Gönderen Konu: HUĞLU 401 KİNETİC  (Okunma sayısı 36354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
HUĞLU 401 KİNETİC
« : 21 Temmuz 2014, 17:58:01 »
(HUKUK KÖŞESİNDEN):::::DEĞERLİ ARKADAŞLAR GAÇEN GÜNLRDE YAZDIĞIM "HUĞLUDAN ABDULLAH BEYLE GÖRÜŞTÜK SIKINTIyI İADE ALARAK GİDERDİLER" ŞEKLİNDEKİ GÖNDERİYİ TEKRAR GERİ ALIYORUM...
BUGÜN SABAH ARADILAR TÜFEĞİNİZDE HİÇBİR PROBLEM YOK 24 GRAMDAN BAŞLAYARAK TÜM DENEMELERİ YAPILDI ŞEKLİNDE KONUŞTULAR..BİZ YALAN SÖYLÜYORMUŞUZ..ÖNCE SÖZÜMÜZE İTİMAT EDMİŞLER AMA ÖYLE ÇIKMAMIŞ SÖZDE...ŞİMDİDE YALANCILIKLA İTHAM EDİYORLAR..
BEN VE HÜSEYİN BAŞARIR  HUĞLU 401 KİNETİC TÜFEKLERİMİZİ 28 GRAM .İKİ FARKLI 34 GRAM   SAÇMA LAR VE 30 GRAM TEK KURŞUNLARLA DENEDİK FAKAT...
28 GRAMDA BOŞ KOVANI DAHİ ÇIKARMAKTAN ACİZ KALDI HUĞLU 401 KİNETİC.
30 GRAM TEK KURŞUNDA BOŞ KOVANI ÇIKARDI VE İKİNCİ FİŞEKLERİ ALMADI...
34 GRAMDA DA AYNI SORUNLAR NÜKS ETTİ...
ŞİMDİ KALKMIŞ DİYORKİ HUĞLU FİRMASI 24 DEN YUKARI DOĞRU DENEMELER YAPTIK SAĞLAM....
30 GARAMLA ATTIĞIM VİDEO MEVCUT( KENDİLERİNE GNDERDİM KİM YALANCIYMIŞ ACABA)   ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE TÜFEKLER KISMINDA VİDEO İLE BİRLİKTE DAHA DETAYLI AKTARACAM OLANLARI.
 BİR TÜFEK ALAYIM  DEDİM ONUDA BATIRDILAR SAOLSUNLAR....
BİRDE KALKMIŞ YUKARIDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDEN BAHS EDİYORLAR....
ŞU RAMAZAN GÜNÜ İNSANIN HEVESİNİ BURNUNDAN GETİRİYORLAR HUĞLU FİRMASI....O VİDEODA GÖRECEKLERKİ KİMSE KİMSEYİ KARALAMIYOR YALANCI ÇIKARMIYOR... KENDİ ÜRETTİKLERİ ÜZERİNDE HUĞLU 401 KİNETİC YAZAN TÜFEK KENDİLERİNİ KARALIYOR....
SAYGILARIMLA....
1990 istanbul

