Gönderen Konu: derler derler,... dedirtene bakınız !,..  (Okunma sayısı 784 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
derler derler,... dedirtene bakınız !,..
« : 15 Şubat 2018, 09:54:53 »
 sayın ibrahim tutkun bey kardeşim güzel bir noktaya değinmiş,..

'' Değerli ekonomist bir arkadaşım şöyle der hep "Hocam döviz yükselmiş alçalmış bunlar hep hikaye; üretimin varsa dövizi sen belirlersin, üretimin yoksa bir gecede batarsın." Durum böyle dostlar. ''

http://avlakforum.com/frm/index.php?topic=190975.msg1373372#msg1373372 

baya bir evvel bunu dile getirmiştim değerli arkadaşlar değerli yorumlarıyla konuya renk katmıştı gerçek düşünceleriyle.

kalite üretim yaptılarda yerli fişeği yurdum avcısı almayıp sırf hava olsun diyemi ithal fişek alıdı yurdum avcısı söyleyen duyarlı bir kitle haklıda şikayetinde amma velakin söyletene ve icraata bakınız yine havanda su dövdüğümüz bu havandaki sudan vaz geçip üretim yapmak zamanı geldide geçiyor bile ,..

kalın sağlıcakla.

saygılarımla.

« Son Düzenleme: 15 Şubat 2018, 10:00:33 Gönderen: M.Ali AKDAĞCIK »
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

The following users thanked this post: Ömer ÖZSOY, Murat DİKMETAŞ

Çevrimdışı İdris MOĞOL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: derler derler,... dedirtene bakınız !,..
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2018, 11:10:37 »
 O0 bir toptancı kardeşim kendisine üreticiden gelen maili okuttu. E mailde aynen şöyle yazıyor ; '' değerli ... bayiimiz döviz kurlarındaki BEKLENMEDİK artışlardan dolayı ürünlerimizi %5 artışla gönderilecektir. '' demiş. bu yazıyı okuduğumda malum firmanın fişekleri (yerli) 27,5 tl ye satılmaktaydı. geçen yılın açılışında  b&p  markayı 250tl ye almıştık kolisini.şimdi 450 ne ara geldik buralara anlamadım :angel:
  • ARMSAN PHENOMA aura 20 ga
  • SARSILMAZ SÜPER VURUCU 0/U
  • GARANTİE CESKA TEK KIRMA
1986 KAYSERİ   / ADANA