Gönderen Konu: AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA  (Okunma sayısı 53236 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA
« : 08 Eylül 2015, 09:32:47 »
ARKADAŞLAR FORUMA YENİ KATILDIM ÖNCELİKLE HERKEZE SAYGILAR SLM LAR .ARKADAŞLAR KONUYU SİZE ŞU ŞEKİLDE ÖZETLİYİM; İKİ SENEYE YAKIN OLDU Bİ POZE ALIYIM DEDİM ARAŞTIRDIM ÇOĞU AV BAYİSİ NİN TAVSİYESİ ÜZERİNE GİTTİM AKTAŞ 312 SE ALDIM .SUÇ BENDE Kİ ELİMDE (SARSILMAZ APOLLO POZE VE ATA OTOMATİK VARKEN) KISACASI KALİTELİ Bİ POZE ALIYIM DERKEN LANET TÜFEĞİ GİTTİM ALDIM.BEŞ AY GEÇMEDİ TÜFEĞİN NAMLUSU HARİÇ HERYER PASLANMAYA BAŞLADI HEMEN FABRİKASINA GÖNDERDİM.BANA VERİLEN CEVAP BAKIMINI YAPTIK GÖNDERİYORUZ SORUN DEVAM EDERSE BEYAZ KROM KAPLIYACAĞIZ. TAMAM DEDİK TÜFEK GELDİ HİÇ BİRŞEY YAPILMAMIŞ YAĞ İLE SİLMİŞ GÖNDERMİŞLER.TABİİ SORUN DEVAM ETTİ NAMLU HARİÇ PAS OLMAYAN YER KALMADI . BİR HAFTA ÖNCE TEKRAR GÖDERDİM VE BENİ CENK BEY DİYE BİRİ ARADI.MUSTAFA BEY SADIK BEY TÜFEGİ İNCELEDİ EEE 300TL HESAP ÇIKARDI.BEN ŞAŞTIM KALDIM. HALA KONUYU KENDİLERİNE İZAH EDİYOR DİYORUMKİ BİZİM EVDE DEDE DEN KALMA 20 SENELİK ÇİFTE VAR ÜSTÜNDE BİR TANE LEKE YOK KULLANICIDAN KAYNAKLANMAYAN Bİ ÜRETİCİ HATASI YÜZÜNDEN BEN TEKRAR NİYE PARA ÖDEYİM AMA SAĞOLSUNLAR KENDİLERİ HİÇ ANLAMADI HİÇ MESULİYET KABUL ETMEDİLER.SADIK BEY HALA AKIL VERİYOR (NOT:BEN MAKİNA MÜHENDİSİ BİR ADAMIM KROMU DA ÇELİĞİ DE SADIK BEY DEN DAHA İYİ BİLİRİM). KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN ARKADAŞ.Dİ DÜNYA PARA VERİYORUZ ALIRKEN KALİTE ALACAGIZ DİYE ŞU OLANA BAK SONUÇ; UTANMADAN SIKILMADAN TÜFEKTEKİ SORUNU GİDERİLMEDEN KARGO YAPTILAR BUGÜN ELİME ULAŞIR.TÜFEK GELSİN FOTOĞRAFLARI SİZİNLE PAYLAŞACAĞIM....       
 O0

Çevrimdışı Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2015, 09:55:17 »
Çok yazık kime güveneceğimizi şaştık artık ama kaybeden kendileri olur.
Bu memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve ebediyyen de Türk olarak yaşayacaktır.Türkiye Türklerindir! Ne mutlu, Türküm diyene!1980 BURSA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Umut TUNA

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2015, 10:04:31 »
Paylasmak desifre etmek iyidir hocam daha cok kisinin kanina girmeden biz de onlemimizi aliriz.
Umut TUNA
1980 adana

Çevrimdışı Özkan MADAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2015, 10:08:01 »
akdaş'ın webley scout adına ürettiği tüfeklerden mi yoksa akdaş' ın kendi adına ürettiği 312 se modeli mi bu problemi veren tüfek?
1988 EREĞLİ