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: HUĞLU 401 KİNETİC SORUNU
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2014, 18:17:24 »
BEN TÜFEĞİ ALALI DAHA BU GÜN 1 AY OLDU... TÜFEK AYIN 18 İNDEN BU YANA FABİKADA ...BİR DEDİKLERİ BİR DİĞERİNİ TUTMUYOR...TÜFEĞİ EN AZ AYNI SORUNDAN DOLAYI 3 KEZ FABRİKAYA GÖNDERİNCE İYADE ALABİLİYORLARMIŞ... YA ARKADAŞ ALALI 1 AY OLMADAN SORUN ÇIKIYOR VE ZAMANI DOLMADAN KENDİLERİNE ULAŞTIRIYORUM.NASIL İYADE EDEMİYORUM.HUKUKİ HAKKIMI NASIL KULLANDIRMAZSINIZ...
KENDİLERİNİ ŞU ŞEKİLDE SAVUNUYOR  ABDULLAH BEY İSMİNDEKİ,HUĞLU SATIŞ SORUMLUSU ARKADAŞ:SÖYLENEN ARIZALAR TÜFEKTE YOKMUŞ ORADA HİÇ MUDAHALE EDİLMEDEM YAPILAN TEST ATIŞLARINDA SORUNSUZ ÇALIŞMIŞ...
SONRA BN TEKNİK BÖLÜMDEKİ KİŞİYLE KONUŞUYORUM YAPILAN İLK TEST ATIŞLARINDA 10 FİŞEKTEN 2 TANESİNDE  YUKARIDA YAZDIĞIM SORUNLAR NÜKS EDİYOR...SONRA BAKIMA ALIYORLAR VE ŞİMDİ SORUNSUZ ÇALIŞIYORMUŞ...ŞİMDİ TÜFEĞİNİZDE SORUN OLMADIĞI İÇİN İYADE ALAMIYORUZ GERİ GÖNDERİYORUZ DİYORLAR..VE İSTEDİĞİNİZ YERE YAZIN DEYİP BENİ YALANCILIKLA İTHAM EDİYORLAR....YA ARKADAŞ BU NASIL BİRŞEYDİR BÖYLE ARKASINDA DURUYORSUNUZ DEYİLMİ ÜRÜNÜNÜZÜN HUĞLU FİRMASI OLARAK...ŞİMDİ BANA  ÇIKIP BİZ ŞÖYLE KÖKLÜ BÖYLE KÖKLÜ BİR FİRMAYIZ DEMEYİN.BEN YAŞADIĞIMI BİLİYORUM...VE ŞU SAYFANIN VİDEO PAYLAŞ BÖLÜMÜNE ÜYE OLDUKTAN SONRA SİZİNLE 30 GRAM TEK KURŞUNDA TÜFEĞİN NASIL ÇALIŞTIĞINI PAYLAŞACAM DEĞERLİ AVCI BÜYÜKLERİM....SAYGILARIMLA
1990 istanbul

