Gönderen Konu: Hatsan maceram !  (Okunma sayısı 2906 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökay KARADUMAN

• AvlakForum Üye
  • *
Hatsan maceram !
« : 01 Şubat 2016, 00:57:36 »
Hatsan alırken vazgeçtim attığım maili de paylaşmak istedim
Başımdan gećenler mailde yazıyor
Merhaba daha önce kundak ölçüleri ile ilgili mail atmıştım 2 şubat Salı günü Rv12 modelinizden sipariş vermiştim tüfek normalde bir gün sonra gelmesi gerekirken bugün 5 şubat nihayet geldi. Fakat ben almaktan vazgeçtim çünkü

- Bayinin irtibata geçtiği personeliniz telefonları açmıyor sipariş vermemize rağmen tüfek geç geldi
- Kundak ölçüleri dynova ve Rv12de 30a 50mm olarak yazıyor fakat gelen tüfekte kundak ölçüsü farklı benim alma sebebim bu kundak ölçüleriydi
- Beş şok beklerken kutuda iki şok çıktı ve şoklar beklediğimden çok farklıydı
- Gelen tüfeğin kutusu yırtık her tarafı deformeydi Havalı tüfeklerinizin kutusu ile aynı
- Ben bu tüfeği ikinci bir tüfek olarak alacaktım normalde fabarm xlr5 kullanıyorum ama hatsan almaktan bu yaşadıklarımdan sonra vazgeçtim

Eğer biz avcılardan iyi geriş dönüş almak istiyorsanız biraz daha ciddiyet gerekiyor  daha tüfeğinizi kullanmadan çok kötü bir izlenim oluştu bir de nacizane tavsiye yurt içi müşterilerinize yurtdışına verdiğiniz tüfeklerdeki standardı getirmenizi öneririm.

İyi çalışmalar
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2016, 17:18:21 Gönderen: Gökay KARADUMAN »
  • Akdaş 312 SE
  • Benelli Premium Plus
  • Ata Neo
  • Fabarm XLR 5
  • Beretta A400 Xplor Unico
  • Akdaş AK-212
1987
SAKARYA

The following users thanked this post: Yaşar KÖKÇEN

Çevrimdışı Hamza SEDA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Hatsan dynova & Rv12 kullanan var mı?
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2016, 01:34:38 »
Dostlar ikinci bir tüfek olarak hatsan almayı düşünüyorum tercih sebebim de kundak ölçüleri drop at comb 30 drop at heel 50mm aslında bu dik bir ölçü ama bana uyan başka tüfek yok yaptırıp beklemek de işime gelmiyor hatsanın kinetik sistemi nasıl yeni biliyorum ama kullanan varsa yardımcı olursa çok sevinirim
  Öncelikli olarak tüfeğin size uyumu çok önemli. Hatsan size uyuyorsa alın zaten  mekanizmasını duyduğum kadarıyla Özkanlar dan alıyor galiba ;sağlamdır yani. Ama beni yanlış anlamayın amacım sizi kırmak değil şu yabancı terimleri kullanmamaya çalışalım. Maalesef elin bir İtalyanı veya bir almanı İngilizce terim kullanmıyor . Şimdiden rastgele.
  • Özkanlar Fx12 (Standart) 66 cm namlu Yarı Kamuflaj
1984 AFYON

The following users thanked this post: Hüseyin ÜSTÜN, Murathan VAR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2016, 04:12:12 »
Dipçik tepe düşüklüğü yazmak uzun geldi ama haklısınız benim hatam bir an düşünemedim hatırlattığınız için teşekkürler 😀
  • Akdaş 312 SE
  • Benelli Premium Plus
  • Ata Neo
  • Fabarm XLR 5
  • Akdaş AK-212
1987
SAKARYA

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2016, 15:00:52 »
😤
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2016, 17:18:52 Gönderen: Gökay KARADUMAN »
  • Akdaş 312 SE
  • Benelli Premium Plus
  • Ata Neo
  • Fabarm XLR 5
  • Akdaş AK-212
1987
SAKARYA

Çevrimdışı Ergin ŞİMŞEK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Hatsan maceram !
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2016, 18:20:44 »
Hatsan alırken vazgeçtim attığım maili de paylaşmak istedim
Başımdan gećenler mailde yazıyor
Merhaba daha önce kundak ölçüleri ile ilgili mail atmıştım 2 şubat Salı günü Rv12 modelinizden sipariş vermiştim tüfek normalde bir gün sonra gelmesi gerekirken bugün 5 şubat nihayet geldi. Fakat ben almaktan vazgeçtim çünkü

- Bayinin irtibata geçtiği personeliniz telefonları açmıyor sipariş vermemize rağmen tüfek geç geldi
- Kundak ölçüleri dynova ve Rv12de 30a 50mm olarak yazıyor fakat gelen tüfekte kundak ölçüsü farklı benim alma sebebim bu kundak ölçüleriydi
- Beş şok beklerken kutuda iki şok çıktı ve şoklar beklediğimden çok farklıydı
- Gelen tüfeğin kutusu yırtık her tarafı deformeydi Havalı tüfeklerinizin kutusu ile aynı
- Ben bu tüfeği ikinci bir tüfek olarak alacaktım normalde fabarm xlr5 kullanıyorum ama hatsan almaktan bu yaşadıklarımdan sonra vazgeçtim

Eğer biz avcılardan iyi geriş dönüş almak istiyorsanız biraz daha ciddiyet gerekiyor  daha tüfeğinizi kullanmadan çok kötü bir izlenim oluştu bir de nacizane tavsiye yurt içi müşterilerinize yurtdışına verdiğiniz tüfeklerdeki standardı getirmenizi öneririm.

İyi çalışmalar
yurt dışındaki önemi kendi yurdundaki vatandaşa  gösterilmiyor malesef gökay bey  ben pompalı m87 sordum türkiyeye satişi yokmuş sadece yurt dışına satıyolarmış iyiki üzümlü tüfekleri var her şeyi geçdim   adam seçmiyorlar
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2016, 18:31:12 Gönderen: Ergin ŞİMŞEK »
1984 SAMSUN/BAFRA  *****HAYALİN KADAR YAŞAR CESARETİN KADAR BÜYÜR ADAMLIĞIN KADAR ANILIRSIN*****

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2016, 18:58:28 »
Ergin Bey inanın Tüfeği yolladıkları kutunun resmini çekecektim ama utandım kutu o kadar rezaletti ki
  • Akdaş 312 SE
  • Benelli Premium Plus
  • Ata Neo
  • Fabarm XLR 5
  • Akdaş AK-212
1987
SAKARYA

Çevrimdışı Ergin ŞİMŞEK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2016, 19:19:44 »
Ergin Bey inanın Tüfeği yolladıkları kutunun resmini çekecektim ama utandım kutu o kadar rezaletti ki
doğrudur gökay bey sarsılmaz magic adında performans namlu die bi tüfek çıkarmiş bugun bayıde ınceledim bana  hafif ve zarif geldi avda nasıldır bilmiyorum bi inceleyin
1984 SAMSUN/BAFRA  *****HAYALİN KADAR YAŞAR CESARETİN KADAR BÜYÜR ADAMLIĞIN KADAR ANILIRSIN*****