Çevrimdışı Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 08 Eylül 2015, 10:55:19 »
geçmiş olsun.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2015, 10:57:26 »
ÖNCELİKLE BU KONUYA İLGİ GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN HAKAN BEY, UMUT BEY, ÖZKAN BEY ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM . ÇOĞU İNSAN UMURSAMADAN GEÇİYOR VE AYNI HATALARI YAŞIYOR.BENİM GERÇEKTEN ÇOK ZORUMA GİDEN ÇOK ÖZÜR DİLİYEREK SÖYLÜYORUM KULLANICILARIN SAF YERİNE KOYULMASI .FİRMA NE ŞEKİLDE ÜRÜNÜ NÜN ARKASINDA DURUYOR HERKES GÖRSÜN BİLSİN .ÖZKAN BEY BİLGİNİZ ÜZERE WEBLEY OLARAK AKDAŞ OLARAK ÇIKAN ÜRÜNLER AYNI BENİM Kİ AKDAŞ.

BAŞIMA GELEN BİR OLAYI DAHA SİZ DEGERLİ ARKADAŞLAR LA PAYLAŞMAK İSTERİM 2009 SENESİNDE SARSILMAZ APOLLO MARKA TÜFEGİMİN BENDEN KAYNAKLANAN NEDEN İLE ( NAMLUSUN DA KAR DOLU HALDE ATEŞLEMEK SURETİ İLE NAMLULARI ŞİŞTİ ) FABRİKAYA GÖNDERDİM YAPILSIN ÜCRETİ TARAFIMDAN VERİLECEKTİR DİYE .KENDİLERİ TÜFEĞİN YAPILDIĞINI HİÇ BİR ÜCRET TALEP ETMEDİKLERİNİ .TEK İSTEKLERİNİN SARSILMAZ AİLESİNDE KALMAM OLDUKLARINI İLETTİLER.BAŞIMA GELEN İKİ OLAY YORUM SİZ DEĞERLİ ARKADAŞLARIN. BURADAN ARTIK KİM KENDİNE NE PAY ÇIKARIR BİLMEM.

Çevrimdışı Onur CİVCİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2015, 11:06:59 »
Geçmiş olsun abi

ben forumda yine bu şekilde diğer markalardada problem yaşayan avcıları rast geldim bence fabrikalar ve ustalar markalarının prestiji ve kalitesi için bu tip olaylarda anlattığınız SARSILMAZ Markasının
verdiği değerlere göre hareket etmeleri en güzeli ve en faydalısı olur, umarım sorununuzu en kısa sürede çözersiniz
Antalya/Serik B+ 1995

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2015, 11:33:07 »
EVET ONUR KARDEŞİM KİMİ FİRMA İÇİN MADDİYAT KİMİ FİRMA İÇİN PRESTİJ VE DEĞERLER ÖNEMLİ MALESEF.

Çevrimdışı Tolga ALDANMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Winter is Coming
« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2015, 11:34:37 »
silah elinize geçince fotoğraf yüklerseniz çok faydalı olacaktır bizler içinde saygılar
Tolga Aldanmaz / Antalya-Konyaaltı / 1993 / 0 RH +/ AKDAŞ 412 L

Çevrimdışı İdris MOĞOL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2015, 12:03:55 »
Öncelikle geçmiş olsun.ama  bunu onların yanına bırakmamak adına bence tüketici haklarına başvurun derim. makine mühendisiymişsiniz daha iyi bilirsiniz ama kaplamasız bir çeliği sadece polisajla kaplamak suretiyle normal bir odaya koysak herhalde o bile 3-5 ay sürer paslanması kesinlikle kaplama hatası var gibi geldi bana.firmanın ürettiği her ne şeyse arkasında durmaması da
utanç verici bir durum.güzel bir söz duymuştum ; KALİTE BİR ÜRÜNÜN İÇERİSİNE NE KOYDUĞUNUZLA YADA PARASIYLA ÖLÇÜLMEZ KALİTE KULLANICININ O ÜRÜNDEN NE KADAR FAYDALANDIĞIDIR. bizim üretici arkadaşlar bunları hep kulak arkası ederek sadece parayı düşündükleri için bir BROWNİNG,BERETTA,BENELLİ VS.VS olamıyorlar.

benim en çok severek kullandığım tüfeğim sarsılmaz süper vurucu eski model bir tüfek 3600 gr civarında ağırlığı tek kusuru da bu belki ama şahane 1996 yapımı ve 1998 yılında aldık hala süper fabrikadan kefeniyle gönderdiler.:) bence sarsılmaz a devam et derim ben kaya gibi tüfekleri var.