The following users thanked this post: Ersin ERBİL

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: HUĞLU 401 KİNETİC
« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2014, 20:37:18 »
aynı tüfeği sezon kapandıktan sonra aldım ilk denemelerde direk 24 gr jet marka trap fişekleri ile bile sorunsuz çalıştı.tek kurşunlarda ona keza gayet sorunsuz çalıştı.50 mt de 1.5lt lik pet şişeleri tek kurşunla rahatça vurabiliyorum.demekki ben çok şanslıymışım....!
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Kemal HÜSEYİNOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 21 Temmuz 2014, 21:44:10 »
 İşte bunun için avcının tüfeği kırma tüfektir. Yerli firmalarımız yabancı rakipleriyle çok ciddi bir rekabet içindedirler. Avcılarımızın güvenini kazanmaları için sağlam kaliteli sorun çıkarmayan tüfek üretmenin yanısıra müşteri memnuniyetine önem vermeleri konusu herşeyden önde gelmelidir.
  Winchester otomatik Ranger 1400 modeli kullanmaktaydım, mekanizmasında sorun yaşayınca ABD'deki fabrikasına mektup yazdım-henüz internetin olmadığı zamanlardı, email devri henüz gelmemişti. Fabrika adresime tüm iç sürgü mekanizmasını yaylarıyla birlikte yolladı.
   Ecnebiler kaliteyi ''sürdürülebilir'' bir unsur olarak algılayıp uyguluyorlar, birşeyin sürdürebilir olması tutturduğunuz kaliteyi üretim satış pazarlama ve müşteri memnuniyeti unsurlaryla daima aynı kalitede tutabilmektir.
   Ne hikmetse bizim bazı firmalarımız belli bir kotayı yakaladıktan sonra ''nasılolsa malımız satılıyor'' rahatlığıyla müşteri memnuniyetini ikinci plana atmaya meylediyorlar.
   Üretim planı yapılırken doğru olan ''gider'' hanesine sorunlu malın koşulsuz iadesi özelliğinin eklenmesidir. Dolayısıyla firma üretim planında maliyet hesabına ayıplı malın iade alınmasını strateji olarak benimserse tüketiciyi de rahatlatmış olur ve güven duyulan firma haline gelir.Bu örnekte adı geçen mekanizma işlemediği gibi bir de ''biz baktık yoktu '' şeklindeki savunmayla tüketici iyice çileden çıkartılmıştır. Üç kere bozulursa değiştiririz kuralı bir av tüfeğine uygulanamaz, av tüfeği organik bağ kurduğunuz bir organınız gibidir. Bir kez sizi yarı yolda bırakırsa avcı duygusal olarak tüfeğinden, soğur tamir yapılsa bile -hele otomatiklerde- ne zaman fişeği sıkıştırır ne zaman sürgü çalışır ne zaman hangi sıkıyı seçecek kaygısıyla tüfek değil sırtınızda adeta bir sorun yükü taşırsınız. Buzdolabı çamaşır makinesi radyo teyp gibi cansız bir eşya değildir tüfek, arkadaşınız dostunuzdur.
   Ben yerli tüfek sanayiinin desteklenmesinden avcılarımızın da yerli tüfeğe yönelmesinden yanayım. Bunun olabilmesi için yerli firmalarımızın teknik imkan ve becerilerini arttırırken ecnebi memleketlerin müşteriyi baştacı etmek prensibini de alıp kayıtsız şartsız hayata geçirmeleri gerekir. Saygılarımla.
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2014, 21:51:52 Gönderen: Kemal HÜSEYİNOĞLU »
  • Akdaş Superpoze
M.Kemal HÜSEYİNOĞLU
1961 İstanbul-Kadıköy

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 21 Temmuz 2014, 22:52:35 »
Suat çalışkan abi sizde de denemelerden sonra omuzunuzda ağır tahribat oluştu mu..denemeden sonra eve geldiğimde aşırı sarsmadan dolayı sağ omuzumun kan topladığını gördüm.ayrı yeten elmacık kemigimde iki gün ağrıdı.....
1990 istanbul

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2014, 22:55:56 »
Kemal abi sizede yerden göğe kadar katılıyorum.inşallah birgün soylediklerinizin hepsi gerceklesecek...
1990 istanbul

Çevrimdışı Mahmut ÖZTÜZÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
    • http://img199.imageshack.us/img199/690/6094299.jpg
« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2014, 10:33:14 »
görünüş olarak çok hoşuma gitti epey inceledim söktüm taktım ve almaya karar verdim, fakat forumlarda yaptığım araştırmalar sonucu silah bir sıkıntı olduğunu öğrendim, silahı üzerime almadan önce deneme atışları yapmaya gittik, 24gr ve 30 gr fişekler götürdüm sonuç hüsran, 24 gr içerden çıkmıyor 30 gr çıkıyor ikinciyi almıyor 24 grmda bile aşırı bir tepme var, av bayi çok sevdiğim bir kişi huğluyu aradı ve kesinlikle böyle bir durum olmaz o silah hatalı olabilir dediler böyle olunca zaten ben silahtan vazgeçtim, malesef yerlide kinetik silah yok malesef kimseyede tavsiye etmiyorum
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA
Avcilik  bir yaşam tarzidir babadan oğula kalan mirastır

yaşar yılmaz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 22 Temmuz 2014, 11:34:18 »
benim 701 g gibi rc seviyordur. birde rc fişekleriyle deneyin.

