Gönderen Konu: 4. KARADENIZZ BULUSMASI 2011 FOTOGRAFLARII  (Okunma sayısı 57314 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail ÖZDEMİR

• Müdavim Üyemiz
  • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%
    • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%C3%96zdemir/325654497557412
Ynt: 4 KARADENIZZ BULUSMASI FOTOGRAFLARII
« Yanıtla #25 : 20 Haziran 2011, 16:53:48 »
biz karadenizlileri bırakmayan ATA AV TÜFEKLERİNE AV DOGA DERGİSİNE  sonsuz teşekkürler...

Çevrimdışı Ali LAFÇI

• AvlakForum Üye
  • *
  • **S.İ.N.O.P**
« Yanıtla #26 : 20 Haziran 2011, 17:17:18 »
BU YIL 4 CÜSÜ DÜZENLENEN KARADENİZ BULUŞMASINA SİNOP57 AVCILAR KLÜBÜ OLARAK KATILDIK HER GECEN SENE BÖYLE ORGANİZSONLAR  BAŞKA HEYECAN VERİYOR BAŞTA MUSTAFA SEZER BAŞKANIMA KARDEŞİM BURAK VE EŞREFE ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK BİZLERİ SENE DE BİRDE OLSA BİR ARAYA GETİRDİĞİNİZ İCİN KLÜBÜM ADINA COK TEŞEKKÜR EDİYORUM ORAYA GELEN BÜTÜN DOSTLARA AYRIYETEN COK TEŞEKKÜR EDİYORUM  İNSANIN BÖYLE DOSTLARI OLMASI GURUR VERİYOR HERKEZDEN ALLAH RAZI OLSUN
Ali LAFÇI
1975 SİNOP

AT AVRAT SİLAH RASTGELE ALINMAZ !! ......

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • POİNTER HERZAMAN :)
« Yanıtla #27 : 20 Haziran 2011, 17:25:25 »
BİZİ YANLIZZ BIRAKMAYAN TUM DOSTLARA COK SELAMLARR ALLAH RAZII OLUN COK GUZELL BIR ETKINLIK OLDUU
HALA KENDIME GELEMEDIM :D :D
ESREF YILDIZ SAMSUN CARSAMBA 1987

resim yülke

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #28 : 20 Haziran 2011, 17:28:39 »
BU YIL 4 CÜSÜ DÜZENLENEN KARADENİZ BULUŞMASINA SİNOP57 AVCILAR KLÜBÜ OLARAK KATILDIK HER GECEN SENE BÖYLE ORGANİZSONLAR  BAŞKA HEYECAN VERİYOR BAŞTA MUSTAFA SEZER BAŞKANIMA KARDEŞİM BURAK VE EŞREFE ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK BİZLERİ SENE DE BİRDE OLSA BİR ARAYA GETİRDİĞİNİZ İCİN KLÜBÜM ADINA COK TEŞEKKÜR EDİYORUM ORAYA GELEN BÜTÜN DOSTLARA AYRIYETEN COK TEŞEKKÜR EDİYORUM  İNSANIN BÖYLE DOSTLARI OLMASI GURUR VERİYOR HERKEZDEN ALLAH RAZI OLSUN

SENII SEVIYORUM CANIM ABIMM

resim yülke

Çevrimdışı Ali LAFÇI

• AvlakForum Üye
  • *
  • **S.İ.N.O.P**
« Yanıtla #29 : 20 Haziran 2011, 17:35:16 »
MUHABBET KARŞILIKLIDIR EŞREFİM SEN ŞU BOMBA RESİMLERİ CIKARDA GÖZÜMÜZ ŞENLENSİN YANLIZ SELMANIMI RESİMLERİ MÜMKÜNSE UYURKEN OLSUN ;D ;D
Ali LAFÇI
1975 SİNOP

AT AVRAT SİLAH RASTGELE ALINMAZ !! ......