birde markalaşma ve kullanıcılarını memnun etme adına hareket eden firmalarıda tebrik ederim benim bildiğim huğlu ve birde akus var ...
  • ARMSAN PHENOMA aura 20 ga
  • SARSILMAZ SÜPER VURUCU 0/U
  • GARANTİE CESKA TEK KIRMA
1986 KAYSERİ   / ADANA

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 08 Eylül 2015, 12:16:12 »
AYNI DÜŞÜNCELERİ PAYLAŞIYORUZ İDRİS KARDEŞİM .TÜFEK DEN ZATEN SOGUDUM ELİME ALASIM BİLE GİLMİYOR.BEN BU ORTAMDA TÜFEK ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA KESİNLİKLE AKDAŞ MARKASINI TAVSİYE ETMİYORUM. BİLDİĞİM KADARIY LA AKDAŞ VE AKUS BİRDİ VE AVRILDILAR .AYRILIRKEN AKDAŞ BAZI DEGERLERİNDEN DE AYRILMIŞ GÖRÜNÜYOR Kİ .SİZDE AKUSU TAVSİYE ETMİŞSİNİZ O0

The following users thanked this post: İdris MOĞOL

Çevrimdışı İdris MOĞOL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 08 Eylül 2015, 13:08:30 »
AYNI DÜŞÜNCELERİ PAYLAŞIYORUZ İDRİS KARDEŞİM .TÜFEK DEN ZATEN SOGUDUM ELİME ALASIM BİLE GİLMİYOR.BEN BU ORTAMDA TÜFEK ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA KESİNLİKLE AKDAŞ MARKASINI TAVSİYE ETMİYORUM. BİLDİĞİM KADARIY LA AKDAŞ VE AKUS BİRDİ VE AVRILDILAR .AYRILIRKEN AKDAŞ BAZI DEGERLERİNDEN DE AYRILMIŞ GÖRÜNÜYOR Kİ .SİZDE AKUSU TAVSİYE ETMİŞSİNİZ O0

öncelikle şunu belirtelim forumda büyük harfler kullanmıyoruz yasak.

benim akus kullanıcısı bir tanıdığım var tüfeği eline aldım felaket bir işçilik boyası kaplaması tambir harika oda biraz bahsetti ben ordan tanımış oldum. yapan ustalar tam anlamıyla işini yaparken zevk alıyor demekki. bu çok önemli... o tüfek sizin için bitmiş bu kesin... ama inşallah bundan sonraki alacağınız çok iyi olur umarım...

ben size naçizane bir fikir vereyim benimde aklımda olan bir durum. üzümlü koop. yapımı s56 klonu olanlardan mke çeliği harika tüfek ben andan almayı düşünüyorum bakalım hayırlısı... sanada öneririm .
  • ARMSAN PHENOMA aura 20 ga
  • SARSILMAZ SÜPER VURUCU 0/U
  • GARANTİE CESKA TEK KIRMA
1986 KAYSERİ   / ADANA