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2014, 13:23:49 »
Sayın Mustafa MESTA . Buradaki yazılarınız da Tüfeğinizin 28 gr 30 gr 34 gr fişeklerde çalışmadığını , tutukluk yaptığını , boş kovanı çıkartmak dan aciz olduğunu v.s gibi ithamlarda bulunmuşsunuz. Daha önceki yazılarınızda ise bize ulaştığınız gün sayısını 14 gün olarak belirterek sonraki yazınızda  ' Huğlu av tüfekleri kooperatifini arayalı 3 gün oldu ' diye düzeltme yapmışınız. Bugün 22.07.2014 tarihinde Kooperatifimizi arayarak burada söz etmiş olduğunuz tüfeğinize Trap taban yapılması için istekte bulunmuşsunuz. Kooperatifimizin tamir servisindeki yetkilinin size ' .ŞİMDİ TÜFEĞİNİZDE SORUN OLMADIĞI İÇİN İYADE ALAMIYORUZ GERİ GÖNDERİYORUZ DİYORLAR..VE İSTEDİĞİNİZ YERE YAZIN ' DEYİP BENİ YALANCILIKLA İTHAM EDİYORLAR.. söylediğini burada iddia ediyorsunuz. Sayın Mustafa MESTA. Huğlu av tüfekleri kooperatifi olarak müşterilerimize karşı gayet iyi , anlayışlı ve saygılı davranırız bunu kullanıcılarımız gayet iyi bilirler. burada yazılarınızda tüfeğin çok teptiğini omuzunuzun çürüdüğünü ifade ediyorsunuz . şuana kadar böyle bir şikayet bize gelmedi 401 kinetic kullanıcılarımızdan. tüfeği omuzunuza iyi yaslayın. Burada söz etmiş olduğunuz ÇALIŞMAYAN tüfeğiniz ile 36 gr. 28 gr. 24 gr. 24 gr. 36 gr. 24 gr. 34 gr. 34 gr.  TEST atışlarını yaptık. aşağıdaki video da size ait tüfeğinizin farklı gramajlar ve farklı marka fişekler ile yapılan atışlarını izleyebilirsiniz. size ait olduğunun bilinmesi için seri numarasını da göstermiş bulunmaktayız. ÜRÜNLERİMİZ DÜNYA VAR OLDUKÇA GÜVENCEMİZDEDİR...   SAYGILARIMIZLA ...

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2014, 13:38:26 »
SN KARTAL KAFADAR BİRAZ DİKKAT ETSENİZ GÖRECSİNİZ Kİ 14 GÜN OLDU DEYİP SONRADAN DÜZELTME YAPAN KİŞİ BEN DEĞİLİM.YANİ SİZE GÖNDERİLEN İKİ FARKLI  401 KİNETİC  TÜFEK VAR .. İŞTE BUKADAR DİKKATLİSİNİZ HUĞLU OLARAK...MÜŞTERİYE GEM VYRACAKSINIZ YE NEREDEN VURACAĞINIZI ARIYORSUNUZ AMA YALNIŞ BULMUŞSUNUZ  ....

AYRI YETEN BENİM TÜFEĞİMİN ŞUAN SİZDE ATIYOR OLMASI BENDE ATMADIĞI TUTUKLUK YAPTIĞI GERÇEĞİNİ HİÇBİR ZAMAN DEĞİŞTİRMEZ...BU SİZE (ABDULLAH BEYE) GÖNDERDİĞİM VİDEODADA SABİT......

BEN BU SAAATTTEN SONRA HİÇBİRŞEY SÖYLEMİYORUM SİZE, YETERİ KADAR YORULDUM.TÜFEĞİMİN BİR AYI DOLMAMASINA RAĞMEN GÖNDERDİĞİMDE İYADE ALMADINIZ.HERNEYSE ....TEKNİK BÖLÜMDEKİ ARKADAŞLA KONUŞTUM  GEREKLİ ÇALIŞMALARI YAPIP TÜFEĞİ BU GÜN GÖNDERMEYE ÇALIŞAK...BAKALIM GELSİN DENEYELİM
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2014, 13:39:36 Gönderen: Mustafa MESTA »
1990 istanbul