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #30 : 20 Haziran 2011, 17:36:34 »
MUHABBET KARŞILIKLIDIR EŞREFİM SEN ŞU BOMBA RESİMLERİ CIKARDA GÖZÜMÜZ ŞENLENSİN YANLIZ SELMANIMI RESİMLERİ MÜMKÜNSE UYURKEN OLSUN ;D ;D

ahh abım ahh onun onlınee olmasını beklıyorum avcıı hıccc uyurmuu heheh :D :D

resim yülke

Çevrimdışı Osman ÇALIŞKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • DELİ KANLILAR ÇANAKKALE'DE VE KARS'DA YATIYOR !
« Yanıtla #31 : 20 Haziran 2011, 18:06:06 »
bu yıl 4.cüsü düzenlenen avcı buluşması etkinligi çarşamba ilçemizde yapılmıştır.
bizde ertan abi kardeşim ben ve arkadaşlarla cumartesi günü doslarla buşuştuk
hiç görmedigimiz doslarla tanıştık.ismini bilip yüzünü görmedigimiz arkadaşlarla kucaklaştık.gerçekten çok güzel dosluk muhabbet vardı
..bu etkinligi düzenleyen burak sezer , babasına,tüncay hocama ve yöneticilere onlara yardımcı olan herkezi kutluyorum .kusursuz eksiksiz çok güzel doslukla geçen bir etkinlik oldu.
herşey dosluk için...

...buraya gelecegiz deyip gelemeyen bagzı yöneticileri kınıyorummmmmmmmm::.

<object width="400" height="300"><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="movie" value="http://www.izlesene.com/embedplayer.swf?video=3647613" /><embed src="http://www.izlesene.com/embedplayer.swf?video=3647613" wmode="window" bgcolor="#000000" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" menu="false" scale="noScale" width="400" height="300" type="application/x-shockwave-flash"></embed></object><p><a href=" " target="_blank" title="4karadeniz avcı buluşması">4karadeniz avcı buluşması[/url] | <a href="http://www.izlesene.com" target="_blank" title="izlesene">izlesene.com[/url]</p> birazdan resimler geliyor

kardeşim cok güzel ellerine saglık,amazon avcıları fecabook unda yayınladım,hakkını heklel et..
Osman ÇALIŞKAN
O Rh + 1971
AMAZON AVCILAR
 Terme SAMSUN
532 7671419

Çevrimdışı Mustafa ÇİL 61

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #32 : 20 Haziran 2011, 18:07:02 »
eşref allah razı olsun kardeş çok güzel ilgilendiniz milletle hele burak kardeşime çok acıdım her yere koşdu çocukama bu sevgi olmasa kimse buna katlanmaz benim görüşüm süper bi  buluşma oldu herkese selamlar
Mustafa ÇİL
1979-Trabzon
0532 598 68 94

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #33 : 20 Haziran 2011, 18:13:13 »
eşref allah razı olsun kardeş çok güzel ilgilendiniz milletle hele burak kardeşime çok acıdım her yere koşdu çocukama bu sevgi olmasa kimse buna katlanmaz benim görüşüm süper bi  buluşma oldu herkese selamlar

tesekkur ederım mustafa abımm hersey cok guzel oldu helekı sızlerın gelmesı bızı ayrıca sevındırdıı ne kadarda selman tek kursunda vuramasada :D :D rezıll herıff :D :D

resim yülke

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #34 : 20 Haziran 2011, 18:22:42 »
ya sorma orda bi şike oldu benim hedef kağıtında 4 mermi çıktı:))))) elendik  şaka bi yana bizde sizin gibi değerli arkadaşları danıdık kaynaşdık mutlu olduk inşallah bundan sonraki yıllarda daha güzel buluşmalara imzalar atarız selamlar  kardeş bende fotoğraf yükleyecem senin bi foton var  bakarsın
Mustafa ÇİL
1979-Trabzon
0532 598 68 94

Çevrimdışı Aykan ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #35 : 20 Haziran 2011, 18:23:11 »
ANLATILMAZ YAŞANIR TATLARDAN BİRİNİ DAHA ÇARŞAMBADA BEYYENICE DE BİZE YASATAN BAŞTA BU OLAYIN MİMARI TUNCAY KANDEMİRE, SYN.MUSTAFA SEZER VE ÇOK İYİ YETİŞDİRDİĞİ BEYEFENDİ OĞLU Ş.BURAK SEZER KARDEŞİME VE EŞREF YILDIZ KARDEŞİME ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BU YIL 4,SÜ DÜZENLENEN BU ETKİNLİK HERGECEN SENEDEN DAHA FAAL, KATILIMCI VE KALITELİ GEÇMEKTİ.
   MAALESEF ATALARIMIZDAN BİZLERE AVCILIK;KISIR ÇEKİŞMELER,ANLAMSIZ İNATLAŞMALAR,DEDİKODULAR ,HASİSLİKLER,SEN BEN KAVGALARI İÇİNDE MİRAS KALDI...