Çevrimdışı Ergin ŞİMŞEK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 08 Eylül 2015, 15:07:04 »
ARKADAŞLAR FORUMA YENİ KATILDIM ÖNCELİKLE HERKEZE SAYGILAR SLM LAR .ARKADAŞLAR KONUYU SİZE ŞU ŞEKİLDE ÖZETLİYİM; İKİ SENEYE YAKIN OLDU Bİ POZE ALIYIM DEDİM ARAŞTIRDIM ÇOĞU AV BAYİSİ NİN TAVSİYESİ ÜZERİNE GİTTİM AKTAŞ 312 SE ALDIM .SUÇ BENDE Kİ ELİMDE (SARSILMAZ APOLLO POZE VE ATA OTOMATİK VARKEN) KISACASI KALİTELİ Bİ POZE ALIYIM DERKEN LANET TÜFEĞİ GİTTİM ALDIM.BEŞ AY GEÇMEDİ TÜFEĞİN NAMLUSU HARİÇ HERYER PASLANMAYA BAŞLADI HEMEN FABRİKASINA GÖNDERDİM.BANA VERİLEN CEVAP BAKIMINI YAPTIK GÖNDERİYORUZ SORUN DEVAM EDERSE BEYAZ KROM KAPLIYACAĞIZ. TAMAM DEDİK TÜFEK GELDİ HİÇ BİRŞEY YAPILMAMIŞ YAĞ İLE SİLMİŞ GÖNDERMİŞLER.TABİİ SORUN DEVAM ETTİ NAMLU HARİÇ PAS OLMAYAN YER KALMADI . BİR HAFTA ÖNCE TEKRAR GÖDERDİM VE BENİ CENK BEY DİYE BİRİ ARADI.MUSTAFA BEY SADIK BEY TÜFEGİ İNCELEDİ EEE 300TL HESAP ÇIKARDI.BEN ŞAŞTIM KALDIM. HALA KONUYU KENDİLERİNE İZAH EDİYOR DİYORUMKİ BİZİM EVDE DEDE DEN KALMA 20 SENELİK ÇİFTE VAR ÜSTÜNDE BİR TANE LEKE YOK KULLANICIDAN KAYNAKLANMAYAN Bİ ÜRETİCİ HATASI YÜZÜNDEN BEN TEKRAR NİYE PARA ÖDEYİM AMA SAĞOLSUNLAR KENDİLERİ HİÇ ANLAMADI HİÇ MESULİYET KABUL ETMEDİLER.SADIK BEY HALA AKIL VERİYOR (NOT:BEN MAKİNA MÜHENDİSİ BİR ADAMIM KROMU DA ÇELİĞİ DE SADIK BEY DEN DAHA İYİ BİLİRİM). KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN ARKADAŞ.Dİ DÜNYA PARA VERİYORUZ ALIRKEN KALİTE ALACAGIZ DİYE ŞU OLANA BAK SONUÇ; UTANMADAN SIKILMADAN TÜFEKTEKİ SORUNU GİDERİLMEDEN KARGO YAPTILAR BUGÜN ELİME ULAŞIR.TÜFEK GELSİN FOTOĞRAFLARI SİZİNLE PAYLAŞACAĞIM....       
 O0
mustafa bey resimleri paylaşin olmadı tüketici haklarına bi başvurun yada tekrardan yetkili kişiyle tekrar görüşünbu kadar basit olmamali herşey bende ak212 almayı düşünüyordum
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2015, 15:10:53 Gönderen: Ergin ŞİMŞEK »
1984 SAMSUN/BAFRA  *****HAYALİN KADAR YAŞAR CESARETİN KADAR BÜYÜR ADAMLIĞIN KADAR ANILIRSIN*****

Çevrimdışı Tolga ALDANMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Winter is Coming
« Yanıtla #13 : 08 Eylül 2015, 16:39:35 »
Bende Akdaş SP 412 L sipariş verdim şuan fabrikada imalatta. gittim bizzat sadık ustayla konuştum fabrikayı gezdim ve daha öncesinde zaten kullancılarda forumda arştırdım sordum soruşturdum ve şuana dek hiç bir kötü yorum duymadım bu ilk oldu. açıkcası akdaşın size verdiği cevaplar tabikide tatmin edici değil ve kestirip atılmış ancak tüfekleri kötülemek bence doğru olmaz. belki imalat hatası olabilir yani 100 yorumda 1 kötü yorum istisnalar kaydeleri bozmaz. ve şunu belirtmek isterim ben tüfeği alırken sadık ustanın bana dediği olay şu tüfeğini siyah kaplama yapmayalım zamanla terle nemle yıpranma yapabilir. mantıklıda geldi nede olsa boya. demek istediğim silahların kalitesinde sıkıntı yok ancak size verdikleri cevap iletişim gerçekten ayıp olmuş... Saygılarımla
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2015, 00:05:25 Gönderen: Tolga ALDANMAZ »
Tolga Aldanmaz / Antalya-Konyaaltı / 1993 / 0 RH +/ AKDAŞ 412 L

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 08 Eylül 2015, 19:52:42 »
tolga bey hata olabilir tabii doğal bişey fakat ürününün arkasında durmamak ,problemi gidermemek ,ücret talep etmek bence yanlış davranış.başımdan geçen diger olayıda anlattım. bu firma üretim hatası nedeni ile ufacık bir problem için ücret talep ediyor .diğer firma benden kaynaklanan hata yüzünden tüfegin en önemli parçası namluyu degişip hediyemiz diyor.bu durumu kimse bana anlatamaz .öyle bişey yok kardeşim bu ürünü yapıp satıyosan mazeretin olamaz.çıkıp röportaj vereceksin avrupa standartlarında tüfek üretiyoruz.sonrada olabilir rutubet falan komik şeyler bunlar sesimin çıktığı kadar tüm mercilere ulaştıracağım bu sıkıntıyı (ayrıca benim tüfeğim renk bozması yapmadı paslandı)