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 22 Temmuz 2014, 13:50:08 »
BU TÜFEĞİN BAKIMI YAPILDIKTAN SONRA Kİ GÖRÜNTÜSÜ.....İZLEDİM ELİNİZE SAĞLIK.... AH BE MUSTAFA GARDAŞIM NE VAR BU TÜFEK BENDEDE BÖYLE ATSAYDIDA HİÇ BUNLARA GEREK KALMASAYDI....BİZ ZATEN, YOLDAN GEÇERKEN GÖRÜP ALMADIK BU MARKAYI...TAVSİYELER ÜZERİNE ALDIK AMA KUL YAPISI İŞTE ..
1990 istanbul

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 22 Temmuz 2014, 13:54:11 »
Sayın Mustafa MESTA . Tüfeğinizin atışlarını vermiş olduğumuz link deki video da görebilirsiniz. Müşterilerimiz genelde bizimle irtibata geçerler ilk önce . irtibat numaramızdan , facebook sayfamızdan ve e-mail adresimizden siz burayı tercih etmişiniz müşteri olarak.  Sayın Hüseyin BAŞARIR açmış olduğu konuda buradaki yazılarınızı daha fazlasını yazmışınız. yazılarınızda devamlı düzeltme yaptığınız görülüyor. umarız test atışlarını gördükten sonra tüfeğiniz size ulaştığında sorun var diye yine demezsiniz. Saygılarımızla.

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #12 : 22 Temmuz 2014, 14:09:25 »
Mustafa Bey;
İnşallah probleminiz kısa sürede çözülür.

Sayın Kartal KAFADAR yukarıdaki açıklamaları hangi sıfatla yaptığınızı sormamda bir sakınca var mıdır acaba?
Bunu sormamdaki amaç daha önce linkini verdiğim konuda Site Yöneticimiz Volkan KÖYDEMİR size Huğlu çalışanımı diye sorduğunda aşağıdaki cevabı vermiştiniz.

http://avlakforum.com/forum/huglu-av-tufekleri/huglu-nitro-beast-kullanan-varmii-!!!/msg1210938/#msg1210938

Sn. yönetici . HUĞLU AV TÜF. KOOP çalışanı değilim. VOLKAN beye bilgilerimi gönderdim. burada kullanmış olduğum tüfek hakkında bilgi paylaşımında bulunuyorum. burada başka markaları savunan kişiler olduğunu gördüm bende HUĞLU sever olarak burada sevdiğim bir markanın nedense hep kötülendiğini görüyorum. hiç bir yazımda paylaşımımda HUĞLU harici bir marka model kötüleme asla belirtmedim. amacım bilgi paylaşımı. sadece tüfekler ve çalışma sistemleri hakkında bilgi sahibiyim.

Daha sonra da imza ayarlarınızda farklı bir beyanda bulunmuşsunuz. Doğru olan hangisidir açıklarsanız memnun olurum.

Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi - Huglu Hunting Firearms Cooperative
Telefon     : (+90 332) 516 11 53 (pbx)
İstanbul bölge ve outdoor satış sorumlusu

Sayın Kartal KAFADAR, Sanırım daha önceki tepkiniz için, Site Yöneticimiz Volkan KÖYDEMİR nezdinde Site Yönetimine bir özür borçlusunuz...
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2014, 14:16:08 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 22 Temmuz 2014, 14:13:09 »
Sayın Alkan YOKSUL . dikkat ederseniz imzam da gereken açıklama yazıyor.  ayrıca Sayın Tuncay Kandemir gereken bilgi verilmiştir. Saygılarımla.

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #14 : 22 Temmuz 2014, 14:19:37 »
Sayın Alkan YOKSUL . dikkat ederseniz imzam da gereken açıklama yazıyor.  ayrıca Sayın Tuncay Kandemir gereken bilgi verilmiştir. Saygılarımla.
Kartal Bey, sizler gibi firma temsilcilerinin sitemizde bulunması bizleri memnun eder. Zira sizler sayesinde, üyelerimizin ortaya çıkabilecek sorunlarının çözüm süreci hızlanır. Ama herşeye rağmen, daha önceki tepkiniz için, Site Yöneticimiz Volkan KÖYDEMİR nezdinde Site Yöneticilerine bir özür borçlusunuz...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #15 : 22 Temmuz 2014, 14:29:51 »
ALKAN BEY

İYİ DİLEKLERİNİZDEN DOLAYI TEŞEKÜR EDİYORUM.
HA BİRDE BÖYLE BİR SAYFAYLA HİZMET VERDİĞİNİZ,SESİMİZİ KELAMA DÖKMEYE VESİLE OLDUĞUNUZ  İÇİN AYRICA MİNNETTARIM...SAYGILARIMLA
1990 istanbul

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 22 Temmuz 2014, 14:34:20 »
Sayın Alkan YOKSUL. Öncelikle iyi dilekleriniz den dolayı kendi adıma size teşekkür ederim. Biliyorsunuz'ki benim daha önceki yazılarımda şahız ismi verilmemiştir. burada şuanda HUĞLU AV TÜFEKLERİ KOOPERATİFİNİN İSTANBUL BÖLGE ve OUTDOOR SATIŞ SORUMLUSU OLARAK bulunmaktayım. formunuzda Kooperatifimiz adına yapılan ithamlar karşısında sizinde yönetici olarak burada gereken uyarıyı duyarlılığı ve  hatta TC KİMLİK NO isteme talebinizi rica ederiz. ayrıca burada site üyelerinin bizim satış sorumlularımız ile yapmış oldukları görüşme sonucunda çalışanlarımızın CEP TELEFON NUMARALARININ AÇIK BİR ŞEKİLDE İZİNSİZ OLARAK SAYFANIZDA verilmesini sizin sayfa yöneticisi olarak müdahale etmenizi gereken uyarıyı üyelerinize yapmanızı isteriz. Saygılarımızla...

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #17 : 22 Temmuz 2014, 14:38:10 »
SAYIN KARTAL KAFADAR HAALA SORUNU MÜŞTERİDE ARIYORSUNUZ YA SİZİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM...
HALA BENİ İTHAM EDİYORSUNUZ ALLAHA HAVALE EDİYORUM...
BEN
HUĞLU FİRMASINI ARADIKTAN SONRA BU FORMA ÜYE OLDUM.
SAYIN ALKAN BEY DAHA İYİ BİLİR İLK UYELİK TARİHİMİ İSTERSENİZ ONA SORALIM...
BİRDE TELEFON GSM KAYITLARINDAN HUĞLU FİRMASINI NEZAMAN ARAMIŞIM ONUN KAYITINI ÇIKARTALIM İSTERSENİZ...

HALA ŞU USLUBUNUZA BAKIN YA....İNSANI FİRMANIZDANVE YENİ ALDIĞIM TÜFEĞİMDEN  TİKSİNDİRMEK İÇİN HERŞEYİ YAPIYORSUNUZ....
KALKMIŞ  BİZE ULAŞMAK İÇİN BURAYI TERCİH ETMİŞSİNİZ DİYORSUNUZ İLETİŞİM  OLARAK....

HAY ALLAHIM YA
1990 istanbul

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 22 Temmuz 2014, 14:41:54 »
Sayın Mustafa MESTA . Sanırım tüfeğiniz ile gereğinden fazla bilgiyi aldınız. her hangi bir sorunda otomatik tamir servisimiz ile irtibata geçiniz. Saygılarımızla ...