AVRUPALILARIN YÜZYILLARDIR KUTLADIKLARI OYUNLAR OYNADIKLARI ÇEŞİTLİ YARIŞMLAR DÜZENLEDİKLERİ EĞLENDİKLERİ BU ORGANIZYONLAR BIZLERDE DAHA YENI YENI YAPILMAĞA BAŞLADI...İNŞALLAH İLERİDE HEMİPİZİN BİZDEN SONRAKI AVCI NESİLLERE BU ANLARI MİRAS BIRAKIRIZ.
   AVINA VE AVLAĞINA SAHİP ÇIKAN DOĞAYI SEVEN AVCILAR YETİŞTİRIRIZ.
   SABAH EZANINDAN SONRA ATEŞİN BAŞINDA OTURUKEN ORMANDAN GELEN KUŞ SESLERİNİN NAMELERININ BANA VERDİĞİ O MUSİKİ ZİYAFETİNİ RUHUMUN EN DERİNLİKLERİNDE HİSSETTIM.BENIM İÇİN EN MUTLU VE ÖZGÜR ANLARIMDAN BIRINI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.
   BU ARADA YINE KARADENIZ BÖLGEMİZDE 1,SİNDE 4,SÜNE KADAR OLAN TÜM ORG.KATILMIŞ BIRI OLARAK BÖLGEMİZİN AV KÖPEĞİ KÖPEĞİ POPÜLASYONUNUN ARTTIĞINI VE BELLİ BIR IRKA MENSUP OLDUKLARINI GÖZLEMLEDİM.BEN GELECEKTEN COK UMUTLUYUM İNŞ.HERŞEY GELECEKTE DAHA GÜZEL OLACAK.
  AVCILIK VE AVKÖPEKLERİ BİZ AVCILAR OLARAK MUTLU OLMAMIZ DA BİR ARAÇ OLMALILAR,
  BUNU ARAÇ DEĞİL DE AMAÇ HALINE DÖNÜŞTÜREN HİÇ KİMSE MUTLU OLAMAZ....
  GERÇEK MUTLULUK TA PAYLAŞILDIKÇA ARTAR,TATLANIR....
                                                 ÜNYEDEN SELAMLAR....
 BİRGÜN ÜNYEMİNDE BÖYLE ORG.EV SAHİPLİĞİ YAPABİLMESİ TEMENNİLERİMLEE...

ANGEL VON ÜNYE

AYKAN ÖZTÜRK ÜNYE
 05433996652

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #36 : 20 Haziran 2011, 18:29:22 »
ya sorma orda bi şike oldu benim hedef kağıtında 4 mermi çıktı:))))) elendik  şaka bi yana bizde sizin gibi değerli arkadaşları danıdık kaynaşdık mutlu olduk inşallah bundan sonraki yıllarda daha güzel buluşmalara imzalar atarız selamlar  kardeş bende fotoğraf yükleyecem senin bi foton var  bakarsın

abıı bellı etmee hılee oldugunuu ben yandakı adama para verdım :D :D

resim yülke

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #37 : 20 Haziran 2011, 18:30:41 »
ANLATILMAZ YAŞANIR TATLARDAN BİRİNİ DAHA ÇARŞAMBADA BEYYENICE DE BİZE YASATAN BAŞTA BU OLAYIN MİMARI TUNCAY KANDEMİRE, SYN.MUSTAFA SEZER VE ÇOK İYİ YETİŞDİRDİĞİ BEYEFENDİ OĞLU Ş.BURAK SEZER KARDEŞİME VE EŞREF YILDIZ KARDEŞİME ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BU YIL 4,SÜ DÜZENLENEN BU ETKİNLİK HERGECEN SENEDEN DAHA FAAL, KATILIMCI VE KALITELİ GEÇMEKTİ.
   MAALESEF ATALARIMIZDAN BİZLERE AVCILIK;KISIR ÇEKİŞMELER,ANLAMSIZ İNATLAŞMALAR,DEDİKODULAR ,HASİSLİKLER,SEN BEN KAVGALARI İÇİNDE MİRAS KALDI...