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #15 : 08 Eylül 2015, 22:00:18 »
İlk defa akdaş 312 nin paslanmış olduğunu duydum ilginç bende kullanıyorum su yağmur çamur hor kullanıyorum birde tüfeği hiç bir sıkıntı yaşamadım belkide ilksiniz bu forumda olayın açıklığa ve sorunun çözüleceğine inanıyorum ömer akdaş ilgilenir sizinle merak etmeyin
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2015, 22:01:19 Gönderen: Samet BİRİCİK »
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #16 : 08 Eylül 2015, 23:38:58 »
İlgiyle takip ediyorum ve 312 nin pas yaptığınıda yeni duyuyorum..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Özkan MADAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #17 : 08 Eylül 2015, 23:49:59 »
O kadar kullanan büyüklerime danışarak daha dün siparişini verdim yapılıyor. Açılacak konumu bu şimdi  :D
1988 EREĞLİ

The following users thanked this post: İdris MOĞOL

Çevrimdışı Ahmet YILDIZ 34

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 09 Eylül 2015, 09:44:39 »
Mustafa Bey geçmiş olsun. tüfeğin kromunda sorun vardır kesin. ayıp etmişler . garantili maldan paramı istenir. hangi birimiz o kadar para verip tüfek alıp sonra bu tüfeği nasıl paslandırırız diye uğraşırız? Türkiye de otomatiği bilmem ama poze çifte Huğlu dan şaşmayacaksın. Otomatikte Armsan güzel tüfekler yapıyor. geçmiş olsun . resimlerini de yayınlarsanız zaten kullanıcı hatası olmadığı belli olur.
1979 Istanbul

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 09 Eylül 2015, 11:09:54 »
özkan kardeşim senin endişe etmene gerek yok .olabilir bu tür hatalar ama sonrası önemli .inşallah kazasız belasız gönül rahatlığıyla kullanırsın.
ahmet bey sizinle aynı düşencedeyim.kargodan daha yeni msj geldi yarın teslim edilecek diye gelsin herkesle paylaşacagım. 

Çevrimdışı Özkan MADAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 09 Eylül 2015, 11:28:31 »
Sağol Mustafa kardeş iyi dileklerin için. Umarım sende istediğin neticeyi alırsın severek kullanmaya devam edersin tüfeğini.
1988 EREĞLİ

Çevrimdışı Seçkin BİLTEKİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #21 : 09 Eylül 2015, 14:22:58 »
Eski bir Akdaş 312 SE kullanıcısı olarak kubuzu beyaz krom olan modelde hiç bir sorun yaşanmıyor diyebilirim.Ancak ilk üretimlerden beri siyah kasalı tüfeklerde paslanma sorunu yaşandığını duydum.Tüfeğin tetik korkuluğu ve el kundağı demir aksamındaki boyalarının çabuk beyazladığını söyleyebilirim ancak paslanma olmuyor.Arkadaşlarımızdan birinin AK 212 model tüfeğinde de kasa boyasının bir sezon kullanım sonunda beyazladığını gördük ancak firma sorunu ücretsiz giderdi. Bugüne kadar pozemle çift patlama veya ejektör problemi yaşamadım.Yerli bir imalat olarak başarılı bulduğumu söyleyebilirim firmayı.
Seçkin M. BİLTEKİN
1966 Aliağa/İZMİR

The following users thanked this post: Osman DÖŞLER, Özkan MADAN

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #22 : 09 Eylül 2015, 15:41:00 »
 O0

Şu resimleri koysanız artık kimse zan altında kalmasa yazıyorsunuz ama sadece bu şekilde bir itham olmaz herkes görsün
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

Çevrimiçi Erkan POLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #23 : 09 Eylül 2015, 16:32:19 »
+1
Epagneul Breton

Browning B725 71 cm
Beretta silver pigeon sporting 76 cm
Franchi Affinity 3 67 cm

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 09 Eylül 2015, 16:56:50 »
samet bey siz niye bukadar tepki veriyosunuz ?sizmi zan altındasınız .oraya yazdık bak kargodan bugün msj geldi en erken yarın elimizde olur diye