Gönderen Konu: Ufuk Usta AKUS Genel Müdürü  (Okunma sayısı 8866 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
Ufuk Usta AKUS Genel Müdürü
« : 30 Aralık 2013, 22:11:54 »
Kendi yabancı marka tüfeğimle ilgili bir soruya, her zaman sabrını ve bilgisini esirgemeyen sevgili Sadık usta(Sadık Akdaş, Akdaş firmasının sahibi ve duayen usta,sektörün en önemli isimlerinden belki de birincisi)nın o o konunun daha içinde ve benimde yeğenim olur diyerek yönlendirmesi ile bugün tanışma şansına eriştiğim Sn.Ufuk Usta ile ilgili bir konu açmayı önemli gördüm.

Ufuk Bey'in gerçekten de bey diye hitabedilmeyi sonuna kadar hakeden gerçek bir beyefendi ve son derece ilgili,dikkatli,mütevazi,olgun, işini seven ve bilen bir yönetici olduğunu gördüm.Ses tonu son derece rahatlatıcı gerginlikten uzak,üslubu fazlasıyla nazik ve herşeyden önemlisi bütün benliği ile yardımcı olmaya çalışan tavırları herşeyin önünde, ve sorum ve sorunum da sayesinde sağolsun çözüldü.Bu kadarını açıkçası beklemiyordum,telefonu kapatırken ezik olduğumu farkederek cılız da olsa bir teşekkür edebildim.

Asıl beni umutlandıran bu vasıfta bir insan ve yöneticinin, aslında çok ta şaşırtıcı değil firmasının vizyonu ve imajı gözönünde bulundurulursa ama, bu güzide firmamızın geleceği ve bugünü açısından,daha alt kademe çalışanların da bu tepedeki insandan feyz almaları yönüyle olsun,daha doğrudan bu beyefendinin yöneticiliği ve vizyonu açısından olsun son derece gelişme ve kaliteyi getiriyor ve getirecek oluşu oldu.

Biraz teferruatlı yazmaya çalıştım.Belki pratik bir sebepten müşteri memnuniyeti psikolojisi ile yazıldığını düşünenler olabilir,bunun da etkisini yadsımayacağım ama inanın objektif düşüncelerimdir.Akus le herhangi bir şekilde kontak kurarsanız kendiniz görün diyorum.Böyle bir kuruluşa sahip olduğumuz için gerçekten gurur duydum,başta Sn.Ufuk Bey olmak üzere Akus camiasına nazar değmesin,Allah yollarını açık etsin.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2013, 22:13:00 Gönderen: Kamil ÜNLÜTÜRK »
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Ynt: Ufuk Usta AKUS Genel Müdürü
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2013, 22:14:02 »
Yoksa Akus'mu alıyoruz Kamil Bey?
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2013, 22:15:46 »
akdas212 alalım dedik 5 gün oldu satıs larına mail ve face den yazdık telden aradık daha hala cevap verecekler bekliyoruz.av sezonu bitmesine mi bekliyorlar(satıstan ismail by ve ömer akdas)
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

• Expert Üye
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2013, 22:16:58 »
Yoksa Akus'mu alıyoruz Kamil Bey?

Keşke alabilsem,almayı çok isterim ama şu an için öyle bir durum yok.Kendi tüfeğimle ilgili yardımlarını istedim ve anlatmaya çalıştığım şekilde fazlası ile memnun kaldım kendilerinden,yaklaşım tarzları etkileyici.Akus sahiplerinin mutlu azınlık olduğunu düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2013, 22:32:13 Gönderen: Kamil ÜNLÜTÜRK »
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

The following users thanked this post: Fatih YAZICI

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2013, 21:43:39 »
Ülkemizin en nadide markalarından birinin (sahibi sanıyordum) genel müdürü ve galiba makine mühendisiydi. Üstelik de tüfek üzerine çalışan bir makine mühendisi :) Aynen yazdığınız gibi biri olsa gerek. Selamlar
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

• Expert Üye
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2013, 22:45:37 »
Aleykümselam Volkan bey.Titri, eğitimi(Metalurji mühendisi yazıyor kaşesinde)bir yana, insani vasıfları ve kişilik özellikleri bakımından değerli, halis bir insan olarak algıladım ben kendisini kısa ama tanımaya yeterli iletişim sürecinde.Bu tanışmadan da kendim adıma olduğu kadar camiamız adına da,ülke sanayisi adına da çok memnun oldum doğrusu.
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