AVRUPALILARIN YÜZYILLARDIR KUTLADIKLARI OYUNLAR OYNADIKLARI ÇEŞİTLİ YARIŞMLAR DÜZENLEDİKLERİ EĞLENDİKLERİ BU ORGANIZYONLAR BIZLERDE DAHA YENI YENI YAPILMAĞA BAŞLADI...İNŞALLAH İLERİDE HEMİPİZİN BİZDEN SONRAKI AVCI NESİLLERE BU ANLARI MİRAS BIRAKIRIZ.
   AVINA VE AVLAĞINA SAHİP ÇIKAN DOĞAYI SEVEN AVCILAR YETİŞTİRIRIZ.
   SABAH EZANINDAN SONRA ATEŞİN BAŞINDA OTURUKEN ORMANDAN GELEN KUŞ SESLERİNİN NAMELERININ BANA VERDİĞİ O MUSİKİ ZİYAFETİNİ RUHUMUN EN DERİNLİKLERİNDE HİSSETTIM.BENIM İÇİN EN MUTLU VE ÖZGÜR ANLARIMDAN BIRINI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.
   BU ARADA YINE KARADENIZ BÖLGEMİZDE 1,SİNDE 4,SÜNE KADAR OLAN TÜM ORG.KATILMIŞ BIRI OLARAK BÖLGEMİZİN AV KÖPEĞİ KÖPEĞİ POPÜLASYONUNUN ARTTIĞINI VE BELLİ BIR IRKA MENSUP OLDUKLARINI GÖZLEMLEDİM.BEN GELECEKTEN COK UMUTLUYUM İNŞ.HERŞEY GELECEKTE DAHA GÜZEL OLACAK.
  AVCILIK VE AVKÖPEKLERİ BİZ AVCILAR OLARAK MUTLU OLMAMIZ DA BİR ARAÇ OLMALILAR,
  BUNU ARAÇ DEĞİL DE AMAÇ HALINE DÖNÜŞTÜREN HİÇ KİMSE MUTLU OLAMAZ....
  GERÇEK MUTLULUK TA PAYLAŞILDIKÇA ARTAR,TATLANIR....
                                                 ÜNYEDEN SELAMLAR....
 BİRGÜN ÜNYEMİNDE BÖYLE ORG.EV SAHİPLİĞİ YAPABİLMESİ TEMENNİLERİMLEE...

aykan abımm tesekkur edıyorum asıll sızler bızlerıı sevındırdınızz bızı yanlızz bırakmadınızz tesekkurler abım gorusmekk uzere

resim yülke

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #38 : 20 Haziran 2011, 18:33:53 »

abıı bellı etmee hılee oldugunuu ben yandakı adama para verdım :D :D
anbladım ben onu zaten:)))))) senden korkulur
Mustafa ÇİL
1979-Trabzon
0532 598 68 94

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #39 : 20 Haziran 2011, 18:44:45 »
anbladım ben onu zaten:)))))) senden korkulur

selman ne yaptı abıı gordunmu tertemız kagıtt :D :D

resim yülke

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #40 : 20 Haziran 2011, 19:06:15 »
hahaha eşref normal kardeşim o iyi ayakda durabildi uşağa her gelen bi kateh uzatıy şaftı kaydı karibimin :)))
Mustafa ÇİL
1979-Trabzon
0532 598 68 94

Çevrimdışı Hasan CAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #41 : 20 Haziran 2011, 20:21:48 »
EVET SEVGİLİ AVCI  DOSLAR BİR ORGANİZASYON BU KADAR MÜKEMMEL OLUR BAŞTA TUNCAY HOCAMA  SAYIN MUSTAFA SEZER BEY EFENDİYE  BURAK SEZER KARDEŞİMİZE EŞREF YILDIZ KARDEŞİMİZE  EMEĞİ GEÇEN HERKESE  SONUSUZ TEŞEKKÜR LER ANLATILMAZ YAŞAMAK LAZIMDI BU ORGANİZASYONU YAPMAK HER YİĞİDİN HARCI DEYİLDİR SAMSUN ÇARŞANBAYA  SAYGILAR SELAMLAR

