Gönderen Konu: Genç Huglu  (Okunma sayısı 6181 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ercan KESKİN 55

• AvlakForum Üye
  • *
Genç Huglu
« : 02 Mart 2011, 22:35:38 »
Arkadaşlar genç huglu av tüfekleri hakkında bilgisi olan kullanan arkadaslar varmı?

Çevrimdışı Erol KAHRAMAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Genç Huglu
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2011, 23:03:25 »
valla  ercan usta  ben  bayide  bi çifte  gördüm  enjektörlü  işçilik çok hoşuma  gitti  artı hafif  işlemeler  mobil şok  lu  v.s  baya  inceledim silahı  dedim bu ne yapımı genç huğlu dediler  baya  şaşırdım  tüfeği  denedim 4 kutu  fişek attık  çok güzel yüze  geliyo ve enjektörde  hiç sıkıntı  yapacağa  benzemiyo  çok güzel çalışıyo  yanlız  sistem olarak farkılı  yüksek teknoloji  var  silahta  belli

ben denedikten sonra  ve  silaha  çok meraklı biri  olaraktan araştırmalarımı yaptıktan sonra  bir tane  enjektörlü  sellektörlü  mobil şok  lüx  modelini  sipariş geçtim gerçekten beni etkiledi .   genç huğlunun patronları ile de tel de  konuştum kafama  takılanları bir  bir  sordum çok anlaşılır bir  şekilde  ve  mantıklı izahlar yaptı teknolojilerini  anlattılar ve  her  iki  lafından birinde  şu cümleyi kuruyordu amacımız para kazanmak değil  türkiye ve  yurt dışında  güvenilir  bir  marka  olmak için bu kadar  yatırım yaptıklarını açıkladı açıklamalar  ve  sorduğum soruların cevapları beni fazlası ile tatmin etti .  şimdi  sezon açılacak  deneyecez  bakacaz  ama  ben kendi  adıma  konuşuyorum yanılacağımı sanmıyorum .

umarım yardımcı olabilmişimdir  saygılar .

EROL KAHRAMAN 1980 KONYA /merkez

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2011, 22:21:58 »
çok teseekür ederim bilgiler için kardeşim

Çevrimdışı Semih KURT

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2011, 23:13:29 »
EVET GÜZEL SİLALAR YAPILIYOR GENC HUGLUDA BAYİSİ OLARAK SİZE BİR MODEL GÖSTERMEK İSDEDİM http://www.facebook.com/album.php?aid=15333&id=100001793432463
Semih KURT
1980
huğlu av bayii ve silah tamiri  05367262523

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2011, 23:02:45 »
teşekkürler Semih kardeşim. bir sipariş verdim  fabrikaya ama ben enjektor taraftarı değilim o yüzden sadece tek tetik tercihi yaptım bakalım elime geçince resimleri paylasacam.

Çevrimdışı Mehmet YÜZGEÇ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Mart 2011, 12:34:38 »
arkadaşım ben ıspartalıyım bufirma ilk enjektörlü tüfegini bana yaptı ben 2008 den buyana kullanıyorum hiç sorun yaratmadı  ve 3 arkadaşımada biri poze 2 çifte aldık hiç sorun yok tek kelimeyle mükemmel  resimlerini atayım diyorum bir türlü beceremiyorum mehmet byüzgeç ısparta aliköy
Mehmet YÜZGEÇ
1980 ısparta