Çevrimdışı Zafer ATASOY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
    • C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\329CANON\IMG_2885.JPG
« Yanıtla #6 : 02 Ocak 2014, 09:19:15 »
Bende  geçtiğimiz  salı  günü  bir  mail  attım  Akus'a halen  bir  dönüş  olmadı  aldığım  bir  tüfeğin  dipçiği  ile  ilgili  bir  sorundan  bahsettim  bakalım bekliyorum  inşallah  halledebiliriz
Zafer ATASOY
TRABZON 1983

Çevrimdışı H.Tarık EŞKİ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 02 Ocak 2014, 15:56:20 »
Bende  geçtiğimiz  salı  günü  bir  mail  attım  Akus'a halen  bir  dönüş  olmadı  aldığım  bir  tüfeğin  dipçiği  ile  ilgili  bir  sorundan  bahsettim  bakalım bekliyorum  inşallah  halledebiliriz
Web sitesinde ki telefon numarasını arayın Zafer Bey. Aynı durum benim için söz konusu idi, hemen ilgilendiler.
  • Webley&Scott Çifte
  • Huğlu Süperpoze
H.Tarık EŞKİ -1987- Veteriner Hekim
Memleket Ankara
İkamet Konya

Çevrimdışı Zafer ATASOY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
    • C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\329CANON\IMG_2885.JPG
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2014, 08:59:04 »
Web sitesinde ki telefon numarasını arayın Zafer Bey. Aynı durum benim için söz konusu idi, hemen ilgilendiler.
Buraya  yazdım  aradan  bir  kaç  saat  geçti  geri  dönüş  yaptı Oğuz Bey  diye  birisi    sağolsunlar  en  azından  arayıp  ilgilenmeleri  hoş  bir  durum   başarılarının  devamını  dilerim
Zafer ATASOY
TRABZON 1983

Çevrimdışı Muhammed USTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • Hedefimiz "Yarına Miras" bırakmaktadır.
« Yanıtla #9 : 11 Ocak 2014, 01:18:17 »
Merhaba Kamil Bey,

Övgülü güzel sözleriniz ve anlatımınız için çok teşekkür ederiz. Firma olarak kuruluşumuzdan itibaren benimsediğimiz mükemmellik vizyonumuza Genel Müdürümüz Metalurji ve Malzeme Mühendisi Sn. Ufuk Usta ile birlikte ulaştık. Sizlerden gelen olumlu yorumlar bizleri çok memnun etmekte, hedefimize ulaştığımızı bir kez daha göstermektedir. Tekrar teşekkür eder, mutlu yıllar dileriz.

Saygılarımızla,
Muhammed Usta

Çevrimdışı Muhammed USTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • Hedefimiz "Yarına Miras" bırakmaktadır.
« Yanıtla #10 : 11 Ocak 2014, 01:23:19 »
Buraya  yazdım  aradan  bir  kaç  saat  geçti  geri  dönüş  yaptı Oğuz Bey  diye  birisi    sağolsunlar  en  azından  arayıp  ilgilenmeleri  hoş  bir  durum   başarılarının  devamını  dilerim

Merhaba Zafer Bey,

Öncelikle gecikmiş cevabımız için özür dileriz.

Satış Sorumlumuz Sn. Oğuz Bey ile yapmış olduğunuz telefon görüşmesi sonrası sorunun çözüldüğünü umut eder, yardım için hazır olduğumuzu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Muhammed Usta

• Expert Üye
« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2014, 02:37:40 »
Muhammet bey rica ederim.

Akus gibi, herkesçe de kabul edildiği üzere Türkiye'nin en iyi, hatta rahatlıkla diyebiliriz ki yurtdışında da tüfekleri evrensel standartlarda kabul edilen bir firmanın en üst yöneticisinin, nasıl olsa soğuk davranır veya nazikçe de olsa başından savar diye düşünürken, hem de kendi üretimleri bile olmayan bir silahın görece önemsiz sayılacak bir durumu ile meşgul etmeme rağmen tam tersi bir yaklaşımla karşılaşmam ve samimi bir şekilde yardımcı olduğunu görmem neticesinde hem fazlası ile memnun kaldım hem de Sn.Ufuk beyin zihnimde yukarıda tanımlamaya gayret ettiğim bir portresi canlandı.Bu portrenin de Akus un bilinen ve beğenilen imajı ile son derece uyum içerisinde oluşu da ayrı bir hoşluk olmasının yanında firmanın ruhu ve dinamizmi açısından da en uygun bir bileşim ve sinerjiyi oluşturduğunu düşünmem üzerine en azından bir alkış motivasyonu olarak yerini bulabilir diye bu konuyu açmayı lüzumlu gördüm.

Ayrıca çok teşekkür ederim.Sizlere de mutlu ve başarılı bir yeni yıl dilerim.Selam ve saygılarımla.
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın