Gönderen Konu: Fabarm l4s greyhunter almayı düsünüyorum.Degerli yorumlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 15902 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alper ALUŞ

• AvlakForum Üye
  • *
Ben gecen hafta gönderdim tüfeği konyaya gitti yapıldı die geldi yapılmamış saçma grupmanı cok berbat halen sol atıyo 1 şokla bile saçmayı toparlayamıyom ata tüfeğim hedefte onun iki katı vuruyo pişmanım yardımcı olanda pek yok uğraşmıyorlar milli serveti dışarı vermeyelim yerli tüfekler gercwkten bundan iyi avda denedim ölü kuş dğşmedi daha üzgünüm aldığuma
Yorumları okuyunca bir kısım arkadaşların grupman sorunu yaşadıkları anlatılıyor benim 66 namlu 5 şok XLR 5 tüfeğim ile 20 mt mesafede 70*70 kağıt üzerinde 8 no saçma 32 gr bp fişik ile + - 157 adet bir kuşun kaçırılmayacağı sıklıkta grupman oluşmuştu o kağıtları hala saklarım arada bakar kuş yada tavşan kaçtığında sorun bende derim :) benim bu tüfekteki tek sorunum 5 şokta olsa fermalı kısa mesafe atışlarda (10-15 mt gibi) 30cm çapında toplanması
  • Browning 525
  • Franchi Black Magiç
  • English pointer ANGEL

Alper ALUŞ
Beden Eğitimi Öğretmeni
[email protected]
1974 Manisa/Salihli

Çevrimdışı Soner ANT

• AvlakForum Üye
  • *
kısaca
tüfek işi şans işi....oldu artık...
10 TÜFEKTEN 8 İ HATALI ****
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2020, 11:51:01 Gönderen: Soner ANT »
  • Fabarm XLR 5 71 cm 18.7
  • Yıldız SP over under 71 cm Special ME
  • Suhl Bühag Handmade side by side 71 cm
  • Robust 222 side by side 66 cm
Soner ANT
1973 ANTALYA
533 544 44 43

The following users thanked this post: Doğan ATEŞ

Çevrimdışı Bilge ÇAKICI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Bu şans işi galiba tüfeği aldım çok güzel avlar yaptım canlı düşen nadirdir ince saçmayı ben bu tüfekte sevdim asla pişman olmadım parasına göre bence çok iyi tüfek
  • fabarm l4s
  • akkar 812
  • huğlu 104a
1985-hatay

Çevrimdışı Bahri TUĞRULTEKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Bu şans işi galiba tüfeği aldım çok güzel avlar yaptım canlı düşen nadirdir ince saçmayı ben bu tüfekte sevdim asla pişman olmadım parasına göre bence çok iyi tüfek

Kesinlikle bilge bey katılıyorum. Keklik avında 30 gram 7 no kutsal fişeğim  :) eksi derece ısılarda bile müthiş randıman aldım.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2021, 01:28:06 Gönderen: Bahri TUĞRULTEKİN »
1983 Akhisar