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #19 : 22 Temmuz 2014, 14:45:26 »
 ÖNCEDE SÖYLEDİM ŞİMDİKİ VİDEOLAR  TÜFEK BENDEYKEN TUTUKLUK YAPTIĞI GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİRMEZ......HA BİRDE  TÜFEK BANA ULAŞTIKTAN SONRA SORUN OLURSA ÖYLE BİR DERİM Kİ SORUN VAR DİYE..SİZ KALKIP ŞİMDİDEN ONU YARGILAYAMAZSINIZ...İSTERSENİZ SİZİN FABRİKANIZA GÖNDERDİĞİM VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ NEDEN GÖNDERMİŞİM...
1990 istanbul

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 22 Temmuz 2014, 14:47:18 »
Sayın Mustafa MESTA. Sorun olursa tekrardan kooperatifimize gönderirsiniz. Saygılarımızla.

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #21 : 22 Temmuz 2014, 14:48:01 »
BEN SİZE BURADAN BİLGİ VERİN DİYE ZORLAMIYORUM ZATEN..AMA SİZ TİKSİNDİRMEK İÇİN HERŞEYİ YAPIYORSUNUZ ŞİMDİDE TEKNİK KISIMLA İRTİBATA GEÇİN DİYORSUNUZ.....TEKNİK KISIMLA İRTBATA GEÇİYORUM ZATEN MERAK ETMEYİN  ..TEK KELİME DAHİ CAVAP YAZMAYIN BANA....
1990 istanbul

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #22 : 22 Temmuz 2014, 14:48:49 »
Suat çalışkan abi sizde de denemelerden sonra omuzunuzda ağır tahribat oluştu mu..denemeden sonra eve geldiğimde aşırı sarsmadan dolayı sağ omuzumun kan topladığını gördüm.ayrı yeten elmacık kemigimde iki gün ağrıdı.....
büyük ihtimalle tüfeği gevşek tutmuşsun.bende bu tarz sorunlar olmadi.aslında tüfek gayet hafif yüze gelişi çok güzel  .kurma kolunu tutan yayın sıkışması sonucu bir defa kurma kolu fırladı.onuda aldığım bayi yeni mekanızmayla değiştirdi.özellikle yeni mekanizmayı denemek için 24 gr fişekleri denedim.sonuç sorunsuz olarak hepsini attı.tüfek işi TR de gerçekten şans işi.  büyük geçmiş olsun.......
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #23 : 22 Temmuz 2014, 14:50:14 »
ALKAN BEY

İYİ DİLEKLERİNİZDEN DOLAYI TEŞEKÜR EDİYORUM.
HA BİRDE BÖYLE BİR SAYFAYLA HİZMET VERDİĞİNİZ,SESİMİZİ KELAMA DÖKMEYE VESİLE OLDUĞUNUZ  İÇİN AYRICA MİNNETTARIM...SAYGILARIMLA
Mustafa Kardeşim, karşılaştığın sorun her markada karşılaşılabilecek bir sorun. İnşallah sorunun en kısa sürede çözülür.
Ben de bu aralar, Stoeger M3000 araştırmasındayım. Benzer bir sorunla karşılaşmaktan korktuğum için; ilgili bayiye, "tüfeği önce deneyeyim sorun çıkmazsa Fatura keselim, sorun çıkacak olursa geri iade edelim, Kargo masraflarını da ben karşılayayım" dedim. Düşüncem kabul görmeyince de tedirgin oldum ve şimdilik beklemedeyim.
Her zaman Yerli Silah Sanayiini savunan biri olarak bende oluşan kanaat; özelikle yarıoto da yerli tüfek tamamen şans işi. Pek çok yabancıya taş çıkartacak mükemmel bir tüfek sahibi de olabilirsin, sorunlarla da boğuşabilirsin.
Son olarak size tavsiyem tüfeği beğenerek aldıysanız ve iddia edildiği gibi de sorunları giderildiyse, tüfeğinizi teslim alın ve tekrar deneyin...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Orçun AYDIN 50

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #24 : 22 Temmuz 2014, 14:54:14 »
benmi yanlıış görüyorum ama videoda 2.03 saniyede tüfek 34 gr yavascalar marka olarak söylenen fişekte tutukluk yapıyor
BANA  HER YOL ANGARA
1980 ANKARA