Hasan CAN
1962 ANKARA

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #42 : 20 Haziran 2011, 20:42:36 »
hahaha eşref normal kardeşim o iyi ayakda durabildi uşağa her gelen bi kateh uzatıy şaftı kaydı karibimin :)))

abiii tlf acıyor banaa ben karsıdayım bıra gonder :D :D en sonunda dedımkı 75 bıra borcun var ınandıı :D :D kafasıı o kadar guzeldıı

resim yülke

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #43 : 20 Haziran 2011, 20:43:33 »
EVET SEVGİLİ AVCI  DOSLAR BİR ORGANİZASYON BU KADAR MÜKEMMEL OLUR BAŞTA TUNCAY HOCAMA  SAYIN MUSTAFA SEZER BEY EFENDİYE  BURAK SEZER KARDEŞİMİZE EŞREF YILDIZ KARDEŞİMİZE  EMEĞİ GEÇEN HERKESE  SONUSUZ TEŞEKKÜR LER ANLATILMAZ YAŞAMAK LAZIMDI BU ORGANİZASYONU YAPMAK HER YİĞİDİN HARCI DEYİLDİR SAMSUN ÇARŞANBAYA  SAYGILAR SELAMLAR

hasan abimm asıll bızler sızlere tesekkur ederızz ankaradan bızlerıı sereflendırdınızz cok guzel eglendıkk hele oo sızın cadırın onunde selmanın oryantell showw yokmuyduu :D :D

resim yülke

Çevrimdışı Berk KEMİK

• Free Üye
  • *
  • Tavşancı
« Yanıtla #44 : 20 Haziran 2011, 20:58:21 »
Mustafa abi sen şavrotin atmış olma kurşun atıyorum diye  ;D ;D ;D ;D ;D
Berk KEMİK       
1990       BARTIN
0534 863 15 32

Çevrimdışı Arslan BOZKURT

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #45 : 20 Haziran 2011, 21:01:13 »
Organizasyonda emeği geçen başta Mustafa başkanıma,sağolsun her isteğimize yetişen Burak kardeşime,Tuncay hocama ve ismini sayamadığım herkese çok teşekkür ediyorum..Bu sayede birçok dostumuzla buluşmuş görüşmüş hasret gidermiş ayrıca yeni dostluklar kurmuş olduk..
Arslan BOZKURT
1980 Samsun/Havza

İyiye Değil En İyiye Sahip Olmak İçin İngiliz Pointer..

Çevrimdışı Oğuzhan ÖZDEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #46 : 20 Haziran 2011, 22:12:34 »
gercekten güzel bir organizasyondu emeğigecen herkese teşekkürler.yedik içtik eylendik dostlarımızı gördük mükemmeldi gelemeyenler için üzüldüm.aaaammmmmaaaaaa gelipte kacanlar oldu onlarada cok
Oğuzhan ÖZDEMİR
1977-Samsun/bafra avcıların kralı ''danger''
[img

Çevrimdışı İsmail ÖZDEMİR

• Müdavim Üyemiz
  • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%
    • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%C3%96zdemir/325654497557412
« Yanıtla #47 : 20 Haziran 2011, 22:18:07 »

kardeşim cok güzel ellerine saglık,amazon avcıları fecabook unda yayınladım,hakkını heklel et..

hakkımız helal olsun osman abi selamlarımla

Çevrimdışı Ertan SERT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #48 : 20 Haziran 2011, 22:29:37 »
Organizasyonda emeği geçen başta Mustafa başkanıma,Tuncay hocama,Burak sezer,Esref yıldıa ve adını sayamadığı bütün avcı dostlara sonsuz teşekkürü borç bilirim.Bu etkinlikte internet başında tanışip yazıstığımız dostlarla kuçaklaştık ve sohbet etme inkanı bulduk.ayrıça bu etkinliğe katılan avcı külüpleri,ata avtüfeklerine ve çarşamba halkınada teşekür ederim.bölgemizin tek köpek derneği olan dk dernegini bu etkinlikte olmaması garibime gitti.bir sene sonra sinop ayancıkta buluşmak üzere hoşçakalın
Ertan SERT
1961 TRABZON / SAMSUN İKAMET
[imghttp://http://

Çevrimdışı Ersin KILIÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • KURZHAAR DİYELİM YETERLİ.....
« Yanıtla #49 : 20 Haziran 2011, 23:17:21 »
özelliklede burak kardesımıze caalarından dolayı cok tesekkurler.......
Ersin KILIÇ
1982 HAVZA