ikiside iyi silahlar bence.sizi uygun olanı seçmeniz yerinde olur.seni etkilemek istemem lakin ben armsan dan vazgeçemiyorum.phenoma aura w combo ( 66 mobil şoklu + 61 slug )siparişimi armer den İlhan abiye verdim bile.a612 im vardı.rica minnet birine devrettim.yoksa satmazdım o tüfeği.saat gibi çalışan makinalar yapıyor armsan firması.gazlı otolar kinetiklere göre daha konforlu bir kullanım sunar.yani daha az teper.özkanlar fx 015 hakkında da kötü yorum çok duymuyoruz.66 namlu mobil şoklu bir tüfek her avda işini görür.71 namlu otomatikte çok estetik durmuyor.baston gibi oluyor.5 nolu şoku takar tek kurşunda atarsın rahatça.tercih size kalmış.hakkınızda hayırlısı olsun.bol avlar...
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2016, 15:02:58 Gönderen: Mustafa KABADAYI »
  • Beretta S56E Süperpoze
  • Fias-Cesa 1800 Favorit Süperpoze
Avcılık bir yaşam tarzıdır.Babadan oğula geçen bir mirastır.